kolarstwo

team

Stowarzyszenie tworzą ludzie dla których jazda na rowerze jest wielką życiową pasją.Najlepszą formą realizacji tej pasji jest współzawodnictwo w zawodach sportowych.To one gwarantują niezapomniane przeżycia i umożliwiają wznoszenie się na wyżyny tego co nieosiągalne.

starujemy w zawodach

http://bikeadventure.pl/

Expand Partnerem Technicznym drużyny

Rozpoczynamy współpracę z firmą Expand Industry, która została naszym Partnerem Technicznym. Jest to wiodący w Polsce producent smarów i kosmetyków do rowerów. W nadchodzącym sezonie 2019 będziemy mieć przyjemność testować najnowsze produkty firmy. Bardzo cieszymy się ze będziecie z nami i będziecie współtwórcami przyszłych sukcesów i zwycięstw w zawodach kolarskich.

Nowe kaski od ABUS

Zawodnicy naszej drużyny jeżdżą w kaskach niemieckiej firmy ABUS. Jest to model Aventor, w którym jeżdżą takie drużyny jak Movistar, Kross Racing Team.Pierwsze treningi i starty potwierdzily że jest to produkt najwyższej klasy design i bezpieczeństwa https://www.abus.com/cycling/pl

Analiza wdrożenia CRM

Zgodnie z zapowiedziami medialnymi Członkowie Stowarzyszenia przygotowali dla Urzędu Miasta Ciechanów Analizę wdrożenia systemu rowerów publicznych.Rower miejski to kolejny środek transportu publicznego w mieście i tak należy go traktować. Oczywiście spełnia także walory rekreacyjne, ale należy traktować go na równi z innymi środkami transportu publicznego które zapewnia samorząd miejski.

tu nas znajdziesz

http://www.cyklopedia.mazoviamtb.pl/druzyna_Ciechanowska_Grupa_Rowerowa_943
https://www.youtube.com/user/CGRTEAM
http://www.cyklopedia.mazoviamtb.pl/druzyna_Ciechanowska_Grupa_Rowerowa_943
https://www.strava.com/clubs/t4bbiketeam

dołącz do Nas !

jeździsz na rowerze? Chcesz realizować swoją pasję? Rozwinąć warsztat kolarski? Spędzić trening w miły towarzystwie ?Zapraszamy na wspólne treningi szosowe lub MTB.W każdą sobotę*, godzina 10:00, miejsce przystanek ZKM ul. Leśna (tzw lustro)**W każdą niedzielę*, godzina 10:00, miejsce przystanek ZKM ul. Leśna (tzw lustro)**Przed przyjazdem na trening wyślij wiadomość Messenger najlepiej w piątek.


Sponsor Tytularny:

Sponsor oficjalny:

Partner techniczny:

sponsorzy
pgbikes.pl
sponsorzy
sponsorzy
sponsorzy