Новини

01.09.2020

 З нагоди Дня знань вітаємо усіх з початком навчального року! Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони – це сила!

19.05.2020

19 травня 2020 року у Лисичанському педагогічному коледжі були визначені переможці творчого інтернет-конкурсу We are the poets, який був започаткований цього року навчально-методичною лабораторією «Центр мов» і націлений на виявлення творчої обдарованої молоді Луганської областіБеручи участь у даному заході, учні мали змогу поринути у дивовижний світ поезії, продемонструвати власні навички перекладацького мистецтва та підвищити власний рівень володіння іноземними мовами.

Детально18.05.2020

День Європи  свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р.

Багаторічній досвід організації Дня Європи в Україні вказує на те, що цей День поступово стає справою державного значення і відіграє непересічну роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в європейській сім’ї народів.

Детально27.03.2020

Детально

11.03.2020

9 березня 2020 року вся країна захоплено відзначала новий ювілей з дня народження Тараса Шевченка – 206 річницю. Шевченко стає все ближчим нам і зрозумілішим, незважаючи на те, що роки йдуть. Кожен відкриває свого Шевченка – людину, поета, художника, філософа, речника сучасних подій тощо.

Детально
21.02.2020

В межах відзначення Міжнародного дня рідної мови на базі навчально-методичної лабораторії «Центр мов» відбулась низка тематичних екскурсій, під час яких завідувач лабораторії Бахмет М. Ю. ознайомила присутніх з експозицією «Українська мова в світі», мета якої привернути увагу студентської молоді до ролі і місця української мови в світі, підкреслити унікальність і неповторність нашої солов’їної мови.

Детально
25.12.2019


25.11.2019

25 листопада 2019 року на базі навчально-методичної лабораторії «Центр мов» відбувся конкурс декламування віршів іншомовних поетів «Я серце віддам Батьківщині». Ця подія традиційно збирає в стінах Центру мов талановиту студентську молодь Лисичанського педагогічного коледжу, яка небайдужа до вивчення іноземних мов та світової літературної спадщини.

Детально
11.11.2019

11 листопада був відкритий I етап Міжнародного конкурсу з української мови для учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика. Голова ц/к загальної філології Шуліка Л. нагадала, що важливо пам’ятати не лише тих людей, які стали безпосередньо творцями культури нації, а й тих, хто їм допомагав фінансово, морально, вкладаючи кошти в українську книгу, освіту, мову. Саме таким став меценат П. Яцик – підприємець з Канади, який не погодися перестати бути українцем навіть за складних обставин життя. Ще 9 жовтня у навчальному закладі був відкритий 1 етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Детально08.11.2019

Кожного року восени носіїв української мови об’єднує визначна подія – святкування Дня української мови та писемності 9 листопада. Саме в цей день ми повинні усвідомити, наскільки важливою є роль мови в об’єднанні нації, народу, історії. І одним із конкретних актів такого об’єднання є щорічне написання радіодиктанту національної єдності. Цього року спільнота студентів та викладачів Лисичанського педагогічного коледжу особливо активно взяла участь у написанні ХІХ Всеукраїнського диктанту, що був пропонований Українським радіо та Олександром Авраменком 8 листопада, – його писали єдиною спільною родиною усі курси разом з викладачами.

Детально10.10.2019

10 жовтня 2019 року у Лисичанському педагогічному коледжі відбулось відкриття щорічного Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Захід зібрав студентів-знавців рідної мови та літератури, викладачів загальної філології. Постать Тараса Шевченка є священною для кожного українця. А його слова стали пророчими для нашої історії. Саме тому захід розпочався з обговорення ролі письменника у самовизначенні української нації, переглядом відеофрагменту про долю поета та окреслення його виняткової значущості відомою філологинею Іриною Фаріон.

Детально
09.10.2019

9 жовтня 2019 р. до Лисичанського педагогічного коледжу завітали філологині вищих освітніх закладів І-ІІ рівнів акредитації Луганської області для проведення засідання обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури, зарубіжної літератури. Приймали гостей циклові комісії викладачів загальної філології та журналістики. На викладачок було покладено відповідальне завдання, оскільки темою визначено формування комунікативної компетентності майбутнього фахівця в сучасних умовах інформаційного суспільства.

Детально
10.09.2019

До 250-річчя від дня народження засновника української літератури І.П. Котляревського, у читальній залі медіа-центру відбувся флешбук «Іван Котляревський – творець українського класицизму та нової української літератури».

Детально01.09.2019

        A new year gives you a chance to begin new and fresh… it is an opportunity to look ahead and work harder to make it a better and a brighter future…. 

Wish you lots of luck as you are all set to begin a new year at academics… May you shine bright and happy with your efforts.30.05.2019

Студентка 3 курсу спеціальності «Журналістика» ОКР «молодший спеціаліст» Ганага Анна стала переможцем фінального етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Детально


20.05.2019

20 травня 2019 року у Лисичанському педагогічному коледжі відбулось завершення відзначання циклу мовних свят в Україні Днем слов’янської писемності. Це свято прийнято відзначати 24 травня, і присвячене воно вшануванню засновників слов’янської писемності – Кирилу та Мефодію. Саме з їхньої діяльності прийнято відраховувати початок доби слов’янської писемності. Зокрема, таким переламом став 863 рік.

Детально

18.05.2019

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають в День Європи. Європейський Союз, перш за все, означає об'єднання з іншими країнами. Україна поділяє історію та цінності з державами-членами ЄС, але чи багато ми знаємо про країни ЄС? До дня Європи ми підготували для вас найцікавіші на наш погляд факти про країни ЄС.

Детально

15.04.2019

  15 квітня 2019 року до студентів коледжу з м. Києва завітали представники волонтерського мовного проекту Р.І.Д. «Р.І.Д.» – це безкоштовний мобільний додаток, який допомагає вивчати цікаві українські слова та дізнатися більше про історію українського народу. Команда проекту «Р.І.Д.» налічує більше, ніж 10 спеціалістів із різних сфер – програмістів, дизайнерів, мовознавців та істориків. Всі вони працюють над проектом безкоштовно. У коледжі проект представляли Іванка Світляр – керівник лінгвістичного відділу, менеджер проекту, їй допомагали Вікторія Котенко та Марина Яцкевич.

Детально
13.03.2019

13 березня 2019 року студенти Лисичанського педагогічного коледжу мали змогу зануритись у вир неповторної французької самобутності та шарму під час лінгвокраїнознавчої вікторини «Як ми знаємо Францію?», яка була проведена на базі навчально-методичної лабораторії «Центр мов» Лисичанського педагогічного коледжу в межах реалізації заходів щодо відзначення Року французької мови в Україні.

Детально
06.03.2019

9 березня 2019 року вся країна захоплено візначала новий ювілей з дня народження Тараса Шевченка – 205 річницю. Шевченко стає все ближчим нам і зрозумілішим, незважаючи на те, що роки йдуть. Кожен відкриває свого Шевченка – людину, поета, художника, філософа, речника сучасних подій тощо.

Детально
26.02.2019

Визначні місця Парижа.mp425.02.2019

Віртуальна подорож Францією.mp421.02.2019

 21 лютого в межах відзначення Міжнародного дня рідної мови у Лисичанському педагогічному коледжі з метою популяризації української мови та національної літератури, піднесення їх престижу серед молоді, формування культурної та інтелектуальної еліти України, утвердження української мови як державної було проведено низку заходів.

Детально
16.02.2019

16 лютого студенти Лисичанського педагогічного коледжу Ганага А., Пасічник Ю., Запотєєва В. взяли участь у підсумковому етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Детально

18.01.2019

18 січня 2019 року з метою підвищення рівня власної педагогічної майстерності викладач предметів іноземної філології Бахмет М. Ю. долучилася до участі у вебінарі «Proof that Lesson Planning Really Works». Головною темою для обговорення під час вебінару стало питання «Які форми планування уроків існують і як завжди готуватися або навіть бути підготовленими, особливо з молодшими учнями?».

Детально
17.01.2019

17 січня 2019 року з метою підвищення рівня власної педагогічної майстерності викладачі предметів іноземної філології Бахмет М. Ю. та Гуцкало О. О. долучилися до участі у вебінарі «Talking to teenagers in the English language classroom». Головною задачею вебінару було розглянути можливі шляхи такої організації класної діяльності, при якій можливо досягти максмального співробітництва зі своїми студентами і зробити клас більш продуктивним місцем для всіх.

Детально
17.12.2018

17 грудня 2018 року викладачі предметів іноземної філології ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» завершили онлайн-навчання «Eduhack Challenge / Мова і школа: як викладати ефективно», що було організоване освітньою краудфандинговою платформою GoF.

Детально
29.11.2018

 

29 листопада 2018 року на базі навчально-методичної лабораторії «Центр мов» відбувся конкурс декламування віршів іншомовних поетів «Я серце віддам Батьківщині». Ця подія традиційно збирає в стінах Центру мов талановиту студентську молодь Лисичанського педагогічного коледжу, яка небайдужа до вивчення іноземних мов та світової літературної спадщини.

Детально
09.11.2018

9 листопада 2018 року ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» взяв участь у відзначенні Дня української писемності та мови. Викладачі, співробітники, студенти коледжу писали радіодиктант національної єдності, який об'єднав небайдужих навколо українського слова.

Детально
25.10.2018

 У вересні 2018 року стартував Рік французької мови в Україні, тому з метою підвищення інтересу студентської молоді Лисичанського педагогічного коледжу до французької мови та цінностей, носієм яких є франкофонія; з метою поширення оновленого іміджу французької мови як сучасної та корисної на базі навчально-методичної лабораторії «Центр мов» була створена виставка «Рік французької мови в Україні», яка висвітліює цікаві факти про Францію, французьку мову, культурні надбання країни-законодавиці моди та парфюмерії.

Детально
28.09.2018


28 вересня під час регіональної науково-практичної конференції «Педагогічні вектори: В. О. Сухомлинський та сучасність» коледжна родина приймала незвичних гостей. Учасниками конференції стали уродженці Китаю, аспіранти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Викладачі на базі лабораторії «Центр мов» влаштували зустріч коледжан з іноземцями.

Детально14.09.201801.09.2018

 
У день знань вітаємо Вас,

Бажаємо Вам успіху і натхнення.

Нехай день подарує нових геніїв для нас,

Сміливо крокуйте до мрій здійснення.

Нехай знання у Вас легше входять,

Здоров'я Вам і довгих років.

Щоб при будь-якому результаті,

Ви не знали ні горя, ні бід.24.08.2018
08.06.2018

Віртуальна подорож Німеччиною.wmv
19.05.2018

 


19 травня 2018 року в Україні відзначили День Європи.

День Європи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р. Багаторічній досвід організації Дня Європи в Україні вказує на те, що цей День поступово стає справою державного значення і відіграє непересічну роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в європейській сім’ї народів. 

У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

Детально09.03.2018

 9 березня 2018 року виповнилося 204 роки від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – поета, художника, мислителя, палкого патріота України. Шевченко залишив нам свої неоціненні духовні надбання — твори і світлу добру пам’ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. Ми повинні завжди пам’ятати про генія українського народу.

Детально21.02.2018

З 15 лютого 2018 року по 21 лютого 2018 року до відзначення Міжнародного дня рідної мови з метою формування культурної та інтелектуальної еліти України на базі навчально-методичної лабораторії «Центр мов» була проведена низка тематичних екскурсій «Лінгвістична феноменологія в сучасному світі» для студентів 1-3 курсів спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Журналістика».

Детально16.01.2018

До 120-ї річниці від дня народження Володимира Сосюри.avi
25.12.2017

 
May this festive season sparkle and shine, 
may all of your wishes and dreams come true, 
and may you feel this happiness all year round. 
Merry Christmas!

21.12.2017

    
21 грудня 2017 року на базі навчально-методичної лабораторії «Центр мов» на виконання Указу Президента України «Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні» від 11 січня 2017 року № 1/2017 та в межах Програми реалізації заходів щодо проведення Року Японії у ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбувся творчий конкурс знавців та шанувальників японської літератури, який став заключною подією цього року.
15.12.2017

    
15 грудня 2017 року в Лисичанському педагогічному коледжі відбувся коледжний етап олімпіади з англійської мови, яка проводилася з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку її творчих здібностей.08.12.2017

    
8 грудня 2017 року з метою популяризації вивчення англійської мови серед студентської молоді Лисичанського педагогічного коледжу та з метою залучення студентів до наукової та культурної спадщини Великобританії в світі на базі навчально-методичної лабораторії «Центр мов» відбувся конкурс студентських проектів «British contribution to the World».


20.11.2017

     
20 листопада 2017 року у ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» проведено педагогічні читання «Унікальність японської системи освіти» викладачами циклової комісії загальної та дошкільної педагогіки та психології до Року Японії в Україні.


20.10.2017

     
20 жовтня 2017 року з метою пропагування вивчення іноземних мов у Лисичанському педагогічному коледжі на базі навчально-методичної лабораторії «Центр мов» відбувся конкурс декламування віршів іншомовних поетів «Я серце віддам Батьківщині»


28.09.201726.09.2017


26 вересня – Європейський день мов 

 

Європейський день мов – свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу щорічно 26 вересня. Вперше воно було встановлено 6 грудня 2001 року наприкінці Європейського року мов Радою Європи за підтримки Європейського Союзу з метою надихнути жителів Європи на вивчення мов, бо збереження та розвиток мов, зокрема малих, декларується як офіційна мовна політика Євросоюзу.

Детально23.08.2017


Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.

(Ліна Костенко)

 

З нагоди святкування 26-ї річниці Дня Незалежності України на базі Центру мов Лисичанського педагогічного коледжу було оновлено експозицію «Мова – ДНК нації», присвячену красі, величі та й неповторності української мови. Українська мова – дар Божий! Вона багата, ніжна й ласкава, мудра, доброзичлива, глибокодумна, чиста, правдива. Ми низько вклоняємося нашим пращурам за воістину солов'їну мову! 

Детально
16.06.2017


16 червня 2017 року на базі Відокремленого підрозділу «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбулась зустріч з американським волонтером Алексом Гоуеном, який завітав до нашого навчального закладу з міста Ролі штату Північна Кароліна з метою спілкування зі студентською молоддю.

Детально11.05.2017

На виконання Указу Президента України «Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні» від 11 січня 2017 року № 1/2017 та обласного Плану заходів з проведення року Японії в Україні, затвердженого заступником голови, виконуючим обов’язки голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Ю.О. Клименком», 11 травня 2017 року, з метою популяризації культури, наукових та творчих досягнень Японії у ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» було відкрито рік Японії в Україні.
          Детально24.04.2017

Щорічно зустрічають поетичну весну у ритмах мелодійної лірики нашого земляка В. Сосюри учасники конкурсу «Солов'їні далі». Щоб стати поетом, самого лише бажання замало. Вища сила вкладає в сутність людську, ще до появи її, талант сприймати світ як філософську категорію, вміння мислити художніми образами. Уміння вправно заримувати думки – це ще не поезія. Поезія починається з одкровення – спершу для автора, а потім і для читача. З любові до рідного краю виростає велика любов до Батьківщини, до матері – України. 

Детально20.02.2017

Рідна мова! Найпрекрасніша, найкраща для людини, бо в ній усе, що є навколо, уся гама почуттів, уся гармонія світу! То чому ж так легко дехто зрікається рідної мови? Чому розмовляє каліченою мовою іншого народу, а рідною нехтує?

Цю проблему коледжанам сьогодні висвітлили студенти групи 3-ВС.

Детально

19.02.2017

18 лютого 2017 року на базі Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (ЛОІППО) відбулося нагородження переможців обласного етапу XVII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика – конкурсу, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Детально10.02.2017

10 лютого 2017 року у Лисичанському педагогічному коледжі на базі Центру мов відбувся семінар «Проектна технологія як розвиток критичного мислення», який був присвячений завершенню Року англійської мови в Україні.

Завідувач Центру мов Бахмет М. Ю. відкрила семінар доповіддю про підсумки Року англійської мови в Україні, у якій висвітлила результати роботи викладачів іноземної філології за зазначений період.

На семінарі студенти 3-го курсу представили підсумки розмовної практики з проектом "Travelling of our students in London". Жива англійська мова заполонила аудиторію діалогами на теми: «У аеропорті», «Розмова з перехожим», «В готелі», «У ресторані», «Екскурсія Лондоном».

Детально22.12.2016

22 грудня 2016 року на базі Центру мов Лисичанського педагогічного коледжу відбувся науково-практичний семінар «Нові технології у викладанні іноземних мов».

Мета семінару була ознайомити учасників семінару з можливостями використання сучасних технологій для вивчення іноземних мов та розглянути приклади їх практичного застосування під час навчальних занять.

Проведення семінару було приурочено до завершення Року англійської мови в Україні. Завідувач Центру мов Бахмет М. Ю. ознайомила присутніх з результатами роботи навчально-методичної лабораторії «Центр мов» за 2016 рік.

До участі у семінарі долучилися викладачі іноземних мов Лисичанського педагогічного коледжу та студенти 2-4 курсів спеціальності «Початкова освіта».

Детально15.12.2016

15 грудня 2016 року в Лисичанському педагогічному коледжі відбувся коледжний етап олімпіади з англійської мови, яка проводилася з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку її творчих здібностей.

Олімпіада проходила у 2 тури:

І тур – тестування, перевірка вмінь лексико-граматичного характеру. Він був призначений для визначення рівня сформованості в студентів навчального до¬свіду адекватно використовувати лексичні та граматичні одиниці у змісті запропонованих речень. Із трьох варіантів необхідно було вибрати той, що відповідає контексту речення.

ІІ тур – говоріння, захист проектів. Учасникам олімпіади було запропоновано підготувати творчий проект за темами, що висвітлюють культурні та історичні особливості нашої держави. Вибір тематики проектів був присвячений 25-ї річниці проголошення незалежності України. Учасники олімпіади продемонстрували високий рівень фахової майстерності та патріотизму.

Детально09.12.2016

9 грудня 2016 року викладачі іноземної філології Лисичанського педагогічного коледжу Бахмет М. Ю. та Жалдакова Ю. В. долучилися до волонтерської діяльності та надали допомогу у якості перекладачів голові фонду «The Fishermen International Aid and Relief Nonprofit» Алексу Гоуену. Головними завданнями своєї організації він вважає надання освітньої та медичної допомоги дітям-сиротам по всьому світі.

Детально30.11.2016

На шляху до європейського мовного простору 

Після проголошення Президентом України 2016 року Роком англійської мови відповідно до Указу №641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» залучився до проведення низки заходів, спрямованих на популяризацію вивчення англійської мови, реалізуючи Національну програму вивчення та популяризації іноземних мов у пріоритеті реформування галузі освіти «Україна speaking».

Детально18.11.2016

18 листопада 2016 р. викладач іноземної мови Гуцкало О.О. брала участь у Науково-практичній конференції «Концепція змішаного навчання (Blended Learning) іноземних мов з використанням онлайн платформи «Lingva Skills» для фахівців з мовної підготовки ВНЗ України, яка відбулася в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Метою конференції є осмислення та реалізація концепції змішаного навчання (Blended Learning) з використанням онлайн освітньої платформи Соціального проекту вивчення іноземних мов «Lingva.Skills» у методичному та організаційному складових практики викладання англійської мови.

Blended Learning

Детально06.10.2016

6 жовтня 2016 року з метою пропаганди іноземних мов та в межах реалізації програми GoGlobal, яка визначає популяризацію англійської мови відповідно до Указу Президента України №641/2015 ,,Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні" у Лисичанському педагогічному коледжі був проведений конкурс декламування віршів громадянської та любовної лірики англійських, французьких, німецьких поетів «Я серце віддам Батьківщині».

Детально23.08.2016

        До ювілейної 25-ї річниці проголошення незалежності України на базі Центру мов Лисичанського педагогічного коледжу було організовано виставку «Українська мова у європейському просторі», яка ставить за мету пропагування української мови та визначення її місця і положення серед розмаїття культур європейської спільноти.

Виставкові матеріали та експозиції звертають особливу увагу відвідувачів на історію становлення української мови, яка входить до складу індоєвропейської сім’ї мов, слов’янської групи мов.

Детально
04.05.2016
      4 травня 2016 року в рамках реалізації Програми «День Європи» у Лисичанському педагогічному коледжі на базі Центру мов відбулося знайомство когорти студентів та викладачів з мовною палітрою Європи.

Завідувач Центру мов, Сєдих В. П., ознайомила присутніх з рядом проектів, які працюють над підтримкою розмаїття європейських мов – це і Багатомовна Європа: тенденції у політиці і практиці мультилінгвізму в Європі, День мов, який пропагує розвиток викладання мов у світі та багато інших.

Детально21.04.2016

      21 квітня 2016 р. у рамках програми «Наукова весна-2016» Лисичанського педагогічного коледжу викладачі циклової комісії загальної філології продемонстрували реалізацію пріоритетних напрямків діяльності за 2015-2016 н.р.

Протягом року викладацький склад  працював над підвищенням свого професійного рівня, пошуком нових ідей, які  сприяють створенню  різноманітних форм роботи в процесі навчальної та наукової  діяльності. 

Детально12.04.2016

Володіння англійською мовою є однім із пріоритетів національної політики України. Указ Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» - це потужний стимул для вивчення англійської мови як мови міжнародного спілкування. 

Завдання Року – зробити вивчення англійської мови популярним. Мета заходів – підвищити попит на вивчення англійської мови, доступ до глобальних знань, інформації, загальноєвропейських цінностей. На сьогодні уже другий місяць група викладачів коледжу проходить курси з вивчення англійської мови.

Детально04.04.2016

     4 квітня 2016 р. у Лисичанському педагогічному коледжі відбувся конкурс-захист індивідуальних науково-дослідних, творчо-пошукових груп, робіт студентів у межах навчальних дисциплін за напрямком «Видавнича справа та редагування», «Іноземна філологія» відповідно до Програми Днів науки коледжу «Наукова весна-2016».

Представлені проекти передбачали використання новітніх інформаційних технологій та пройшли апробацію ставши лауреатами конкурсу «Учитель-новатор».

Детально09.03.2016

9 березня 2016 у нашому коледжі когорта викладачів та студентів приєдналася до вшанування пам'яті  від дня народження геніального поета і художника Тараса Григоровича Шевченка.

Центр мов дав змогу  перегорнути сторінки геніальності великого сина України у світовому вимирі, адже на заході лунали переклади творів Кобзаря (а їх перекладено багатьма мовами світу: грузинською, вірменською, казахською, узбецькою, німецькою, англійською, французькою, датською, новогрецькою, іспанською, хінді, японською, в'єтнамською, корейською, румунською, італійською, угорською, малайською, бенгальською тощо).

Детально                              19.02.2016 

      19 лютого 2016 року на базі Комунального закладу «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 18» відбувся
семінар-практикум для вчителів англійської мови «Шлях до Європи – знання англійської мови як мови міжнародного спілкування». У роботі цього заходу взяла участь Сєдих В. П.– завідувач Центру мов ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», яка ознайомила присутніх педагогів ЗОШ м. Лисичанськ з реалізацією Національної програми вивчення та популяризації іноземних мов у пріоритеті реформування галузі освіти та Указу Президента України №641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» шляхом низки заходів у Лисичанському педагогічному коледжі.
        З нагоди святкування 95-ї річниці ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та з метою реалізації Національної програми вивчення та популяризації іноземних мов у пріоритеті реформування галузі освіти відповідно до Указу Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» 12.02.2016 у Лисичанському педагогічному коледжі відбулося відкриття Центру мов. В урочистому заході взяли участь науковці Луганського національного університету на чолі з ректором  – С.В. Савченко, представники навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, педагоги міста та студенти коледжу.
           Детально