Головна

 Адреса школи:
індекс - 40034
м. Суми, проспект Михайла Лушпи, буд. 18
електронна адреса:
sumyccsh17@ukr.net
тел. (0542)32-53-30        
       
          Щодо участі у анкетуванні для підготовки 
Стратегії розвитку міста до 2027 рокуСвято Першого дзвоника!
                 

  
          


         

         

                 
29 травня 2018 року директор школи Авраменко Л. М. 

звітувала як керівник перед педагогічним колективом, 

громадськістю за підсумками 2017-2018 навчального рокуОсь і промайнув ще один навчальний рік, і ми знову радісно вітали  та нагороджували найкращих учнів школи, переможців всеукраїнських змагань, обласних, міських  олімпіад та конкурсів на святі «Зоряний Олімп», яке відбулось в актовій залі 21 травня 2018 року.

                                                               Педагог – організатор  Т.М. Євтушенко

        

04.05.2018 року в КУ ССШ № 17 під керівництвом заступника директора  з навчальної роботи Л.М. Бабій відбувся семінар-практикум для вчителів  “Інноваційні підходи до створення моделі сучасного уроку як основної форми навчання та виховання  всебічно розвиненої, успішної, цілісної особистості, патріота з активною позицією, інноватора”.

Під час семінару вчителі мали змогу опрацювати такі питання:

1. Сучасний урок та шляхи підвищення ефективності уроку.

2.Компетентністний підхід та розвиток ключових компетентностей.

3.Інтегрований урок як форма сучасного уроку.

4.Використання інноваційних технологій на уроках.

      Практична частина семінару, проведена психологом школи Л.В. Яровою та керівником творчої групи вчителів Л.О. Дерев`янко,  передбачала роботу фабрики педагогічних інновацій «Я роблю так…» і була спрямована на обмін досвідом та систематизацію педагогічних інновацій.

Вправи «Кошик очікувань», «Піктограми», «Фішбоун» та творча вправа «Рецепт гарного уроку» сприяли створенню позитивної атмосфери та підвищили особистісну готовність учителів працювати в умовах нової української школи.

      

Акція «Первоцвіт 2018» учні 6-х класів підготували презентації, міні-проекти, відбувся захист міні-проектів. Учні 7-х класів підготували стіннівки.

                                       
                                       
                                      

«День цивільного захисту»

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 квітня у КУ ССШ  №17 відбувся  День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, а саме відпрацювання педагогічним колективом та учнями дій за сигналом «Увага всім» у разі виникнення пожежі в приміщенні школи.

На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники та група лекторів «Школи безпеки» розповіли учням про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях». 

Протягом дня учні мали змогу переглянути виставку засобів індивідуального захисту; виставки плакатів, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.

Для учнів 1-3 класів був проведений конкурс малюнків «Запобігти, врятувати, допомогти».

Шкільна агітбригада ДЮПР показала свій виступ для учнів 3-х класів. 

Медичні працівники продемонстрували надання першої медичної допомоги для дітей. Учителі фізичної культури провели комбіновану естафету з елементами виконання нормативів.

День цивільного захисту проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.                    

День відкритих дверей

19 квітня 2018 року у закладі було проведено  День відкритих дверей, під час якого батьки відвідали уроки, майстер-класи вчителів школи, переглянули кращі учнівські зошити, щоденники.
Керівник гуртка «Чарівний пензлик» Слюсар Т.Г. провела майстер-клас по виготовленню паперових квітів. Дуже цікаво пройшли Батьківські збори для батьків майбутніх першокласників «Знайомимося з Новою українською школою. Експериментальна діяльність школи».

Протягом дня діяли консультпункти адміністрації закладу, вчителів-предметників, логопеда, соціального педагога.
На І поверсі закладу знаходився журнал пропозицій та побажань, в якій батьки висловлювали подяку, залишали відгуки, побажання, пропозиції щодо організації роботи закладу.

         
         


18 квітня 2018р. на базі школи проходила нарада заступників директорів шкілІ ступеня  міста Суми, де  виступили   і поділилися досвідом роботи  в освітніх проектах , зокрема , в педагогічному експерименті «Розумники» (SmartKids)» , заступник директора з навчально-виховної роботи Здоровцова С.О. та вчитель початкових класів Василега І.М.


Тиждень з енергозбереження

«Споживай енергію розумно»

26.03.2018 -30.03.2018 року

У школі з 26 по 30 березня тривав Тиждень енергозбереження «Споживай енергію розумно». Розпочався він  шкільною радіогазетою «Проблеми екології, пов’язані з енергетикою, очима учнів», яку підготував прес-центр Ради старшокласників.

Бібліотекарі школи підготували виставку літератури «Електроенергія в нашому житті».

Для учнів старших класів були проведені години спілкування, брейн-ринги, диспути, вікторини «Таємниці електричної енергії» , «Електроенергія в побуті», «Потенціал енергоефективності в побуті», «Електроенергія на службі в людини», «Енергозберігаючі технології в повсякденному житті» та інші.

Членами Ради старшокласників була проведена акція «Суми без небезпечних відходів», під час якої були зібрані батарейки та передані в  міський пункт прийому для утилізації батарейок.

Учитель фізики Цапенко М.В.  провела тренінг «Енергетичний аудит у школі та розробка проектних пропозицій з підвищення енергоефективності шкільних приміщень» з учнями школи , що є учасниками  міського проекту «Енергоефективні школи: нова генерація».