Lista uczniów wyróżnionych

w XI Ogólnopolskim Konkursie na Baśń

dla uczniów szkół podstawowych

  powrót do strony konkursu

Nazwisko Imię Szkoła nr szkoły Miejscowość Nauczyciel
Ślęzak Krzysztof SP
Baranów Sandomierski Agata Durda
Szal Aleksandra SP
Baranów Sandomierski Agata Durda
Muller  Katarzyna SP
Baranów Sandomierski Agata Durda
Kantor Justyna SP
Baranów Sandomierski Agata Durda
Goldman Beata SP
Bargłówka Alicja Walus-Wspaniały
Bednarska Agnieszka SP nr 13 Bielsko Biała Aleksandra Marcelińska
Kołodziej  Barbara SP nr 13 Bielsko Biała Izabela Laszczak
Zborowska Klaudia SP nr 29   Bielsko Biała Elżbieta Łodej
Myczka Aleksandra SP nr 4 Bielsko Biała Małgorzata Suda
Urbaniec Klaudia SP
Bluszczów Maria Lenczyk
Gołębiewska Katarzyna G
Błędów Ewa Pniewska
Grudzińska Sandra SP nr 62 Bydgoszcz Lucyna Mąkol
Damek Mateusz SP
Bystra Barbara Pietras
Hałaś Monika SP 32
Bytom Sylwia Blazy
Łesek Marcin SP 32
Bytom Sylwia Blazy
Wanat Aleksandra SP 32
Bytom Ewa Gładyszewska
Lempart Marta ZSO nr 11 Bytom Marta Tutaj
Rostankowska Anna SP nr 3 Chojnice Elżbieta Koperska
Ringwelska Natalia SP nr 3 Chojnice Elżbieta Koperska
Kozieł Izabela SP nr 2 Cieszyn Małgorzata Gomulicka
Hołtyst Barbara SP nr 2 Cieszyn Małgorzata Gomulicka
Płaza Mateusz SP nr 2 Cieszyn Małgorzata Gomulicka
Picha Konstancja SP nr 2 Cieszyn Małgorzata Gomulicka
Plinta Marta SP
Cisownica 184 Sylwia Molin
Czornik Kai ZSO nr 3 Dąbrowa G. Agnieszka Kryza
Chaba Dorota SP nr 18 Dąbrowa Górnicza Ewa Knop
Czerpak Marcela SP nr 18 Dąbrowa Górnicza Ewa Knop
Grabowska Joanna SP nr 18 Dąbrowa Górnicza Ewa Knop
Leks Aleksandra SP nr 18 Dąbrowa Górnicza Ewa Knop
Żarski Krystian SP nr 18 Dąbrowa Górnicza Ewa Knop
Skowroński Jakub SP nr 18 Dąbrowa Górnicza Ewa Knop
Stępień Kamila SP nr 18 Dąbrowa Górnicza Ewa Knop
Paw  Paweł SP nr 29 w ZS nr 3 Dąbrowa Górnicza Beata Miłek
Lewicki Emil SP nr 8 Dąbrowa Górnicza Teresa Sobczyk
Kleszcz Grzegorz SP nr 8 Dąbrowa Górnicza Anna Ciszewska
Chrobot Piotr SP nr 8 Dąbrowa Górnicza Anna Ciszewska
Kuter Anna SP nr 8 Dąbrowa Górnicza Małgorzata Jańczyk
Lesiak Krzysztof SP nr 8 Dąbrowa Górnicza Teresa Sobczyk
Gancarczyk Sara SP nr 8 Dąbrowa Górnicza Teresa Sobczyk
Winiarska Gabriela SP 34
Dąbrowa Górnicza Iwona Kozakowska
Juszczyk Katarzyna SP 34
Dąbrowa Górnicza Iwona Kozakowska
Brzostowski Axel SP 34
Dąbrowa Górnicza Edyta Pasamonik
Latosińska Daria SP 34
Dąbrowa Górnicza Edyta Pasamonik
Kocot Dobrochna ZSP
Dobieszowice Ilona Najda
Łata Michał ZSP
Dobieszowice Ilona Najda
Czerniewicz Magdalena SP nr 15 Elbląg Grażyna Słodownik
Tatarczuk Sylwia SP nr 15 Elbląg Grażyna Słodownik
Kuta Aleksander SP nr 23 Elbląg Mirosława Bisaga
Baeva Lolita SP nr 23 Elbląg Mirosława Bisaga
Jurkowska Agnieszka SP nr 23 Elbląg Halina Kowal
Zawiłowska Natalia Świetlica Szkolna SP nr 23 ELbląg Ewa Knowska i Ewa Kałabun
Prażuch Weronika I SPOŁ LO
Gliwice Tomasz Pyzik
Lis  Mateusz SP nr 79 Gliwice Anna Hora-Lis
Jaroć Magdalena SP nr 79 Gliwice Anna Hora-Lis
Lipka Nikola SP
Gorzyce Renata Langer
Matłoch Dorota SP
Jankowice Aleksandra Niewelt
Lipowicz Adrian SP
Janów Jolanta Brzeszczak
Krypczyk Agata SP nr 15 Jastrzębie Zdrój Agata Żmudzińska
Szauer Krzysztof SP nr 15 Jastrzębie Zdrój Agata Żmudzińska
Cyrek Karolina SP nr 6 Jastrzębie Zdrój Agnieszka Rapacz
Żurawska Aleksandra SP 6
Jastrzębie Zdrój Aneta Piotrowska
Tobojka Patrycja SP 6
Jastrzębie Zdrój Aneta Piotrowska
Wojaczek Marta SP
Jejkowice Hanna Jakubowska
Buszka Julia SP
Jejkowice Hanna Jakubowska
Dłubała Wojciech SP nr 2 Kamienica Polska Lilianna Nemsz
Jabłoński Kamil SP nr 2 Kamienica Polska Lilianna Nemsz
Goner Kamil SP nr 2 Kamienica Polska Lilianna Nemsz
Sewerynek Karolina SP
Kamieńsk Żaneta Motylska
Bykowska Paulina SP
Kamieńsk Ewelina Jakubczyk
Piekarska Joanna SP
Kamieńsk Ewelina Jakubczyk
Jagosz Marta SP
Kaniów Jolanta Wojtyła-Staszek
Maroszek Martyna SP
Kaniów Jolanta Wojtyła-Staszek
Góra Monika SP
Kaniów Jolanta Wojtyła-Staszek
Tomasiewicz Wojciech ZSP
Kaniów
Dreinert Magdalena SP nr 19 Katowice Sylwia Habczyńska
Wojtala Kinga SP nr 19 Katowice Sylwia Habczyńska
Bątor Marta SP nr 48 Katowice Halina Żebrowska
Plicha Alicja SP nr 5 Katowice Magdalena Mamoń
Swoboda Klaudia SP 19
Katowice Katarzyna Nowak
Głuś Sonia ZPSM I stopnia Katowice Aleksandra Franke
Smolorz Konstancja ZPSM I stopnia Katowice Aleksandra Franke
Napierała Julita ZSP
Kiszkowo Justyna Białas-Urbaniak
Jagiełło  Katarzyna Społ G "NASZA SZKOŁA"  Koszalin Jolanta Burnus
Koszewska Zuzanna Społ G "NASZA SZKOŁA"  Koszalin Jolanta Burnus
Etc  Karolina Społ G "NASZA SZKOŁA"  Koszalin Jolanta Burnus
Kolankowska Natalia Społ G "NASZA SZKOŁA"  Koszalin Agniezka Krempuła-Kiedrowska
Wasielak Magdalena SP nr 1 Kutno Iwona Jabłońska
Król Maciej SP nr 1 Kutno Eliza Purska
Wiewiórska Elżbieta SP nr 1 Kutno Eliza Purska
Zgórzyńska Michalina SP nr 1 Kutno Eliza Purska
Pawlata Agata SP nr 1 Kutno Emilia Szymańska
Stempniak Michalina SP nr 1 Kutno Emilia Szymańska
Bielecka Monika SP nr 1  Kutno Emilia Szymańska
Konwerska Monika SP 1
Kutno Eliza Purska
Sielska Małgorzata SP
Kuźnia Raciborska Barbara Radziszewska
Wiszniewska Ruta SP
Kuźnia Raciborska Barbara Radziszewska
Szostak Piotr SP nr 16 Legnica Kamila Mackiewicz
Plewa  ALeksandra SP nr 16 Legnica Ireneusz Chojnacki
Krysztowiak Weronika SP nr 16 Legnica Ireneusz Chojnacki
Hoszowska Dominka SP nr 16 Legnica Jolanta Wiercińska
Poznar Józef SP nr 16 Legnica Jolanta Wiercińska
Bensz Karolina SP 1
Lubliniec Barbara Lubińska
Kubalka Eliza Marcjanna SP 1
Lubliniec Barbara Lubińska
Szulęcka Klaudia SP nr 175 Łódź Beata Ciupińska
Gruszka Justyna SP nr 1 Marklowice Barbara Polończyk
Papciak Patryk SP nr 1 Marklowice Barbara Polończyk
Fojcik Katarzyna SP nr 1 Marklowice Iwona Kowalczyk
Fojcik Aleksandra SP nr 1 Marklowice Iwona Kowalczyk
Dewor Weronika SP 5
Myszków Bożena Kwiatkowska
Flak Paulina SP 6
Myszków Woś Grażyna
Przygrodzka Natalia SP 28
Opole
Hadamik Anna SP 28
Opole
Froch Magdalena SP 13
Piekary Śląskie Grażyna Twardoch
Grabania Julia SP
Plichowice Mariola Serafin
Czupryn Aleksandra SP
Plichowice Mariola Serafin
Kardynał Aleksadnra SP
Plichowice Mariola Serafin
Baron Aleksandra SP
Plichowice Jolanta Rak
Bala Monika SP
Plichowice Jolanta Rak
Miczek Michaela ZSP
Pogrzebień Joanna Krasek
Klimek Sebastian ZSP
Pogrzebień Joanna Staniczek
Cesarz Magdalena SP
Poraj Ilona Hajkowska
Górecka Izabella SP nr 175 Poznań Iwona Witkowska
Burchardt Patrycja SP nr 175 Poznań Iwona Witkowska
Czekalska Monika SP nr 175 Poznań Teresa Skrzypczyk
Stalmach Aleksandra SP nr 4 Pszczyna Ewa Czarnynoga
Pękała Sebastian SP nr 4 Pszczyna Ewa Czarnynoga
Czernecki Szymon SP nr 4 Pszczyna Ewa Czarnynoga
Fojcik Damian SP 2
Pszczyna Barbara Wagstyl
Wątroba Magdalena SP 2
Pszczyna Barbara Wagstyl
Dziędziel Paulina SP 2
Pszczyna Ewa Pudełko
Kosobudzka Zofia SP 2
Pszczyna Ewa Pudełko
Dziędziel Agata SP 2
Pszczyna Marzena Mrozek
Słowikowska Róża SP nr 3 Puławy Maria Płaza
Jędrych Klaudia SP nr 3 Puławy Anna Szmigiel
Winiecka Adrianna SP nr 3 Puławy Anita Jurkowska
Zuckerman Jakub SP nr 3 Puławy Aneta Sosik
Turek Magdalena SP nr 3 Puławy Anita Jurkowska
Gawron Katarzyna SP
Rędziny L. Bartosik
Wawrzak Kamil SP
Rędziny E.Grabara
Witkowska Iga SP
Rędziny E.Grabara
Woroch Olga SP
Rosnowo Maria Mociun
Ćwiklińska Joanna SP
Rosnowo Maria Mociun
Trojanowska Kinga SP
Rosnowo Maria Mociun
Tomiczek Zofia SP nr 24 Rybnik Sabina Malgrab
Górka Marcin SP nr 24 Rybnik Sabina Malgrab
Czulewicz Oliwia SP nr 6 Siemianowice Śląskie Anna Bul
Blacha Eliza SP nr 6 Siemianowice Śląskie Anna Bul
Barszcz Paweł SP nr 6 Siemianowice Śląskie Anna Bul
Damski Dennis SP nr 6 Siemianowice Śląskie Anna Bul
Gawlas Kamila SP
Simoradz Janina Kajzar
Gawlas Michał SP
Simoradz Janina Kajzar
Legierska Karolina SP
Simoradz Bogna Sikorowska-Gęborek
Makuch Oliwia SP nr 8 Skoczów Bogna Sikorowska-Gęborek
Rauer Klaudia ZS 1
Skoczów Alicja Kosmala
Dziasek Kornelia ZS 1
Skoczów Bogna Sikorowska-Gęborek
Ferfecki Maciej ZS 1
Skoczów Bogna Sikorowska-Gęborek
Kapek Sara SP
Stanica Anita Szczęsny
Zapart Anna Maria ZSP
Stanica
Samborska Kinga SSP STO  Starachowice Teresa Rybka
Janeczek Dawid SP
Stary Cykarzew Edyta Nadolska
Grycza Rafał SP nr 2 Szubin Hanna Rajman
Ławicki Szymon SP nr 2 Szubin Hanna Rajman
Wójcik Mateusz SP
Ślęzany 38 Mariola Liwoch
Błoch Dominik  SP
Ślęzany 38 Mariola Liwoch
Haberla Martyna ZSP
Świbie Barbara Skibińska
Szewczyk Klaudia ZSP
Świbie Barbara Skibińska
Ścisiewicz Adrianna ZSP
Świbie Barbara Skibińska
Bodora Agata SP nr 15 Tarnowskie Góry Danuta Wowro
Tarkiewicz Aleksandra SP nr 15 Tarnowskie Góry Bożena Kalinowska
Wajsman Izabela SP
Turza Śląska Bernadeta Budnik
Cedziwoda Klaudia SP
Turza Śląska Bernadeta Budnik
Sosna Klaudia SP
Turza Śląska Bernadeta Budnik
Szarpak Victoria SP nr 37 Tychy JoannaUznańska-Basoń
Ryguła Maria SP nr 4 Tychy Beata Szymkowiak
Latusik Anna SP nr 4 Tychy Beata Szymkowiak
Mazurowska Karolina SP 37
Tychy Krystyna Rutkowska
Andrzejewska Agnieszka SP 37
Tychy Joanna Uznańska-Basoń
Paprota Daria SP 37
Tychy Joanna Uznańska-Basoń
Berent Agnieszka SP nr 2 Ustka Iwona Piotrowska
Miłoszewska Kinga SP nr 2 Ustka Ewa Tyszkiewicz
Haryszyn Jan SP nr 2 Ustka Ewa Tyszkiewicz
Łabudek Adrianna SP nr 5 Ustroń Marcin Rokosz
Kłoda Justyna SP nr 5 Ustroń Marcin Rokosz
Twardzik Mateusz SP nr 5 Ustroń Marcin Rokosz
Greń Kinga SP nr 5 Ustroń Marcin Rokosz
Nyczke Szymon NIEPUBL SP 38 Warszawa
Bujnowska Michalina NIEPUBL SP 38 Warszawa
Krestian Karolina SP
Węgierska Górka Anita Skrzypek
Kowalski Jakub SP
Witaszyce Bogusława Tauchert
Mikołajczyk Monika SP
Witaszyce Bogusława Tauchert
Szymczak Weronika SP
Witaszyce Bogusława Tauchert
Król Weronika SP
Witaszyce Bogusława Tauchert
Stołowska Sandra SP
Witaszyce Bogusława Tauchert
Ostojska Zuzanna SP
Witaszyce Kamila Pera
Roszak Daria SP
Witaszyce Kamila Pera
Pater Karolina SP
Witaszyce Kamila Pera
Antczak Estera SP
Witaszyce Kamila Pera
Baranowska Małgorzata SP
Witaszyce Eugenia Krawczyk-Gałka
Pierzga Zuzanna SP nr 9 Wodzisław Śląski Ewa Różańska-Pierzga
Pawlik Piotr SP nr 9 Wodzisław Śląski Justyna Chrzan
Graczykowska Kaja SP 2
Wola Mirosława Morkisz
Serafin Kacper SP 2
Wola Mirosława Morkisz
Grech Agnieszka SP 2
Wola Mirosława Morkisz
Walas Urszula SP
Wólka Hyżeńska Kazimiera Ostrowska
Kąsiel Martyna SSP nr 1 "Nasza Szkoła" ZTSz Zabrze Barbara Zawada
Stadniczuk Jakub SP 1
Zdzieszowice Maria Jagodzińska
Bonk Karolina SP 1
Zdzieszowice Justyna Garbacz
Pietrasz Ewa G
Zebrzydowice Jadwiga Nowakowska
Kozioł Nina SP
Złatna Piotr Kozioł
Kubizna Magdalena SP
Złatna Maria Zarycka
Kocoń Szymon SP
Złatna Maria Zarycka
Piętka Paulina SP
Złatna Maria Zarycka
Chyra Daria SP
Złochowice Halina Matyszczak
Krakowiak Patrycja G nr 2 Złotoryja  Beata Krzywicka
Owczarek Hanna SP nr 3 Złotoryja Beata Krzywicka
Kubicz Klaudia SP nr 3 Złotowyja
Tarutin Marcin SP nr 3 Żory Gabriela Steuer
Kowalska Dominika SP nr 3 Żory Beata Oelszlaeger
Głowaty Paweł SP nr 8 Żory Lucyna Magiera
Wyleżuch Jakub SP nr 16
Żory Grażyna Krok
Tamioła Kamila SP nr 16
Żory Grażyna Krok
Miodońska Martyna SP nr 5 Żywiec Grażyna Fojtuch
Cygoń Patrycja SP nr 5 Żywiec Ewa Dziedzic
Hajduś Agnieszka SP nr 5 Żywiec Ewa Dziedzic
Maćkowiak Marcin SP Witaszyce
Bogusława Tauchert