2018-2019 н. р.

24.08.2018

01.09.2018

У день знань вітаємо Вас,

Бажаємо Вам успіху і натхнення.

Нехай день подарує нових геніїв для нас,

Сміливо крокуйте до мрій здійснення.

Нехай знання у Вас легше входять,

Здоров'я Вам і довгих років.

Щоб при будь-якому результаті,

Ви не знали ні горя, ні бід.

14.09.2018

28 вересня під час регіональної науково-практичної конференції «Педагогічні вектори: В. О. Сухомлинський та сучасність» коледжна родина приймала незвичних гостей. Учасниками конференції стали уродженці Китаю, аспіранти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Викладачі на базі лабораторії «Центр мов» влаштували зустріч коледжан з іноземцями.

У вересні 2018 року стартував Рік французької мови в Україні, тому з метою підвищення інтересу студентської молоді Лисичанського педагогічного коледжу до французької мови та цінностей, носієм яких є франкофонія; з метою поширення оновленого іміджу французької мови як сучасної та корисної на базі навчально-методичної лабораторії «Центр мов» була створена виставка «Рік французької мови в Україні», яка висвітліює цікаві факти про Францію, французьку мову, культурні надбання країни-законодавиці моди та парфюмерії.

9 листопада 2018 року ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» взяв участь у відзначенні Дня української писемності та мови. Викладачі, співробітники, студенти коледжу писали радіодиктант національної єдності, який об'єднав небайдужих навколо українського слова.

29 листопада 2018 року на базі навчально-методичної лабораторії «Центр мов» відбувся конкурс декламування віршів іншомовних поетів «Я серце віддам Батьківщині». Ця подія традиційно збирає в стінах Центру мов талановиту студентську молодь Лисичанського педагогічного коледжу, яка небайдужа до вивчення іноземних мов та світової літературної спадщини.

17 грудня 2018 року викладачі предметів іноземної філології ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» завершили онлайн-навчання «Eduhack Challenge / Мова і школа: як викладати ефективно», що було організоване освітньою краудфандинговою платформою GoF.

17 січня 2019 року з метою підвищення рівня власної педагогічної майстерності викладачі предметів іноземної філології Бахмет М. Ю. та Гуцкало О. О. долучилися до участі у вебінарі «Talking to teenagers in the English language classroom». Головною задачею вебінару було розглянути можливі шляхи такої організації класної діяльності, при якій можливо досягти максмального співробітництва зі своїми студентами і зробити клас більш продуктивним місцем для всіх.

18 січня 2019 року з метою підвищення рівня власної педагогічної майстерності викладач предметів іноземної філології Бахмет М. Ю. долучилася до участі у вебінарі «Proof that Lesson Planning Really Works». Головною темою для обговорення під час вебінару стало питання «Які форми планування уроків існують і як завжди готуватися або навіть бути підготовленими, особливо з молодшими учнями?».

16 лютого студенти Лисичанського педагогічного коледжу Ганага А., Пасічник Ю., Запотєєва В. взяли участь у підсумковому етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. За перемогу у 2 етапу конкурсу вони були нагороджені дипломами та пам'ятними подарунками, які вручав український письменник, літературознавець, вчений, журналіст, краєзнавець, педагог, доктор філологічних наук, професор, член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України та Національної спілки краєзнавців України Олексій Неживий.

21 лютого в межах відзначення Міжнародного дня рідної мови у Лисичанському педагогічному коледжі з метою популяризації української мови та національної літератури, піднесення їх престижу серед молоді, формування культурної та інтелектуальної еліти України, утвердження української мови як державної було проведено низку заходів.

25.02.2019

Віртуальна подорож Францією.mp4

26.02.2019

Визначні місця Парижа.mp4

9 березня 2019 року вся країна захоплено візначала новий ювілей з дня народження Тараса Шевченка – 205 річницю. Шевченко стає все ближчим нам і зрозумілішим, незважаючи на те, що роки йдуть. Кожен відкриває свого Шевченка – людину, поета, художника, філософа, речника сучасних подій тощо.

13 березня 2019 року студенти Лисичанського педагогічного коледжу мали змогу зануритись у вир неповторної французької самобутності та шарму під час лінгвокраїнознавчої вікторини «Як ми знаємо Францію?», яка була проведена на базі навчально-методичної лабораторії «Центр мов» Лисичанського педагогічного коледжу в межах реалізації заходів щодо відзначення Року французької мови в Україні.

15 квітня 2019 року до студентів коледжу з м. Києва завітали представники волонтерського мовного проекту Р.І.Д. «Р.І.Д.» – це безкоштовний мобільний додаток, який допомагає вивчати цікаві українські слова та дізнатися більше про історію українського народу. Команда проекту «Р.І.Д.» налічує більше, ніж 10 спеціалістів із різних сфер – програмістів, дизайнерів, мовознавців та істориків. Всі вони працюють над проектом безкоштовно.

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають в День Європи. Європейський Союз, перш за все, означає об'єднання з іншими країнами. Україна поділяє історію та цінності з державами-членами ЄС, але чи багато ми знаємо про країни ЄС? До дня Європи ми підготували для вас найцікавіші на наш погляд факти про країни ЄС.

20 травня 2019 року у Лисичанському педагогічному коледжі відбулось завершення відзначання циклу мовних свят в Україні Днем слов’янської писемності. Це свято прийнято відзначати 24 травня, і присвячене воно вшануванню засновників слов’янської писемності – Кирилу та Мефодію. Саме з їхньої діяльності прийнято відраховувати початок доби слов’янської писемності. Зокрема, таким переламом став 863 рік.

30 травня 2019 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та наставників ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (започаткований Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 928), який проводиться щороку з метою підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, покращення рівня мовної освіти в Україні, вшанування творчості Тараса Шевченка, використання та трансформації його ідей на сьогодення.