Головна сторінка


Прощання зі школою "Малюк"

опубліковано Olha Opanasenko

    У Жовківському центрі творчості сьогодні пролунав останній дзвоник для дітей школи раннього розвитку дитини "Малюк".
    Упродовж року діти разом з педагогами Лесею Масляк, Галиною Майбою, Наталею Конопкою та Іриною Притулою знайомилися з буквами та цифрами, вчилися читати, рахувати, розв’язувати приклади та ... (читати далі)

Вітаємо з перемогою

опубліковано 22 трав. 2018 р., 03:00 Olha Opanasenko

    Вихованка вокального гуртка Жовківського центру творчості АЛІНА АРСЕНТЄВА (кер. Анатолій Щурик) здобула 1-е місце у Львівському етапі XVI Всеукраїнського фестивалю мов та культур, який днями проходив у Львові.
    Дипломантами цього ж фестивалю стали також Ірина Кузьмин та Христина Джурик.

Свідоцтва про позашкільну освіту вручено

опубліковано 22 трав. 2018 р., 00:13 Olha Opanasenko

    У Жовківському центрі творчості розпочалися кваліфікаційні іспити, в ході яких вихованці, які здобули відповідні знання, навички та вміння, передбачені навчальним планом з певного напряму, отримують свідоцтва про позашкільну освіту встановленого зразка.
    В п’ятницю, 18 травня, кваліфікаційний іспит з вокалу склала вихованка вокального гуртка Андріана Мисько (кер. Анатолій Щурик), яка дала вичерпні відповіді на запитання з теорії музики, сольфеджіо та вокалу.
    19 травня, складали кваліфікаційний іспит вихованці гуртка "Машинопис і основи діловодства" (кер. Ірина Чурій). Усі справилися з ... (читати далі)

Ми - майбутнє України

опубліковано 18 трав. 2018 р., 06:51 Olha Opanasenko

    Понад 18 років у Жовківському центрі творчості працює вокально-хореографічна школа, яка з кожним роком набуває все більшої популярності серед дітей і батьків. Займаються з дітьми педагоги – Мар'яна Бранець, Наталія Конопка, Анатолій Щурик і Василь Юрочко.
    Вихованці школи вивчають хореографію, вокальне мистецтво, риторику. Їх виступ на святі матері ... (читати далі)

Творчість без меж...

опубліковано 15 трав. 2018 р., 23:35 Olha Opanasenko   [ оновлено 16 трав. 2018 р., 00:24 ]

    
У день святкування Дня матері у районному Народному домі м. Жовква відбувся неперевершений концерт, який підготували вихованці та педагоги Жовківського центру творчості, за сприяння служби у справах дітей Львівської ОДА.     Це була посвята усім матерям, які щодня вболівають за кожен крок дитини на життєвій стежині.
    Не дивлячись на те, що дитячий концерт, приурочений Дню Матері, є щорічним і традиційним, інтерес до нього щоразу зростає. Він став знаковим явищем в ... (читати далі)

Підсумок виховного проекту "Письменники рідного краю"

опубліковано 13 трав. 2018 р., 13:04 Olha Opanasenko

    Протягом жовтня 2017 року - квітня 2018 року у Жовківському центрі творчості для гуртківців був організований проект "Письменники рідного краю", метою якого є формування в дітей інтересу до творчості людей, які залишили про себе слід в українській літературі, розширення знань гуртківців про життя і творчість відомих українських письменників і поетів, розвиток прагнення бути справжніми українцями.
    Презентуємо вашій увазі підсумок проведеного проекту.

Підсумки підведено

опубліковано 13 трав. 2018 р., 13:00 Olha Opanasenko

    Нещодавно у Жовківському центрі творчості відбулися творчі посиденьки з підведення підсумків презентаційного проекту "КРАЇНА ПОЗАШКІЛЛЯ ЖОВКІВЩИНИ ЗАПРОШУЄ", який тривав з 19 березня по 30 квітня за участі закладів позашкільної освіти району: Рава-Руського будинку творчості, Жовківського центру оздоровлення "Росинка" та Жовківського центру творчості.
    Присутні педагоги-позашкільники проаналізували вперше організований у нашому районі захід, визначили сильні та слабкі сторони проекту, і вже накреслили шляхи реалізації позашкільного проекту у наступному році.
    Отож, будемо дивувати знову
    Пропонуємо вашій увазі підсумкову презентацію за посиланням: https://youtu.be/He1VOgk8NDw

Презентуємо роботи гуртківців

опубліковано 12 трав. 2018 р., 02:31 Olha Opanasenko

    Вже стало доброю традицією щорічно організовувати виставки робіт гуртківців Жовківського центру творчості в закладах освіти за місцем навчання.
    Цьогоріч виставка робіт Ольги Кунь, вихованки гуртка "Юний художник", учениці 5 класу, розміщена у приміщенні ЗОШ № 2 м. Жовква.

Творчий звіт "Творчість без меж"

опубліковано 10 трав. 2018 р., 04:02 Olha Opanasenko   [ оновлено 10 трав. 2018 р., 04:05 ]

До міжнародного дня танцю

опубліковано 2 трав. 2018 р., 00:35 Olha Opanasenko

    Сьогодні (27 квітня) в рамках презентаційного проекту "КРАЇНА ПОЗАШКІЛЛЯ ЖОВКІВЩИНИ ЗАПРОШУЄ" У Жовківському центрі творчості відбулася творча лабораторія та майстер-клас колективу народного танцю "Перлинка" (кер. Наталія Конопка).
    Впродовж години діти демонстрували свої вміння з ... (читати далі)

1-10 of 227

Comments