Онлайн-лекції для юних науковців

опубліковано 9 лист. 2018 р., 03:01 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 9 лист. 2018 р., 03:03 ]

Мала академія наук учнівської молоді запрошує всіх бажаючих долучитися до неймовірно цікавого світу науки і радо вітає кожного юного дослідника, який бере участь у конкурсах, олімпіадах, турнірах, профільних наукових школах МАН.
Один із шансів, який надає МАНУМ дітям, це можливість дистанційно здобути відповіді на різноманітні питання, які виникають у процесі роботи над науковим дослідженням. Таку інформацію надають науковці закладів вищої освіти у процесі онлайн-лекцій, що транслюються на YouTube каналі МАНУМ за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCYu5Onslv-DHD6_7v7JZASA

У листопаді 2018 року транслюватимуться лекції 

  • «Учнівське наукове дослідження: крок за кроком» (лектор – Терехова Любов Володимирівна, методист НЦ «Мала академія наук України», керівник гуртка КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», кандидат філософських наук); 
  • «Особливості написання науково-дослідницьких робіт у відділенні економіки» (лектор –Юхименко Петро Іванович, доктор економічних наук, професор). 
Слідкуйте за надходженням нових матеріалів на каналі. Використовуйте можливості МАН для формування власного дослідницького потенціалу!

    Comments