Doporučení od klientůVážená paní Janská, 

po dvou návštěvách u Vás mi zcela zmizela dlouhotrvající velká bolest celé pravé ruky včetně zad. Dovoluji si Vám poděkovat za Váš lidský přístup, laskavý úsměv a neskutečně prováděné masáže, kterými uzdravujete nejen tělo, ale i duši.

Velmi Vám děkuji. 

Libuše TřebeškováMilá paní Janská,

Vaše masáže jsou balzám pro moje tělo i duši. Od doby, kdy jsem Vás poznala, jsem jiný člověk a nedovedu si již svůj život představit bez Vašich masáží, které si užívám u Vás každý týden a na které se vždy moc těším.

Moc Vás obdivuji a děkuji Vám.

Irena SamohýlováPaní Janská je andělský člověk.

Ukazuje mi novou cestu a díky ní začínám mít zcela jiný pohled na život.

Jemnost, síla a energie, které se snoubí během masáže, jsou dokonalým relaxem.

Nikdy se mi nechce odejít a účinky masáže pociťuji ještě dlouho poté.

Vřele všem doporučuji a děkuji.

Klára Hladišová


Dobrý den paní Janská,
chci Vám velmi poděkovat, že jsem se díky VAší masáži marma bodů v noci mohla konečně v klidu vyspat, po těch několika měsících nekonečného převalování se z jednoho boku na druhý a probděných nocích díky rostoucímu těhotenskému bříšku a tlaku na tepny a brnění v končetinách, to byl naprostý zázrak. Spala jsem v 1,5h intervalech, probouzela se a opět usínaly. Tak jak by asi měl rem a non-rem spánek fungovat - bez kajéhokoli rušení, momo nucení na toaletu. Piju hodně vody a cítím, jak to ve mně pracuje :) Skvělé! Skvělé! Doporučuji všem ženám nejen v těhotenství :))!!!
Zuzana Kočí


Každému odporúčam masáž marmových bodov. Je to veľmi príjemne a mne napríklad konečne na tvári zmizlo akné ;-) Bolesti chrbta tiež pominuli.
Čo je pre mňa najviac úžasné je to, že môj 7 ročný syn mal bolesti nožičiek, ktoré mu bránili behať. Po masážach bolesti prestali a nemuseli sme chodiť každý týždeň s nožičkami cvičiť, čo je veľká výhra. Veľmi pekne ďakujeme Ivetka :-*
Renáta