Головна сторінка


Перемога на Всеукраїнському фестивалі

опубліковано 10 груд. 2018 р., 00:06 Olha Opanasenko

    Вихованці колективу сучасного танцю "Крик" Жовківського центру творчості (кер. Наталія Назарко) стали лауреатами ІІІ премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної та сучасної хореографії "Зимові візерунки".
    Ці діти вперше брали участь у такому серйозному заході. 
    Вітаємо з дебютом!

Вокальні перегони дошкільнят Жовківщини

опубліковано 7 груд. 2018 р., 01:42 Olha Opanasenko

    Весело та гамірно було 6 грудня у Жовківському центрі творчості. Для участі у традиційному районному пісенному фестивалі української народної та естрадної пісні "Співанкова райдуга дитинства" для дошкільнят зібралося 27 дітей з 18 дошкільних і одного позашкільного закладів освіти району.
    Немов справжні артисти маленькі солісти ставали біля ... (читати далі)

І знову жовківчани на сцені Львівської опери

опубліковано 7 груд. 2018 р., 01:40 Olha Opanasenko

    У Львівському оперному театрі відбулося нагородження та гала-концерт переможців ХІХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв Сурми Звитяги.
    Враження від концерту неймовірні! Велика вдячність організаторам!
    Серед переможців фестивалю на сцені опери виступили й вихованці Жовківського центру творчості: лауреат І ступеня ... (читати далі)

Важливе питання сьогодення

опубліковано 22 лист. 2018 р., 10:39 Olha Opanasenko

    Тема нашого тренінгу "За життя без сміття". Ми спробуємо знайти шляхи подолання цієї проблеми.
    Проблеми, до якої ми всі причетні безпосередньо, повсякчасно, незалежно від віку, статі, професії чи роду занять. У повсякденних клопотах ми не замислюємося, на скільки це справа серйозна і скільки ... (читати далі)

Незабутній день дитини

опубліковано 22 лист. 2018 р., 10:37 Olha Opanasenko

    Всесвітній день дитини - свято, яке рекомендувала ввести всім країнам, починаючи з 20 листопада 1956 року, Генеральна Асамблея ООН ще у 1954 році.
    У цей день діти ще раз нагадують дорослим, що вони є, мають свої потреби, хочуть, щоб їх любили та опікувалися ними. Вже традиційно, кілька років поспіль, для відзначення дня дитини у Жовкві об’єднуються ... (читати далі)

І знову перемога!

опубліковано 22 лист. 2018 р., 10:34 Olha Opanasenko

    ІІ місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "GOLDEN LION", який відбувся 18 листопада у Львівському державному Палаці естетичного виховання учнівської молоді, завоювала вихованка вокального гуртка Жовківського ... (читати далі)

Вітаємо з перемогою!

опубліковано 22 лист. 2018 р., 10:29 Olha Opanasenko

    Фінальний (Всеукраїнський) тур ХІХ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги" завершився. Результати опубліковано.
    Серед переможців фестивалю від нашого району є й вихованці Жовківського центру творчості.
    Вітаємо лауреата І ступеня Аліну Арсентєву, учасницю вокального гуртка (кер. Анатолій Щурик); лауреата ІІІ ст. - вокальний ансамбль "Ля" народної вокальної студії (кер. Вікторія Кирилюк); вихованку гуртка "Творча майстерня. Дизайн" Анну Кудик (кер. Оксана Кудик) за ... (читати далі)

Дитячі розваги зі "Skoda"

опубліковано 22 лист. 2018 р., 10:24 Olha Opanasenko

    Днями вихованці гуртка бального танцю "Стиль" Жовківського центру творчості (кер. Вікторія Хавелко) взяли участь у навчально-розважальній програмі "Дні безпеки на дорозі зі SKODA", організованій ДП "Автотрейдінг-Львів" (директор Роман Приведа).
    Вихованці колективу "Стиль" привітали присутніх чудовими ... (читати далі)

Один день з життя Жовківського центру творчості

опубліковано 19 лист. 2018 р., 00:23 Olha Opanasenko

    Справжнім святом для наших наймолодших вихованців – дітей школи "Малюк" (кер. Олександра Масляк) стало придбання кольорових м’якеньких пуфів. На них вони сьогодні проводили всі свої перерви.
    На занятті гуртка "Дивосвіт" під керівництвом Катерини Дмитрієнко діти виготовляли органайзери для олівців і ручок.
    Весела гра "Заморозки" дуже сподобалася ... (читати далі)

Запис без заголовка

опубліковано 19 лист. 2018 р., 00:21 Olha Opanasenko

    Спів — це не тільки мистецтво і розвага. Це ліки, яким немає рівних! Психологи стверджують: люди, які багато співають, живуть набагато довше за інших.
    Всі переваги для здоров'я залишаються ... (читати далі)

1-10 of 302

Comments