Орієнтовні вимоги

до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців)

у системі загальної середньої освіти у 2018/2019 навчальному році


Додаток до 1_9-196.docx

Всеукраїнський конкурс на кращий план-конспект уроків природничих дисциплінКонкурс план-конспект.pdf

Олімпіада з біології Київського національного університету ім. Т.Шевченка

Ол КНУ.PDF

Всесвітня екологічна акція та кліматична угода

Про_кліматичну_угоду.pdf

Міжнародний освітній соціальний проект "Майстерня Відповідальних Землян"

Про_пров_Майст_Відповід_Землян.pdf

Учнівський проект "Збудуй своє майбутнє"


Управлінням_make your future self-converted.pdf

Конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз»

Міністерство освіти і науки України інформує, що Громадська організація «Всеукраїнське водне товариство «ВотерНет» у грудні 2018 – квітні 2019 року проводить конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз», який є національним етапом міжнародного конкурсу «Стокгольмський юнацький водний приз».


Положення_про_конкурс_ВЮВП_2016.pdf

ІІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України повідомив про початок ІІ Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин», що проводиться спільно з Благодійним фондом «Щаслива лапа».

Додаток Конкурс Гуманне ставлення до тварин.pdf

Конкурс для обдарованої молоді та юнацтва «Панацея молода»

Національний фармацевтичний університет ініціює проведення у 2019 році ІІ конкурсу для обдарованої молоді та юнацтва «Панацея молода».

Основні завдання конкурсу:

- створення умов для реалізації наукового-потенціалу талановитої молоді в умовах нашої держави;

- допомога молодим та обдарованим учасникам конкурсу визначити їх профорієнтаційний та науковий напрямок у майбутньому житті;

- підтримка та сприяння науковому розвитку потенційних наукових кадрів для фармацевтичної та інших прогресивних наукоємних галузей України.

Номінації нагороди «Панацея молода»: біологія, біотехнологія. здоров’я людини, хімія, екологія.

Термін подачі наукової розробки на Нагороду – до 20 березня 2019 року.

Детальна інформація щодо умов та порядку реєстрації розташована на офіційному сайті гри «Геліантус» (http://helianthus.com.ua) у розділі «Нагорода «Панацея молода».

Міжнародний освітній проект «12 тижнів відповідальності»

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Відповідальні Земляни» впроваджує міжнародний освітній проект «12 тижнів відповідальності» для поширення глобальних цілей сталого розвитку та збереження Планети.

Ключове завдання проекту – трансформувати свідомість дітей від мислення «споживачів» до моделі «творців», котрі беруть відповідальність за своє майбутнє, майбутнє своєї країни і Планети.

Проект розрахований на аудиторію дітей 5-17 років.

Детальна інформація в листі управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 29.11.2018 №02/11-03/2921:

Проект 12 ТИЖНІВ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.PDF

До уваги учнів 11 класів та випускників минулих років!

9 грудня 2018 р. (неділя) Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького проводить пробне тестування у форматі ЗНО–2019 з хімії.

У тестуванні можуть взяти участь усі, хто готується до проходження зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році. Тестування буде проводитись у корпусі №3 Черкаського національного університету за адресою: м.Черкаси, бульвар Шевченка, 79. Тестування є безоплатним і розпочинається об 11.00.

Особам, які виявили бажання взяти участь у тестуванні, необхідно:

1. Зареєструватися на офіційному сайті Черкаського національного університету www.cdu.edu.ua (розділ «Ресурси» – АІС «Абітурієнт»). Особам, які реєструвалися раніше у АІС «Абітурієнт», реєструватися не потрібно (зайти у систему можна під своїм логіном та паролем).

2. Після реєстрації зайти в АІС «Абітурієнт» під своїм логіном та паролем і обрати предмети, з яких Ви бажаєте пройти тестування. Після цього Ви будете зареєстровані для проходження тестування. Реєстрація на тестування завершується за два дні до дати його проведення.

3. З’явитися для проходження тестування не пізніше, ніж за 20 хвилин до його початку (тестування розпочинається об 11.00). При собі потрібно мати ручку з пастою чорного кольору. Результати тестування будуть розміщені на персональних сторінках учасників тестування.

Проїзд від залізничного вокзалу: маршрутним автобусом № 26, тролейбусом № 3 до зупинки "Університетська".

Проїзд від центрального автовокзалу маршрутними автобусами №№ 6, 26 до зупинки "Університетська".

Проїзд з центру міста: тролейбусами №№ 1, 7, маршрутними автобусами №№ 4, 11, 31 до зупинки "Університетська".

Телефон: (0472) 56-56-04

Критичне мислення для освітян

Команда «Prometheus» запрошує всіх охочих на зустріч із співавторами курсу «Критичне мислення для освітня» — доктором педагогічних наук, професором кафедри історії України, керівником сектора лабораторії модерної історії України та інноваційних освітніх технологій Запорізького національного університету Сергієм Терно та директором СШ №148 ім. Івана Багряного м. Києва, членом Колегії Міністерства освіти і науки, медіатренером, медіааналітиком, консультантом медіаосвітніх проектів Сергієм Горбачовим на конференції «Змішане навчання: Медіаграмотність для освітян».

Конференція відбудеться у Києві у приміщенні Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (пр-т Перемоги, 37, 1 корпус, Зала засідань Вченої ради) і буде присвячена запуску курсів із медіаграмотності на платформі «Prometheus», подальшому впровадженню змішаного навчання у навчальний процес в Україні, обміну досвідом між науковою спільнотою, заохоченню освітян до опанування новітніх освітніх технологій.

Для участі, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням https://goo.gl/forms/lkYXeFpOUtJfgL2K2

Участь в конференції безкоштовна. За результатами всі учасники одержать сертифікати.

Посилання на курси із медіаграмотності:

«Медіграмотність: практичні навички» - https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:CZ+MEDIA102+2018_T3/about

«Медіграмотність для освітян» - https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:CZ+MEDIA101+2018_T3/about

Курси створено в рамках програми Transition Міністерства закордонних справ Чеської республіки.

Інтернет-конференція

«Прогностична діяльність учителя хімії в умовах інноваційного розвитку закладу освіти»

15 грудня 2018 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) відбудеться Інтернет-конференція «Прогностична діяльність учителя хімії в умовах інноваційного розвитку закладу освіти».До участі в Інтернет-конференції запрошуються методисти та педагогічні працівники, які мають власні доробки та практичний досвід роботи з проблеми конференції.Для розгляду пропонуються такі питання:1. Організація власної педагогічної діяльності в умовах інноваційного розвитку закладу освіти на прогностичній основі.2. Прогностична діяльність вчителя як засіб впливу на ефективність освітнього процесу в умовах нової української школи.3. Конструктивно-проектувальна функція діяльності вчителя як ефективна форма удосконалення рівня професійної компетентності вчителя.4. Вплив прогностичної функції на професійне самовдосконалення вчителя.5. Роль аналізу та прогнозування при формуванні та розв’язанні науково-методичної проблемиСтатті для участі в Інтернет-конференції просимо надсилати до 10 грудня 2018року на E-mail: severinova2016@ukr.net з приміткою «Стаття (прізвище та імʹя автора англійськими літерами) на інтернет-конференцію». Матеріали Інтернет-конференції, які відповідають усім вимогам, будуть розміщені з 15 грудня 2018 року на Черкаському освітянському порталі (у розділі «Конференції, семінари. – Інтернет-заходи). Автори розміщених матеріалів отримають сертифікати. Вимоги до оформлення матеріалів: · назву файлу давати за прізвищем автора латинськими літерами (наприклад: Sydorenko);· шрифт Times New Roman, кегль 12, міжрядковий інтервал 1, абзац – 1 см, всі поля – 2 см, редактор Word;· назва матеріалу не повинна дублювати назву означеної проблеми;· на початку матеріалу вказати прізвище, ім’я, по батькові автора(ів) та повну назву навчального закладу та написати коротку анотацію матеріалу (2-3 речення) (короткий виклад змісту статті);· обсяг статті - до 8 сторінок формату А-4;· список використаних джерел (згідно вимог, у кінці роботи - не менше 5);· посилання на джерела у квадратних дужках;· матеріали мають містити приклади з власного досвіду.. (Статті, перевірятимуться програмою «антиплагіат»!). З А Я В К Ана участь в обласній Інтернет-конференції «Прогностична діяльність учителя хіміїв умовах інноваційного розвитку закладу освіти» 1. Прізвище, ім’я, по батькові учасника (українською та англійською мовами) 2. Посада, місце роботи 3. Тема статті 4. Поштова адреса учасника, індекс 5. Електронна адреса учасника (e-mail) 6. Контактні телефони (роб., моб.) 7. Анотація

Конкурс «Ефективне застосування онлайн-інструментів на уроці»

Конкурс проводить Український інститут медіа та комунікації за підтримки Коледжу Європи у Натоліні у рамках проекту WEASA (Warsaw Euro-Atlantic Summer Academy).

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням до 18 листопада https://goo.gl/dkjXP1 та розповісти, який саме інструмент ви використовуєте, і пояснити, як цей інструмент допомагає розкрити тему уроку та формувати в учнів критичне мислення та медіаграмотність.

Під онлайн-інструментами ми розуміємо різні інтернет-сервіси, які дозволяють, наприклад, створювати візуалізації, карти, ігри, тести, таймлайни, хмари слів, дозволяють працювати із великими даними, комунікувати, виявляти фейки, дбати про власну кібербезпеку + безліч ваших варіантів :)

П’ять кращих учасників одержать сертифікати, тематичні навчальні матеріали (книжки) та добірку професійних видань для педагогів від цифрового видавництва MCFR. Вчитель/ка, який/яка посяде перше місце, одержить менторство від діджитал-експертки Марії Жданової (викладачка курсу «Нові медіа» у Могилянській школі журналістики), яка приїздить у школу та разом з учнями вчителя-переможця створить спільний продукт із застосуванням інноваційних інструментів. Кращі приклади уроків будуть адаптовані та опубліковані у міжнародному збірнику вправ з медіаграмотності «Медіанавігатор».

Конкурс організований для того, щоб зрозуміти, чи є зацікавлення в українських шкільних вчителів діджитал-практиками, які інструменти вже застосовуються і якими би хотіли навчитись. Це пілотний проект, на основі якого буде вибудувана стратегія щодо подальших ширших проектів. Тож беручи участь у конкурсі, ви долучаєтесь до спільноти, з якою ми далі будемо працювати. За лінком ви можете знайти детальнішу інформацію щодо організаторів, партнерів та умов. https://www.facebook.com/events/165417917735745/

Х обласна молодіжна науково-практична конференція «Управління водними ресурсами Черкащини».

Відповідно до листа Черкаської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги від 26.09.2018 р. №9, повідомляємо, що в листопаді 2018 року в Черкаському державному технологічному університеті буде проведено Х обласну молодіжну науково-практичну конференцію «Управління водними ресурсами Черкащини».

До участі в конференції запрошуються учні та учителі закладів загальної середньої освіти. Для включення доповіді в програму необхідно до 10 листопада 2018 року надіслати електронною поштою на адресу оргкомітету: n_fomina@ukr.net заявку на участь та тези доповіді.

Детальна інформація: https://drive.google.com/open?id=1J6oqeGYxRSRSzKAi5ZApki2bOeU_XfXG