Inglise ja prantsuse buldogide "Baltic Bulldog 2012" ERINÄITUS/ Speciality show for English and French bulldogs "Baltic Bulldog 2012"

 

19.08.2012  Kalevi staadion, Tallinn

 

Kohtunik / Judge : hr.Jari Laakso, Soome




PRANTSUSE BULDOG / FRENCH BULLDOG

Isased beebikutsikad 3-6 kuud / Dogs baby class 3-6 months

1. Dashin Dom Avtograf Kasv&Om: D. Chirkst, Venemaa  TP Beebi

Emased beebikutsikad 3-6 kuud / Bitches baby class 3-6 months

2. Dashin Dom Ambicia Kasv&Om: D. Chirkst, Venemaa   VSP Beebi

Isased kutsikaklass 6-9 kuud / Dogs puppy class 6-9 months

3. Zecudas Mentor Kasv: M.Gjersrud, Norra; Om: P.Jõemägi, Eesti   EAH VSP Kutsikas

Emased kutsikaklass 6-9 kuud / Bitches puppy class 6-9 months

4. Saint Minion Giggle  Kasv&Om: K.Liseiski, Eesti   EAH TP Kutsikas, Kutsikate BIS 1

Isased juunioriklass / Dogs junior class

5. Carte Truffé Lord Of The Rings  Kasv&Om: T.Saira & N.Ihalainen-Saira, Soome  SP/2 PI/-

6. Elofanius Bazza Kasv: I. Lipp&M.Parvi, Eesti; Om: A.Jõepere, Eesti VH/ 4

7. Elofanius Bonzo Kasv: I. Lipp&M.Parvi, Eesti; Om: K.&T.Luik, Soome VH/-

8. Gucci Kama Begum Kasv: Z.Yuliya, Valgevene; Om: K.Landsberg, Soome  SP/3 PI/-

9. Rewalia Nemo Nevarro Kasv: P.Jõemägi, Eesti; Om: I.Uvarova, Eesti  VH/-

10. Tanderoza Chilion Kasv: T.Leppäniemi, Soome; Om: S.Pellikainen, Soome  SP/1,  JUN SERT, VSP JUN, PI/4

Emased juunioriklass / Bitches junior class

11. Bulldogi  iz  Ozerkov Chili Kasv: S.A.Grischenko, Venemaa; Om: Y.Sharanova, Venemaa   puudus

12. Carte Truffé Limited Edition Kasv&Om: T.Saira & N.Ihalainen-Saira, Soome  SP/2, JUN SERT, PE/-

13. Elofanius Baffy Kasv: I. Lipp&M.Parvi, Eesti; Om: I.Lipp&R.Fedorenko, Eesti   VH/-

14. Elofanius Bezzy Kasv: I. Lipp&M.Parvi, Eesti; Om: E.Klais, Eesti  VH/-

15. Imprimis Znatnaja Osoba Kasv: S.Panteleeva, Venemaa; Om: D.Chirkst, Venemaa   SP/4, PE/-

16. Meafiton Chocko Blacky Kasv: I.Eglite, Läti; Om: K.Landsberg, Soome  SP/1, TP JUN, PE/-, JUN BIS 1

73. Prestizhnaja Lady Kasv: O.Solovjeva, Venemaa; Om: L.Kurtshanova, Eesti  VH/-

17. Rewalia Necklace Neville Kasv:&Om: P.Jõemägi, Eesti  SP/-

18. Rewalia Nightly Narcissa  Kasv.&Om: P. Jõemägi, Eesti  SP/3, PE/-

19. Secret Line´s Lada Priora Kasv: M.Sorsa, Soome; Om: J.Vilppunen, Soome   VH/-

20. Shattermann After Me Kasv & Om: K.Laitinen, Soome  VH/-

Emased veteraniklass / Bitches veteran class

21. Franch Affair´s Donna Olympia CIB, FI, SE, DK, NO, EST, LT, LV, BALT, NORD CH, LT, LV, EST, BALT VCH, ESTJW04, LTW06, ESTVW11, VWW11, BALT VW11, LV VW12, VWW12, EST VW12 Kasv: E.Kragh & S.Nielsen, Taani; Om: T.Saira & N.Ihalainen-Saira, Soome  SP/1, TP VET, PE/4, VET BIS 1

Isased noorteklass / Dogs intermediate class

22. Carte Truffé Jewel Of The Crown Kasv&Om: T.Saira & N.Ihalainen-Saira, Soome  SP/1, S/2, PI/2

23. Golden Carelia Carl-Edward  Kasv&Om: R.Kask, Eesti  puudus

24. Golden Carelia Conrad  Kasv: R.Kask, Eesti; Om: M.Olander, Eesti  VH/3

25. Meafiton Burbon  Kasv: I.Eglite, Läti; Om: Z.Nevjadomska, Läti   VH/2

Isased avaklass / Dogs open class

26. Dashin Dom Nochnoy Parizh Kasv&Om: D.D.Chirkst, Venemaa  SP/1, S/1, PI/1, TP, BIS 2

27. Elofanius Attila Kasv: I.Lipp&M.Parvi, Eesti; Om: G.Murdvee, Eesti   SP/3, S/-, PI/-, SERT

28. Exel-Fantom-Fa Lietutis Kasv: Ü.Nuggis; Om: J.Madissoo, Eesti  VH/4

29. Rewalia Digger-Diamond  Kasv: P.Jõemägi, Eesti; Om: P.Jõemägi & M.Medvedeva, Eesti  SP/2, S/4, PI/-     

Isased tshempioniklass / Dogs champion class

30. Dashin Dom Impressario RUS, RKF, MOL, UKR, EST, LT, LV CH, GRAND 2CW Kasv: E.D.Chirkst, Venemaa; Om: B.Klinov& D.D.Chirkst, Venemaa    SP/1, S/3, PI/3

31. Rewalia Dreamer-Domino CIB, EST, LT, LV,  BALTI JCH, EST JW-09, KL JW- 09, HeW-10, EST, LV, LT, BALT, RUS, FIN CH Kasv: P.Jõemägi, Eesti; Om: P.Jõemägi & J.Morozov, Eesti    puudus    

Emased noorteklass / Bitches intermediate class

32. Golden Carelia Carolina Kasv&Om: R.Kask, Eesti   SP/1, S/-, PE/-, SERT

Emased avaklass / Bitches open class

33. Canonbulls Avalanche Kasv: M.Rämänen, Soome; Om: J.Maaranen, Soome   VH/3

34. Carte Truffé Gossip Girl EST, LV, LT, BALT JCH Kasv&Om: T.Saira & N.Ihalainen-Saira, Soome   SP/1, S/1, PE/1, VSP

35. Dahlia Du Champagne Kasv: K.Jekelfalussy, Ungari; Om: K.Liseiski, Eesti   puudus

36. Dashin Dom Rassvetnaja Zwezda  Kasv&Om: D.D.Chirkst, Venemaa   SP/2, S/2, PE/2

37. Saint Minion Eloise Kasv: K.Liseiski, Eesti; Om: I.Lipp, Eesti   VH/4

Emased tshempioniklass / Bitches champion class

74. A`Vigdors Encore Un Pas Vers La Perfection BALT JCH, FIW11, ESTW12, EST, FI, LV, S CH Kasv: R.Khomasurdze, Venemaa; Om: H.Kanerva, Soome  SP/4

38. Dashin Dom Romantichnaja Dama RUS CH Kasv: D.D.Chirkst, Venemaa; Om: D. Chirkst, Venemaa   SP/1, S/3, PE/3

39. Rewalia Daphne-Daniela EST JCH, EST, LV CH Kasv: P.Jõemägi, Eesti; Om: P.Jõemägi & S.Salumets, Eesti   SP/2, S/4, PE/-

40. Rewalia Queen Victoria EST CH, LV JW11 Kasv: P.Jõemägi, Eesti; Om: P.Jõemägi & J.Morozov, Eesti   SP/3, S/-, PE/-

Järglasteklass / Progeny class

101. Nica Nichole Imanta EST, LV, LT, BALT, RUS JCH, CIB, EST, LV, LT, BALT, FIN, RUS CH, LTClbW09, BALTW09 Kasv: M.Jefimova; Om: P.Jõemägi, Eesti    puudus

102. Saint Minion Eloise EST-04139/08 ID: 95000001379607 sünd. 23.10.2008 I: LT, LV JCH, LT, RUS CAC Fabulous De La Parure E: EST, LV, LT, BALT JCH, EST, LT, LV, BALT, RUS CH Salsa; Kasv: K.Liseiski, Eesti; Om: I.Lipp, Eesti   SP/1

Kasvatajaklass / Breeder class

103. Carte Truffé  Om: T.Saira & N.Ihalainen-Saira, Soome   SP/2

104. Dashin Dom Om: D.D. Chirkst, Venemaa   SP/1, BIS Kasvataja 1

105. Elofanius Om: I.Lipp, Eesti   SP/4

106. Rewalia Om: P.Jõemägi, Eesti   SP/3

Paaride võistlus / Brace competition

107. Dashin Dom Impressario RUS, RKF, MOL, UKR, EST, LT, LV CH, GRAND 2CW Dashin Dom Romantichnaja Dama RUS CH Om: D. Chirkst, Venemaa   SP/1, BIS Paar 1

108. Dashin Dom Nochnoy Parizh , Dashin Dom Rassvetnaja Zwezda  Om: D. Chirkst, Venemaa   puudus

 

INGLISE BULDOG / BULLDOG

Isased kutsikaklass 6-9 kuud / Dogs puppy class 6-9 months

41. Angelical Glamour King Tigraro Kasv: E.Hamranova, Slovakkia; Om: J.Johnsson, Soome   I/-

Emased kutsikaklass 6-9 kuud / Bitches puppy class 6-9 months

42. Buldenezh Тotal Eklips Оf The Heart Kasv.& Om. M.Evetskaja, Venemaa   I/-

Isased juunioriklass / Dogs junior class

43. Gingerstone Jolly Jokers Boatswain Kasv&Om: M.Kalter, Eesti  VH/2

44. Gingerstone Jolly Jokers Brave  Kasv: M.Kalter, Eesti; Om: J.Rähmi, Eesti   VH/1

45. Kevin  Kasv: A.Laine, Eesti; Om: K.&K.Benström&A-P. Pärn, Eesti   puudus

46. Redatious Goes Solo of Mojo´s  Kasv: M.Krijnen, Holland; Om: M.Kivi, Eesti   VH/3

47. Wheelback´s Tsar Skifov JR  Kasv: P.Apajalahti & L.Suoninen, Soome; Om: K.Nerg, Soome  puudus

Emased juunioriklass / Bitches junior class

48. Bulldog Kisses Mariah Carey  Kasv: M.Bogoljubova, Eesti; Om: N.Rostovskaja, Eesti   SP/2, PE/-

49. Gingerstone Jolly Jokers Bisquit  Kasv: M.Kalter, Eesti; Om: J.Innos, Eesti   SP/4, PE/-

50. Gingerstone Jolly Jokers Bonny  Kasv: M. Kalter, Eesti; Om: V.Rõõmus, Eesti  SP/-

51. Gingerstone Jolly Jokers Bumble-Bee  Kasv&Om: M.Kalter, Eesti   SP/3,PE/-

52. Petite Pea Gamtos Išdaiga  Kasv. V. Žeguniene, Leedu; Om: L.Reinula, Eesti   SP/1, JUN SERT, TP JUN, PE/-

53. Style Bullet True Hearted  Kasv: E.Jordanova, Bulgaaria; Om: J.Kondelin& J.Katekeetta, Soome   puudus

54. Wheelback´s Go Daisy By PB´s  Kasv: P.Apajalahti & L.Suoninen, Soome; Om: K.Nerg, Soome   puudus

Isased noorteklass / Dogs intermediate class

55. Angelical Glamour Hagrid BALT, EST, LV, LT JCH, LVJW12, TLNJW12, TLNW12 Kasv: E.Hamranova, Slovakkia; Om: J.Johnsson, Soome   SP/2, S/4, PI/4

56. Buldenezh Angelo Maksimiliano Kasv: M.Evetskaja, Venemaa; Om: E.Belyaeva, Venemaa   SP/1, S/2, PI/2

57. Zhan Frensis Morgan Kasv: E.Kopach, Venemaa; Om: M.V.Taranova, Eesti   VH/4

58. Mercurygreit Kasv: N. Surkova; Om: J.Molodtsova, Eesti   SP/3, S/-, PI/-

Isased avaklass / Dogs open class

75. Buldenezh Oxford For Gold Kasv: M.Evetskaya, Venemaa; Om: S.Kich, Venemaa   puudus

59. Ingridbulls King From Jolly Joker  EST, LV JCH, LTJW11, LVJW11, ESTJW11 Kasv: I.Aleksandrova, Eesti; Om: A-P.Pärn, Eesti  SP/1, S/3, PI/3

Isased tshempioniklass / Dogs champion class

60.  Big Bull´s Jolly Joker LT CH, LT JCH Kasv: A.Storchmann; Om: A.Gabrielienė, Leedu   SP/3, S/-, PI/-

61. Buldenezh Monte Christo RUS CH Kasv: M.Evetskaja, Venemaa; Om: S.Kostromkin, Venemaa   SP/1, S/1, SERT, PI/1, VSP

62. Oldengland´s Dream Pulp Fiction EST, LV JCH, EST, LV, LT, BALT, FIN CH, LVW11 Kasv: B.Pierluca, Itaalia; Om: L.Mets, Eesti  SP/2, S/-, PI/-

Emased noorteklass / Bitches intermediate class

63. Angelical Glamour Izmira  Kasv: E.Hamranova; Om: A.Gabrielienė, Leedu   VH/2

64. Buldenezh Merry Christmas  Kasv: M.Evetskaja, Venemaa; Om: I.Lifman, Venemaa   SP/1, S/4, PE/4

Emased avaklass / Bitches open class

65. Buldenezh White Little Totora Kasv: M.Evetskaja, Venemaa; Om: N.Mikhaylova, Venemaa   SP/1, S/1, PE/1, TP, BIS 1

66. Diamond Shadow Honey Cookie Kasv: A.Savateeva, Venemaa; Om: M.Bogoljubova, Eesti   SP/3, S/-, PE/-

67. Egor-Dego Felicity EST JCH Kasv: A-P.Pärn; Om: A-P. Pärn & R.Rooden, Eesti   puudus

68. Ingridbulls Jasmine From Jolly Joker ESTJW11, BALTJW11, EST JCH  Kasv: & Om: I.Aleksandrova, Eesti   SP/2, S/2, PE/2, SERT

Emased tshempioniklass / Bitches champion class

69. Buldenezh Bridget Britania RUS JCH, RUS CH Kasv: M.Evetskaja, Venemaa; Om: I.Lifman, Venemaa  SP/2, S/-, PE/-

70. Dalvos Alkasarbrill Sensations RUS, LUX, SLO, EST, LT CH, LT CLW´12 Kasv&Om: O.Belomytseva, Venemaa   SP/1, S/3, PE/3

71. Ingridbull´s Grass Shakita EST, FI CH, ESTW12 Kasv: I.Aleksandrova, Eesti; Om: K.Nerg, Soome  puudus

72. Nice Smile Antuanette EST, LV, LT, BALT JCH, EST, LV, LT, BALT CH ESTW07, ESTW09 Kasv: N.Podsekalneva Venemaa; Om: M.&L. Kalter Eesti  SP/3, S/-, PE/-

Järglasteklass / Progeny class

109. Big Bull´s Jolly Joker LT CH, LT JCH Kasv: A.Storchmann; Om: A.Gabrielienė, Leedu   SP/1, BIS Järglasteklass 1