"Нова пошта" - історія успіху

опубліковано 13 квіт. 2016 р., 00:05 Столичний діловий портал   [ оновлено 13 квіт. 2016 р., 00:07 ]
Довідка про компанію “Нова Пошта” :
  • Найбільший приватний оператор українського ринку послуг експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб та бізнесу.
  • Компанія була заснована в лютому 2001 року, на той час в команді було не більше 10 працівників. Перше відправлення відбулося у березні 2001 року.
  • Сьогодні мережа компанії складається з більш ніж 2200 відділень, понад 1400 поштоматів для видачі/прийому посилок та 37 сортувально-перевантажувальних терміналів. В компанії працює понад 18 тис осіб.
  • Мережа в Україні охоплює майже 1000 міст та сіл. Крім доставки у відділення, компанія здійснює адресну доставку у більш ніж 28 000 населених пунктів в Україні та 200 країн світу.
  • Оборот у 2015 році – понад 2 млрд гривень.
  • За 2015 рік компанія доставила по Україні близько 100 млн 

Своїми рецептами успіху ділиться один із власників та засновників компанії “Нова пошта”   В’ячеслав Климов

— Хто такий В’ячеслав Климов?

— Я підприємець за професією та творець за місією.

— Розкажіть, звідки ви і хто ваші батьки, а також що вони вам такого прищепили, що ви стали саме таким, яким є?

— За радянським формулюванням, моїх батьків можна віднести до інтелігенції. Тато – доктор філософії, професор, один з найкращих релігієзнавців в Україні. Мама – програміст, пізніше вона стала дуже успішним редактором низки видань. Мої батьки, окрім знань та такого фундаменту, як порядність, відношення до сім’ї як до цінності, дали мені свободу. Однією з моїх фундаментальних вимог до себе і зовнішнього середовища є свобода. Напевно, це одна з базових причин, через яку я став бізнесменом. Для мене це більше, ніж просто гроші.

— Ви народились у Вінниці, але все життя провели у Києві. Батьки жили разом з Вами чи залишились у Вінниці, коли ви переїхали до Києва?

— Батьки були киянами, а у Вінниці жила моя бабуся. Перший місяць свого життя я провів у Вінниці, у бабусі, але насправді я – киянин, жив та виховувався у своїх батьків в Києві. Братів та сестер у мене немає.

— Ви закінчили Харківський авіаційний інститут. Що вас спонукало піти в авіацію?

— В 16 років я вирішив вступати до ХАІ. 16-17 років – це період, коли ти переповнений романтикою, а що можна придумати романтичніше за авіацію? Я дуже вдячний батькам, що вони не приймали участі в моєму виборі, ми моє рішення не обговорювали. Після закінчення інституту я повернувся до Києва працювати у конструкторському бюро “Антонов”.

Читати далі >>>

Comments