Milé prvačky, milí prváci,

vítáme vás na stránkách adaptačního kurzu katedry biologie, který už sedmým rokem pořádá studentská rada oboru biologie. Koná se od 5. do 7. října 2018.

Na tento kurz bychom vás rádi pozvali, ať už budete studovat prezenčně, nebo kombinovaně. Poznáte zde své spolužáky, se kterými budete prožívat následující roky. Předejdete tak dlouhému otrkávání v průběhu výuky. Zároveň se vám představí kolegové z vyšších ročníků, což se bude během studia nezřídkakdy hodit. Seznámíte se také s některými z vyučujících a dozvíte se mnoho věcí, které vám pomohou v začátcích studia. Zároveň se nemusíte bát, že půjde o příliš formální akci. Můžeme vám slíbit, že si společných několik dnů v Dolních Věstonicích a okolí zkrátka užijete.

Abychom vás přesvědčili, že stojí za to se kurzu zúčastnit, shromáždili jsme pro vás ohlasy z minulých ročníků. Kdybyste jen trochu váhali, můžete si pročíst sekci proč nejet. Najdete tu i důležité organizační informace a přihlášku. Pokud byste se chtěli na cokoli zeptat či něco probrat, rozhodně se nebojte nám napsat. Skupinu adapťáku najdete i na Facebooku, kde vám odpovíme na vaše veškeré dotazy, a to i ohledně studia.