BEDMINTONOVÝ KLUB KÚPELE SLIAČ

Medzinárodný turnaj 2021 Maďarsko Pécs - Simeon Suchý

Andrej Suchý - Johanka Ivaničová-medzinárodný turnaj Rakúsko 2021

U 19 - 10.10.2020 Košice

Na turnaji A sa zúčastnili hráči BKK Sliač Simeon Suchý a Andrej Suchý.Simeon vyhral dvojhru a mix s M.Telehaničovou a s bratom Andrejom sa v štvorhre umiestnili na treťom mieste.Gratulujeme, výborný výsledok.

Slovak Youth U 13 Trenčín 18.-19. september 2020

Andrej Suchý a Sarah Antónia Suchá získali na medzinárodnom turnaji v Trenčíne 1.miesto v zmiešanej štvorhre, Andrej pridal ešte 1.miesto v dvojhre a druhé miesto v štvorhre chlapcov spolu s anglickým spoluhráčom Julianom Kitchenom.

Slovak Youth U 17 Trenčín 18.-20 september 2020

Simeon Suchý získal na medzinárodnom turnaji v Trenčíne druhé miesto v dvojhre, zmiešanej štvorhre a tretie miesto vo štvorhre chlapcov.V dvojhre súťažilo 45 chlapcov.Gratulujeme

Reprezentačné sústredenia Ilava,Košice,Trenčín 2020

Simeon Suchý je zaradený do reprezentácie SR a zúčastnil sa počas prázdnin štyroch sústredení v trvaní 6 týždňov.

Školenie vrchných rozhodcov 8.3.2020

Tréner BKK Sliač F.Lukáč úspešne absolvoval školenie vrchných rozhodcov ,ktoré sa uskutočnilo 8.3.2020 v Bratislave.Gratulujeme.

YONEX German Junior 2020 - 4.-6. marec - Simeon Suchý -Michalela Telehaničová

Majstrovstvá Európy U 15 Liévin - Fracúzsko 16.-18. februára 2020

Andrej Suchý vo Francúzsku na ME 2020

BQ U 13 - 8.2. 2020-Bratislava

V Bratislave sa na kvalifikácii U 13 zúčastnili hráči:P.Lupták, I.Cejzl,R.Šupa, M.Cejzlová, M.Homola.

Turnaj A -U 19 Košice 1.- 2. 2. 2O2O

Na turnaji Grand Prix A v Košiciach získal Simeon Suchý dve bronzové a jednu striebornú medailu.Bronzovú v dvojhre a v štvorhre so svojim bratom Andrejom.Striebornú v zmiešanej štvorhre so spoluhráčkou M.Telehaničovou z Košíc. Gratulujeme.

Turnaj A U 11

Nation to Nation U 13 - Maďarsko - medzinárodný turnaj družstiev 10.-12.1.2020

Na medzinárodnom turnaji v maďarskom meste Pécs sa náš hráč BKK Sliač Andrej Suchý stal najúspešnejším a najaktívnejším hráčom turnaja.Družstvo Slovenska sa umiestnilo na 3.mieste.

Novoročný turnaj 10.1.2020

Majstrovstvá Slovenska 2019 -U 13 ,U19

Majstrovstvá Slovenska v kategórii do trinásť rokov sa uskutočnili 14.decembra v bratislavskej Dúbravke.Andrej Suchý získal hetrik,Sarah Antónia Suchá zlatú medailu v mixe. V Ilave sa 14.-15.decembra odohrali MS v kategórii U 19.Žúčastnili sa ich Erik Bartoš a Simeon Suchý.Simeon sa umiestnil na treťom mieste v dvojhre.

Majstrovstvá Slovenska 2019 - U11

Majstrovstvá Slovenska do jedenásť rokov prebehli dňa 7.decembra 2019 v Rožňave.Sarah Antónia Suchá sa na MS nominovala v dvojhre a v štvorhre.V štvorhre sa so spoluhráčkou BC Prešov K.Sopkovou umiestnili na 3.mieste.

Na majstrovstvách Slovenska v kategórii U15 získal Andrej Suchý striebornú medailu v štvorhre spolu so spoluhráčom z Bratislavy.Simeon Suchý sa v kategórii U17 umiestneil v dvojhre na 3.mieste v štvorhre na 1.mieste a v zmiešanej štvorhre na 2.mieste.Gratulujeme.

Slovak Youth U 13 Trenčín- 15.-17. 2019

na medzinárodnom turnaji v Trenčine sa Andrej Suchý umiestnil na 1.mieste v dvojhre a v štvorhre spolu so spoluhráčom z Česka.

Na turnaji družstiev Nation to Nation U 15 v Maďarsku - získal Andrej cenu určenú pre najmladšieho hráča.

Celoslovenský turnaj skupiny C Sliač

V športovej hale Sliač sa uskutočnil 27.októbra 2019 turnaj Grand Prix skupiny C.Turnaja sa zúčastnilo 54 hráčov z rôznych slovenských miest. BKK Sliač reprezentovali hráči: M.Cejzlová,P.Lupták,I.Cejzl,R.Šupa,M.Priehradník.Najlešie výsledky dosiahol P.Lupták.

Turnaj Grand Prix A - U 15

V Košiciach sa dňa 26.10. uskutočnil turnaj skupiny A v kategórii do pätnásť rokov. Na turnaj sa nominovali A.Suchý a S A Suchá.Andrej sa v dvojhre umiestnil na 3.mieste a vo štvorhre so spoluhráčom Slosiarikom na 1.mieste.Simeon Suchý bol v Olomouci kde hosťuje a hrá za Olomouc II.ligu.

Austrian U 17 International

V Rakúsku vo Viedni sa v dňoch 18.-20.10.2019 uskutočnil medzinárodný turnaj v kategórii do sedemnásť rokov.Turnaja sa zúčastnilo139 hráčov z trinástich krajín.Simeon Suchý s Michaelou Telehaničovou sa dokázali zo 64- dvojíc predrať až do finále a získali pre SR striebornú medailu v mixe.Na ceste za striebrom zdolali rakúsky,nemecký ,anglický a druhý slovenský pár.V semifinále sa stretli s českou dvojicou nad ktorou zvíťazili po troch setoch.Vo finále prehrali s anglickým párom Joseph Scott/Megan Brierley ale aj tak Slováci zaznamenali významný úspech a mohli sa tak tešiť z druhého miesta.

Grand Prix A U 17 a U 19- 2019

Na treťom turnaji Grand Prix A v kategórii do sedemnásť rokov sa hráč BKK Sliač Simeon Suchý umiestnil v dvojhre na 2.mieste a v štvorhre so S.Kadlecom tiež na druhom mieste.Na turnaji A v kategórii do 19 rokov sa Erik Bartoš spolu so Simeonom Suchým umiestnili v štvorhre na 1.mieste. Gatulujeme.

Celoslovenský turnaj skupiny C Sliač 22.9.2019

Polish Youth - 20- 22.9. 2019 Imielin-Poľsko

Medzinárodný turnaj Slovenia Youth - Mokronok

V slovinskom meste Mokronok sa dňa 13.-15. septembra 2019 zišlo 150 hráčov z jedenástich krajín.Náš hráč Andrej Suchý si vybojoval v kategórii U 13 striebro.Po úspešne zvládnutej skupine zdolal v prvom kole v troch dramatických setoch Francúza T.Bourgina. V štvrťfinále si poľahky poradil s tretím nasadeným Rakúšanom S.Huberom a zvádol aj semifinále s druhým nasadeným Maďarom V.F. Borosom.Výhru mu ale vzal Francúz T.Gardon,ktorý nad našou nádejou vyhral po setoch 21:17, 21:17.

Majstrovstvá Európy 2019 Poľsko- stretnutie Slovensko -Nemecko Simeon Suchý hráč BKK v strede

Slovenskí reprezentanti v kategórii U 17 - tréner Ján Fiľ- M E Poľsko 2019

Serbian Youth 14.-16.júna 2019

Na medzinárodnom turnaji v srbskom meste Nový Sad získal Andrej Suchý v kategórii U 13 dve bronzové medaily.Jednu v dvojhre a druhú s Alexandrom Chyrunom z Ukrajiny v štvorhre.Simeon Suchý reprezentoval juniorov Slovenska v kategórii U 17.

Oblastné majstrovstvá U 17- dve zlaté medaily

OM západ sa uskutočnili 8.6.2019 v Žiline.Dve výhry si na konto pripísal hráč nášho klubu Simeon Suchý, ktorý vyhral dvojhru a spolu so svojim bratom Andrejom aj štvorhru.V mixe bol so spoluhráčkou z Púchova E.Klačanskou druhý.

Celoslovenský bedmintonový turnaj skupiny C

V športovej hale v Sliači sa uskutočnil dňa 2.júna 2019 celoslovenský bedmintonový turnaj skupiny C.Športová hala sa zaplnila hráčmi z Prešova,Bratislavy,Zvolena ,Hnúšte,B,Bystrice,Dolného Kubína ,Nia Sliača.Z nášho klubu sa na turnaji zúčastnili:Patrik Lupták,Ivan Cejzl,Radoslav Šupa,Lukáš Kurtík,Michaela Cejzlová,Sarah Antónia Suchá,Tomáš Protus.Najlepšie výsledky dosiahli P.Lupták,M.Cejzlová a S. A.Suchá.Na turnaj pripravil hráčov tréner F.Lukáč.

Víťazi školského turnaja 1.-4. ročnik

Medzinárodný turnaj Polisch U 17

Poľské Glubczyce hostili 24.-26.mája hráčov medzinárodného turnaja do sedemnásť rokov.Na turnaji súťažilo 150 hráčov z 19-tich krajín.Simeon Suchý sa turnaja zúčastnil s reprezentáciou Slovenska.Naši hráči medailové umiestnenie nedosiahli.V dvojhre chlapcov sa na 1.mieste umiestnil hráč z Dánska a v dvojhre dievčat domáca hráčka z Poľska..

Medzinárodný turnaj Opatia

V chorvátskom meste Opatija sa v dňoch 17.-19.mája uskutočnil medzinárodný mládežnícky turnaj Adria Youth International 2019.Na turnaji sa zúčastnilo 150 hráčov zo 14-tich krajín.Z nášho klubu na turnaji súťažili súrodenci Suchí. Andrej získal v kategórii trinásťročných hráčov bronzovú medailu.Andrejko gratulujeme.

Grand Prix A U 15 Zvolen

Vo Zvolene sa dňa 27.apríla 2019 uskutočnil druhý celoslovenský turnaj GP A.Na turnaji sa darilo nášmu hráčovi Andrejovi Suchému, krorý získal tri bronzové medaily. Simeon Suchý sa zúčastnil v tom istom termíne na turnaji dospelých v Košiciach.V prvom kole neprešiel cez nasadenú dvojku turnaja a vo štvorhre sa prebojoval so spoluhráčom do druhého kola.

Grand Prix A U 17 Púchov

V Púchove sa dňa 13.-14 .apríla uskutočnil celoslovenský turnaj GP A do sedemnásť rokov.Simeon Suchý sa v dvojhre umiestnil na 3.mieste a vo štvorhre so S.Kadlecom na 2.mieste. Andrej Suchý sa v zmiešanej štvorhre a v dvojhre prebojoval do druhého kola.

Grand Prix A U 13 Prešov

Celoslovenský turnaj v kategórii do trinásť rokov ,ktorý sa odohral 6.4.2019 v Prešove bol úspešný pre nášho hráča Andreja Suchého,ktorý tu získal tri najcennejšie zlaté kovy. V zmiešanej štvorhre Sarah Antónia Suchá spolu so svojim bratom získala zlatú medailu.Výborný úspech.

Medzinárodný turnaj Český Krumlov

Na medzinárodnom turnaji FZ FORZA Czech U 17 Interenational v Českom Krumlove sa v dňoch 4.-6.apríla 2019 s juniorskou reprezentáciou Slovenska zúčastnil hráč nášho BKK Simeon Suchý.Na turnaji sa zišlo viac ako 200 hráčov zo17-stich krajín.Naši reprezentanti v ťažkej konkurencii medailové umiestnenie nedosiahli.Najúspešnejšou výpravou sa stali Turci a Rusi.

Grand Prix A U 19 KOŠICE

V Košiciach sa v dňoch 30.-31.3.2019 uskutočnil druhý turnaj A v kategórii U 19.ERIK BARTOŠ sa umiestnil vo štvorhre so spoluhráčom z Košíc na 2.mieste.Gratulujeme.

Majstrovstvá Slovenskej republiky školských družstiev

V Trenčíne sa v dňoch 19.-20. marca 2019 odohrali Majstrovstvá Slovenska školských družstiev v bedmintone. Žiaci našej Základnej školy A.Sládkoviča Sliač a hráči BKK Andrej a Simeon Suchý sa umiestnili na 1.mieste a získali pre školu titul Majstra Slovenska už tretíkrát.Erik Bartoš hráč nášho BKK repezentoval na MS R Strednú športovú školu v Banskej Bystrici a so spolužiakom A.Antoškom sa umiestnili tiež na 1.mieste.Gratulujeme.

Turnaj A U 17 Ilava

Celoslovenský turnaj A sa za účasti 53 hráčov z 19 -nástich klubov konal 23.-24. februára 2019 v Ilave.Simeon získal jednu zlatú a dve bronzové medaily.Zlatú v štvorhre so S.Kadlecom BKR Púchov , bronzovú v dvojhre a v mixe so S.Slosiarikovou Lokomotíva Košice.Andrej tiež nezaháľal a súťažil v dvojhre,zmiešanej štvorhre s J.Ivaničovou Spoje Bratislava a v štvorhre spolu s L.Kudláčom SláviaTrnava získal bronzovú medailu.

Turnaj C Sliač

V nedeľu 17.2.2019 sa v športovej hale Sliač uskutočnil turnaj Grand Prix C.Turnaja sa zúčastnilo 42 hráčov z rôznych slovenských miest.Za BKK štartovali:Michaela Cejzlová,Sarah Antónia Suchá,Patrik Lupták,Ivan Cejzl,Lukáš Kurtík,Radoslav Šupa. V kategórii U11 sa na 1.mieste umiestnil Patrik Lupták a Michaela Cejzlová. Sarah Antónia Suchá sa umiestnila v kategórii U 13 na druhom mieste.

GP A U 13 Bratislava

16.februára 2019 súťažilo v Bratislave 47 hráčov z pätnástich slovenských klubov. Z BKK sa na turnaj nominovali Sarah Antónia Suchá a Andrej Suchý.Andrej získal dve zlaté a jednu striebornú medailu. Striebornú medailu získal spolu so sestrou Sarah Antóniou v miešanej štvorhre.Výborne.Gratulujeme.

GP A U 15 Banská Bystrica

Sobota, 9 februára 2019 sa niesla v znamení celoslovenského turnaja v kategórii do pätnásť rokov.Na turnaji sa zúčastnilo 52 hráčov z dvadsiatich rôznych klubov.Turnaj v B. Bystrici bol úspešný pre nášho len dvanásťročného hráča Andreja Suchého ,ktorý získal zlatú medailu v štvorhre a striebornú v dvojhre.Gratulujeme.Turnaja sa zúčastnila aj Sarah Antónia Suchá ,ktorá zbierala skúsennosti.

GP A U 19- Košice

Na turnaji A sa zúčastnil Simeon Suchý ,ktorý sa v dvojhre umiestnil na výbornom 3.mieste.Gratulujeme.

GP A U 11

Sarah Antónia Suchá sa na turnaji A do jedenásť rokov ,ktorý sa konal v Trenčíne dňa 26.1.2019 - umiestnila v štvorhre spolu s K.Sopkovou na 3.mieste a v dvojhre na 5.-8.mieste.Patrik Lupták medailové umiestnenie nedosiahol,ale dobre reprezentoval náš klub.Gratulujeme.Simeon a Erik sa na turnaji A dospelí neumiestnili na popredných miestach.Najlepšie umiestnenie získal Erik v štvorhre.

Nation to Nation U 13 2019

V maďarskom meste Pécs sa uskutočnil dňa 11.-13. januára 2019 medzinárodný turnaj družstiev Nation to Nation U 13.Na turnaji sa zúčastnilo10 družstiev.Družstvo Slovenska sa umiestnilo na 5.mieste.O dobré umiestnenie sa zaslúžil aj hráč nášho BKK Andrej Suchý.Gratulujeme.V skupine mali Slováci družstvo Rumunska,Dánska, Zmiešaný tím,Slovinsko.Víťazom sa stalo družstvo Rumunska, druhí boli Dán

Majstrovstvá Slovenskaj republiky 2018 U 11 - U 13

Andrej Suchý získal v kategórii U 13 hetrik.Vyhral dvojhru,štvorhru s A.Srnecom z Púchova a zmiešanú štvorhru so spoluhráčkou J.Ivaničovou z Trnavy.V kategórii U 11 svoj úspech zopakoval a umiestnil sa na 1.mieste v dvojhre,štvorhre s T.Kozlokom z Hrachova a spolu so svojou sestrou Sarah Antóniou- BKK Sliač aj v mixe. Spolu na M SR 2018 získal šesť zlatých medailí.Andrejko aj Sarah Antónia gratulujeme.

Majstrovstvá Slovenskaj republiky U 19 - U17 -2018

V kategórii U 19 sa na M SR nominovali E.Bartoš a S.Suchý.Získali bronzové medaily.Erik v štvorhre so spoluhráčom V.Turcsányim Košíc a Simeon v mixe s N.Tomčovou z Košíc.V kategórii U 17 si Simeon privlastnil 2 bronzové medaily v dvojhre a štvorhre a jednu striebornú v mixe.

Majstrovstvá Slovenskej republiky U 15- 2018

Simeon Suchý si na Majstrovstvách Slovenska ,ktoré sa konali v Púchove dňa 24.-25. novembra vybojoval hetrik. Zvíťazil v dvojhre, štvorhre so spoluhráčom S.Kadlecom z Púchova a v mixe s T.Mrázovou z Bánova.Gratulujeme

Školská súťaž 2018/2019

Hrači nášho BKK reprezentovali Základnú školu A.Sládkoviča Sliač v školskej súťaži žiackych družstiev pre šk.rok 2018/2019. V súťaži dievčat sa Dominika Ďurčíková a Hanka Zelinová umiestnil na 1.mieste a chlapci Simen Suchý a Andrej Suchý tiež na 1.mieste.Obidve družstvá postúpili do kra

Úspechy v Slovinsku

V Slovinsku v meste Medvone sa konal medzinárodný mládežnícky turnaj. Andrej a Simeon si priniesli zlaté medaily.Andrej v dvojhre U 11 a Simeon v štvorhre U 15.

Zagreb Youth 2018

V CHorvatsku v meste Záhreb sa dňa 7.-9.septembra konal mládežnícky turnaj na ktorom sa zúčastnili aj hráči nášho BKK - Simeon Suchý - reprezentoval Slovensko v kategórii U 17 a Andrej Suchý v kategórii U 11.Výborný výsledok dosiahol Andrej ,ktorý získal striebornú medailu v dvojhre.

Na turnaji A U 17 ,ktorý sa uskutočnil v Ilave sa Simeon v dvojhre umiestnil na 2.mieste.

Polish Youth International 2018 U 17 Poľsko

V Poľsku v meste Lubin sa v dňoch 27.-29. augusta 2018 uskutočnil medzinárodný turnaj družstiev na ktorom sa zúčastnil aj tím Slovenska.Družtvo Slovenska tvorilo osem hráčov - štyri dievčatá a štyria chlapci.Hráči Slovenska sa umiestnili na 3.mieste. K výbornému umiestneniu prispel aj hráč nášho BKK Simeon Suchý, ktorý je zaradený do reprezentácie Slovenska sedemnásťročných hráčov.Gratulujeme k úspechu.

Poľsko- Lubin - súťaž družstiev Slovensko - 3.miesto

Majstrovstvá Slovenska stredných škôl

Erik Bartoš a Andrej Antoška 1.miesto na MS školských družstiev šk.rok 2017/2018.Matej Bartoš vedúci drhužstva.

====================================================================================Darujte BKK 2% z dane

Vážení bedmintonoví priatelia ,dovoľujeme si Vás osloviť ,aby ste Vaše dve percentá z dane venovali mladým úspešným bedmintonistom mesta Sliač.Ďakujeme.

IČO: 42 197 112

Právna forma: občianske združenie

Obchodné meno /názov/: Bedmintonový klub Kúpele Sliač

Sídlo-ulica : Na brázdach 4

PSČ: 96231

Mesto: Sliač
Medzinárodný turnaj

uskutočnil 26.-29.augusta 2021 sa Simeon Suchý so spoluhráčom z Prešova B.Karpiakom umiestnili na 3.mieste. Medailisti z Maďarska a tréner.T.Kessler.