OVDJE MOŽETE DOBITI SVE INFORMACIJE O CAMPU RŠK 2009

 


 
 
 
 
ZAVRŠEN JOŠ JEDAN CAMP RŠK
 
 
Završen je još jedan camp RŠK . Evo još nekoliko slika iz aparata Danijela Grbačića - Tika  , a vezane su za zadnji dan campa kao i pregled proglašenja najboljih u pojedinim kategorijama
 

PicasaWeb niz slajdova

 
 
 

ZAVRŠNA VEČER

I.  PLIVANJE

 

1.    PLIVANJE – DJEVOJČICE 1998

 

- TREĆE MJESTO: SOFIJA BABIĆ

 

-DRUGO MJESTO: MAGDALENA UDILJAK

 

- PRVO MJESTO: IVONA STIPIĆ

 

2.    PLIVANJE – DJEVOJČICE 1996

 

-TREĆE MJESTO: VALENTINA LUKEŽIĆ

 

- DRUGO MJESTO: TEA TUŠKAN

 

-PRVO MJESTO: MATEA ŠPRUK

 

3.    PLIVANJE – DJEČACI 1996

 

- TREĆE MJESTO: ANTONIO KARANOVIĆ

 

-DRUGO MJESTO: IVAN IVANKOVIĆ

 

- PRVO MJESTO: TOMICA JURATOVIĆ

 

4.    PLIVANJE – DJEVOJČICE 1994

 

- TREĆE MJESTO: MARTINA KRIZMANIĆ

 

- DRUGO MJESTO: ANTONIA ŠEBETIĆ

 

- PRVO MJESTO: VALENTIA POŽAR

 

 

5.    PLIVANJE – DJEČACI 1994

 

- TREĆE MJESTO: SLOBODAN BILOBRK

 

- DRUGO MJESTO: DINO JAMBROVIĆ

 

- PRVO MJESTO: ZVONKO VUGLEŠIĆ

 

 

II.  RONJENJE NA DAH

 

1.    RONJENJE NA DAH – DJEVOJČICE 1998

 

- TREĆE MJESTO: MIA NOSE

 

-DRUGO MJESTO: LEONA ŠTRUCELJ

 

- PRVO MJESTO: IVONA STIPIĆ

 

2.    RONJENJE NA DAH – DJEVOJČICE 1996

 

-TREĆE MJESTO: SARA ŠTEFANAC

 

- DRUGO MJESTO: ELORA DOŠEN

 

-PRVO MJESTO: VALENTINA LUKEŽIĆ

 

3.    RONJENJE NA DAH – DJEČACI 1996

 

- TREĆE MJESTO: IVAN IVANKOVIĆ

 

-DRUGO MJESTO: VEDRAN GOSTEVČIĆ

 

- PRVO MJESTO: GRBINIĆ IVAN

 

 

4.    RONJENJE NA DAH – DJEVOJČICE 1994

 

- TREĆE MJESTO: VALENTINA POŽAR

 

- DRUGO MJESTO: ALEKSANDRA LOVRIĆ

 

- PRVO MJESTO: MATEA PAULIĆ

 

 

5.    RONJENJE NA DAH – DJEČACI 1994

 

- TREĆE MJESTO: ZVONKO VUGLEŠIĆ

 

- DRUGO MJESTO: DOMINIK MATAN

 

- PRVO MJESTO: ALEN ZORBAS

 

 

III.  RONJENJE NA DALJINU

 

1.    RONJENJE NA DALJINU – DJEVOJČICE 1998

 

- TREĆE MJESTO: IVANA POPOVIĆ

 

-DRUGO MJESTO: KARLA VUKOVOJAC

 

- PRVO MJESTO: MIA NOSE

 

2.    RONJENJE NA DALJINU – DJEVOJČICE 1996

 

-TREĆE MJESTO: TEA TUŠKAN

 

- DRUGO MJESTO: VALENTINA LUKEŽIĆ

 

-PRVO MJESTO: MATEA ŠPRUK

 

 

3.    RONJENJE NA DALJINU – DJEČACI 1996

 

- TREĆE MJESTO: KOVAČEVIĆ TOMISLAV

 

-DRUGO MJESTO: KARLO PALAJSA

 

- PRVO MJESTO: VEDRAN GOSTEVČIĆ

 

 

4.    RONJENJE NA DALJINU – DJEVOJČICE 1994

 

- TREĆE MJESTO: IVA TUŠKAN

 

- DRUGO MJESTO: ENA ŠPANIĆ

 

- PRVO MJESTO: KRISTINA VUKOVIĆ

 

 

5.    RONJENJE NA DALJINU – DJEČACI 1994

 

- TREĆE MJESTO: MARIN VUKOVOJAC

 

- DRUGO MJESTO: SANDRO CAPAN

 

- PRVO MJESTO: KRISTIJAN TERZIĆ

 

 

IV.  SKOKOVI U VODU

 

- TREĆE MJESTO: KARLO CAPAN

 

- DRUGO MJESTO: ALEKSANDRA LOVRIĆ

 

- PRVO MJESTO: MATEJ RIBAR

 

 

 

 

V.  VATERPOLO

 

- TREĆE MJESTO: SPARTANCI

 

- DRUGO MJESTO: RENKA MAFIJA

 

- PRVO MJESTO: BILOBRK BOYS

 

VI.  BRZINA ŠUTA

 

1.    BRZINA ŠUTA – DJEVOJČICE 1998

 

- PRVO MJESTO: MIA MARIA TESKERA

 

2.    BRZINA ŠUTA – DJEVOJČICE 1996

 

-PRVO MJESTO: ELORA DOŠEN

 

3.    BRZINA ŠUTA – DJEČACI 1996

 

- PRVO MJESTO: ANDREJ OBRANOVIĆ

 

4.    BRZINA ŠUTA – DJEVOJČICE 1994

 

- PRVO MJESTO: KRISTINA VUKOVIĆ

 

5.    BRZINA ŠUTA – DJEČACI 1994

 

-         PRVO MJESTO: SANDRO CAPAN

 

 

 

 

 

 

 

VII.  LIJEVO KRILO

 

1.    DJEVOJČICE 1998

 

- PRVO MJESTO: LORENA UTVIĆ

 

2.    DJEVOJČICE 1996/1994

 

- DRUGO MJESTO: MATIJA RIMAC

 

- PRVO MJESTO: DORIS VLAJSOVIĆ

 

3.    DJEČACI 1996/1994

 

- TREĆE MJESTO:KRISTIJAN TERZIĆ

 

- DRUGO MJESTO: MIHALIĆ IVAN, IVAN ŠNAJDER

 

- PRVO MJESTO: MIHALIĆ IVAN, IVAN ŠNAJDER

 

 

VIII.  DESNO KRILO

 

1.    DJEVOJČICE 1998

 

- PRVO MJESTO: IVANA AHMETOVIĆ

 

2.    DJEVOJČICE 1996/1994

 

- TREĆE MJESTO: TEA TUŠKAN

 

- DRUGO MJESTO: VALENTINA POŽAR

 

-         PRVO MJESTO: TIHANA ULAKOVIĆ

 

 

 

3.    DJEČACI 1996/1994

 

- TREĆE MJESTO: ILIĆ VEDRAN

 

- DRUGO MJESTO: PALAJSA KARLO

 

- PRVO MJESTO: MARINO FELIĆ

 

 

IX.  LIJEVI VANJSKI

 

1.    DJEVOJČICE 1998

 

- PRVO MJESTO: KUČINIĆ IVANA

 

2.    DJEVOJČICE 1996/1994

 

- TREĆE MJESTO: ENA ŠPANIĆ

 

- DRUGO MJESTO: VALENTINA LUKEŽIĆ

 

- PRVO MJESTO: MARTINA KRIZMANIĆ

 

3.    DJEČACI 1996/1994

 

- TREĆE MJESTO: IVANDIĆ DORIJAN

 

- DRUGO MJESTO: TUŠKAN KARLO

 

- PRVO MJESTO: PLEŠE DOMAGOJ

 

X.  DESNI VANJSKI

 

1.    DJEVOJČICE 1998

 

- PRVO MJESTO: IVANA POPOVIĆ

 

2.    DJEVOJČICE 1996/1994

 

- TREĆE MJESTO: LUKRECIJA SEKULIĆ

 

- DRUGO MJESTO: MARTINA VRBANIĆ

 

- PRVO MJESTO: IVA BACAN

 

3.    DJEČACI 1996/1994

 

- TREĆE MJESTO: PERŠIĆ BORNA

 

- DRUGO MJESTO: SEČEN PATRIK

 

- PRVO MJESTO: LOZINA IVAN

 

XI.  SREDNJI VANJSKI

 

1.    DJEVOJČICE 1998

 

- PRVO MJESTO: MIA – MARIA TESKERA

 

2.    DJEVOJČICE 1996/1994

 

- TREĆE MJESTO: BERNARDA ČALUŠIĆ

 

- DRUGO MJESTO: JANA LIPŠINIĆ

 

- PRVO MJESTO: KRISTINA VUKOVIĆ

 

3.    DJEČACI 1996/1994

 

- TREĆE MJESTO: DOMAGOJ SMOJVER

 

- DRUGO MJESTO: CAPAN SANDRO

 

- PRVO MJESTO: MATIJA VIDOŠ

 

XII.  KRUŽNI NAPADAČI

 

1.    DJEVOJČICE 1998

 

- PRVO MJESTO: MONIKA VOLARIĆ

 

2.    DJEVOJČICE 1996/1994

 

- TREĆE MJESTO: ŠEBETIĆ ANTONIA

 

- DRUGO MJESTO: ŠTEFANAC SARA

 

- PRVO MJESTO: JELENA GUŠTIN

 

3.    DJEČACI 1996/1994

 

- TREĆE MJESTO: CRNKOVIĆ MATEO

 

- DRUGO MJESTO: GRBINIĆ IVAN

 

- PRVO MJESTO: KOBAŠLIĆ MATEJ

 

XIII.  VRATARI

 

1.    DJEVOJČICE 1998

 

- PRVO MJESTO: PATRICIA KEČA

 

2.    DJEČACI 1996

 

-         PRVO MJESTO: KOŠĆUK LUKA

 

 

 

 

XIV.  CEPELINI

 

- TREĆE MJESTO: BILOBRK

 

- DRUGO MJESTO: BOBICE

 

- PRVO MJESTO: AC – DC ( EJ SI DI SI )

 

XV.  RUKOMETNE NADE

 

1.    RUKOMETNA NADA – DJEVOJČICE 1998

 

- TREĆE MJESTO: LORENA UTVIĆ

 

-DRUGO MJESTO: IVANA KUČINIĆ

 

- PRVO MJESTO: MONIKA VOLARIĆ

 

2.    RUKOMETNA NADA – DJEVOJČICE 1996

 

-TREĆE MJESTO: DORIS VLAJSOVIĆ

 

- DRUGO MJESTO: LORENA FRANKOVIĆ

 

-PRVO MJESTO: BERNARDA ČAUŠIĆ

 

3.    RUKOMETNA NADA – DJEČACI 1996

 

- TREĆE MJESTO: MATEO RIBAR

 

-DRUGO MJESTO: SANDRO OBARANOVIĆ

 

-         PRVO MJESTO: MATEO CRNKOVIĆ

 

4.    RUKOMETNA NADA – DJEČACI 1996

 

- TREĆE MJESTO: BORNA PERŠIĆ

 

-DRUGO MJESTO: DOMAGOJ PLEŠE

 

- PRVO MJESTO: LUKA KOŠĆUK

 

5.    RUKOMETNA NADA – DJEVOJČICE 1994

 

- TREĆE MJESTO: ENA ŠPANIĆ

 

- DRUGO MJESTO: KRISTINA VUKOVIĆ

 

- PRVO MJESTO: ANTONIA ŠEBETIĆ

 

 

6.    RUKOMETNA NADA – DJEČACI 1994

 

- TREĆE MJESTO: ALEN ZORBAS

 

- DRUGO MJESTO: SANDRO CAPAN

 

- PRVO MJESTO: ZVONKO VUGLEŠIĆ

 

XVI. NAJVEĆA NADA KAMPA KOD DJEVOČICA

1. MONIKA VOLARIĆ - 1998

2. BERNARDA ČAUŠIĆ - 1996

3. KRISTINA VUKOVIĆ - 1994

 

XVII. NAJVEĆA NADA KAMPA KOD DJEČAKA

1.    MATEO CRNKOVIĆ - 1996

2.    LUKA KOŠĆUK – 1997

3.    IVAN IVANKOVIĆ – 1996

4.    ZVONKO VUGLEŠIĆ - 1994

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XVIII.                    NAGRADE ZA TRENERE I VODSTVO KAMPA SELECE  2009

 

1.    MIODRAG VIŠNIĆ

2.    BORIS BATINIĆ

3.    DINKO ĐANKOVIĆ

4.    GORAN MRĐEN

5.    TANJA RAŠIĆ

6.    DAMIR CAPAN

7.    DRAŽEN KEČA

8.    RADMILA RADE

9.    NEVEN RADE

10.          DRAGO MOSLAVAC

11.          MILAN BRKIĆ

12.          DANIJEL GRBAČIĆ

13.          TOMISLAV LANG

14.          GORAN ŠVAJCER

15.          BORIS PERŠIĆ

16.          JASENKA ŠMUC

17.          ZORICA PERŠIĆ

18.          MATEA ŠMUC

19.          MATEJA JAKOPČIĆ

20.          SNJEŽANA ŠVAJCER

21.          SANJA HORVATIĆ

 

 
 
 
 
DAN ZA SLIKANJE
 
Iskoristili smo današnji prelijepi dan i napravili smo par slika za uspomenu
 
 
 

PicasaWeb niz slajdova

 

NEDJELJA JE DAN  ZA ODMOR ALI NE I U CAMPU
 
 Evo konačno je svanuo jedan pravi ljetni dan i kao da je sve živnulo . Posjetili su nas i mediji . Najprije se u Campu pojavila novinarka Kaša, najjače pero Marjana Bakića gospodična Tjaša . Saznali smo da joj je glavni urednik značajno povečao honorar - prosto da  ne vjerujemo . No očito su vrijedni ljudi u ovoj državi konačno došli na svoje . Tjaša je marljivo skupljala podatke o Campu , a rezultat možete vidjeti u izdanju Kaša od Srijede . Nakon Tjaše u campu se pojavilo i prvo pero Večernjeg lista naša draga Mojca . I ona je cijeli dan provela s klincima i vjerojatno u Utorak će te  na stranicama Večernjeg lista moći pročitati što je zabilježila . Iz pouzdanih izvora smo saznali da je Mojca dobila financijski vrlo jak projekt u novinarstvu i tako osigurala svoju egzistenciju , dobivši tako posao ispred mnogih "poznatih , ali nikad priznatih" Karlovačkih novinara  . I usprkos tome Mojca se sjetila RŠK i našeg campa i ako na pisanju o projektu RŠK nikad nije zaradila ni jedan skroman honorar . Hvala ti Mojca i želimo ti puno profesionalnog uspjeha . Inače dan je protekao uobičajeno , puno treninga , puno kupanja i igara na vodi a popodne je rezervirano za odigravanje utakmica na kojima se provjerava  znanje stečeno na treninzima . Evo nekoliko današnjih slika iz Campa .
 

PicasaWeb niz slajdova

 
 
 
 
DRUGI DAN KRENUO ŽESTOKO
 
Tek što je svanulo naša igrališta bila su puna malih rukometača . U dopodnevnim satima odradio se jedan žestoki trening , a u popodnevnim satima dogovorene su bile utakmice sa vršnjacima iz republičkog campa koji se održava u obližnjoj Crikvenici . Ili smo mi tako dobri ili oni nisu bog zna što ali redali smo pobjedu za pobjedom . Odigravanje noćnih utakmica na našem igralištu uz more glavna je turistička atrakcija u Selcu, koje je sablasno prazno . Nigdje nikoga od turista , kao da je sredina drugog ili trčeg mjeseca , a ne špica turističke setone . Na sreću i vrijeme nam se popravilo . Evo par slika od jućer
 
 
  

PicasaWeb niz slajdova

 
  
 
 DANAS SMJENA U CAMPU
 
Nakon 6 dana mlađa grupa je danas krenula svojim kućama , a starijia, njih stotinjak, uselila je u njihove sobe . Ne sječam se da je smjena obavljena tako ekspresno. Vjerojatno i iskustvo lo jetnčini svoje . Na žalost i danas vrijeme nije bilo ono pravo ljetno. Ma kupalo se ali nije to to . Mnogo ugodnije bilo je za igrati večernje utakmice . Dah mora ipak čini atmosferu na igralištu našeg hostela posebnom. Sutra se počinje sa ozbiljnim treninzima. Evo par slika sa današnjih druženja  

 
 

PicasaWeb niz slajdova

 
 
 
 
 

ZADNJA VEČER U ZNAKU IZBORA ZA MISS I MISTERA
 
Zadnja večer je tradicionalno rezervirana za izbor MISS i MISTERA campa kao i za podjelu nagrada najboljima . Kako imamo tehničkih problema sa mobilnim internetom za sada samo slike , a popisi sa imenima najboljih biti će objavljeni nakon što se popravi situacija sa mobilnim internetom
 
 
 
 

PicasaWeb niz slajdova

 
 
 
.....
 
 
 
 
A ŠTA NAS HOĆE VRIJEME OVE GODINE !!!!!!
 
Ne pamtimo , od kad se odlazi u Camp Selce , da nas "vrijeme neće" kao ove godine . Pada li ga pada , pa bura , pa opet pada . Tek između dvije kiše uhvatimo malo vremena za odigrat koju utakmicu . Treneri izmišljaju dodatne aktivnosti ali i njihove ideje su pri kraju . Nadamo se da će nas bar ova zadnja dva dana vrijeme poslužit . Evo par slika iz Selca.
 
 

PicasaWeb niz slajdova

 
 
 
 
 
 
 
 
 
KIŠA NAM IZ SATA U SAT MIJENJA PLANOVE
 
 
Promjenjivo vrijeme zadaje nam sve više muka . Danas su nam otpali dopodnevni treninzi jer je kiša padala od ranog jutra . Pokušali smo sa izlaskom u grad ali ni tu nije bilo sreće . Opet je najdeblji kraj izvuko Musa jer je morao femom osušiti petnajstak pokislih glavica . Svakako prvi trener ovogodišnjeg Campa . Jučer smo odmjerili snage sa reprezentacijom republičkog kampa koja je u obližnjoj Crikvenici i bogme se nismo osramotili . Evo rezultata i par slika s jučerašnjih utakmica
 
 
 

20:00    RŠK 1 - KAMP HRS 3                          12:5

20:25    RŠK 3 - KAMP HRS 1                            3:8

20:50    RŠK 2 - KAMP HRS 2                          10:5

21:15    RŠK 3 - KAMP HRS 3                          10:16

21:40    RŠK 2 - KAMP HRS 1                          13:5

22:05    RŠK 1 - KAMP HRS 2                            9:6

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA 06. 07. 2009. S KAMPOM HRS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PicasaWeb niz slajdova

 
 

TREČI DAN - MALO SUNCA -MALO KIŠE , MALO TRENINGA - MALO KUPANJA, PA OPET MALO SUNCA - MALO KIŠE
 
 
Treči dan u campu protekao je u znaku promjenjivog vremena. Trenira se i igra u koliko vrijeme dopusti a to malo remeti predviđeni program . Od svih trenera najviše brige o djeci vodi Ivan Pavlaković jer ga je pripala najmanja grupa ( po uzrastu) ali on u stilu naj tete iz vrtića odrađuje scoju zadaču . Vele promatraći da bi mu i Sanda i Tonka pozavidjele na simpatije koje ima kod najmlađih polaznika . Djeca su uglavnom zdrava tako da i doktor bezbrižno spava na plaži što možete vidjeti i iz priloženih fotografija .
 

PicasaWeb niz slajdova

 
 
 
 
 

 
DRUGI DAN U CAMPU PROTEKO NE UOBIČAJNO MIRNO
 
Evo nismo se pravo ni reklimatizirali a već je drugi dan pri kraju . Danas se ozbiljno prionulo jutarnjim treninzima , a popodne se igraju i utakmice , Prva noć kao i obično bila je malo "nemirnija" zbog podosta snage koja se donjela iz Karlovca ali danas će umor napraviti svoje . Evo rezultata od jućer i par slika našeg novopečenog fotografa mr. Tikota . Ako baš sve slike nisu ošte ne zamjerite !!!!
 
 

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA 4. 7. 2009.

Anamari (plava) - Tiko (crveni)               13:37

Đuro (cure) – Musa(dječaci)                      7:14

Anamari (crvena) – Tiko (plava)               5:26

Tiko (crveni) – Musa                               26:14

Saša – Boris                                             15:5

Moslavac – Dinko                                   14: 28

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PicasaWeb niz slajdova

 
 

 
PRVI DAN U CAMPU
 
 
Put do Selca proteko je bez problema . Nakon smještaja po sobama održan je prvi sastanak na kojemu su polaznici upoznati sa rasporedom treninga dok su u campu a onda se pohitalo do mora po osvježenje . Već tradicionalno prije prvog kupanja testira se znanje plivanja . Ove godine ima 17 neplivaća , ali nakon Campa ta brojka će se spustiti dobrano prema nuli . Da to bude tako uvjek se pobrine trener Đuro iz Jaske koji svakodnevno sa djecom vježba da što prije savladaju i tu olimpisku disciplinu . Popodne su se igrale utakmice , ali je opet sve pokvario ljetni plusak . Zbog pljuska se nije otišlo u grad , ali su se pod reflektorima odigrale zaostale utakmice . Evo par slika od prvog dana
 
 

PicasaWeb niz slajdova

 

 
DANAS U CAMP KRENULA PRVA SKUPINA POLAZNIKA
 
 
Danas u jutarnjim satima put Selca krenula je prva skupina polaznika ovogodišnjeg Campa RŠK . U prvoj grupi u Campu će boraviti mlađi polaznici  , a o njima će u campu brinuti treneri RŠK . Osim Karlovčana u Campu će boraviti i mali rukometaši iz Popovaće , Kutine i Jastrebarskog . Na žalost autor ove stranice ove godine neće cijelo vrijeme boraviti u kampu ali će se trener Tiko i Mateja truditi da nam pošalju svakodnevni izvještaj iz Campa . Zato u slobodno vrijeme otvorite našu stranicu i pogledajte što se zbiva u Selcu . Evo par slika sa današnjeg ispračaja ispred ŠSD na Rakovcu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PicasaWeb niz slajdova

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
DANAS NA IGRALIŠTU "INA" ODRŽAN RODITELJSKI SASTANAK
 
Danas su predstavnici RŠK održali roditeljski sastanak s roditeljima polaznika ljetnog rukometnog campa koji se i ove godine po 8 puta tradicionalno održava u Selcu . Roditelji su upoznati sa aktivnostima u campu a sve detalje mogu vidjeti i na našem sajtu ( ispod slika) . Inaće ovo je najmasovniji camp do sada . Za sada je prijavljeno preko 200 djece iz Karlovca i Kutine . Evo i par slika s današnjeg druženja
 
  
   

Poštovani

 

                RŠK Karlovac i ove godine organizira KAMP RŠK KARLOVAC - SELCE 2009 za sve polaznike RŠK Karlovac u vremenu od 04. 07. do 18.07. 2009. godine u Dječjem odmaralištu u Selcu. KAMP SELCE - 2009 organiziran je u dvije starosne grupe i to:

 

                I  GRUPA - predviđeno je da u I GRUPI idu polaznici RŠK Karlovac rođeni  1998., 1999., 2000., 2001 i 2002.  godine u vremenu od 04. 07.  do 10. 07. 2009. godine.

 

                II  GRUPA - predviđeno je da u II GRUPI idu polaznici RŠK Karlovac rođeni 1994., 1995., 1996. i 1997. godine u vremenu od 10. 07.  do 18. 07. 2009. godine.

 

                Sveukupno u KAMP-u SELCE - 2009 sudjelovati će oko 200 polaznika RŠK Karlovac ili približno 100 u svakoj smjeni. Brigu oko polaznika vršiti će treneri RŠK Karlovac, a predviđeno je da će u svakoj smjeni biti 6 trenera, liječnik, voditelj - animator, oružar, tehnički rukovoditelj i voditelj KAMP-a SELCE - 2009.

 

                U svakoj smjeni predviđeno je održati 15 (19) treninga - utakmica, natjecanje u plivanju, ronjenju, vaterpolu, badmintonu, stolnom tenisu, odbojci, nogometu te natjecanju u drugim zabavnim i društvenim igrama.

 

                Polazak za I GRUPU je predviđen 04. 07. 2009. godine (SUBOTA)  u 07,00 sati, a povratak 10. 07. 2009. godine (PETAK) oko 12,00 sati.

 

                Polazak za II GRUPU je predviđen 10. 07. 2009. godine (PETAKK)  u 07,00 sati, a povratak 18. 07. 2009. godine (SUBOTA) oko 12,00 sati.

 

PLAN I PROGRAM RADA KAMP-a SELCE 2009

 

ZA POLAZNIKE  1998., 1999., 2000., 2001. i 2002. godište

 

Red. broj

MINI RUKOMET ZA POLAZNIKE   1999.,  2000., 2001.  I 2002. godište

Red.

broj

VELIKI RUKOMET ZA POLAZNIKE  1998. i 1999.  godišta

1.        

GLAVNI DIO TRENINGA - Usavršavanje i upoznavanje sa sustavom igre mini rukometa za 1999., 2000., 2001. i 2002. godišta - TRENING BR. 1

1.    

GLAVNI DIO TRENINGA - Upoznavanje sa zonskom formacijom 3 : 2 : 1 za 1998. i 1999. godište - TRENING BR. 1

2.        

GLAVNI DIO TRENINGA - Upoznavanje sustava igre polukontre i kontre i produžene polukontre za mini rukomet 1999., 2000., 2001. i 2002.  godište - TRENING BR. 2

2.    

GLAVNI DIO TRENINGA - Upoznavanje sustava igre polukontre i kontre i produžene polukontre za veliki rukomet za 1998. i 1999.  godište - TRENING BR. 2

3.        

GLAVNI DIO TRENINGA - Upoznavanje igre presinga za 1999., 2000., 2001. i 2002.  godište - TRENING BR. 3

3.    

GLAVNI DIO TRENINGA - Upoznavanje igre kretanja bez lopte – zabadanje za 1998. i 1999.  godište - TRENING BR. 3

4.        

GLAVNI DIO TRENINGA - Promjena pravca - finta - TRENING BR. 4

4.    

GLAVNI DIO TRENINGA – Brzi centar -Promjena pravca - finta - TRENING BR. 4

5.        

GLAVNI DIO TRENINGA -  Tehnika igre u obrani - TRENING BR. 5

5.    

GLAVNI DIO TRENINGA -  Tehnika igre u obrani - TRENING BR. 5

6.        

GLAVNI DIO TRENINGATehnika izvođenja šuta na gol - TRENING BR. 6

6.    

GLAVNI DIO TRENINGA - Rješavanje igrača više - TRENING BR. 6

7.        

Kontunirani rad na povećanju tehnike dodavanja, hvatanja, vođenja i šutiranja na gol

7.    

Kontunirani rad na povećanju tehnike dodavanja, hvatanja, vođenja i šutiranja na gol

8.        

Provjera svih elemenata na utakmicama

8.    

Provjera svih elemenata na utakmicama

9.        

Individualni treninzi svaki dan po mjestima igranja u vremenu od 10,00 do 12,00 sati

9.    

Individualni treninzi svaki dan po mjestima igranja u vremenu od 10,00 do 12,00

 

ZA POLAZNIKE 1994., 1995., 1996. i 1997.,godište

 

1.        GLAVNI DIO TRENINGA - Usavršavanje zonske formacije 3 : 2 : 1 za 1994., 1995., 1996. i 1997.  godište - TRENING BR. 1

 

2.        GLAVNI DIO TRENINGA - Upoznavanje sustava igre polukontre i kontre i produžene polukontre za veliki rukomet za 1994., 1995., 1996. i 1997. godište - TRENING BR. 2

 

3.        GLAVNI DIO TRENINGA - Upoznavanje igre kretanja bez lopte – zabadanje za 1994., 1995., 1996. i 1997. godište - TRENING BR. 3

 

4.        GLAVNI DIO TRENINGA – Brzi centar -Promjena pravca - finta - za 1994., 1995., 1996. i 1997. godište - TRENING BR. 4

 

5.        GLAVNI DIO TRENINGA – Upoznavanje sa zonskom formacijom  5 : 1 - za 1994., 1995., 1996. i 1997. godište - TRENING BR. 5

 

6.        GLAVNI DIO TRENINGA -  Napad na  zonske formacije 3 : 2 : 1, 6 : 0  i 5 : 1 - za 1994., 1995., 1996. i 1997. godište - TRENING BR. 6

 

7.        GLAVNI DIO TRENINGA - Rješavanje igrača više - za 1994., 1995., 1996. i 1997. godište - TRENING BR. 7

 

8.        GLAVNI DIO TRENINGA – Tehnika igre u obrani - za 1994., 1995., 1996. i 1997. godište - TRENING BR. 8

 

9.        Kontunirani rad na povećanju tehnike dodavanja, hvatanja, vođenja i šutiranja na gol

 

10.     Provjera svih elemenata na utakmicama

 

11.     Individualni treninzi svaki dan po mjestima igranja u vremenu od 10,00 do 12,00 sati.

 

SPORTSKI TERENI

               

1.        Rukometno igralište kod Karlovačkog dječjeg odmarališta Selce

2.        Odbojkaško igralište kod Karlovačkog dječjeg odmarališta Selce

3.        Rukometno igralište RK Selce - po potrebi

IGRE ZA ZABAVU

               

OGRAĐENI PROSTOR U MORU ISPRED KARLOVAČKOG DJEČIJEG ODMARALIŠTA

               

1.        Prvenstvu u vaterpolu po ekipama

2.        Prvenstvo u plivanju

3.        Prvenstvo u ronjenju

4.        Prvenstvo u skokovima u vodu

5.        Prvenstvo KAMP-a po ekipama u igrama na vodi - poligon

 

PLATO ISPRED KARLOVAČKOG DJEČIJEG ODMARALIŠTA

 

1.        Zabavne igre po dogovoru

 

POPIS TRENERA I VODSTVA KAMPA-a SELCE 2009

 

Red. broj

Ime i prezime

Funkcija

 

Red. broj

Ime i prezime

Funkcija

1.

Miloš Đanković

voditelj KAMP-a

10.

Radmila Rade

trener

2.

Milan Brkić

trener

11.

Saša Brkić

trener

3.

Tanja Rašić

trener

12.

Danijel Grbačić

trener

4.

Ivan Pavlaković

trener

13.

Drago Moslavac

trener

5.

Miodrag Višnić

trener

14.

Ivan Fink

animator

6.

Dinko Đanković

trener

15.

Boris Ožanić

informatičar

7.

Boris Batinić

trener

16.

Tomislav Lang

ekonom

8.

Dalibor Keča

trener

17.

Goran Švajcer

animator

9.

Anamari Špruk

trener

18.

Boris Peršić – Jasenka Šmuc

doktor

 

 

POPIS OPREME KOJU BI TREBALO PONIJETI U KAMP SELCE  2009

 

Red. broj

Potrebna odjeća, obuća i oprema

Red. broj

Potrebna odjeća, obuća i oprema

1.

Tenisice - po mogućnosti 2 para

14.

Donji veš

2.

Čarape - najmanje za svaki dan po jedan par

15.

Majce za šetnju

3.

Sportske gaćice - najmanje dvoje

16.

Kratke hlače za šetnju

4.

Sportske majce - najmanje za svaki dan po jednu

17.

Odjeću za spavanje

5.

Lopta

18.

Šampon

6.

Trenirka

19.

Cedevitu po mogućnosti

7.

Ruksak

20.

Lječničku knjižicu

8.

Ručnik za plažu

21.

Natikače

9.

Ručnik za tuširanje

22.

Novaca za osobni trošak po mogućnosti

10.

Ručnik za umivanje

23.

Putna torba

11.

Pribor za osobnu higijenu

24.

Novčanik

12.

Kremu za sunčanje

25.

Spisak eventualnih uzimanja lijekova i terapija

13.

Kupaće kostime

26.

Popis eventualnih kroničnih bolesti

 

 

Predsjednik

Rukometne škole Karlovac

Miloš Đanković, dipl.ing.prom.v.r.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Comments