рус

Рецепт коктейлю складено після довгих пошуків швидкого оздоровлюючого сніданку, який би мав в своєму складі багато клітковини, ненасичених жирних  кислот    Омега-3, натуральних оксидантів, магнію, вітамінів групи В.

         Після трьохмісячного щоденного вживання цього коктейлю я відчув значне покращення самопочуття і почав розказувати про свій досвід друзям. Через декілька років цей коктейль став поширеним серед моїх знайомих і отримав жартівливу назву «Коктейль Мальованого».

         Щоб не диктувати постійно рецепт, я вирішив подати його на сайті.

 

Складники:

 

1.     Свіже сухе насіння льону. Його можна купити на ринку, але обовязково  треба перевірити на смак, щоб не було гіркуватим!

2.     Какао-порошок

3.     Куркума-порошок.

4.     Імбир-порошок

5.     Кориця-порошок.

6.     Цукор

Куркуму, імбир і корицю купуємо в супермаркеті у відділі приправ.

 

Декілька столових ложок льону перемелюємо в  млинку для  кави, заливаємо теплою водою 200-300 грам, додаємо по четвертині чайної ложки ( а може і менше – на Ваш смак) приправ, 1-2 чайних ложок какао і добре перемішуємо. Цукор – при бажанні.

Льон перемелюємо кожен день свіжий, бо олія, якої є багато в ньому дуже швидко окислюється і він стає гірким та шкідливим.

До основного складу я інколи додаю перемелені  в електрокавомолці:

1.     зерна  розторопші;

2.     зеленний чай;

3.     червоний чай каркаде;

4.     шкірку грейпфрута;

5.     висушені листочки гінкго білоба;

6.     кісточки винограду

7. траву хвоща польового

 

Імбір, куркума  і кориця є сильними натуральними антиоксидантами, які треба вживати щоденно. Розторопша разом з льоном дуже добре впливають на печінку.

Льон є джерелом  жирних кислот Омега-3 і клітковини. Його  треба  обов’язково перемелювати, щоб отримати  клітковину, яка буде очищати кишечник.

Вода має бути не гарячою, а теплою!

Кількість льону, води і приправ підбирається індивідуально.

Зранку треба випити стакан теплої води, а через 20-30 хвилин випити коктейль. Можна  більше не снідати.

Коктейль досить швидко лікує захворювання травної системи, після очистки кишечника Ви забудете про закрепи.

Забитий кишечник часто є причиною алергії, астми, які проходять через 1-2 місяців вживання коктейлю. Якщо немає позитивного ефекту за цей час, то причиною алергії може бути отруєння важкими металами(алюміній, свинець, ртуть, миш’як). Найефективніший метод їх виявити – це зробити мікроелементний аналіз волосся, який покаже, якими важкими металами отруєно організм і якими елементами (селен, цинк, залізо, кремній, магній) їх можна витіснити. Детальнніше про цей метод діагностики мінерального складу організму на http://sites.google.com/site/biomollviv/

Кількість магнію, який є в какао на перших порах може бути недостатньою, щоб збалансувати організм, тому можливо необхідно приймати його додатково в таблетках. Детальніше про симптоми недостачі магнію в статті «Магній додасть вам сили і зміцнить здоров’я.»

 

Бажаю міцного здоров"я!

 

З повагою

Мальований Олег Іванович

Заступник голови міжнародного товариства пропагування здорового способу життя «Людина+Природа»

biomol@ukr.net

тел.8 067 340 27 64