Adamlar buraya yer falan ayırmışlar bir şeyler yazmak için. Gerçi bu blogdan epey uzak ama el verdiğince bir şeyler çıkarmaya çalışalım bakalım. Şaka maka epey bi kolaylaştırıyor web sayfası hazırlamayı. Acayipmiş.. .
Burak Çınar 1985 yılında, Amerika'da Long Island'da doğdu. İlköğretimi burada tamamladıktan sonra Türkiye'ye ailesi ile birlikte döndü ve orta ve lise öğretimi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde tamamladı. Üniversite eğitimi boyunca Ankara ile İstanbul arasında sürekli mekik dokuyan ve edebiyat dergi, gazete ve fanzinlerinde yazılar yazan Çınar İngilizce ve Almanca, Arapça, Rusça ve Urdu dili biliyor.


Genel Durum

Aslına bakacak olursak Google Sites ile birkaç saat içinde güzel bir web sayfası oluşturmak mümkün. Yeteri kadar template olduğunu düşünüyorum, ki Blogspot gibi Google Sites da sayfanızı  kendi alan adınıza yönlendirme hizmeti veriyor. Yani sites.google.com/site/cabbguncel gibi akılda kalması zor bir adresi www.budahakolayhatirlanir.com gibi bir alan adına yönlendirmek mümkün.

Güncel yazıların sağ frame'de otomatik gösterilmesini sağlayabilir, çok büyük boyutta olmasa da dosya paylaşabilir, kısacası kendiniz için kişisel bir web sayfasını Front Page, Dreamweaver vs. bilmeden  de rahatlıkla, sadece yazılarınızı girerek ve birkaç ufak değişiklik yaparak oluşturabilirsiniz.

En hoş olanı ise, Blogger'ın aksine Google'ın sayfanın en altında karınca duası gibi yazdığı iletişim bilgilerinden başka, sayfanın en üstünde herhangi bir banner ya da çubuğu yok. Web sayfası, uğraşılmış, paralı serverlardan yayınlanmış web sayfalarından farksız açılıyor.

Güncel CABB Yazıları

  • Hostesler Üzerine Hostesler Üzerine diye başlık attım ama asıl konu alnının teri ile çalışan güzel hosteslerimiz değil. Zaten anlatacağım acayip olay yurtdışında görülüyor genelde. Devamı...
    Posted Dec 3, 2009, 11:25 PM by BURAK CINAR
  • Google’ın Güne Özel Logoları Her ülkeye yaptığı gibi Google bize de yağ çekiyor ve ülkemize özgü günlerde bilindiği üzere logosunu değiştiriyor, şirinlikler yapıyor. Peki bu logolar daha sonra yitip gidiyor, internet deryasında kayboluyor mu ...
    Posted Dec 3, 2009, 6:25 AM by BURAK CINAR
Showing posts 1 - 2 of 2. View more »

Akıldan Yazıya Dökülecekler

HazırlayanKonuTamamlanmaAdres
Burak Google Sites Hakkında   
Burak Uçuş Firmalarının Reklamlarıyla Uyuşmayan Hostesleri  TIK! 
Showing 2 items from page Ya'z'ılacaklar Listesi sorted by edit time, Hazırlayan, Tamamlanma. View more »