היום ה-28: פיצוץ בין פרידה לאמיר

נשלח 3 בינו׳ 2011, 22:30 על ידי שידורי טלוויזיה אונליין   [ עודכן 4 בינו׳ 2011, 22:53 ]

בעוד הדיירים עסוקים בחזרות, פרידה ועמיר נגררים לויכוח קולני, וכאשר סיון מנסה להגן על עמיר פרידה לא נרגעת ואומרת שמגיע לה מישהו טוב יותר. בהמשך מדברים הדיירים על כך שנמאס להם ממחנאות בבית. כל העדכונים

מאקו


העדכונים בעמוד זה מתעדכנים במהלך היום - שובו לצפות בעדכונים החדשים

העדכון האחרון: 

פרידה מתעוררת הבוקר מוקדם מרגיל, ויוצאת מהמיטה מעט אחרי שעולה האור הראשון. היא מכינה לעצמה קפה ויוצאת לחצר, בעוד יתר הדיירים עדיין ישנים.

10:00 שיר הבית לא מעיר את הדיירים
שיר הבוקר in love with myself של david guetta מתנגן ברקע. עתי קופץ מהמיטה ופוצח בריקודים ועמיר קופץ על התאומות שלא מצליחות להתעורר. דנה ויגאל מתעוררים וגם סיון לבסוף מחליטה לקום מהמיטה. לידיה מתקשה להתעורר ונשארת לנמנם אחרי שהשיר נגמר. גם יואב, שעבד קשה אתמול בחזרות, מסרב לקום מהמיטה. עתי שם לב שליהיא עדיין מנומנמת וניגש לחבקה ולאחל לה בוקר טוב. ליאם אומרת אחרי שקמה שדיברה אמש עם האח הגדול וזה אמר לה שהחל ממחר ייכנסו לתוקפן קנסות על שינה בזמן שאסור. שיר הבוקר מתנגן בשנית ולידיה, שכנראה לא מודעת לקנסות, נשארת במיטה עד שלבסוף היא מתעוררת מרעש הפן של דנה. יואב מתחבא תחת השמיכה שלו ולא מקשיב להפצרות של עמיר שעליו לקום. פרידה יושבת בכרכרה ואומרת לעתי שלא הכירה את שיר הבוקר, אך הוא שימח אותה. היא אומרת שהיא גם קצת מאוהבת בעצמה ולא הייתה רוצה להיות מישהי אחרת. לי עוז יוצא לכרכרה ומאחל בוקר טוב ליורם, עמיר מצטרף אליו ולי עוז שואל אותו מה קורה איתו ועם פרידה. עמיר אומר שהם מחליפים מילים מדי פעם אך עדיין היחסים קרירים.

11:00 יואב הולך להיות מיליונר?
לי עוז מספר לעמיר על קריירת הפרסום של יואב. לדעתו יואב הולך להיות מיליונר שיעשה הרבה כסף מעובדתו בפרסום. הם תוהים מה קורה בחדשות בארץ ואילו אסונות הם פספסו בזמן השהות בבית.
הם נכנסים למטבח וצוחקים עם ליאם על העובדה שגם אם יזכו במשימת האירוויזיון, עדיין יהיה להם תקציב דל בגלל קנסות שהם צפויים לקבל על קללות ודיבור ללא מיקרופון, ועמיר מוסיף שיש להעיר בנושא לאלעד על פיו המלוכלך. יגאל מעשן בכרכרה לבדו כאשר לאחר מספר דקות מצטרפת אליו פרידה ושואלת אותו אם הוא עדיין ברוגז ויגאל מהנהן בראשו לחיוב. הוא מסיים את הסיגריה שלו, נכנס פנימה בלי לומר לפרידה מילה וניגש להניח תפילין. פרידה נשארת לעשן בכרכרה ושורקת לעצמה. במטבח נופר מכינה לעצמה קפה ויוצאת לכרכרה לשבת עם פרידה, ליהיא ולי עוז. נופר מתאמנת על השורות של השיר ופרידה אומרת שעם השירה של נופר בתוספת החיוך שלה, הם בטוח יזכו במשימת התקציב. היא מספרת לנופר ולי עוז על התקרית עם יגאל הבוקר. היא לא מבינה על מה יגאל עושה לה ברוגז, אך אומרת שזה לא מתאים לבן אדם בן 50 להתנהג ככה. האח הגדול מודיע שחדר המשימות נפתח, ושהם יכולים לגשת לעשות חזרות.

12:00 לידיה משלימה פערים
שירן מכינה לעצמה קפה של בוקר ויגאל ונופר משוחחים עם לידיה בספרדית. הם מספרים לה על משתתפי "האח הגדול VIP" ומה כל אחד עושה. אלעד אומר בנושא המשימה שלדעתו ייבחנו אותם בחומרה יתרה בגלל שהמדינות השופטות מבינות ספרדית טוב, ואם הספרדים יטעו בעברית השופטים לא יבחינו בכך. יגאל מחכה שפרידה תסיים לעשן ורק אז יוצא לכרכרה ומתיישב ליד שירן. הוא אומר לה שמשעמם לו בבית וכל מה שהוא עושה זה לאכול, לעשן ולריב. שירן מסכימה שהשעמום גורם לריבים טיפשיים ושיש לנסות להימנע מכך. נופר וליהיא בינתיים נכנסות לחדר החזרות ומתחילות להתאמן. יואב רושם הערות במחברתו ללא הפסקה ולידיה נראית אדישה לשירה שלהן. יואב מעיר הערות לנופר אחרי שהן מסיימות ונופר מתעצבנת וצועקת על יואב שאין לה קול עכשיו ושלא יעצבן אותה. היא יוצאת מחדר החזרות בטריקת דלת ואומרת שאין לה כוח לשיר יותר. אחרי דקה היא של רגיעה היא חוזרת והן מתחילות מהתחלה. לי עוז מצטרף ונותן בגיטרה ואפילו לידיה מתעוררת ומוחאת כפיים ללהקה.

13:00 נופר וליהיא כועסות על עמיר
לאחר חזרות מרובות, נופר וליהיא יוצאות מחדר המשימות לפינת העישון וכועסות שוב על עמיר ששומר לסיון תור במקלחת. בינתיים בחדר המשימות, יואב שר ומנגן להנאתו את שיריו המרובים. שירן, רינת ולי עוז מצטרפים ליואב בחדר המשימות והתאומות שרות את "ים של דמעות".

14:00 עמיר אוהב להציק
עמיר אומר לנופר שהוא אוהב להציק לאנשים והוא מתנהג כנודניק בכוונה. בינתיים במטבח, דנה, סיון וליאם מכינות את ארוחת הצהריים ויגאל משוחח עם לידיה על אלכוהול. בחדר האוכל, פרידה, יגאל ואלעד משוחחים עם לידיה ומתפלאים מהשליטה של נופר בשפה הספרדית. לידיה יוצאת לסלון ומשוחחת עם לי עוז, נופר וליהיא אשר מספרים לה על הבילויים בתל אביב. בינתיים במטבח, דנה וליאם מכינות את ארוחת הצהריים ומשוחחות. דנה מקנאת בליאם ויגאל שחיים את חיי תל אביב וסיון מספרת על חלומותיה. בחדר המשימות, התאומות שרות שירים של כריסטינה אגילרה בספרדית ומייד עוברות לשיר את שיר הנושא של הסרט "טיטאניק".

15:00 יותר אוכל, פחות סיגריות

בפינת העישון, עמיר ורינת אומרים שהם מתגעגעים לג'קי ובטוחים שבבית הספרדי מאוד אוהבים אותו. פרידה אומרת לליהיא שנשאר להם רק יום אחד לחזרות, ויגאל מציע ליואב לעשות הוט טאב בבית שלו. הוא מוסיף כי ברגע שיהיה לו הוט טאב הוא יוכל להטיס את לידיה לארץ, אך יואב משיב כי הוא מעדיף את התאומות. יגאל שואל אותו אם הוא התכוון לתאומות או לתאומה אחת ויואב משיב כי התכוון לתאומה אחת. יואב מוסיף ואומר שיהיה לו קשה לצאת מבית האח מבלי שיחכה לו הוט טאב בבית שלו. לידיה מחמיאה ליגאל על עריכת השולחן ויואב אומר שחבל שלידיה לא נשארת עוד שבוע בבית. בינתיים במטבח דנה וסיון מסיימות לטגן את השניצלים והדיירים מתיישבים לאכול את ארוחת הצהריים. האח הגדול פונה לדיירים ומודיע כי חדר המשימות פתוח והדיירים רשאים להיכנס אליו. בזמן הארוחה הדיירים מחליטים שבפעם הבאה הם יזמינו פחות קופסאות סיגריות ויותר בשר וירקות.

16:00 שחצנות
בפינת העישון אלעד שואל את נופר אם היא חושבת שהיא שחצנית ונופר אומרת שהיא לא שחצנית אבל לדעתה יש דיירים בבית שהם כן שחצנים. דנה שואלת אותה מי שחצן לדעתה ונופר משיבה כי היא מדברת על דייר ספציפי אחד. ליאם וסיון מצטרפות לדנה בפינת העישון והן משוחחות על בישולים והכנת רוטב לפסטה. לאחר ארוחת הצהריים וחידוש האנרגיות, ליהיא ונופר מתכנסות בחדר המשימות וממשיכות את החזרות לקראת מחר. נופר אומרת לליהיא שהיא מתבלבלת וכך גם מבלבלת אותה, לכן עליה לשיר ולא לקרוא מהדף. לידיה ושירן מחליפות אותן בחדר המשימות ובחדר השינה יואב עוזר לליהיא לזכור את המילים של השיר.

17:00 שעת ריכוז
בחדר השינה יואב ממשיך לעזור לליהיא לזכור את המילים לשיר בזמן שדיון על התקציב מתפתח. ליהיא מתעצבנת ומבקשת מכולם שיצאו מחדר השינה כי היא לא מסוגלת להתרכז כשכולם צועקים. פרידה מסתכלת על תמונתה של תותי וצועקת כי היא אוהבת אותה. בינתיים בחדר המשימות לידיה ושירן מלמדות אחת את השנייה שירים בספרדית ועברית ובסוף מחליטות לשיר שיר של ריהאנה. בחדר השינה החזרות ממשיכות ויואב אומר לליהיא שהיא מתקדמת ונשאר להם ללמוד רק שורה אחת.

18:00 אוויר חם

בחדר המשימות, חלק מהדיירים מצטרפים ללידיה ושירן ועתי ועמיר מבצעים את השיר בעזרת קריאה מהדף. עמיר, עתי, לי עוז ואלעד רוקדים, שרים ומנגנים שירים שונים והם מקדישים את השיר "אצלך בעולם" ללידיה. לי עוז, עמיר ועתי ממשיכים לשיר בזמן שרינת ושירן רוקדות ומתנהגות כמעריצות היסטריות של עמיר ועתי. לידיה ושירן נכנסות לחדר השינה ושירן מבקשת מלידיה שתעזור לה עם תוספות השיער. שירן עושה פאן לתוספות ורינת אומרת לה כי היא עוברת על חוקי הבית מכיוון שאסור להפעיל את הפאן באמצע היום. דנה מצטרפת לטענותיה של רינת ומודיעה לשירן ולידיה כי מותר להפעיל את הפאן רק בבוקר.

19:00 עמיר ופרידה מתנגשים
סערה החלה בין פרידה לעמיר כאשר עמיר סיפר בהומור על חבר שלו שאוהב בחורות שיכורות .פרידה הטיחה בפניו כי אם חבר שלו כזה, הוא וודאי גם ככה. הוויכוח התלהט שעמיר השיב לעבר פרידה כי מה שאמר היה בהומור ושהיא "חולת נפש". פרידה ענתה בצעקות כי בחור בגילו לא צריך להתבטא בצורה כזו, והתנהגות כזו היא גילוי אלימות כלפי נשים בצורה של לחפש נשים בחולשתן.

עמיר נכנס לחדר חזרות ומספר לסיון את שאירע בינו לבין פרידה וסיון מגיבה בתדהמה. היא ניגשת למטבח לליאם שתספר לה מה קרה וליאם אומרת כי פרידה הגזימה בתגובה שלה ולעמיר מגיעה התנצלות. ליאם מסכמת כי בעיני פרידה; אם אתה גבר אתה דרגה נחותה של האנושות.

סיון ניגשת לכרכרה לדבר עם פרידה בכרכרה ופותחת את השיחה בכך שהיא מאוכזבת מהצורה שהיא דיברה לעמיר. פרידה משיבה כי בדיחות מסוג זו שעמיר סיפר אין להם מקום מול המצלמות ואסור לתת להם במה כי וודאי בחוץ יש ילדים שמעריצים את עמיר ושומעים את מה שהוא אומר. היא מוסיפה כי הצעקות של עמיר בבית הינן אלימות ושסיון טוענת בפניה כי גם היא צועקת בבית, היא עונה כי הצעקות שלה באות ממקום אימהי ושל עמיר ממקום שתלטני.

סיון יוצאת להגנת עמיר ואומרת לפרידה כי "יש בחורות שמחכות להשתכר כדי שיפנו אליהן" ופרידה משיבה מיד בנוקבות כי זה עצוב מאוד ולא צריך לצחוק על זה. פרידה מסכמת ואמורת לסיון שמגיע לה מישהו הרבה יותר טוב מעמיר.

20:00 עתי מרגיש נייטרלי
ליהיא מופיעה עם שיר התחרות על שולחן הסלון מול שירן, רינת ועתי והם מפרגנים לה על הביצוע הטוב. לאחר שסיימה היא נשכבת בעייפות לזרועותיו של עתי על הספה.

יואב ולידיה יושבים בהוט טאב ושרים ולידיה אומרת כי לי עוז ממש מצחיק והוא צריך תוכנית משלו. ליהיא, עתי וליעוז יוצאים לכרכרה ואומרים ללידיה כי הם מקווים שהיא תיקח את המקום הראשון באח הגדול הספרדי. השלישייה מתחילה לדבר על היחסים בין עמיר לסיון ולי עוז אומר כי הקשר ביניהם לא יחזיק מעמד מחוץ לבית האח הגדול. הוא מוסיף כי הוא לא מאמין שסיון בחרה בעמיר לאחר שהתלבטה בינו לבין עתי. ליהיא מסכימה ומספרת כיצד אמרה לסיון לבחור בעתי. עתי מבקש מהשניים להפסיק לדבר על זה וכי הוא מרגיש נייטרלי מדי בבית.

דנה וסיון מדברות בקונכיה על הריב שבין פרידה לעמיר וסיון אומרת כי בשיחה שהייתה לה עם פרידה בכרכרה היא הרגישה שפרידה "ניצחה" אותה ושהיא לא הצליחה להביע את דעתה ולהגן על עמיר כמו שרצתה. דנה מחזקת אותה ואומרת לה כי עמיר הוא בן זוגה והיא צריכה לעמוד לצידו.

21:00 אירו ליום
במטבח לי עוז מבקש מליהיא שתגיד ללידיה כי האח הגדול סיפק לדיירים קונדומים בחינם אבל יואב סיים את כולם. בהמשך לידיה מספרת להם כי התקציב הכי נמוך שהיה להם בבית האח הספרדי היה אירו אחד לבן אדם ליום.

בינתיים בחדר שינה סיון ועמיר מדברים על הריב בין פרידה לעמיר . עמיר אומר לה כי לא כדאי לה להתערב ביניהם וסיון משיבה שהיא הרגישה צורך להגן עליו.

הדיירים ניגשים לחדר החזרות ומתאמנים במרץ על שיר התחרות- ליהיא ונופר שרות, לי עוז על הגיטרה ואלעד על הקסטנייטות. ליהיא מרגישה כי הוא לא יודעת את המילים מספיק טוב לכן היא יוצאת מחדר החזרות ללמוד ופרידה מצטרפת לנופר שמתחילה לשיר את אבניבי.

22:00 עתי מתגעגע הביתה
רינת ונופר מעשנות בכרכרה ורינת אומרת כי היא לחוצה מהעובדה שהיום הדיירים מעמידים להדחה. בהמשך מצטרפים יגאל ועמיר ויגאל מספר כי שהוא מעמיד להדחה הוא מרגיש שלם עם עצמו. נופר שואלת את יגאל אם הוא עדיין כועס על פרידה והוא משיב לה שכן, והיא בתגובה אומרת שקשה לה העובדה שהוא לא נפתח ומשתף מעצמו.

בינתיים בסלון יושבים עתי, פרידה ולי עוז ופרידה פונה לתותי וצועקת:"יפה שלי". עתי אומר כי אמנם אין לו בת זוג שמחכה לו אבל הוא חש געגוע לחיים שלו בחוץ. פרידה מסכמת ואומרת כי האהבה הינה הבסיס לכל ההצלחה בעולם. לי עוז אומר לעתי כי נמאס לו מהקבוצות שנהיו בבית והוא מרגיש שיש יותר מדי התלחששויות.

בהמשך בכרכרה, נופר מתוודה בפני יגאל שאתמול בלילה היא שמעה אותו מזכיר את שמה בשיחה עם רינת ושירן והיא מבקשת שלא יזכירו אותה בהקשר של קבוצות כי היא לא רוצה לשייך את עצמה לאף קבוצה.

23:00 מה ממליץ עמיר לשירן?
לידיה, יגאל, ליהיא ונופר מעשנים בכרכרה ומדברים בספרדית על סוגי האהבות בעולם. אהבת אחים, אהבה של אם לבנה, חברות אמיצה ואהבה רומנטית, הם רק חלק מהדוגמאות. השיחה קולחת, וניכר כי הם נהנהים מהמאמץ המשותף להסביר ולהבין אחד את השני. נופר וליהיא נוטשות את הכרכרה לטובת ההוט טאב ומותירות את יגאל ולידיה לשוחח ארוכות בספרדית, בזמן שעמיר, יואב, שירן, אלעד ולי עוז אוכלים ארוחה לילית במטבח. שירן מתלוננת על שלא מפסיקה לאכול, חוששת מלהשמין ופונה אל האח הגדול בבקשה ליותר פירות וירקות. עמיר, כפתרון למצוקתה, ממליץ לה להתעמל שעתיים ביום ולשתות שלוש כוסות מים ברגע שמוצאת את עצמה עצבנית.  

00:00 יואב המום
שירן, רינת ויואב מפטפטים במטבח. רינת מתלוננת על רעב, שירן על שעמום ואילו יואב מבקש "קיצי" בגב. לידיה, שנכנסת גם כן למטבח, מעודדת את הבנות ויחד הן פוצחות בשירה וריקודים נמרצים.

לי עוז מודיע לדיירים כי מחר עליהם להופיע מול קהל של 500 איש, והבשורה מרגשת מאוד את כולם. עתי טוען כי זהו תמריץ נהדר, נופר חוששת שמא תיכשל, ליהיא מסתובבת נרגשת ברחבי הבית בזמן שיואב יושב קפוא ומעיד על עצמו כי חש המום. יגאל ואלעד מעודדים את ליהיא ונופר וטוענים כי הן מצויינות ויוכיחו זאת גם מחר. לי עוז ממליץ להישמע להוראותיו של ויואב ומפציר בנופר שלא להתעצבן עליו ובכלל. הם מחליטים על חזרה לילית חפוזה, במטרה להעלות את המוראל הקבוצתי והביטחון העצמי של המשתתפים במופע.

01:00 חזרה לילית
אלעד, ליהיא, נופר, לי עוז ויואב בעיצומה של החזרה הלילית. לידיה צופה מהצד, יואב מביים, אלעד מנגן גיטרה, יואב בקסטנייטות ואילו ליהיא ונופר סולניות. הם מבצעים את המופע פעם אחר פעם ומקפידים על מילות השיר, שפת גוף נכונה ותנועות מדוייקות. לי עוז מפציר בכל המשתתפים להישמע להוראותיו של הבמאי, יואב, נופר מתקנת את הספרדית של ליהיא, בזמן שאלעד מתלונן על עייפות. הם מגלים שהקסטה נהרסה, לוקחים לעצמם כמה דקות הפסקה, בה כל אחד חוזר עם עצמו על תפקידו בקטע.

בינתיים בכרכרה, מפנטזים יגאל ושירן על מסיבות טברנה, מעשנים ומפטפטים. הוא ממליץ לה לפרגן למופיעים, ולא לקנא. לטענתה, היא ורינת, אמנם מאוכזבות שלא נבחרו להופיע, אך בהחלט מעודדות, מפרגנות ומקוות שיצליחו. 

02:00 משעמם לפרידה?
עמיר, לי עוז וסיון מדברים בכרכרה. עמיר טוען כי לפרידה נהיה משעמם בבית, ולכן מחפשת עם מי לריב ועל מי להתפרץ. לי עוז מודה כי למרות שמתחבר לפרידה, אם יצטרך לבחור צד במריבה ביניהם, יבחר בעמיר. הם מסיימים לעשן סיגריה, מברכים אחד השני בלילה טוב, ופורשים לישון, בזמן שליהיא, נופר ויואב מתכוננים להופעה של מחר בחדר החזרות. הם מזמרים בלהט את שיר האירוויזיון הספרדי, ויואב מחמיא לבנות על השיפור הגדול בביצועים, מתקן כשטועות ועוזר עם המילים בספרדית.

מה קרה אתמול:

הדיירים התעוררו לצלילי ריהאנה בשיר הבוקר אך הרוחות לא היו רגועות. בתור למקלחות ליהיא ונופר התעצבנו על סיון שלא חיכתה בתור כמו כולם למקלחת. בהמשך פרידה ויגאל החלו לדבר על פוליטיקה ופערו תהום ביניהם בכל הנוגע לטיפול בעובדים הזרים. מאוחר יותר, אחרי ריב שגרתי בין התאומות, עמיר החל לנקות את המטבח והוציא את כעסו על ליהיא בפני דנה. בצהריים, הדיירים התכנסו בסלון והחלו בחזרות לקראת  משימת האירוויזיון בניצוחה של לידיה.

בחדר החזרות, לידיה עזרה לנופר וליהיא ללמוד את צעדי הריקוד אך דאגה שהן לא לומדות מספיק את המילים לשיר ולימדה אותן גם את המילים. שעה אחרי תחילת החזרות, דנה כבר החלה להיות חסרת סבלנות והחלה להתעצבן על השיר הספרדי. גם בחדר החזרות, הרוחות לא חדלו מלסעור. נופר התעצבנה על עמיר שכל הזמן העיר להם ואלעד נלחץ מהרצינות של יואב כלפי המשימה.


'האח הגדול 3' - עדכונים ראשוניים בעמוד הפייסבוק שלנו - הצטרפו כאן

web hit counter
Comments