II ja IX rühma näitus
va. inglise buldogid, prantsuse buldogid ja leonbergerid

inglise ja prantsuse buldogide erinäitus
leonbergerite erinäitus



16.08.2013  Luige baas, Harjumaa

Näituse algus kell 14:00


Korraldajaks Inglise buldogide ja kääbusmolosside Eesti Tõuühing

 


Ringide ajakava / Rings Schedule

Reede / Friday 16.08.2013




RING 1

Kohtunik / Judge: Kristin Kerem, Eesti

MOPS / PUG (253) beebid/babies 3 14:00
Kokku / Total  3
Kohtunik / Judge: Jan Törnblom, Rootsi

MOPS / PUG (253)  27 14:09
CHIHUAHUA, LÜHIKARVALINE / CHIHUAHUA, SMOOTH-HAIRED (218)  18 15:30
CHIHUAHUA, PIKAKARVALINE / CHIHUAHUA, LONG-HAIRED (218)  6 16:24
TOY-PUUDEL / TOY POODLE (172)  1 16:42
KÄÄBUSPUUDEL must & pruun & valge / MINIATURE POODLE black & brown & white (172)  7 16:45
CAVALIER KING CHARLES SPANIEL / CAVALIER KING CHARLES SPANIEL (136)  13 17:06
HIINA HARJASKOER / CHINESE CRESTED DOG (288)
8 17:45
Kokku / Total  80



RING 2

Kohtunik / Judge: Anne Sume, Eesti

BOSTONI TERJER / BOSTON TERRIER (140)  14 14:00
KROMFOHRLANDI KOER / KROMFOHRLÄNDER (192)  2 14:42
TIIBETI TERJER / TIBETAN TERRIER (209)  2 14:48
PAPILLON / PAPILLON (77)  5 14:54
PHALENE / PHALENE (77)  3 15:09
BRÜSSELI GRIFOON / BRUSSELS GRIFFON (80)  4 15:18
VÄIKE BRABANDI GRIFOON / SMALL BRABANT GRIFFON (82)  2 15:30
VENE KÄÄBUSKOER, SILEDAKARVALINE / RUSSIAN TOY, SMOOTH-HAIRED (352)  2 15:36
VENE KÄÄBUSKOER, PIKAKARVALINE / RUSSIAN TOY, LONG-HAIRED (352)  2
15:42
JAAPANI CHIN / JAPANESE CHIN (206) 1 15:48
PEKINGI KOER / PEKINGESE (207)  1 15:51
KÄÄBUSPUUDEL aprikoos & hall & punane / MINIATURE POODLE apricot & grey & red fawn (172)  2 15:54
PRAHA ROTIPÜÜDJA / PRAGUE RATTER (F.C.I. poolt tunnustamata tõug / Breed not recognized by F.C.I.)  1 16:00
SHIH TZU / SHIH TZU (208)  3 16:03
BOLOGNA BICHON / BOLOGNESE (196)  6 16:12
HAVANNA BICHON / HAVANESE (250)  7 16:30
MALTA BICHON / MALTESE (65)  3 16:51
KÄHARAKARVALINE BICHON / BICHON FRISE (215)  3 17:00
LÕVIKOERAKE / LITTLE LION DOG (233)  1 17:09
Kokku / Total  64
Kohtunik / Judge: Aire-Piret Pärn, Eesti

KAUKAASIA LAMBAKOER / CAUCASIAN SHEPHERD DOG (328)
2 17:12
Kokku / Total  2



RING 3

Kohtunik / Judge: Eugeny Kuplyauskas, Venemaa

ROTTWEILER / ROTTWEILER (147)  1 15:00
BULLMASTIF / BULLMASTIFF (157)  2 15:03
SAKSA DOGI kollane & tiigrikarva / GREAT DANE fawn & brindle (235)  1 15:09
SAKSA DOGI must & arlekiin / GREAT DANE black & harlequin (235)  1 15:12
SAKSA DOGI sinine / GREAT DANE blue (235)  1 15:15
BERNHARDIIN, PIKAKARVALINE / SAINT BERNARD DOG, LONG-HAIRED (61)  2 15:18
SAKSA BOKSER / BOXER (144)  3 15:24
NEWFOUNDLANDI KOER / NEWFOUNDLAND (50)  6 15:33
BERNI ALPI KARJAKOER / BERNESE MOUNTAIN DOG (45)  5 15:51
KESK-AASIA LAMBAKOER / CENTRAL ASIA SHEPHERD DOG (335)  4 16:06
SHAR PEI / SHAR PEI (309)  4 16:18
ITAALIA CORSO / ITALIAN CORSO DOG (343)  8 16:30
HISPAANIA MASTIF / SPANISH MASTIFF (91)  1 16:54
PÜRENEE MÄESTIKUKOER / PYRENEAN MOUNTAIN DOG (137)  1 16:57
PÜRENEE MASTIF / PYRENEAN MASTIFF (92)  1 17:00
HOVAWART / HOVAWART (190)  1 17:03
DO-KHYI (TIIBETI MASTIF) / DO-KHYI (TIBETAN MASTIFF) (230) 7 17:06
Kokku / Total  49



RING 4

Kohtunik / Judge: Torbjörn Skaar, Rootsi

TIIBETI SPANJEL / TIBETAN SPANIEL (231)  12 14:30
LHASA APSO / LHASA APSO (227)  9 15:06
Kokku / Total  21
Kohtunik / Judge: Eugene Yerusalimsky, Venemaa

DOBERMANN / DOBERMANN (143)  7 16:03
SAKSA PINŠER / PINSCHER (184)  1 16:24
KÄÄBUSPINŠER / MINIATURE PINSCHER (185)  10 16:27
LANDSEER / LANDSEER (European Continental Type) (226)  2 16:57
SUURŠNAUTSER must / GIANT SCHNAUZER black (181)  2 17:03
KÄÄBUSŠNAUTSER must / MINIATURE SCHNAUZER black (183)
3 17:09
KÄÄBUSŠNAUTSER must hõbedaga / MINIATURE SCHNAUZER black and silver (183)
8 17:18
KÄÄBUSŠNAUTSER pipar-sool / MINIATURE SCHNAUZER pepper and salt (183)
3 17:42
KÄÄBUSŠNAUTSER valge / MINIATURE SCHNAUZER white (183)
1 17:51
ŠNAUTSER pipar-sool / SCHNAUZER pepper and salt (182)
9 17:54
Kokku / Total  46