עדכונים מהווילה - אונליין


עונה 4 - היום ה-1: הדיירים מעבירים לילה ראשון בבית

נשלח 1 בינו׳ 2012, 20:50 על ידי שידורי טלוויזיה אונליין

17 דיירים נכנסו אל בית האח הגדול, בהם זוג נשוי שהגיעו ישר מהחופה ושני דיירים נוספים שקיבלו משימה סודית ומאתגרת במיוחד. במהלך הלילה הדיירים מכירים אחד את השני, מחליפים חוויות ומתרגלים לביתם החדש. כל העדכונים

מאקו

העדכונים בעמוד זה מתעדכנים במהלך היום - שובו לצפות בעדכונים החדשים 

 

העדכון האחרון: 

בזמן שחלק מהדיירים מתכוננים לקראת שינה, קותי וזיוה משוחחים בסלון על מצב קבוצות הכדורגל בישראל. בינתיים בפינת העישון רגב ותמיר משוחחים על עניין הכשרות בבית האח הגדול ותמיר חושש שהדיירים יעירו לו בנושא. השניים נכנסים לחדר השינה ומצטרפים לשאר הדיירים אשר מתכוננים לקראת השינה. יוסי ממשיך להתמיד במשימתו והדיירים מעירים לו שדודו התחתן עם בטי ולא איתו. הדיירים מתקשים להירדם וכל אחד קם לעיסוקו, במטבח יוסי ודודו משוחחים ומנסים לחשוב מה לעשות.

08:00 מתעוררים ליום הגדול
הגיע היום הגדול של הדיירים. הם מתעוררים כל אחד בחדרו, לבוקר אחרון בשגרה הרגילה שלה. בלי תור למקלחת ובלי שיר בוקר, הם מתחילים להתארגן ולהתלבש.

לפניהם יום ארוך של הכנות, וחשוב מזה - ערב שלא ישכחו לעולם. במהלך היום ימשיכו הדיירים לצלם את עצמם במצלמות האישיות שקיבלו, בבלוגים שיעלו לאתר mako לאחר הכניסה שלהם לבית.

09:00 אוכלים ארוחת בוקר
ארוחת הבוקר מוגשת לחדרים של הדיירים, וכל אחד מהם אוכל אותה בנפרד בחדרו. בנוסף, הדיירים ממשיכים לצלם את עצמם בבלוגים האישיים ומתעדים כל רגע פרטי.


8:00 בדיקת מזוודות
הדיירים קיבלו הוראות ברורות מה מותר ומה אסור להם להכניס למזוודות, ועכשיו הגיע הזמן לבדוק שהם עומדים בחוקים של האח הגדול. אנשי הפקה מגיעים לחדרי הדיירים, בודקים את כל המזוודות ומאשרים את התכולה.

כמו בכל עונה, גם הפעם ישנה רשימת פריטים מוגדרת אשר רק אותה מאשר האח הגדול להכניס לבית: תיק אחד בלבד, אשר בו נארזים כל הבגדים ומוצרי הטיפוח וההיגיינה, 2 קופסאות סיגריות למעשנים ומגבת רחצה.

מנגד, אסור בשום פנים ואופן להכניס לבית שעון, פלאפון, אייפוד או כל מכשיר מוסיקה , תעודת זהות, דרכון, כרטיס אשראי, מכונת גילוח או כל מוצר חשמלי אחר. ויש גם הגבלות לגבי בגדים: אסור להכניס למזוודה חולצות עם לוגו מסחרי גדול עליהן, חולצות מנוקדות, או עם פסים, בגדים ממשי, בגדים מסאטן, או בגדים מבריקים.

מבחינת הפריטים המלווים אותם לכל מקום - כמו תעודת זהות, דרכון, כרטיס אשראי, כסף, שעון, כרטיס קופת חולים ופרטי רופא משפחה - התבקשו הדיירים להשאיר אותם אצל איש הקשר שלהם.

11:00 תדרוך סאונד
הדיירים החדשים של האח הגדול עומדים להיות מחוברים למיקרופונים עשרים וארבע שעות ביממה, וזה הזמן להתחיל לבדוק האם הכל עובד כשורה. אנשי סאונד עוברים חדר חדר ומתדרכים את הדיירים בכל ענייני הסאונד למיניהם, נותנים להם דגשים ועוזרים להם בהיערכות אחרונה.

12:00 מצטלמים בפעם האחרונה
לאחר התדרוכים עם אנשי ההפקה, מגיעים הדיירים החדשים אל סטודיו שמור ומאובטח על מנת להצטלם לתמונות סטילס, אשר ילוו אותם במהלך כל העונה.

הם עושים זאת בנפרד ומבלי להיפגש אחד עם השני, ומיד בסיום הצילומים הם יחזרו לחדרים המבודדים בבית המלון.

13:00 נפרדים מהמשפחות
הדיירים מקבלים דקות אחרונות להיפרד מהחברים והמשפחה. הם מוסרים את אהבתם, זוכים לחיבוק ועידוד ונשארים בחדר כדי להתכונן לקראת הערב.

כזכור, אף אחד מבני המשפחה לא ייפגש שוב עם הדיירים בהמשך היום. לאחר שהדיירים יחזרו לחדרים בני המשפחה יעזבו את המלון.

בשעה 21:00 ייכנסו הדיירים החדשים אל הבית, והקהל שיעשה את דרכו אל מתחם "האח הגדול" יקבל אותם במחיאות כפיים סוערות.

14:00 אוכלים ארוחת צהריים
לאחר דקות נוספות של מנוחה מהולה בהתרגשות, הגיעה שעת ארוחת הצהריים של הדיירים. גם אותה הם אוכלים כל אחד בנפרד בחדרו, תוך שהם נהנים מרגעים אחרונים של פרטיות.

15:00 זמן לשאלות אחרונות

דיירי האח הגדול עומדים לעבור חוויה מיוחדת, ולכן נפגשים באופן אישי עם נציגי ההפקה על מנת לקבל תדריך והסברים. הם שומעים על לוח הזמנים המתוכנן להם בשעות הקרובות, חושבים מה ילבשו ושואלים את כל השאלות האחרונות שעדיין לא ביררו.

16:00 הבנות מתחילות להתארגן
הדיירות החדשות מקבלות זמן לאיפור מקצועי, מתלבשות במיטב בגדיהן ושומרות על המראה לקראת הכניסה לבית. הדיירות יודעות כי הרגע הגדול שלהן מגיע, ולכן כל אחת משקיעה גם בפרטים הקטנים ביותר.

17:00 גם הבנים מקבלים טאצ' אחרון
גם הדיירים מקבלים זמן לאיפור. כל מאפר מגיע בנפרד לחדר של דייר, מרגיע אותו לקראת הערב ונותן טאצ'ים אחרונים של סטייל.

18:00 אסי וארז בהכנות אחרונות
לא רק הדיירים החדשים שנכנסים לבית האח הגדול מתרגשים, אלא גם צמד המנחים ארז טל ואסי עזר. בשעה זו הם עושים דרכם אל הבמה, עוברים על הרשימות והתסריט ומתכוננים לתחילת קבלת הפנים. בזמן הזה הדיירים עדיין נמצאים בחדרים במלון, וצופים מהחלון בקהל שמתחיל להגיע לאיזור.

19:00 ארז ואסי מתאפרים
צמד המנחים מסיים את החזרות, וניגש לאיפור ולהכנות אחרונות מאחורי הקלעים. במקביל, ההתרגשות עולה גם בקרב אנשי ההפקה אשר מקיפים את אזור הבית והאולפן. כולם מרגישים שהרגע הגדול מתקרב, צוותי הצילום כבר מתמקמים בעמדות ונעשות בדיקות טכניות אחרונות.

20:00 המזוודות כבר בבית
הדיירים עומדים מוכנים בבית המלון, ומחכים לרכבים אשר יכניסו אותם למתחם האח הגדול. המזוודות כבר הספיקו להגיע אל הבית, והן מוכנסות אל חדר מיוחד וסודי. ברחבת האירוע ומול הבמה נאספים חברים, בני משפחה וקהל רב אשר מעוניין להיות באירוע הכי גדול של השנה החדשה.

21:00 הדלתות נפתחות
ארז טל ואסי עזר פותחים את השידור החי ומציגים את הבית החדש של האח הגדול, ששופץ ושונה. הם מציגים את הזוג הראשון שיכנס לבית בהמשך הערב - בטי קפראודודו קפרא, כלה וחתן ביום חתונתם. האח הגדול אסף אותם מיד אחרי החופה והם בדרך. הדיירת הראשונה שנכנסת לבית היא יעל ברון שמסתובבת בין החדרים ובוחנת את הבית.

הדייר השני שנכנס לבית הוא יוסי סרור. ארז ואסי פונים אל שניהם ומבקשים מהם להיכנס לחדר האח הגדול שמציג בפניהם את המשימה הסודית הראשונה: להיות מועמדים להדחה. עליהם לגרום לדיירי הבית להכניס אותם לרשימת ההדחה הראשונה וכך לזכות בחסינות. קים רטוש הוא הדייר השלישי שנכנס לבית. אביבית בר זוהר היא הדיירת הרביעית שנכנסת, הדיירים ניגשים אליה ומציגים עצמם.

22:00 דיירים נוספים נכנסים לבית
שי רגב נכנס לבית, הוא פוגש את הדיירים שכבר שם ומציג את עצמו. לאחר מספר דקות מצטרפת דיירת נוספת בשם יאנה יוסף , יוסי היה הראשון שקיבל את פניה והציע לה משהו לשתות כדי שתירגע.  הדייר הבא שנכנס לבית הוא סער סקלי. אחריו נכנס לבית ערן  טרטאקובסקי ולוחץ יד לדיירים שהיו שם לפניו.

הדיירת הבאה שנכנסת לבית היא ברי סימון זהר, היא מביטה על הדיירים ממעלה המדרגות לפני שהחלה לרדת לעברם, יוסי עולה לקראתה ומציג אותה בפני הדיירים שבבית. מספר דקות לאחר מכן נכנס תמיר ורדי אל הבית.

הדיירים ממשיכים להיכנס לבית ועכשיו מגיע קותי סבג ומצטרף אל הדיירים האחרים. אחריו נכנסת לבית שרי שימחוב ומיד בעקבותיה סופי קרבצקי. הדייר הבא שנכנס אל הבית הוא איתם ישראלי, הדיירים האחרים מופתעים לגלות כי שהוא עיוור ומכירים את כלב הנחייה שלו וולטר.

23:00 מיטת הכלולות של בטי ודודו

זיוה כהן בהנם נכנסת אל הבית ופוגשת את הדיירים האחרים. הדיירים לומדים להכיר אחד את השני ומדברים על כל שכנראה ירד גשם. יוסי מספר על חיבתו לחפצים מנומרים אחרי שגילה כורסא מנומרת הסלון הבית. החתן והכלה, דודו ובטי קפרא מגיעים אל הבית כשהם לבושים בחליפת החתונה ושמלת הכלה, הדיירים מקבלים אותם במחיאות כפיים ושירים.

בטי מספרת בהתלהבות לבנות על העיצוב בחתונה, היא מדברת עם אביבית, ברי ויאנה רק אחרי דקות ארוכות היא מזהה את ברי סימון וצורחת בה התלהבות שהיא מעריצה שלה. בינתיים האח הגדול פותח לדיירים את הדלתות לחצר והם יוצאים לעשן. שי ויעל מדברים ביניהם שמשהו נראה להם חשוד בבני הזוג הנשואים. ברי אומרת לבטי שהיא תרקוד לפני כי לרקוד לכלה זו המצווה הכי גדולה שיש ושהיא רוצה לשמח אותה.

בטי ודודו מגלים כי האח הכין להם מיטת כלולות ושמחו לגלות שישנו ביחד. במקביל בטי מנסה להרגיע את דודו שאין לו סיבה לחשוש מהכלב של איתם כי הוא רק כלב נחייה.

00:00 ארוחת ערב מאוחרת
הדיירים לוקחים את המזוודות מחדר השירות ונכנסים לחדר השינה. בינתיים מסבירה בטי ליאנה כי אין לה ולדודו אינטרס לשקר על היותם זוג נשוי שהתחתן הערב. בזמן שהדיירים מתארגנים בחדר השינה, מסדרים ומחלקים ביניהם את המקום בחדר הארונות, ברי עוזרת לבטי להוריד מעליה את שמלת הכלה.  בינתיים בחדר השירות איתם מסדר לוולטר את קערות האוכל והמים שלו, השניים יוצאים לחצר ויאנה מגישה לאיתם צלחת אוכל. רגב עוזר לאיתם לעלות לנסט וחלק מהדיירים מצטרפים אליהם לארוחה הלילית.  בזמן הארוחה האינטימית בנסט מספרת זיוה לדיירים כי המטרה שלה בבית האח הגדול היא לדבר על בטיחות בדרכים ומספרת כי בעבר עברה תאונה. הדיירים בנסט נכנסים לבית ומצטרפים לשאר הדיירים אשר אוכלים את ארוחת הערב בחדר האוכל.

01:00 רגב מתאכזב
הדיירים משוחחים בחדר האוכל ובטי מספרת לאביבית על הפגישה הראשונה שלה ושל דודו. בינתיים בחצר יעל ורגב משוחחים, רגב מספר כי הוא בטוח שלא מעט מכרים שלו התפלאו לראות אותו נכנס לבית האח הגדול. יעל מספרת לקותי על גירושיה ועל ילדיה ומוסיפה כי הוא יכול להתאים לבתה. רגב נכנס לחדר האמבטיה ומשוחח עם שרי, הוא שואל אותה למה היא הגיעה לאח הגדול והיא מספרת כי היא נמצאת כאן בשביל החוויה. רגב מספר לשרי כי הוא מאוכזב מכיוון שהוא לא היה מתחבר מחוץ לבית לרוב הדיירים אשר נמצאים בבית האח הגדול. האח הגדול מבקש מדיירי הבית לפנות את החצר, שרי מציעה לרגב לעשן לפני שיסגרו את החצר אך הוא מסרב. הם ממשיכים לשוחח על הרגלי העישון שלהם ושניהם נרגשים למראה חדר האמבטיה הססגוני. יעל מצטרפת אל השניים והם משוחחים על דיירי הבית ועל השוני בין כולם. 

02:00 חוגגים לחתן ולכלה
האח הגדול מנגן שירים בבית האח הגדול והדיירים רוקדים ושרים לשמחתם של החתן והכלה. בינתיים בחצר ערן וסער משוחחים וסער מספר לערן על העמדות שלו ועל הפעולות שהוא עשה. באותו הזמן בטי ודודו משוחחים בסלון ומנסים להבין איך עליהם לנקות את השטיח. השניים מספרים ליוסי על הלימוזינה שהם הגיעו בה לבית האח הגדול אך בטי מספרת כי היא מאוכזבת שלא קיבלה ליל כלולות. בינתיים בחדר השינה רגב ואביבית מספרים אחד לשניה על המשפחות שלהם ורגב מספר כי הוא מאוד קשור למשפחה שלו. הם ממשיכים לספר אחד לשניה על חייהם הפרטיים ורגב מספר לאביבית כי הוא הרגיש שהוא יפגוש בדמותה בין כותלי בית האח הגדול.  

03:00 יוסי מתמיד במשימה
אביבית ורגב ממשיכים בשיחתם בחדר השינה ואביבית מספרת כי היא אוהבת להיות בזוגיות וקשה לה להיות לבד. בינתיים בפינת העישון, קותי, יאנה ותמיר משוחחים ביניהם וקותי מספר כי אמנם הוא יודע לבשל אבל הוא לא אוהב לבשל. באותו הזמן יוסי ממשיך במשימתו הסודית ומשוחח עם בטי ודודו בזמן שהם שוכבים במיטתם. בסלון הבית, קים, רגב וסער משוחחים ורגב שואל את קים אם יש לו מסר להעביר אך קים משיב כי נכנס לבית בשביל החוויה. רגב טוען כי ישנם דיירים שנכנסו לבית אך ורק על מנת ולהעביר את המסר שלהם אל הצופים. זיוה מספרת לקים ששאלה את הרב שלה אם היא יכולה להיכנס לבית האח הגדול והרב הסכים. קים חושב כי זיוה הגיעה על מנת ולהפיץ את התורה אך היא מעמידה אותו על טעותו ואומרת כי היא הגיעה על מנת ולדבר על בטיחות בדרכים. 

04:00 מתכוננים לקראת שינה
בחדר הא מבטיה יאנה ושרי מורידות את האיפור מפניהן ומתכוננות לקראת שינה. בינתיים בסלון סער וזיוה משוחחים על מצבם של ערבי ישראל, זיוה לא מסכימה עם טענותיו של סער אשר טוען כי אין לערבי ישראל זכויות. אביבית ורגב נכנסים לחדר האמבטיה וממשיכים לשוחח בזמן שאביבית מסרקת את שיערה ומורידה את האיפור מפניה, היא מחליטה לחפוף את שיערה ורגב עוזר לה. תמיר מצטרף אל השניים ורגב מתארגן לקראת שינה. 


מה קרה אתמול:

הדיירים העבירו שבת רגועה ושקטה בבית המלון. הם לא היו מורשים להיפגש אחד עם השני, ובילו את רוב היום בחדר. בידיעה שביום ראשון הם עומדים להתחיל חוויה בלתי נשכחת, כל אחד מהם נח וצבר כח. במקביל, המשיכו הדיירים לצלם בלוגים אישיים שיעלו לאתר mako בימים שאחרי כניסתם לבית הכי מפורסם במדינה.

'האח הגדול 3' - עדכונים ראשוניים בעמוד הפייסבוק שלנו - הצטרפו כאן


web hit counter

ג'קי מנחם הוא הזוכה הגדול

נשלח 26 במרץ 2011, 13:31 על ידי שידורי טלוויזיה אונליין   [ עודכן 26 במרץ 2011, 15:50 ]

אחרי שגילינו שסיון במקום החמישי, עמיר במקום הרביעי, נופר במקום השלישי, אסי וארז מודיעים לדיירים כי ג'קי הוא הזוכה הגדול באח הגדול. ליהיא זוכה במקום השני ויוצאת מהבית לזרועותיו של אסי. כל העדכונים

מאקו

העדכונים בעמוד זה מתעדכנים במהלך היום - שובו לצפות בעדכונים החדשים 


אסי וארז מכריזים על ספירת הקולות האחרונה לערב זה ופונים לליהיא וג'קי המתוחים והנרגשים בבית ומודיעים כי הזוכה בגמר הגדול של האח הגדול הוא ג'קי מנחם. ליהיא גרינר הגיעה למקום השני בגמר הגדול והיא זה שתעזוב את הבית ראשונה. ג'קי וליהיא מתחבקים, מתנשקים ונפרדים לשלום אחד מהשני וג'קי נשאר בבית מתרגש ומחבק את סקולי שנשאר לידו. לבסוף ג'קי יוצא מהבית ברגל ימין לקול תשואות הקהל. 

השידור החי

ג'קי מנחם הוא המנצח הגדול

ג'קי מנחם הוא הזוכה הגדול
ליהיא במקום השני
ליהיא גרינר במקום השני
במקום השני: ליהיא גרינר

אסי וארז מודיעים לג'קי וליהיא שנשארו בבית כי הקווים נסגרו והקולות נספרו והזוכה במקום השני היא ליהיא גרינר. ליהיא נפרדת מג'קי ועולה במדרגות ויוצאת מבית האח הגדול לתשואות הקהל שבחוץ. ליהיא יורדת במדרגות היישר לזרועותיהם של אסי וארז על במת הגמר החגיגית ומתיישבת ליד המנחים וצופה במיטב הרגעים מכל זמן שהותו בבית. אסי וארז שואלים את ליהיא האם יש משהו שהיא מתחרטת עליו בבית וליהיא טוענת שהכל לטובה והכל מלמעלה והיא לא מתחרטת על כלום.

נופר מור במקום השלישי
נופר מור במקום השלישי
במקום השלישי: נופר מור

אסי וארז מכריזים על ספירת הקולות השלישית לערב זה ופונים לדיירים בבית ומודיעים כי מי שהגיע למקום השלישי בגמר האח הגדול היא נופר.נופר מתחבקת עם הדיירים הנותרים ונפרדת מהם לשלום, עולה במדרגות ויוצאת מבית האח הגדול לתשואות הקהל שבחוץ בדרכה החוצה, מוסרת לג'קי ולליהיא שמגיע לשניהם להיות השניים האחרונים. נופר יוצאת מהבית לזרועותיהם של אסי וארז וצופה במיטב הרגעים מכל זמן שהותה בבית. לאחר מכן, אסי וארז שואלים אותה על מערכת היחסים עם ג'קי ונופר טענה כי היא מאוד אוהבת את ג'קי אבל הלחץ בבית מטורף ולפעמים כשאוהבים הופכים לאובססיביים.

עמיר גולדברג במקום הרביעי
עמיר גולדברג במקום הרביעי
במקום הרביעי: עמיר גולדברג

אסי וארז מכריזים על ספירת הקולות השניה לערב זה ופונים לדיירים בבית ומודיעים כי מי שהגיע למקום הרביעי בגמר האח הגדול הוא עמיר גולדברג. עמיר מתחבק עם הדיירים הנותרים ונפרד מהם לשלום, עולה במדרגות ויוצא מבית האח הגדול לתשואות הקהל שבחוץ. עמיר יורד במדרגות היישר לזרועותיהם של אסי וארז על במת הגמר החגיגית. עמיר מתיישב ליד המנחים וצופה במיטב הרגעים מכל זמן שהותו בבית. לאחר מכן, אסי וארז שואלים אותו מה למד בבית האח הגדול בכל התקופה ועמיר טען כי הוא למדת מהטעויות שלו ולמד להיות קצת יותר רגוע ולהקשיב.

סיון אברהמי במקום החמישי
סיון אברהמי במקום החמישי
במקום החמישי: סיון אברהמי

אסי וארז מכריזים על סגירת קווי ההצבעה ולאחר ספירת הקולות מודיעים לחמישיית הגמר כי סיון אברהמי היא הדיירת שנמצאת במקום החמישי בגמר האח הגדול. סיון מתחבקת ומתנשקת עם עמיר ונפרדת לשלום משאר הדיירים ועולה בהתרגשות במדרגות, יוצאת מהבית ומגיעה לבמה החגיגית של הגמר הגדול לזרועותיהם של אסי וארז וצופה במיטב הרגעים שלה מהשהות שלה בבית. לאחר מכן, אסי וארז שואלים אותה האם הייתה אהבה אמיתית בינה ובין עמיר והיא ענתה שהיא נהנתה אבל זה נגמר.
הגמר הגדול
הגמר הגדול מתחיל

השעות האחרונות

אחרי שסיימו לארוז את בגדיהם וחפציהם האישיים בפעם האחרונה, הדיירים מסיימים להתארגן ומתכנסים בסלון לשידור החי לערב הגמר הגדול. הדיירים תוהים מה יהיה היום בתוכנית והמתח בבית עולה, ליהיא לא מסוגלת להאמין שהם הגיעו לרגע ועמיר כבר מחכה לראות מה מחכה להם בחוץ וכולם מאחלים אחד לשני בהצלחה. בחוץ, אסי וארז נמצאים על הבמה החגיגית שנבנתה במיוחד לערב הגמר הגדול יחד עם כל הדיירים לשעבר בבית האח הגדול ומתחילים את השידור החי. בינתיים באולפן, מחכות המשפחות של חמישיית הגמר בהתרגשות גדולה.

21:00 הגמר מתחיל
אסי וארז פותחים את השידור החי, פונים לדיירים הנרגשים ומזכירים לצופים את מספרי ההצבעה כל כל חמישיית הגמר - ג'קי, נופר, עמיר, סיון וליהיא. מי יהיה הזוכה הגדול של האח הגדול? אתם קובעים. הצביעו עכשיו!

21:15 המודחים חוזרים
כל מודחי האח הגדול מגיעים למתחם בית האח הגדול ולבמה החגיגית הענקית. סיוון דרור, יורם, יגאל, רינת, שירן, דנה, עתי, רם, מרב, תומר, הילה, אלעד, לי עוז ופרידה שהודחה אחרונה מהבית.

21:20מה קרה בחוץ?
חמישיית הגמר צופה בפלזמה בכל מה שקרה מחוץ לבית בזמן 109 הימים בהם היו בתוכו. ליהיא צופה בחיקוי שלה בארץ נהדרת וצוחקת, ג'קי נהנה מהחיקוי שלו בארץ נהדרת ונופר הופתעה לגלות מי עמד מאחורי המסוק שריחף בזמנו מעל הבית.

מה קרה אתמול:                                                                                                                                                                                                                                     סיון התעוררה וסיפרה לליהיא שכבר נמאס לה מהבגדים שלה בבית והיא לא יכולה לראות אותם יותר. בהמשך, היא סיפרה לה שחלמה על הגמר ובחלום היא סיימה במקום החמישי ובמקום הראשון זכתה המשטרה שאבטחה אותם ולא אף אחד מדיירי הבית. לקראת הצהריים סיון וליהיא טענו שנופר שלטה בג'קי ורק לאחרונה זה משתנה בגלל ג'קי עצמו. בהמשך טענה סיון כי היא מקנאה במצב היחסים של נופר ועמיר שלאחרונה הפכו לחברים טובים. הוא הוסיפה וטענה שמה שמפריע לה במיוחד הוא שהם התחילו לגעת אחד בשני יותר מידי ושהוא משוחח עם נופר יותר מאשר איתה. ליהיא הופתעה מרגשותיה של סיון ולא הבינה מדוע היא לא מדברת איתם על זה. סיון טענה כי אין לה כוח להתעסק בזה מכיוון שזה הסוף. מאוחר יותר, ליהיא סיפרה לעמיר על השיחה עם סיון וטענה שהקרבה שלו לנופר לא נראה טוב מבחוץ. עמיר טען שהוא וסיון כבר לא יחד הרבה זמן והוא בכוונה לא מתקרב לסיון כדי לא להשלות אותה. בצהריים, עמיר טען שסיון הוציאה דברים מפרופורציות וסיון התעצבנה וטענה שהוא מאוהב בעצמו ומחמיא לעצמו כל הזמן. נופר ששמעה את הויכוח, התעצבנה וצעקה מהכרכרה שאם לסיון כל כך רע עם עמיר, מדוע היא בוחרת להיכנס איתו למיטה כל לילה. בערב, הדיירים קיבלו טעימה קטנה מהאהבה שמחכה להם בחוץ ופנו לצופים בבית שיצביעו להם. בלילה, סיון הסתגרה בקונכייה ובכתה והדיירים ניסו לעודד את מצב רוחה.
'האח הגדול 3' - עדכונים ראשוניים בעמוד הפייסבוק שלנו - הצטרפו כאן


web hit counter

היום ה-108: ארוחת השישי האחרונה בבית

נשלח 25 במרץ 2011, 2:49 על ידי שידורי טלוויזיה אונליין   [ עודכן 26 במרץ 2011, 13:43 ]

הדיירים לא מאמינים שהלילה זה הלילה האחרון בבית ואחרי שנהנו מארוחת השישי המפנקת והאחרונה בבית, קיבלו מגוון שירים לפי בחירתם. בינתיים, סיון רוצה שעמיר יצא לפניה ונופר טוענת שסיון משחקת את משחק הקורבן של הבית. כל העדכונים

מאקו

העדכונים בעמוד זה מתעדכנים במהלך היום - שובו לצפות בעדכונים החדשים 

 

העדכון האחרון: 

ג'קי ונופר מדברים בסלון על הדרך שעברו ונופר מאמינה כי תוכל לסכם את החוויה רק בועד כמה ימים, כשתצא מהבית ותסתכל על הכל מהצד. עוד היא אומרת כי התוכנית דווקא עשתה לה טוב, ולא מאמינה שהאח הגדול היה בוחר להכניס דיירים שהחוויה לא תטיב עמם. ג'קי אומר כי ביום רביעי הבין ועכיל את כל שעבר בתוכנית, ואילו נופר טוענת כי מבינה בכל יום עוד ועוד משהו. בהמשך מדברים השנים על דיירים אהובים שהודחו ומציינים את אלעד, מרב, דנה ועתי. נופר מוסיפה גם את שמו של יגאל לרשימה ואומרת כי נהגה לצחוק איתו הרבה. בתום השיחה יוצאים השנים לעשן בכרכרה ואחר כך פורשים לישון.7:00 ישנים 
לאחר ערב מרגש במיוחד שבו זכו הדיירים לקבל טעימה מאהבת הקהל ופנו לצופים בפעם האחרונה כדי שיצביעו עבורם, הגיע סוף השבוע האחרון בבית והחשוב בחייהם והם עדיין ישנים.

8:00 בוקר טוב לדיירים
הדיירים מושכמים לצלילי השיר "לבבתיני" של הזמר ארז לב ארי, עמיר קם ראשון והולך למקלחת. נופר נרגשת מהשיר ושרה לעצמה כשהיא עדיין שכובה במיטתה. בתום השיר היא מודה לאח הגדול על השיר ושאר הדיירים עדיין מתקשים לקום.

9:00 קמים עם אושר בלב 
ליהיא מתרגשת מאוד מהעובדה שמחר הם סוף סוף יוצאים מהבית וסיון מוסיפה כי ההתרגשות מלווה בפחד. ג'קי נכנס שני למקלחת ולאחריו נופר ובנתיים בחדר השינה עמיר מצחיק את ליהיא שלא נרגעת מכך שמחר הכל נגמר. כשעמיר מסיים להתארגן הוא הולך להכין לו ולג'קי קפה ובדרך בודק את מצב מזג האוויר. השיר מושמע בשנית וליהיא נכנסת למקלחת בזמן שבחדר השינה ג'קי ונופר מתלבשים ומתארגנים. עמיר יוצא לעשן, מאחל בוקר טוב לאח הגדול, מדבר עם שימי הדג ומוסר לו כי אם הוא מרגיש שלא דואגים לו מספיק הוא יכול להתלונן. בהמשך הוא טופח לעצמו על השכם ומתרגש מהעובדה שהגיע עד לגמר. ג'קי מצטרף אליו והשניים נהנים מהיום היפה ומרגישים כי קמו עם אושר בלב. כשג'קי מזכיר את יום הולדתה של אימו עמיר מברך אותה ארוכות ומחמיא לה על הילד. מאוחר יותר שיר הבוקר מתנגן בשלישית וג'קי רוקד ושר ברחבי החצר בזמן שעמיר מזמזם לעצמו כשעיניו עצומות.

10:00 פותחים את היום עם ברכות ואיחולים
ג'קי ועמיר מתקשים לעכל שעברו כבר קרוב לארבעה חודשים מרגע הכניסה לבית האח הגדול. עמיר נכנס לשכב בסלון ג'קי נשאר בכרכרה, מדבר אל אימו ומרגיש כי היום הולך להיות לו יום טוב. ליהיא מצטרפת לעמיר בסלון ומתלוננת על החום הכבד ששורר בבית. נופר מגיעה אחריה ובוחרת לצאת לבחוץ עקב המחנק וכשעמיר מציע ללהיא גם לצאת כדי להתאוורר היא ממשיכה להתעצבן על האח הגדול אך לבסוף מצטרפת לנופר. שיר הבוקר מתנגן שוב ונופר מתמוגגת ומודה לאח הגדול. בחדר השינה ג'קי בודק לשלומה של סיון ולאחר מכן מחליט להיכנס לאח הגדול ומזמין את עמיר לבוא איתו. בהמשך סיון מסיימת להתארגן ויוצאת לעשן בכרכרה. בחדר השינה ליהיא וג'קי משוחחים על עדי אימו וליהיא מאחלת לה מזל טוב. ג'קי כהרגלו קם להניח תפילין ואוסף בקשות ברכה מבנות הבית. סיון וליהיא מבקשות בריאות וליהיא מוסיפה גם אהבה, נופר מתלוצצת תחילה ורוצה שיבקש בשבילה לנצח בגמר אך לבסוף מבקשת גם כן בריאות וג'קי מציע להוסיף לכולן בירכת זיווג הגון. בהמשך ליהיא אומרת לנופר שהיא מתרגשת מידי ומפחדת לאבד את קולה מחר ונופר מרגיעה אותה ומתעניינת מה חושבים עליהם הדיירים מהעונות הקודמות. סיון מצטרפת אליהן והשלושה מתכננות מה ילבשו לגמר ומחליטות שהיום בערב כל אחת תלבש את בגדי ההדחה שלה. הן ממשיכות לשוחח על בגדים ושופינג ומפנטזות על מסיבה ואורחים היום בערב. עמיר יוצא מהאח הגדול, מצטרף לבנות ומספר להן על התכנונים שלו להיום בערב כשהוא מתבלבל וחושב שהיום הם יוצאים.

11:00 ג'קי נעזר בבנות
עמיר ונופר מעשנים בפינה שבבית ומשוחחים על רגעים מצחיקים שחוו עם האח הגדול ובנתיים בחדר השינה סיון עוזרת לג'קי להכין חולצה עם ברכה לכבוד יום הולדתה של אימו. נופר נכנסת לחדר ומציעה להוסיף ציור של לב עם אודם אדום וג'קי מסכים ומבקש מכולם לרשום את שמותיהם לצד הברכה. נופר ממשיכה עם כתיבת הברכה וג'קי נפעם מהכתב והקישוטים היפים שלה ומודה לה על העזרה. הוא מבקש מנופר להוסיף את שמה של אמו ומספר לעמיר שאמו החליפה את שמה מעדנה לעדי בגיל 18. לבסוף הוא מקשיב לעצתם ומחליט לוותר על התוספת. בהמשך ליהיא צובעת את החולצה בעזרת הצלליות שלה וג'קי תוהה אם זה בסדר שלא הוא זה שכתב וקישט. כולם מרגיעים אותו ומסבירים לו שמה שחשוב זה הרעיון שלו. הבנות שמחות על עבודת היצירה שג'קי סיפק להן והוא מצדו מודה ומתלהב מיופיה של החולצה. בהמשך עמיר מציע להכין לכולם ארוחת בוקר עשירה ונופר ניגשת ראשונה למטבח להתחיל עם ההכנות ומיד מצטרפים אליה גם ג'קי ועמיר. במקביל בחדר השינה ליהיא מתלתלת את שיערה של סיון והשתיים מעוניינות לראות כיצד זה יראה על שיערה הקצר של סיון.

2:00 הלילה האחרון
במטבח נופר ועמיר מכינים ארוחת בוקר מאוחרת, הם יושבים לאכול במטבח וג'קי מצטרף אליהם. לאחר הארוחה השלושה הולכים לעשן וליהיא מצטרפת אליהם בפינת העישון בחדר האוכל. סיון מצטרפת לבנות בפינת העישון בשיער מתולתל, היא חושבת שהיא נראית כמו פודל ונופר אומרת לה שהיא צריכה לחכות שהתלתלים יפלו מעט. ליהיא וסיון משוחחות על הגמר וסיון אומרת שרצתה ללבוש בגמר את אותו הבגד כשנכנסה לבית, ליהיא אומרת על עצמה שהיא לא יכולה לעשות את זה. השתיים מחליטות ללכת לאכול סלט במטבח וסיון מספרת לליהיא שאתמול עבר עליה יום נוראי. ליהיא וסיון נכנסות לחדר השינה וליהיא לא מאמינה שאחרי 108 ימים זהו הלילה האחרון שלהם בבית האח הגדול.

13:00 קול קורא
בחדר השינה, סיון שואלת את ליהיא אם היתה מוכנה להישאר עוד חודש בבית האח הגדול וליהיא אומרת בנחישות שלא היתה מוכנה. סיון אומרת כי היא ממש רוצה לראות מספר דיירים אך מי שהיא מאוד משתוקקת לראות זה את יואב. הדיירים נחים בחדר השינה כאשר האח הגדול מודיע להם כי החצר פתוחה כעת. הדיירים ממשיכים בשנתם בזמן שהתרנגול הקורא מושמע ברחבי החדר. האח הגדול מבקש מהדיירים להתרכז בסלון, הם קמים ממיטותיהם וניגשים לסלון. האח הגדול מאחל לדיירים שבת שלום ומקווה שהם ינצלו את הזמן הנותר להם בבית האח הגדול בהתאם. הדיירים עדיין מרגישים מנומנמים וליהיא מחליטה להכין קפה לכולם, עמיר מחמיא לסיון על חולצתה ומחבק אותה אך היא נשארת אדישה כלפיו. הדיירים שותים קפה ואוכלים אוזני המן ומחליטים לצאת לעשן בחצר.

14:00 קבלו את ליהיא
ג'קי מצטרף לעמיר, נופר וליהיא בחצר, עמיר שואל את ג'קי היכן סיון וג'קי מספר שסיון מסדרת את תלתליה מול המראה. ליהיא מאחלת לאמא של ג'קי מזל טוב מכל דיירי הבית ונופר שואלת את ג'קי בת כמה היא אך ג'קי משיב כי הוא לא בדיוק זוכר. נופר אומרת לליהיא וסיון שהיא לא מעכלת שמחר הם יוצאים מהבית והיא מאוד תתגעגע לבית האח הגדול. הבנות נזכרות בכניסה שלהן לבית, נופר לא זוכרת מתי היא נכנסה וליהיא נזכרת שראתה את יגאל בכניסתה. נופר אומרת שהיא מתגעגעת ליגאל ומוסרת לו דרישת שלום. סיון, ליהיא וג'קי נכנסים לחדר השינה כאשר ליהיא מודדת את שמלתה לגמר, סיון וג'קי נדהמים ומחמיאים לליהיא. נופר נכנסת לחדר השינה ומצטרפת למחמאות של ג'קי וסיון. בינתיים בהוט טאב, עמיר מסביר לקהל הצופים על מספר סטים העובדים על שרירי הידיים, הוא מדגים איך לבצע את האימון תוך כדי הסבר.

15:00 הרשימה של ליהיא
בחדר השינה, ליהיא מכינה רשימה של דברים שהיא רוצה לעשות אחרי שתצא מבית האח הגדול. עמיר מבקש מליהיא שתראה לו את הרשימה כשתסיים אך היא מסרבת ואומרת שזה אישי. עמיר צוחק ואומר שהרשימה אישית אך כל המדינה צופה ברשימה שלה. ליהיא מסיימת להכין את הרשימה ומקריאה לסיון את כל מה שהיא צריכה לעשות אחרי שתצא מבית האח הגדול. סיון אומרת לליהיא כי היא רוצה לקחת חולצה ולכתוב את שמם של כל החברים שלה על החולצה. סיון מספרת לליהיא על החבר האחרון שלה בזמן שעמיר וג'קי משוחחים בסלון על ההעמדות להדחה של עמיר. עמיר מספר לג'קי על ההחלטה הראשונה שלו לא לדבר עם סיון ועל כך שפגע בה וכאב לו בעקבות זה.

16:00 סיון רוצה שעמיר יצא לפניה
ליהיא וסיון יוצאות לחצר וסיון אומרת שהיא רוצה שעמיר ייצא מחר לפניה וליהיא אומרת שגם היא מקווה. ליהיא מספרת לסיון על המשימה הסודית שהדג נתן לה במשימת "ארץ עוץ". סיון המומה וליהיא מספרת לה על כל המשפטים שהדג אמר לה להגיד. הבנות נכנסות למטבח בזמן שעמיר ונופר יוצאים לעשן. עמיר מספר לנופר שהוא נזכר בכל מה שעשה בחדרו של האח הגדול. בהמשךסיפר לה על כך שסיון אמרה לו לשמור על הידיים שלו ועל כך שהוא לא מכבד אותה. נופר אומרת שהם לא אשמים שסיון וג'קי מקנאים להם והשניים מתחילים לשיר את השיר "את יפה" של עידן יניב. עמיר ונופר נכנסים לבית ונופר מדליקה את נרות השבת ביחד עם ליהיא וסיון.

17:00 שבת שלום
האח הגדול מאחל לדיירים שבת שלום ומנגן להם שיר לכבוד השבת. ג'קי יוצא לרקוד בחצר ומאחל שבת שלום לשימי הדג וגם לאימו ומודה לה על שהביאה אותו לעולם. נופר יוצאת אף היא לכרכרה והשניים מדליקים סיגריה. ליהיא בינתיים במטבח שוקדת על הכנת ארוחת הערב בעוד עמיר נשכב לצד סיון במיטה ומדבר אתה. סיון אומרת שאין לה כרגע חשק לדבר אתו. עמיר אומר לה שלכבוד יום שישי הוא מבקש ממנה להיות פחות קרה אליו. סיון אומרת שהיא תחשוב על זה אך עמיר לא מחכה לתשובה ומחבק את סיון. הוא מאחל לה שבת שלום וקם מן המיטה. ג'קי בינתיים מעביר את הזמן בהוט-טאב ושר לעצמו.

18:00 האח הגדול מפנק
ג'קי יוצא מההוט-טאב והולך לנוח בסלון ועמיר ונופר מחליפים אותו בפנים. הם לא מעכלים שהלילה זהו הלילה האחרון שלהם בבית האח הגדול, עמיר אומר שהוא כבר לא יכול לחכות לצאת מן הבית. הם שרים יחדיו את השיר "מחר אני בבית" של אתניקס. האח הגדול מודיע לדיירים שבעוד כשעה ייסגרו המטבח והסלון לטובת ארוחת ערב חגיגית שהוא יכין להם לכבוד הגמר. עמיר דואג לגבי פינת העישון והאח הגדול אומר שהם יוכלו לעשן בפינת העישון, אבל לא להרבה זמן. עמיר מבקש מהאח הגדול לנגן להם שיר שהוא אוהב, והאח הגדול מנגן את שיר הסלסה ממשימת בית המלון. ג'קי ועמיר רוקדים בהוט-טאב וליהיא ונופר יוצאות במחולות בחדר השינה. השיר מסתיים וסיון יוצאת לעשן בכרכרה בעוד ג'קי ממשיך לזמר לעצמו בהוט-טאב.

19:00 המים חמים מידי
סיון מצטרפת לג'קי בהוט-טאב ומתלוננת שהמים בתוכו רותחים מדי. ג'קי, שנמצא כבר למעלה משעה בפנים, מחליט לצאת ומשאיר את סיון לבדה במערכה. בינתיים, ליהיא מורחת לנופר לק בחדר השינה. האח הגדול מבקש מהדיירים להתרכז בחדר השינה בשעה הקרובה ומודיע שלכבוד הגמר הגדול הם ייזכו לשעה של מים חמים והדיירים רצים לחדר השינה כדי לתפוס מקום במקלחת.

20:00 מתארגנים לארוחה החגיגית
הדיירים מתכוננים לארוחת הערב החגיגית. ג'קי מתלבש בחולצתו הלבנה, ליהיא עושה פן לסיון ועמיר מתקלח. לאחר שעמיר יוצא ג'קי נכנס במקומו וליהיא ממשיכה להשקיע בסיון כשהפעם היא מאפרת אותה. הדיירים תוהים עד כמה זמן הם יצטרכו לבלות בחדר השינה והאח הגדול עונה שבעוד כעשרים דקות הם יוכלו לצאת.

21:00 ארוחת השישי האחרונה
עמיר תוהה איזה אוכל יוגש להם היום בארוחה ומקווה שהארוחה תתבסס על דגים כמו סלמון והרינג ואילו נופר מקווה שהארוחה תהיה על טהרת הבשר. האח הגדול פותח את דלתות חדר השינה והדיירים יוצאים לעשן בפינת העישון ומחכים שהמטבח והחצר ייפתחו. האח הגדול פותח לדיירים את הסלון והם לא יודעים את נפשם מרוב אושר למראה מבחר המנות שבישלו להם. הדיירים מתיישבים סביב שולחן השבת והאח הגדול מודה להם על 109 ימים של אושר, צחוקים ורגש. הוא מאחל לכולם בתיאבון ובהצלחה בגמר מחר בערב. לאחר מכן ג'קי מבצע קידוש והדיירים מתיישבים לאכול מהארוחה החגיגית.

22:00 עמיר עצבני
עמיר מוזג עוד יין לכולם וסיון פותחת בנאום. היא אומרת שהיו לה רגעים קסומים עם כל אחד ואחת בבית והיא מודה להם על כך. גם נופר אומרת את דברה. היא מברכת את כולם ומאחלת להם בהצלחה בגמר מחר. לאחר הארוחה הולכות ליהיא וסיון לעשן. ליהיא אומרת שאוכל זה הדבר שהכי משמח אותה. נופר מצטרפת לבנות ושלושתן מדברות על דייטים כושלים יותר וכושלים פחות שחוו בעבר. עמיר וג'קי מעשנים בחצר. עמיר אומר שבמהלך הלילה הוא יעבור אחד אחד בין הדיירים וישוחח אתם בפרטיות על החוויות שעבר אתם בבית כשלפתע האח הגדול קורא לכל חמישיית הגמר להיכנס לחדרו. עמיר יוצא מהחדר של האח עצבני ומבקש מהאח לשים שיר כלשהו העיקר שהוא לא יצטרך לשמוע את הקול של סיון. ג'קי יוצא לשבת איתו ואומר לו ששום דבר לא שווה את העצבים שלו כי מחר הכל נגמר. עמיר נכנס חזרה לסלון וג'קי מספר לשימי על כל הרגעים שחווה עם עצמו, לטוב ולרע בבית האח. הוא מרים כוסית לחיי שימי ומודה לו על כל מה שעשה לעבורו בתקופה הזו. האח הגדול מנגן את השיר PARADISE CITY של GUNS N ROSES ובנות הבית יוצאות לחצר ורוקדות עם ג'קי.

23:00 סיון תתאכזב אם עמיר יזכה
הדיירים מדברים ומעשנים בכרכרה כשלפתע מפתיע האח הגדול בשיר Paradise City של להקת Guns & Roses, לבקשתו של ג'קי. הדיירים מקפצים משמחה ורוקדים בחצר. בתום השיר מתבוננת נופר בפלזמת שעון החול שמבשרת לכולם כי נותרו עוד 22 שעות לגמר הגדול. עמיר מחדד ואומר כי אפילו פחות, מכיוון שכמה שעות מתוך אלו יבלו בשינה. לאחר כמה דקות נכנסות ליהיא וסיון לסלון, נהנות ממנות אחרונות מפנקות ומדברות ביניהן על יחסיהם של סיון ועמיר כשלפתע שוב משמיע האח הגדול שיר, הפעם את "יומן מסע" בביצוע אביב גפן ואריק אינשטיין. סיון נשכבת על הספה בסלון, מאזינה למילות השיר בעינייים עצומות ומידי פעם מצטרפת בפזמון. בסיום השיר ממשיכות הבנות לשוחח על עמיר, וסיון מודה כי היא מאוכזבת מהתנהגותו מכיון שלא בא לחבק אותה ולהיות לצידה, למרות שידע שזה השיר שבחרה. ליהיא מסכימה עם דבריה, מגנה את התנהגותו וקוראת לו "לוזר". שיחתן נקטעת עם צלילי השיר November Rain והן מחליטות לצאת לכרכרה ולעשן לצליליו. עמיר, שביקש את השיר, מפזם בקולי קולות את המילים, מעשן ונהנה מבחירתו המוסיקלית. בהמשך זוכה נופר לשיר "אין כמוה" של הזמר רמי קליינשטיין. היא מודה לאח הגדול על ההפתעה הנעימה, מחייכת ושרה בעוד סיון פורשת מהכרכרה ונשכבת שוב על הספה בסלון. ליהיא שואלת את עמיר מדוע לא הצטרף לסיון והוא עונה שהיא פשוט צריכה קצת שקט וזמן לעצמה. בהמשך ליהיא היא מקבלת את השיר Show Me Love של הזמרת Robyn, אך מתאכזבת ומודיעה לאח הגדול כי התבלבל בשיר כי היא ביקשה את השיר Show Me Love של הזמרת Robin S. לאחר כמה דקות משמע האח הגדול את השיר אליו התכוונה, וליהיא, סיון וג'קי רוקדים במרץ בסלון.

בסיום הסאשן המוסיקלי שואלת ליהיא את נופר אם עמיר שמע את שיחתן, ונופר אומרת שאין לה מושג, אך כן חשה שהוא עצבני על משהו. ליהיא מספרת כי סיון הודתה בפניה שתתאכזב אם עמיר ינצח ונופר מתעצבנת ואומרת כי רק בזכות עמיר סיון הגיעה לחמישית הגמר וכי היא מוכרחה להפסיק להתבכיין ולהציג את עצמה כקורבן של הבית. בתום השיחה נכנסת נופר למטבח ומצטרפת לעמיר במלאכת שטיפת הכלים ואילו ליהיא ניגשת לסיון בחדר השינה ומספרת לה על שיחתה עם נופר. היא מבקשת מסיון לא לעורר מהומה או ריב ואילו סיון אומרת כי לא היתה צריכה לספר לנופר מכיוון שגם אם עמיר לא שמע את הדברים היא ודאי תספר לו. עוד אומרת סיון כי נופר נמצאת בגמר בזכות החברות עם ג'קי וכי לנופר יש עוד הרבה מה ללמוד ממנה ומהתנהגותה.

00:00 עמיר לא מתרגש
ג'קי וסיון מנהלים שיחה אישית בסלון. הוא מחמיא לה על אופיה הנוח ואומר שהיא אדם שיודע להקשיב לאחרים. היא מסכימה איתו ומתאכזבת שבבית אין עוד הרבה אנשים כמוה. בהמשך מתארת סיוון את ההבדלים בין החיים בבית האח הגדול לחיים בחוץ ומאמינה כי עברו קברת דרך ארוכה. ג'קי אומר כי זה כל הקסם בבית האח וכי החוויה שעברו, היא חוויה מחשלת, מבגרת ומעצימה. בתום השיחה מתחבקים השנים, מאחלים אחד לשניה בהצחלה מחר ומצטרפים לדיירים בחדר השינה. ליהיא מספרת לדיירים על כמויות האוכל הטעים שאכלה בארוחה החגיגית, וכשמגלה כי לא נשאר דבר מהארוחה, מצטערת שלא אכלה עוד קצת מהכל. ג'קי מפציר בה לשומוח על מה שכן היה ולא להצעטר על מה שפוספס. היא מסכימה  ואומרת כי באמת עדיף לראות את חצי הכוס המלאה. לאחר כמה דקות יוצאים נופר ועמיר לעשן ומותירים את ליהיא וסיון להמשיך לשוחח. סיון אומרת כי רק לאחרונה מתחילה לראות את פרצופם האמיתי של עמיר ונופר וליהיא מוסיפה ואומרת כי פרידה ראתה את הכל כבר מזמן. עוד אומרת ליהיא כי מסכימה עם פרידה, וטוענת כי נופר מתיחסת לא יפה לג'קי מכיוון שלא זקוקה לו יותר, וסיון מוסיפה כי הגיעה רחוק במשחק למרות עמיר, ולא בזכותו. בינתיים במטבח מצחקקים נופר ועמיר, נהנים משיחה טובה, אווירה משעשעת ומסכמים את ארועי היום. נופר ממליצה לו לא להיעלב מדבריהן של ליהיא וסיון, אולם הוא טוען כי בטוח בעצמו ויודע מתי להתרגש ומתי להבליג. בהמשך מסכימים השנים כי שום דבר בבית כבר לא מרגש או מצעבן אותם וכי מעדיפים להעביר את הזמן שנותר באווירה טובה ולא בריבים או ריכולים. 

01:00 ג'קי מוקסם מנופר
ג'קי ונופר מעשנים בכרכרה ומברכים אחד את השניה במילות אהבה. היא מפצירה בו לא להתרגש יותר מידי, כי גם ככה יפגשו הרבה בחוץ, ואילו הוא אף מזמין אותה לארוחות שישי עם משפחתו. נופר מחבקת אותו ארוכות ואומרת כי למרות שלעיתים נוטה להתרגז, אוהבת אותו מאוד. ג'קי, מתרגש ומשיב כי כבר בתחילת התוכנית הבחין באופיה הקוסם והמיוחד, ומחמיא לה על התנהגותה האמיתית, הכנה ועל העוצמות שהיא מביאה איתה. בינתיים בחדר השינה נזכרת ליהיא בליאם, ואומרת כי נהנגה להתחנף אליה ולהתנג מוזר בסביבתה. סיון טוענת כי בסך הכל רצתה בקרבתה, ולכן לא רואה פסול בהתנהגות כזאת, שלא נובעת מרוע. שיחתן נפסקת עם כיבוי האורות, והשתים פורשות לישון.


מה קרה אתמול:                                                                                                                                                                                                                                     סיון התעוררה וסיפרה לליהיא שכבר נמאס לה מהבגדים שלה בבית והיא לא יכולה לראות אותם יותר. בהמשך, היא סיפרה לה שחלמה על הגמר ובחלום היא סיימה במקום החמישי ובמקום הראשון זכתה המשטרה שאבטחה אותם ולא אף אחד מדיירי הבית. לקראת הצהריים סיון וליהיא טענו שנופר שלטה בג'קי ורק לאחרונה זה משתנה בגלל ג'קי עצמו. בהמשך טענה סיון כי היא מקנאה במצב היחסים של נופר ועמיר שלאחרונה הפכו לחברים טובים. הוא הוסיפה וטענה שמה שמפריע לה במיוחד הוא שהם התחילו לגעת אחד בשני יותר מידי ושהוא משוחח עם נופר יותר מאשר איתה. ליהיא הופתעה מרגשותיה של סיון ולא הבינה מדוע היא לא מדברת איתם על זה. סיון טענה כי אין לה כוח להתעסק בזה מכיוון שזה הסוף. מאוחר יותר, ליהיא סיפרה לעמיר על השיחה עם סיון וטענה שהקרבה שלו לנופר לא נראה טוב מבחוץ. עמיר טען שהוא וסיון כבר לא יחד הרבה זמן והוא בכוונה לא מתקרב לסיון כדי לא להשלות אותה. בצהריים, עמיר טען שסיון הוציאה דברים מפרופורציות וסיון התעצבנה וטענה שהוא מאוהב בעצמו ומחמיא לעצמו כל הזמן. נופר ששמעה את הויכוח, התעצבנה וצעקה מהכרכרה שאם לסיון כל כך רע עם עמיר, מדוע היא בוחרת להיכנס איתו למיטה כל לילה. בערב, הדיירים קיבלו טעימה קטנה מהאהבה שמחכה להם בחוץ ופנו לצופים בבית שיצביעו להם. בלילה, סיון הסתגרה בקונכייה ובכתה והדיירים ניסו לעודד את מצב רוחה.
'האח הגדול 3' - עדכונים ראשוניים בעמוד הפייסבוק שלנו - הצטרפו כאן


web hit counter

היום ה-107: לא מצליחים להירגע

נשלח 23 במרץ 2011, 23:25 על ידי שידורי טלוויזיה אונליין   [ עודכן 25 במרץ 2011, 2:49 ]

הדיירים קיבלו טעימה מהאהבה שמחכה להם בחוץ ונופר טוענת שעכשיו היא מתרגשת אפילו יותר לקראת הגמר ולא יכולה להירגע. בינתיים, סיון מסתגרת בקונכייה ובוכה והדיירים מנסים להבין מדוע היא עצובה. בכל העדכונים

מאקו

העדכונים בעמוד זה מתעדכנים במהלך היום - שובו לצפות בעדכונים החדשים 

 

העדכון האחרון: 

ג'קי ונופר, הדיירים היחידים שנותרו ערים, מצחצחים שיניים, שוטפים פנים ומתארגנים לשינה. ג'קי נזכר לפתע במרב, ומודה כי חסרה לו מאוד בבית. נופר מסכימה איתו, אומרת כי גם היא מאוד מתגעגעת אליה ומתנחמת בעובדה שיפגשו בשבת. בתום השיחה נכנסים השנים לחדר שינה, מברכים על עוד יום שעבר ופורשים לישון.


07:00 החמישייה ישנה
הדיירים עדיין ישנים, ואף אחד מהם עוד לא מתעורר ליום שבסופו יתחילו את סוף השבוע החשוב בחייהם.

08:00 מתקשים לפקוח עיניים
הדיירים מושכמים לצלילי השיר "תן" של הזמרת רוני דלומי, ליהיא מתעוררת ראשונה וקמה מיד למקלחת. עמיר מתעורר גם כן מבקש מליהיא לקרוא לו כשהיא מסיימת ונשאר לשיר במיטתו. שאר הדיירים מתקשים לפקוח את עיניהם.

09:00 לליהיא נמאס מהבגדים
שיר הבוקר מושמע בשנית לטובת אלו המתקשים לקום. ליהיא משוחחת עם סיון בחדר השינה בזמן שנופר וג'קי מתארגנים במקלחת. נופר פוצחת בריקוד תוך כדי שירה ורגע לפני הכניסה למקלחת היא מחבקת ומנשקת את ג'קי. בתום השיר ג'קי מאחל לנופר בוקר טוב והשניים מדברים על השיר וחשובים שהוא יפה ומרגיע. ג'קי מתארגן בחדר השינה ומאחל לכולם בוקר טוב וסיון אומרת לליהיא שנמאס לה מהבגדים שלה והיא כבר לא יכולה לראות אותם. בהמשך מבקש עמיר את רשותה של סיון להיכנס לפניה וקם למקלחת. מיד אחרי זה סיון קמה גם כן וממתינה בסבלנות לתורה. ג'קי, שסיים להתארגן, מכין לעצמו קפה ויוצא לעשן בכרכרה במצב רוח מרומם, שם הוא מדבר לעצמו.

10:00 החלום המוזר של סיון
ג'קי נכנס הביתה כדי להניח תפילין ובדרכו לשולחן האוכל הוא פוגש בליהיא. הוא מאחל לה שוב בוקר טוב והשניים משוחחים על מצב מזג האוויר. לאחר מכן ליהיא ממשיכה למטבח ומכינה לעצמה קערית עם קורנפלקס, ובינתיים ג'קי מתארגן לקראת הנחת התפילין, לוקח את סקולי לידו ומשוחח איתו בזמן שליהיא ועמיר משועשעים מהסיטואציה. בהמשך ליהיא מתיישבת לאכול בסלון ומקריאה את הזמן שנותר עד לגמר בזמן שעמיר יוצא לעשן בחוץ ומציע לה להצטרף אליו. הקור והגשם מבאסים אותו אך הוא מחליט לצאת בכל זאת וליהיא בוחרת להישאר בסלון. בחדר השינה סיון מתאפרת ומשוחחת עם ליהיא שמגיעה ומספרת על מצב הקור בחוץ. הן מחשבות את הזמן עד הערב ומתחילות לנחש מה היא ההפתעה שמצפה להם. נופר מסיימת להתארגן, יוצאת לעשן ועמיר מצטרף אליה. השניים משוחחים על אתמול בערב ועמיר מתעניין מה קרה עם ג'קי וסיון לאחר שהלך לישון. נופר מספרת לו שבהתחלה היו לה תחושות מעורבות אך לבסוף הכל נגמר בצחוקים עם ג'קי. בתום הסיגריה נכנסים השניים ונופר הולכת לדבר עם האח הגדול. בהמשך ג'קי, סיון וליהיא יוצאים לעשן ומשוחחים ביניהם. סיון מספרת שחלמה על הגמר ובחלום היא סיימה במקום החמישי, ובמקום הראשון זכתה המשטרה שאבטחה אותם ולא אף אחד מדיירי הבית. ג'קי וליהיא צוחקים מסיפור החלום וממשיכים בשיחה על הגמר.

11:00 סיון מקנאה בקרבה בין עמיר ונופר
ליהיא וסיון נכנסות לנסט לשוחח וליהיא שואלת אותה על תחושותיה לקראת הגמר. לדעת סיון כנראה שהמקום הראשון ילך לנופר או לג'קי. היא מוסיפה ואומרת שהיא מעדיפה שמי שמאוהב בעצמו, כמו עמיר, לא יקח את המקום הראשון כי זה יסובב לו את הראש. ליהיא אומרת שהיא אוהבת מאוד את ג'קי אך היא חושבת שכאשר מדברים איתו בצורה רצינית הוא מרחיק לכת עם תשובותיו ולא עונה על השאלה הנשאלת. סיון מסכימה איתה חלקית ואומרת שגם היא חשבה כך בהתחלה אך עכשיו כשהתקרבו היא כבר לא חושבת כך. בהמשך הן משוחחות על נופר וטוענות שהיא שלטה בג'קי ושרק לאחרונה זה משתנה בגלל ג'קי עצמו. בהמשך ליהיא שואלת את סיון על מצב היחסים של נופר ועמיר לאחרונה משום שהפכו לחברים טובים, ואומרת שהיא הייתה מקנאה. סיון אומרת לה שזה אכן מאוד מפריע לה ובמיוחד שהם התחילו לנגוע אחד בשני יותר מידי ושהוא משוחח עם נופר יותר מאשר איתה. לדעת ליהיא הוא לא מבין שמה שהוא עושה עם נופר מפריע לסיון. סיון חושבת שזה לא יפה מצד נופר והיא בחיים לא הייתה נוגעת, מתחבקת או מתנשקת עם מישהו שנמצא בזוגיות עם מישהי אחרת. לאחר שסיון נותנת לליהיא דוגמאות על מעשיה של נופר, ליהיא נדהמת כיצד סיון לא אומרת כלום לשניהם ומעוניית לדעת מה תהיה תשובתה של נופר כאשר סיון תפנה אליה בנושא. סיון מסבירה לליהיא שאין לה כוח להתעסק בזה משום שזה הסוף. הן ממשיכות לשוחח על הנושא ארוכות וליהיא ממליצה לסיון לדבר עם השניים.

12:00 מתי ייפסק הגשם?
ליהיא וסיון יושבות יחד בנסט ומחכות שהגשם ייפסק בכדי לצאת לחצר. בינתיים הם משוחחות על הגמר הגדול, על ההתרגשות ועל חמישיית הגמר שנשארה. כשהגשם נחלש הן יוצאות בריצה ונכנסות חזרה לבית. במטבח, נופר, עמיר וג'קי אוכלים יחד ארוחת בוקר וליהיא מחליטה להצטרף ומכינה לעצמה חביתה. סיון וליהיא מדברות על מזג האוויר ומקוות שהגשם ייפסק עד יום שבת. ג'קי, נופר ועמיר יוצאים לעשן סיגריה בכרכרה. ג'קי אומר שהוא רוצה לנסות דברים חדשים בבית שהוא עדיין לא ניסה. נופר צוחקת ואומרת שהאפשרויות בבית מאוד מצומצמות. ג'קי אומר שהיה רוצה לנצל את הבית עד תום לפני שהם עוזבים. ג'קי אומר שעדיין לא שבע ונופר הולכת להכין לו ארוחת בוקר נוספת. בינתיים בסלון, עמיר וליהיא שוכבים על הספות ומדברים. ליהיא תוהה האם השיר שלה יתנגן במועדונים כשיצאו מהבית ועמיר מבטיח לה שינגן את השיר אצלו בבר. בהמשך, עמיר שואל את ליהיא על מה היא וסיון דיברו בנסט, וליהיא מבקשת שילך לדבר עם סיון ויפתור מולה את הבעיות, ולא ינסה להוציא ממנה מידע.

12:30 עמיר וליהיא דנים על סיון
עמיר וליהיא יושבים יחד בסלון ומדברים על סיון. עמיר מנסה להבין מליהיא על מה היא וסיון דיברו ארוכות בנסט וליהיא אומרת לו שהוא חייב לדבר עם סיון כי היא פגועה וכועסת. עמיר לא מבין מדוע סיון מדברת עם כולם על הקשר שלהם במקום לבוא ולדבר איתו אם יש בעיה. ליהיא מספרת לו את כל תוכן השיחה שלה עם סיון. היא אומרת כי הוא לא מתייחס אליה יפה, הוא לא מקשיב לה ואף פעם לא פנוי לשיחה אמיתית ורצינית איתה. עוד היא אומרת כי הקרבה שלו לנופר לא לעניין והקשר שלהם בימים האחרונים נראה לא טוב מבחוץ. עמיר מקשיב בסבלנות ולבסוף עונה על הכל: הוא אומר שהוא וסיון כבר לא יחד די הרבה זמן, ומסביר כי הוא לא מתקרב לסיון כדי לא להשלות אותה ולא ליצור מצב של אי נוחות. הוא ממשיך ואומר כי הוא אוהב את נופר והיא חברה טובה שלו. הוא מסביר לליהיא כי מבחינתו הרגש שלו לסיון עבר והקשר נגמר, ושניהם צריכים לקבל ולהבין את זה.

13:00 סיון וליהיא מדברות על עמיר
סיון נכנסת לסלון וקוטעת את שיחתם של ליהיא ועמיר, והשלושה יוצאים לעשן יחד בכרכרה. בסיום, עמיר נכנס חזרה וליהיא מספרת לסיון את תוכן השיחה שלה עם עמיר. סיון אומרת שהיא בהלם מעמיר ולא מאמינה כמה הוא מאוהב בעצמו. היא מסבירה לליהיא כי עמיר טוען שהקשר בינם נגמר, אך הוא לא מפסיק לבוא אליה בלילה, לחבק ולנשק אותה. היא אומרת שמרגיז אותה שעמיר חושב שהיא ילדה קטנה וטיפשה ומתנהג אליה בהתאם, במקום לנהל איתה שיחה אחת רצינית ולהגיד לה את מה שהוא חושב. ליהיא אומרת שבכל מקרה היא לא חושבת שהקשר של סיון ועמיר יחזיק מעמד בחוץ, ולכן הם צריכים להתאפק עוד יומיים ולהתנהג באנושיות אחד לשני בזמן שנשאר.

14:00 העימות ממשיך
סיון ועמיר נכנסים לחדר השינה ומתעמתים ביניהם על כל מה שקרה. סיון אומרת לעמיר שהוא חסר כבוד ושככה לא מתנהגים, לא משנה מה הוא מרגיש או לא מרגיש כלפיה. היא אומרת שהם לא סתם ידידים, אלא סוג של אקסים במערכת יחסים מסובכת ולכן מתוך כבוד ונימוס בסיסי האחד לשנייה, הוא לא יכול ללכת ולגעת בנופר כל היום מול העיניים שלה. עמיר טוען שסיון מוציאה דברים מפרופורציות מכיוון והרגש שלה אליו עמוק יותר מהרגש שלו אליה. סיון מתעצבנת ואומרת לו שהוא מאוהב בעצמו ומחמיא לעצמו כל הזמן. עמיר לעומת זאת אומר לה כי נשארו לו יומיים בבית והוא רוצה ליהנות מהם ולעשות מה שעושה לו טוב והוא לא מבין למה סיון בוחרת להיעלב ולהיפגע מכך. סיון ממשיכה ואומרת לו שלא ייתכן כי כל היום הוא יחבק אותה וינשק אותה וילחש לה דברים באוזן, ומיד אחר כך יילך לשבת ולחבק את נופר. עמיר חוזר ואומר שהוא לא מבין ממה סיון נעלבת ומבהיר לה כי הוא יעשה מה שעושה לו טוב. נופר מעשנת סיגריה בכרכרה ושומעת את הצעקות של עמיר וסיון מחדר השינה. היא מתעצבנת וצועקת בחצר שאם לסיון כל כך רע עם עמיר, מדוע היא בוחרת להיכנס איתו למיטה בכל לילה. נופר קמה בהתרסה והולכת לחדר השירות. ג'קי הולך איתה והיא מספרת לו כי שמעה את השיחה של סיון ועמיר והיא לא מוכנה שאף אחת תדבר עליה ככה בבית. ג'קי מנסה להרגיע אותה והיא אומרת לו שהיא לא מוכנה שסיון תדבר עליה מאחורי הגב ותכניס אותה לבעיות שיש לה עם עמיר.

15:00 נופר היא לא דוגמא של אף אחד
נופר וג'קי יוצאים לעשן בכרכרה ונופר מסרבת להירגע מההתנהגות של סיון. היא מתנצלת בפני ג'קי אם צעקה עליו מקודם, ומסבירה כי הבינה מהשיחה של סיון ועמיר כי גם ג'קי העיר על הקשר שלה עם עמיר. לאחר שג'קי הסביר לה כי הוא מעולם לא התערב ולא דיבר עליה, נופר מתנצלת ואומרת כי כעסה בלהט הרגע אך לא עליו. היא אומרת לג'קי כי סיון מתנהגת בחוסר כבוד, ואם יש לה בעיה עם הקשר שלה עם עמיר שתבוא ותגיד לה בפנים ולא תדבר עליה מאחורי הגב. נופה ממשיכה ואומרת כי מעולם לא חצתה שום קו עם עמיר, ומעולם גם לא התכוונה לחצות כי היא לא מעוניינת בו. היא מבהירה כי עמיר חבר טוב שלה שהיא מאוד אוהבת והיא לא מרגישה לא בסדר עם העובדה שהוא מחבק אותה או מדבר איתה מדי פעם. ג'קי מנסה להרגיע אותה ואומר שסיון השתמשה בה כדוגמא אך נופר מתעצבנת עוד יותר ואומרת שהיא לא דוגמא של אף אחד.
עמיר יוצא מחדר השינה ומצטרף לנופר וג'קי בכרכרה. הוא ונופר מדברים על כל מה שקרה ועמיר אומר שגם הוא לא מבין למה סיון החליטה להיעלב מהם. שניהם מסכימים כי סיון מגזימה ומוציאה דברים מפרופורציות. נופר אומרת לו שהיחסים בינו לבין סיון לא מעניינים אותה והיא לא מוכנה להיות באמצע. לאחר מכן נופר נכנסת חזרה לבית ועמיר מנצל את הרגע ומתנצל בפני ג'קי, למקרה שגם הוא נפגע מהקרבה בינו לבין נופר. ג'קי מסביר שאצלו הכל בסדר והוא מבין שהם רק חברים טובים והוא לא כועס או נפגע מהם.

16:00 מתנהגים מוזר
ג'קי וליהיא נכנסים יחד לחדר השירות כדי לעשות כביסה. הם מדברים על הבלגן שהיה בבית ומסכימים שהדברים יצאו מפרופורציות. אחר כך הם נכנסים יחד למטבח וליהיא מחליטה לבשל ארוחת צהריים גדולה לכולם. עמיר מצטרף לליהיא במטבח וג'קי יוצא לטבול בהוט טאב. לאחר מכן גם סיון יוצאת לחצר, והיא וג'קי מדברים על כל מה שקרה. סיון אומרת שהיא לא מצליחה להבין את עמיר ושהוא לא יודע להסביר את עצמו ומצפה שכולם יבינו אותו כל הזמן. היא אומרת כי הדעה שלו ומצב הרוח שלו משתנה כל יום והיא לא אמורה לנחש מה עובר עליו בכל יום. ג'קי אומר כי הבית גורם לאנשים להתנהג מוזר והכל פה יוצא הפוך ממה שהם מתכננים. בינתיים במטבח, ליהיא ועמיר ממשיכים לעבוד על ארוחת הצהריים יחד, ומדברים ביניהם על הימים האחרונים שנשארו להם בבית.

17:00 ארוחה ללא סיון
עמיר, נופר, ג'קי וליהיא מתיישבים לאכול יחד צהריים. עמיר אומר לדיירים שסיון נמצאת בחדר האח הגדול ומבקש מהאח לשחרר את סיון כדי שתבוא לאכול איתם. לאחר כמה דקות, הם מחליטים להתיישב לאכול בלעדיה. סביב השולחן הם מדברים על מאכלים שונים, על הרגלי אכילה ועל תקציב המותרות שקיבלו. בסיום הארוחה, ליהיא אומרת כי היא לא מרגישה טוב ונופר אומרת שליהיא לא אכל מהבוקר ולכן האוכל עכשיו עשה לה לא טוב. כולם יוצאים יחד לעשן בחצר, ומופתעים לגלות כי סיון הייתה בנסט כל הזמן הזה ולא בחדר האח הגדול, כפי שחשבו מקודם. היא מספרת כי הייתה עייפה ולכן נכנסה לנמנם בנסט. בהמשך, ליהיא וג'קי מדברים על הגמר ביום שבת ומנסים לנחש איך ירגישו כשיצאו מהבית. ג'קי מבקש מליהיא לא לשכוח לנשום, כי היא עוד מסוגלת להתעלף מרוב ההתרגשות.

18:00 אין טעם לדבר שוב
ערב מתחיל לרדת על בית האח הגדול והדיירים מנסים להעביר את הזמן עד השידור. עמיר וג'קי מנמנמים בסלון, סיון ישנה בנסט, וליהיא בוהה בשעון. האח הגדול מעיר את הדיירים עם אזעקה, וליהיא מתלוננת על כך שהיא עייפה ומשועממת. בהמשך, נופר יוצאת מחדר האח הגדול ומצטרפת לג'קי בסלון והם מחליטים לצאת לעשן יחד. ג'קי אומר שקר לו ונופר הולכת להביא לו גרביים מחדר השינה, ובתמורה ג'קי לוקח את נופר על הגב לחצר. עמיר מצטרף לשניים בכרכרה ומתפעל מהגרביים החדשות של ג'קי. בהמשך הם מדברים על מוזיקה ועל מזג האוויר הסוער. עמיר נכנס חזרה לבית וג'קי ונופר מדברים שוב על מה שקרה בבוקר עם סיון ועמיר. נופר אומרת שמבחינתה הכל עבר ונגמר ואין טעם לדבר על זה שוב. גשם מתחיל לרדת שוב, והשניים נכנסים חזרה לסלון.

19:00 מה תהיה ההפתעה?
ג'קי מכין לליהיא תה והשניים יושבים בסלון, אוכלים אוזני המן ומדברים על ממתקים אהובים. ליהיא מנסה לחשוב איזו הפתעה מחכה להם היום ומקווה כי ההפתעה תהיה שעתי ייכנס לבית ויביא לה נשיקה. בהמשך סיון מצטרפת לסלון ומבקשת מליהיא לארח לה חברה בזמן שהיא אוכלת את ארוחת הצהריים שלה בפינת האוכל. השתיים מדברות על הגמר המתקרב ביום שבת וסיון אומרת כי היא לא מאמינה שהגיעה עד לסוף. ליהיא משיבה שהיא מלאת התרגשות ונהנית מכל רגע, ומוסיפה כי היא לא יכולה לחכות לרגע שתראה שוב את העולם בחוץ, תדבר בטלפון ותגלוש באינטרנט. סיון אומרת כי היא מחכה כבר לרגע בו היא תוכל להדליק ולכבות את האור בעצמה.

20:00 ליהיא רוצה לראות את המודחים
ג'קי יושב בכרכרה ומעשן בזמן שעמיר משתכשך בהוט טאב. בהמשך עמיר מצטרף לכרכרה והשניים מדברים על הלהקה "יציאת חירום" ושרים שירים שלהם. בינתיים ליהיא וסיון יושבות בפינת האוכל ומדברות על יום שבת המתקרב, וסיון אומרת כי היא מחכה לראות כבר את כל הדיירים שהודחו מהבית. ליהיא תוהה אם פרידה תגיע גם וסיון משיבה לה כי לדעתה פרידה חייבת לבוא, וגם אם היא לא הייתה חייבת היא תבוא רק בשביל ליהיא. בהמשך השתיים מדברות על חתונות וליהיא מדברת על אבירם ומספרת כי הם התארסו בסה"כ מספר ימים לפני שנכנסה לבית האח הגדול ולכן היא שונאת את הדרך שבה אבירם הציג את עצמו כארוס הנבגד.

21:00 ג'קי מתרגש
ג'קי יוצא להשתכשך בהוט טאב בזמן שגשם כבד שוטף את החצר. בינתיים ליהיא מכריזה כי היא הולכת להתארגן לקראת השידור הערב וניגשת לחדר השינה לתלתל את שיערה. לאחר שמסיימת היא ניגשת לנופר ששוטפת כלים במטבח ושואלת את דעתה על התסרוקת שלה ונופר אומרת לה כי היא מאוד אוהבת. בינתיים ג'קי רץ בחדר השינה וקופץ ממיטה למיטה ואומר לליהיא כי הוא חווה התרגשות. בהמשך עמיר ונופר יושבים בפינת העישון בבית ועמיר אומר לנופר כי כאשר קודם היא ישנה, הוא הרגיש שלא היה לו עם מי לדבר בבית. בהמשך הוא נכנס לחדר השינה ובוחר לעצמו חולצה לכבוד השידור ומודיע לדיירי הבית כי עוד כמה דקות מתחלפת על מסך הפלזמה בסלון הספירה לאחור לקראת הגמר ומשתנה מיומיים ליום אחד. עמיר אומר כי הוא רוצה שכל הדיירים יצפו ביחד במסך המתחלף.

22:00 פונים לצופים
השידור החי מתחיל וג'קי נקרא ראשון לחדר האח הגדול, שם הוא צופה במסך הפלזמה עליה מוקרן סרטון ובו אנשים מהרחוב שרוצים שג'קי יזכה בגמר הגדול. ג'קי מוסר לאומה היקרה כי במשך 107 יום הם צפו בו והוא מקווה שהקהל אהב אותו ושהוא הצליח לגרום לאושר ושמחה בלב כולם ומסכם כי מקווה שהעביר את המסר שחשוב תמיד להיות שמח. ליהיא נכנסת אחריו ולאחר שצופה בסרטון שלה היא מוסרת בהתרגשות עם דמעות בעיניים תודה רבה לכל מי שסימסו לה עד עכשיו. נופר נכנסת שלישית וגם היא מתרגשת מהסרטון ומוסרת תודה רבה לכל המסמסים. רביעית נכנסת סיון ולאחר הסרטון גם היא מוסרת תודה לכל מי שסימס לה עד היום ושמחה על כל מי שמתחבר אליה ומסכמת כי היא אוהבת את כל הצופים. אחרון נכנס עמיר וגם הוא מוסר תודה רבה לכל המסמסים ואומר כי זה מרגש אותו מאוד. בהמשך האח הגדול פונה לכל הדיירים שיושבים בסלון ומוסר להם בהצלחה לקראת הגמר הגדול בשבת ומאחל להם ערב טוב.    

בהמשך, הדיירים מדברים על הסרטונים שצפו בהם עכשיו בחדר האח הגדול ומשתפים מה כל אחד אמר לקהל הצופים בבית. ליהיא אומרת כי לדעת מה חושבים עליה בחוץ זה בדיוק מה שהיא הייתה צריכה עכשיו. ג'קי יוצא לחצר ויושב בכרכרה, הוא פונה לאמא שלו ואומר לה כי מחר יום הולדתה ולכבוד זה הוא יכין לה משהו מיוחד. הוא מוסר לה בדמעות כי הוא אוהב אותה מאוד ומתגעגע. בהמשך ליהיא ונופר מצטרפות אליו בכרכרה ונופר אומרת כי עכשיו היא עוד יותר מתרגשת לקראת הגמר בשבת והיא לא מצליחה להירגע.

23:00 פנקייקים למען המצב רוח
עמיר מכין פנקייקים במטבח וליהיא מצטרפת אליו. עמיר אומר לליהיא כי הוא חושב שסיון בוכה, ומבקש ממנה להחליף אותו בהכנת בפנקייקים בזמן שהוא הולך לדבר עם סיון. לאחר שמדבר איתה בחדר הוא חוזר למטבח ומספר לליהיא כי סיון בוכה מכיוון שלא קל לה בבית ומאשים בכך את עצמו. בהמשך סיון נכנסת לקונכייה ועמיר נכנס אחריה ומביא לה לאכול מהפנקייק שהכין. בינתיים במטבח נופר אומרת לליהיא כי נמאס לה שסיון כל הזמן בוכה על הקשר שלה עם עמיר ומצד שני הולכת לישון איתו בלילה. היא מוסיפה ואומרת כי עמיר לא יכול להיות כל הזמן הגננת של סיון ולשמור על זה שיהיה לה מצב רוח טוב.

00:00 האם אבירם יוזמן לגמר?
עמיר יושב עם סיון בקונכייה ומנסה לעודד אותה. הוא נשכב לצידה, מחבק אותה ארוכות ואומר לה כי הוא לא רוצה שהיא תכעס עליו. היא משיבה לו כי היא לא כועסת אלא פשוט אין לה מצב רוח. בינתיים נופר וליהיא יושבות בכרכרה וליהיא אומרת כי היא מחכה כבר לצאת מבית האח הגדול ולעשות ארוחה ענקית עם כל בני משפחתה. בהמשך היא שואלת את נופר אם לדעתה אבירם יוזמן לגמר ונופר אומרת כי היא לא יודעת אבל גם אם כן זה לא צריך להיות אכפת לליהיא. עמיר מצטרף לשתיים בכרכרה וליהיא נזכרת באלעד ואומרת כי היא מתגעגעת אליו ורוצה שהוא ישיר לה את השיר של שושנה דמארי "כלניות" כמו שהיה שר כל הזמן בבית האח. בהמשך ליהיא ונופר ניגשות לסיון שבקונכייה ומנסות לשכנע אותה לצאת לחצר. ליהיא אומרת לה כי היא חייבת לזכור שנותרו לה עוד יומיים בבית האח הגדול והיא חייבת לצאת מהמצב רוח הזה ולהתחיל להינות. נופר אומרת לסיון כי היא רק רוצה לדעת למה היא בוכה ואז היא תעזוב אותה במנוחה וסיון משיבה כי זה מורכב והיא לא יכולה להסביר את זה.  ג'קי ועמיר משתכשכים בהוט טאב ועמיר נזכר כי לאחותו הייתה יום הולדת לפני כמה ימים אז הוא מאחל לה יום הולדת שמח בתוספת התנצלות על האיחור.

01:00 מוסיקה בבית
עמיר מנסה לעודד את רוחה של סיון בקונכיה ומציע לה לפרוש לשינה, אולם היא מסרבת ואומרת כי הוא בטח כלל לא עייף. עמיר בכל זאת טוען זה רעיון טוב אפילו רק לנוח במיטה, כשלפתע מתמלא הבית בצלילי השיר "נאמר כבר הכל" של להקת "החברים של נטשה". עמיר מזמר לעצמו חרישית, סיון מתבוננת בו בעיניים דומעות ואילו נופר וג'קי שרים את מילות השיר ומתחבקים בכרכרה. בתום השיר ממשיכה נופר לפזם את המילים בזמן שליהיא יושבת לבדה בסלון ובוהה בפלזמת השעון המתקתק. לאחר כמה דקות יוצאים כל דיירי הבית לכרכרה, מעשנים ומדברים ביניהם על הגעגועים לשירים ומוסיקה. סיון מבקשת מהאח הגדול רק עוד שיר אחד ובתמורה מבטיחה לא לבכות ב-100 הימים הקרובים. בקשתה לא נעינת בחיוב והדיירים ממשיכים לשוחח על הגמר הקרב ובא. בתום השיחה נכנסים ג'קי וסיון לדבר בקונכיה ומנסים לעודד אחד את השניה. ג'קי מתלונן על מצב רוח ירוד ושעמום ואילו סיון מפנטזת על היום האחרון בבית ועל פרטיות. בהמשך מאמין ג'קי כי יריב עם נופר ביומיים הקרובים ומסביר כי סטטיסטית לא יתכן שיעברו שלושה ימים ביית האח ללא מריבה סוערת. עוד אומר ג'קי כי מנסה להתרחק מנופר וכי באמת מרגיש שטוב לו להיות קצת לבד. סיון מודה כי מאוכזבת מהתנהגותו של עמיר, וכי מתקשה לסלוח לו ולהבליג על התנהגותו המזלזלת. ג'קי מבין לליבה ואומר כי גם לו נמאס לשמע מנופר את צמד המילים: "אני מצטערת". בתום השיחה מודה ג'קי לסיון על האיכפתיות ועל המילים המעודדות והיא בתמורה מודה לו על האוזן הקשבת וההבנה, ויוצאת לעשן בכרכרה.

02:00 ג'קי ונופר מתגעגעים
עמיר וסיון מצחצחים שיניים זה לצד זו, ואחר כך נכנסים יחד לישון חבוקים באותה המיטה. ג'קי יושב בכרכרה, משען ומודיע למצלמות בקול רם כי הוא כלל לא עייף. לאחר כמה דקות יוצאת נופר מחדר האח הגדול, מחבקת את ג'קי בלהט ומודה לו על כל הרגעים היפים יותר והיפים פחות שעברו יחד. השניים מעשנים, מתחבקים, מזמרים שירים אהובים ומדברים על הרצון לשוב לחיים האמיתיים ולהיפגש עם משפחותיהם. בהמשך מספרת נופר על חבריה הטובים ואומרת כי מתגעגעת אליהם מאוד וכבר מצפה בקוצר רוח למפגש איתם. עוד מספרת נופר על משפחתה האוהבת ומברכת אותם בשלל מילים חמות.


מה קרה אתמול:                                                                                                                                                                                                                                     עמיר התעורר והחליט שמהיום הוא כבר נמצא בסוף השבוע והוא מעוניין רק ליהנות. בבוקר, נופר סיפרה לג'קי כי לקח לה המון זמן להירדם בלילה מכיוון ששמעה את ההתלחששויות של סיון ועמיר. בהמשך, תהתה נופר איזה שיר בוקר האח הגדול יחליט להשמיע בבוקר האחרון בבית. בצהריים, נופר סיפרה לסיון כי המצב בינה לבין ג'קי מפריע לה וגורם לה לתחושה לא טובה. היא סיכמה וטענה שהיא מאוד אוהבת אותו אבל ההתנהלות ביניהם בבית הפכה להיות התנהלות של שיחות נימוסין בלבד. לאחר מכן, הדיירים החלו בניקיונות הבית לצלילי שירים בשלל סגנונות. מאוחר יותר, ג'קי ונופר יישרו את ההדורים וג'קי הסביר לה שהם עברו תהליכים הפוכים בבית ולכן הגיעו למצב של סכסוך. נופר הסבירה כי הם לא מסוכסכים והכל נבע מהלחץ שהכריע אותם. אחר הצהריים, עמיר החל להתרגש מהיציאה מהבית ומכך שיוכל לראות פרצופים חדשים ולשמוע אנשים אחרים וליהיא לעומתו, סיפרה כי היא מחכה לבדוק את המייל והפייסבוק שלה. בערב, ג'קי ועמיר החלו לחשוב על מעשי קונדס שיוכלו לעשות לבנות בימים האחרונים בבית. מאוחר יותר, הדיירים התכנסו בסלון ואסי וארז חשפו את הספירה לאחור שהחלה לרוץ במסך הפלזמה בבית ונופר התלוצצה וטענה כי היא הולכת לשבת מרותקת מול המסך.
'האח הגדול 3' - עדכונים ראשוניים בעמוד הפייסבוק שלנו - הצטרפו כאן


web hit counter

היום ה-106: מעשי קונדס

נשלח 23 במרץ 2011, 1:25 על ידי שידורי טלוויזיה אונליין   [ עודכן 23 במרץ 2011, 18:59 ]

עמיר מתרגש מהיציאה מהבית ומכך שיוכל לראות פרצופים חדשים ולשמוע קולות אחרים, וליהיא מצידה מחכה כבר לבדוק את המייל והפייסבוק שלה. בהמשך ג'קי ועמיר חושבים על מעשי קונדס לימים האחרונים בבית. כל העדכונים

מאקו

העדכונים בעמוד זה מתעדכנים במהלך היום - שובו לצפות בעדכונים החדשים 

 

העדכון האחרון: 

ליהיא וסיון מסיימות את הארוחה הלילית שלהן, שוטפות את הכלים והולכות לישון. ג'קי ונופר עדיין יושבים בכרכרה ולאחר שיחה של מספר דקות הם מחליטים ללכת לשוחח עם האח הגדול.
לאחר שיצאו מחדרו של האח הגדול, יוצאים ג'קי ונופר לעשן סיגריה אחרונה ולאחריה הולכים גם הם למיטות, ובכך הלכו כל הדיירים לישון.


07:00 חולמים על שבת

אמש פגשו הדיירים את אלירז וניהלו איתו שיחה ארוכה על התחושות אחרי הזכייה, וכעת כולם עדיין ישנים וככל הנראה כבר חולמים על יום שבת בערב.

08:00 יש לכם אותנו
הדיירים מושכמים לצלילי השיר "יש לך אותי" של להקת תיסלם וג'קי במיטתו שר את השיר בקולי קולות. נופר מעירה לו על כך ששר חזק מדי ולכן הוא מפסיק לשיר ומחליט לקום וללכת להתקלח. ארבעת הדיירים האחרים נשארים במיטותיהם, ועדיין לא מתעוררים.

09:00 מחליטים להנות
ליהיא מספרת לסיון ועמיר שבאמצע הלילה היא התעוררה בגלל תחושת התרגשות ושכבה המון זמן ערה. בהמשך היא קמה, מכינה לעצמה שתייה חמה ולאחר מכן הולכת לחדר השירות לעשות כביסה. שיר הבוקר מושמע בשנית, וג'קי רוקד ושר כי הוא מאוד אוהב את השיר הזה ובייחוד את השורה 'אל תשכחי, גם כשעצוב לך; יש לך אותי'. בהמשך הוא עובר לשיר את השיר "שובב עם לב זהב" של ששי קשת. ג'קי ועמיר יוצאים לכרכרה ועמיר אומר כי הוא החליט שמהיום הוא כבר נמצא בסוף השבוע ושהוא מעוניין ליהנות, והשניים משיקים כוס קפה לחיי המילה "הנאה". ג'קי משתף את עמיר בכך שהוא מאוד מרוצה משיר הבוקר והאח הגדול משמיע אותו בפעם השלישית לשמחתו של ג'קי.

10:00 גשם כבד עומד ליפול
ג'קי ונופר יושבים בכרכרה ונופר אומרת כי לקח לה המון זמן להירדם בלילה מכיוון ששמעה את ההתלחששויות של סיון ועמיר. בהמשך ג'קי נכנס חזרה לבית וליהיא תופסת את מקומו לצד נופר בכרכרה. גשם כבד מתחיל לרדת בחצר והשתיים שואלות את האח הגדול אם הן יכולות לעשן בתוך הבית והאח הגדול מאשר והן נכנסות פנימה. לאחר מכן נופר פונה לג'קי ומבקשת ממנו לבוא לשבת איתה אך הוא משיב בשלילה ואומר לה כי הוא חייב להניח תפילין. בינתיים עמיר עובר בין המיטות בחדר השינה, מקפל את המצעים ומסדר אותם ונופר צוחקת עליו שהוא מסדר את המיטות למרות שעוד שעתיים הם עושים ניקיון ומורידים את כל המצעים. עמיר אומר שהוא מבין את זה אך הוא לא יכול לראות מיטה מבולגנת כי זה מציק לו. בהמשך סיון, עמיר ונופר מתיישבים בפינת העישון בבית ומדברים על המוזיקה שהשמיע להם האח הגדול במשך כל השהות שלהם בבית, ונופר תוהה איזה שיר בוקר האח הגדול יבחר להשמיע בהשכמה האחרונה ביום שבת.

11:00 נופר מוטרדת מהמצב עם ג'קי
נופר וסיון יושבות בפינת העישון ונופר אומרת כי המצב בינה לבין ג'קי מפריע לה וגורם לה לתחושה לא טובה. היא מסכמת ואומרת כמה היא אוהבת את ג'קי ונורא מוזר לה שההתנהלות ביניהם בבית הפכה להיות התנהלות של שיחות נימוסין ותו לא. סיון משיבה לה כי היא צריכה לגשת לג'קי ולדבר איתו אך נופר אומרת כי קשה לה לנהל איתו שיחה כי הוא לא קשוב. בהמשך השתיים מדברות על החיים אחרי בית האח הגדול, ונופר תוהה איך זה ירגיש לדבר בלי מיקרופון ולהתנהל בלי שמצלמים אותה כל הזמן. סיון מסכימה ואומרת כי היא לא מאמינה שהיא תוכל לדבר בלי שעוד מישהו ישמע מה שהיא אומרת.
האח הגדול משמיע לדיירים מוזיקה בשלל סגנונות ונקיונות הבית מתחילים. סיון ונופר מנקות את כל החלונות בבית, ג'קי את המטבח, ליהיא מנקה את חדר השינה ועמיר מסייע לכל הדיירים.

12:00 מנקים במרץ
הדיירים ממשיכים לנקות את הבית במרץ רב כשהם רוקדים, שרים ונהנים מהמוזיקה המגוונת. בהמשך ג'קי מתיישב לסיגריה ולאחריו נופר וליהיא יוצאות עם קפה לעשן בכרכרה וסיון מצטרפת אל השתיים. הבנות משוחחות ביניהן ונהנות מהמוזיקה המתנגנת. לדעת סיון לי עוז היה נהנה מאוד מהשירים שהאח הגדול משמיע להם, ובהמשך סיון אומרת שהיא מרגישה שכיף להן ונופר עונה לה שבא לה לבכות מהתרגשות. האח הגדול קורא לנופר והיא נכנסת לבית נופר בעוד ליהיא וסיון נשארות לבדן בכרכרה ונהנות מהשירים שמושמעים ברחבי הבית ומדברות על מוזיקה ולהקות. בהמשך סיון מתלוננת על רעב  ובודקת מה מצבה של ליהיא אך ליהיא אומרת לה שהיא איננה רעבה עדיין כי אכלה כשקמו.

13:00 ג'קי ונופר מתפייסים
בסיום השירים ג'קי צועק לאביו, מדבר אליו ומודה לאח הגדול על השיר האחרון מקרב לב. בהמשך הוא מפרש את השיר לעצמו ומתוודה באהבתו לזמר ג'ימי הנדריקס. בכרכרה עמיר מעשן וג'קי יוצא כדי לנקות ומתלהב מריח הנקיונות שמציף את הבית. בתום הסיגריה עמיר נכנס לבית וג'קי נשאר לנקות את הכרכרה וכשהוא מסיים הוא מצטרף למטבח לסיון וליהיא שהתחילו עם הבישולים לארוחת הצהריים. ג'קי מחמיא לבנות וטוען שהן הבנות של הביוקר ומציע את עזרתו בבישולים. בהמשך נופר ניגשת למטבח ונפעמת מהבישולים אך מזכירה לבנות כי עמיר רצה לבשל את הארוחה היום וליהיא מסבירה לה שהן רק מכינות את האנטיפסטי ומותירות את כל השאר לעמיר. נופר מתלוננת על כך שהשמינה מאוד ומבטיחה שברגע שתצא מהבית היא תפצח בדיאטה רצחנית. בהמשך בחדר השינה ג'קי ונופר משוחחים וגקי מסביר לנופר שהם עברו תהליך הפוך בבית ולכן הם הגיעו למצב של סכסוך. נופר מסבירה לו שהם לא מסוכסכים והכל נובע מהלחץ שהכריע אותם. היא מבהירה לו שעל אף כל מה שאמרה לו היא אוהבת אותו והכל נעשה מאהבה. בתום השיחה היא מחבקת ומנשקת את ג'קי והוא מחזיר לה אהבה. נופר הולכת למקלחת כדי להסתדר ושמחה על האודם החדש שהעניק לה האח הגדול. בזמן התארגנותה ג'קי וסיון משוחחים ומחליטים שלאחר ארוחת הצהרים יכנסו כל דיירי הבית יחדיו להוט טאב. לבסוף נופר וג'קי יוצאים לעשן יחדיו וג'קי מחמיא לנופר על יופיה.

14:00 איזה מסיבה מתכנן עמיר?
נופר, ליהיא וג'קי מעשנים ומשוחחים בכרכרה. הם תוהים אילו עוד הפתעות מצפות להם אך נופר טוענת שהיא לא מצפה לכלום כדי לא להתאכזב. ליהיא מחכה למסיבה שעמיר מתכנן לכולם עם יציאתם מבית האח הגדול ומתחילה לחשב כמה אנשים יגיעו. בהמשך ג'קי ונופר נשארים לבדם וג'קי אומר לנופר מהם חמשת הדברים שעושים לו טוב בבית והיא אחד מהם. נופר מתפלאת ובודקת האם היא עושה לו טוב גם כשהוא עצבני עליה והם רבים וג'קי אומר שכן. ג'קי מספר לנופר שהאח הגדול שאל אותו מדוע הוא לא עושה אנדרטה לעצמו ונופר נזכרת באנדרטות שעשה לה ומתעצבנת על זה שוב מחדש. לבסוף ג'קי נכנס לנוח ונופר נשארת לעשן לבדה בכרכרה. בחדר השינה ג'קי, ליהיא וסיון משוחחים וג'קי מודיע שהם יתגעגעו לבית האח הגדול. הוא טוען כי הם לא יתגעגעו לתהליך אלא לדברים הטובים שחוו והבנות מסכימות. השיחה ממשיכה והם עורכים סדר בכל המשימות שהיו מהראשונה ועד האחרונה ובמקביל בודקים את סדר ההדחות. נופר נכנסת מהחצר, מצטרפת לשיחה ועוזרת להם עם הסקירה. בהמשך ליהיא יוצאת למטבח ועוזרת לעמיר עם ההכנות לארוחה ובמקביל בחדר השינה, ג'קי מספר לסיון ונופר על מקום עבודתו וחווית מתקופת המלצרות.

15:00 מה לובשים לגמר?
ליהיא ועמיר ממשיכים עם הבישולים בזמן שג'קי, נופר וסיון נחים בחדר השינה. בהמשך הולכת ליהיא לעשן בפינת העישון ושואלת את עמיר האם מכינים להם הפתעה עקב סגירת החצר והסלון, אך עמיר בספק. בהמשך הם גם משוחחים על הבגדים שילבשו לגמר ועל מה שלבשו בזמן הכניסה לבית. עמיר אומר שהוא לא מתכוון ללבוש ביציאה את מה שלבש כשנכנס וליהיא מסכימה איתו ולא מבינה מדוע השאר מתכוונים לעשות זאת. בתום הבישול עמיר שוטף כלים וכשליהיא אומרת לו כי נהנתה מהמשימה האחרונה הוא מתבאס שלא עשה אותה כמו שצריך. בהמשך עמיר מתרגש מהיציאה מהבית ומכך שיוכל לראות פרצופים חדשים ולשמוע קולות אחרים וליהיא מצידה מחכה כבר לבדוק את המייל והפייסבוק שלה. סיון מצטרפת לליהיא ועמיר במטבח, טועמת מהבישולים ומחמיאה להם על האוכל הטעים. לבסוף יוצאים השלושה לעשן וסיון משתפת את השניים בגעגועיה ללימודים. היא מתבאסת שפספסה זמן רב מהסמסטר ומבינה שכבר לא תוכל לשוב ללימודים כרגע.

16:00 חובה לדעת אנגלית
נופר מצטרפת לסיון וליהיא לעשן בכרכרה, מחמיאה לליהיא על האנטיפסטי שיצא טעים ומספרת על מקומות שבהם אכלה מנה כזאת ונהנתה. מאוחר יותר ג'קי יוצא להודיע לבנות שהאוכל מוכן. כולם נכנסים, עורכים את השולחן ומתיישבים לאכול את הארוחה שעמיר וליהיא הכינו הכוללת אורז, אנטיפסטי, עוף וסלטים. כולם נהנים מארוחה טעימה ושיחות קולחות ובסיום מתפנה החמישייה לסידור וארגון המטבח ושולחן האוכל. בהמשך יוצאים כולם לעשן, משוחחים ביניהם וצוחקים. כאשר עמיר ונופר נכנסים הביתה ליהיא מנסה ללמד את ג'קי את מילותיו של השיר שהוא מלמל וכשג'קי מתקשה ליהיא מבהירה לו כי זו חובה לדעת אנגלית. ג'קי מסכים איתה ומבטיח שילמד את השפה בהקדם. הם ממשיכים לשוחח ומנסים להסב את תשומת ליבו של שימי הדג אך ללא הועיל. לבסוף מחליטים השלושה להיכנס גם כן לבית ולנוח מהארוחה הדשנה.

17:00 להמשיך לצלם
בחדר השינה סיון וליהיא משוחחות על לקים וכסיסת ציפורניה של סיון. ליהיא גאה שהצליחה לעזור לסיון עם זה וכאשר סיון מספרת לה שגם חברה של אחיו ניסתה לגרום לה להפסיק לכסוס, היא מתלהבת שהיא הצליחה. בצידו השני של החדר נופר וג'קי שוכבים במיטתו של ג'קי כשהם מחובקים ומשוחחים על היחסים ביניהם ועל האהבה הגדולה שיש להם האחד כלפי השנייה. נופר מספרת לג'קי את מה שאמרה עליו בצילומים למשימה וברגע שהתחילה לבכות ורצתה לכבות ולהפסיק את הצילום, היא נזכרה בדודו, אביה של קים חברתה, שסיפר כי ברגע שמרגישים מבוכה ורוצים להפסיק את הצילום דווקא אז צריך להמשיך כדי שייצא הכי אותנטי ולכן המשיכה. הם ממשיכים בשיחה, מנסים להבין מה קרה להם ומה עבר על כל אחד מהם ומלבנים את המצב ביניהם. כשג'קי שואל אותה איך היא מרגישה עם התהליך שעברה בבית האח הגדול היא עונה לו שהיא מרוצה מאוד ומרגישה שלמדה על עצמה הרבה דברים וחושבת שהפכה להיות יותר טובה לעצמה ולאנשים שסביבה. היא מבינה את ג'קי שלא רצה לקבל את הביקורת שלה לקראת הסוף משום שהכל נהיה נורא לחוץ. לבסוף הם מתחבקים ארוכות ומסכמים כי התבגרו יחדיו במהלך השהות בבית האח הגדול.

18:00 נזכרים בליאם
ליהיא ונופר מעשנות בכרכרה ומדברות על ג'קי. נופר אומרת כי הוא בחור מלא קסם והיא אוהבת אותו מאוד, אולם ליהיא טוענת כי למרות שגם היא אוהבת אותו לעיתים מתקשה לחיות בחברתו. בהמשך עוברות השתים לדבר על הרגלי הטיפוח של סיון, וליהיא מפצירה בנופר לעזור לה, במיוחד ביום הגמר. לפתע נזכרת ליהיא כי היום הוא יום שידור ועד מהרה עוברות השתים על היצע מלתחותיהן ותוהות מה ילבשו. עוד נזכרות הבנות בליאם, ומסכימות כי היתה מבקשת הרבה קופסאות סיגריות בכדי לחלק לדיירים ואולי על ידי כך לזכות באהדתם. בתום השיחה נכנסות הבנות עם ג'קי להוט טאב והשלושה מעלים זכרונות משעשעים מדיירים שהודחו ונהנים מאווירה טובה.

19:00 מעשי קונדס
ליהיא, נופר וג'קי טובלים בהוט טאב ונהנים משיחה קולחת. הבנות מספרות לג'קי על משימת שיר האירוויזיון הספרדי, על הדרך בה התכוננו למופע ועל כמות האנרגיות שהשקיעו במשימה. ג'קי נהנה מהסיפורים, מצחקק ושואל את הבנות שפע שאלות על הימים בהם היה בבית האח הגדול בספרד. בתום השיחה נכנסות ליהיא ונופר לתוך הבית ואילו סיון ועמיר מצטרפים לג'קי בהוט טאב. הם מדברים על השידור בערב ונדהמים מהמהירות בה עבר הזמן מהשידור הקודם בשבת. אחרי כמה דקות יוצאת גם סיון מההוט טאב ומותירה את הבנים לשוחח ביניהם על הגמר הגדול ולהעלות רעיונות למעשי קונדס שאפשר לעשות לבנות.

20:00 מתארגנים לשידור
ליהיא וסיון נחות במיטה ומדברות על השפע שמחכה להן מחוץ לבית. ליהיא מפנטזת על סרטים בקולנוע, פלאפון, בגדים חדשים ופרטיות ואילו סיון מדברת דווקא על חברים, משפחה וטלויזיה. בהמשך תוהות הבנות מה ילבשו הערב ואיזה בגד ישמרו לשידור הגמר הגדול. ליהיא מודיעה כי היום תעשה משהו יצירתי בשמלה שלבשה במשימת האירוויזיון, אולם סיון ממליצה לה להיזהר ולא להרוס בגד טוב בגלל גחמה רגעית. אחרי כמה דקות מודיע האח הגדול שבעוד כחצי שעה יחל השידור והדיירים מתחילים להתארגן ולהתכונן בהתאם. לבסוף, הדיירים מתכנסים בסלון לשידור החי.

21:00 התכנית החלה
ג'קי וליהיא מחליפים חוויות ממשימת הצילום ומדברים על הדומה והשונה שבסרטוניהם. ליהיא אומרת כי דיברה רבות על דיירים שאהבה והודחו ואילו ג'קי מגלה כי דווקא התרכז בחמישית הגמר ובסקולי. בהמשך עוברים השנים לשוחח על הגברים בחייה של ליהיא. ג'קי עדיין נדהם מההצלחה של עתי, אולם ליהיא אומרת כי ידעה שעם אופי ומראה כמו שלו הוא יגיע רחוק. על אבירם אומר ג'קי כי גם הוא אולי יכול לדגמן, אך ליהיא שוללת את הרעיון וטוענת כי אפילו לא למידות גדולות. כעבור כמה דקות מציע ג'קי להכין להם שתי כוסות תה ולהגיש בצד גם עוגיות, אך ליהיא מצחחקת בקול רם, ומזכירה כי היא בדיאטה וכי מעדיפה לנשנש קרח על פני עוגיות. בתום השידור החי, חושפים אסי וארז בפני הדיירים את הפלזמה בסלון, שמראה כמה ימים, שעות ודקות נותרו עד לגמר הגדול. הדיירים מתרגשים מההפתעה ונופר מתלוצצת ואומרת כי ודאי תשב מרותקת מול הפלזמה ואילו ליהיא שמחה שתמיד תוכל לדעת מה השעה.

22:00 אוכל זה לנשמה
בתום השידור מחליפים הדיירים לבגדים נוחים ופונים לעיסוקיהם. נופר ועמיר נהנים הארוחת קורנפלקס לילית במטבח, נזכרים במשימות שעברו עד כה, מצחקקים ומדברים על יום הגמר. ליהיא מצטרפת לשיחתם והשלושה עוברים לשוחח על מאכלים מזינים ודיאטטים. ליהיא טוענת כי אם תנשנש מהקרח בזמן שתקרא את הרכיבים מקופסאת הקורנפלקס, תרגיש כאילו היא אוכלת קורנפלקס אמיתי ולא קרח. אחרי כמה דקות מדגימה ליהיא לעמיר ונופר את הרעיון, אך נופר טוענת כי "אוכל זה לנשמה" וממליצה לליהיא לקחת חופן קורנפלקס אם זה מה שהיא באמת רוצה כרגע. בתום הארוחה מתאספים כל הדיירים בכרכרה, מעשנים ומעלים זכרונות מרגעים מרגשים ומשעשעים שעברו עד כה בבית האח הגדול.

23:00 ג'קי וסיון מסיקים מסקנות
עמיר, נופר וליהיא יושבים ומשוחחים בחדר השינה. עמיר אומר שלא אכפת לו מה סיון תעשה כשתצא מהבית, הוא אומר שהוא לא יכול לסבול את הרגלי ההיגיינה שלה ומעדיף לא לראות אותה כשיצאו מהבית. ליהיא ונופר מתחילות לשיר שירי להקות בנים ומתרשמות מהידע הרב של עמיר בשירים אלה. ג'קי וסיון בינתיים יושבים בכרכרה כשלפתע מתחילות צעקות מחוץ לבית.

נופר יוצאת לפינת העישון, שם ג'קי מדבר עם סיון, ואומרת להם שכל מה שיש לה להגיד לג'קי היא אמרה לו בפנים ושאין לו מה לחשוש ממה שצעקו בחוץ. עמיר תוהה אם צעקו משהו שקשור אליו אך ג'קי אומר שהוא לא שמע.
ג'קי אומר לנופר שהוא ידבר אתה יותר מאוחר בקשר למה שהוא חושב על הצעקות ונופר אומרת שהיא לא מאמינה שג'קי עושה מזה דרמה. ג'קי וסיון ממשיכים לדבר בפרטיות בסלון. סיון אומרת שהיא מוטרדת מכך שעמיר ונופר ביחד כל היום וג'קי אומר שהם צריכים לנסות לשכוח ממה שהיה, בינו לבין נופר ובין סיון לעמיר ולנסות להינות מהימים הבודדים שנשארו להם בבית.

00:00 נופר לא מעוניינת בעמיר
סיון וג'קי ממשיכים בשיחתם בסלון. סיון אומרת לג'קי שהעם אוהב אותו ורוצה בטובתו ולכן צעקו לו מבחוץ. היא אומרת לו שמעכשיו עליו לחשוב על עצמו ולא על אחרים וממליצה לו להיות קצת יותר אגואיסט.
ג'קי אומר שהוא מרגיש זלזול מצד נופר ועמיר על כך שהם מתחבקים וצוחקים ביחד,בייחוד לאור העובדה שהוא בחיים לא היה עושה לה את זה. עמיר עובר להתיישב לידם בסלון ואומר לג'קי לקחת בערבון מוגבל את מה שסיון אומרת, ולא להתחבט עם עצמו יותר מדי.

נופר יוצאת מחדר האח הגדול ומבקשת מג'קי לבוא לשוחח אתה בפרטיות. ג'קי הולך לשוחח אתה ועמיר וסיון נשארים לבדם בסלון. ג'קי אומר לנופר שהייתה לו שיחה טובה מאוד עם סיון אך הוא לא יכול לשתף אותה בתוכן השיחה. לבסוף ג'קי אומר לנופר שמפריע לו שהיא ועמיר נוגעים ומחבקים אחד את השני ושגם לסיון זה מפריע.
נופר אומרת לג'קי שזה טבעי שהיא התקרבה לעמיר מכיוון שהרבה דיירים עזבו את הבית ולכן היא מדברת אתו יותר. היא מוסיפה ואומרת שהוא וסיון מטומטמים אם הם באמת מקנאים, כי אין דבר וחצי דבר בינה לבין עמיר. ג'קי מבקש מנופר לא לדבר עם סיון על תוכן השיחה ביניהם. היא אומרת לג'קי שהוא יכול להיות רגוע והשניים מתחבקים ארוכות ויוצאים לעשן בכרכרה. סיון וליהיא בינתיים משוחחות במטבח ואוכלות תפוז ואילו עמיר פורש לישון.


מה קרה אתמול:                                                                                                                                                                                                                                     עמיר התעורר מבולבל והתרגש עד מאוד כשחשב שהתעורר ליום רביעי. כששאל את ליהיא, זו מיהרה להסביר לו שהיום יום שלישי. בצהריים, עמיר הציע שכדי להעביר את הזמן, הם יגרדו את הנצנצים מעל הכובעים שקיבלו למסיבת הפורים. בינתיים, סיון, ליהיא ונופר ניהלו שיחת בנות ודיברו על החברות ביניהן לאורך העונה. לאחר מכן, סיון החלה למרר בבכי ואמרה שכל מה שהציגו אצלה במשימת המחוברים זה שאין סיון לבד אלא סיון עם עמיר ועצוב לה שאין לה צדדים אחרים להציג. עמיר ניסה לנחם אותה אך סיון סירבה להתנחם וטענה שסתם הציגו אותה כתלויה בו ולא להיפך. מאוחר יותר, ליהיא סיפרה כי ג'קי נראה לה מהורהר ושונה ונופר טענה שאחרי שלושה חודשים, מותר לו להיות ככה. אחר הצהריים, הדיירים שמחו לגלות כי קיבלו קניות בחינם הכוללות אוכל, מוצרי הגיינה ופאקט של סיגריות. בערב, האח הגדול כינס את הדיירים בסלון והציג בפניהם את אלירז שדה, הזוכה הגדול מהעונה שעברה, שעלה מולם בפלזמה שבסלון כדי לנהל שיחה על התחושות, החששות וההתרגשות לקראת הגמר.
'האח הגדול 3' - עדכונים ראשוניים בעמוד הפייסבוק שלנו - הצטרפו כאן


web hit counter

היום ה-105: בסלון עם אלירז

נשלח 22 במרץ 2011, 1:16 על ידי שידורי טלוויזיה אונליין   [ עודכן 22 במרץ 2011, 19:39 ]

נופר מתגעגעת לאימה וטענה שמעולם לא נפרדה ממנה לזמן כה רב וליהיא חושבת על פרידה ומקווה שהכל אצלה טוב. בהמשך, האח הגדול כינס את הדיירים בסלון ואפשר להם לדבר עם אלירז שדה על החששות והמתחים לקראת הגמר הגדול. כל העדכונים

מאקו

העדכונים בעמוד זה מתעדכנים במהלך היום - שובו לצפות בעדכונים החדשים 

 

העדכון האחרון: 

סיון מסיימת לעשן ולאחר שהיא נרגעת ומודה שוב לאח הגדול על השיר היא נכנסת ומצטרפת לכולם בחדר השינה. נופר וג'קי שרים ומשוחחים על הצעקות שנשמעות מבחוץ. בהמשך מתלונן עמיר שוב על ריח השום, נופר מסכימה איתו ושניהם מאשימים את ג'קי על כך שגירה אותם ובגללו הכינו ארוחה שגרמה להם להרגיש רע. ג'קי מצידו מתלונן על החום בחדר השינה ומבקש מהאח הגדול שישים להם מיזוג אך נופר מתנגדת. בהמשך נופר שרה שירים שאת מילותיהם היא ממציאה וכשעמיר מבקש ממנה לשיר בלב היא ממשיכה לשיר בשקט לעצמה. ג'קי אומר לנופר שהיא משועממת והיא מתרגזת עליו ואומרת לו שהיא לא ניסתה לבדר אותו. הוא מתקן אותה ומסביר לה שאמר כי היא משועממת ולא משעממת אך היא ממשיכה להתעצבן ואומרת לו שלא יעיר לה והוא זה שמשועמם לאורך כל היום. כשהוא מסביר שהעיר לה בגלל ששרה עליו, היא מבהירה לו שבכלל לא הזכירה אותו ושרה שיר על החומוס והביצה שהיא ועמיר אכלו ומתלוננת שאת זה הוא דווקא כן שומע לעומת דברים אחרים שמהם הוא בוחר להתעלם. לאחר שתיקה ארוכה פונה נופר לג'קי ומאחלת לו לילה טוב, הוא מאחל לה בחזרה ואומר לה שידברו מחר בבוקר.

08:00 עדיין ישנים
אחרי לילה ארוך בו עסקו חמשת הפיינליסטים בכל מה שעבר עליהם, הם ממשיכים לישון.

09:00 השכמה
crossfire של הזמר ברנדון פלאורס מושמע ברקע, ועמיר מתעורר מיד,
בתום השיר הוא קם מהמיטה, קד קידה לאח ומודה לו על השיר. שאר הדיירים ממשיכים לישון, וגם כשעמיר מסיים להתקלח, הוא עדיין הראשון שהתעורר. עמיר הולך למיטה של סיון, מנשק אותה והולך למטבח. הוא מכין את קפה הבוקר ומתחיל לרקוד לצלילי השיר שמושמע בשנית. עמיר יוצא לכרכרה ומברך את הדג בברכת בוקר טוב וחג פורים שמח. עמיר מבקש מהאח שישים שוב את שיר הבוקר, ולאחר מכן מוסר דרישת שלום למשפחתו ולכל חבריו. שאר דיירי הבית מתעוררים ונכנסים למקלחת בזה אחר זה.

10:00 עמיר לא יודע איזה יום היום
עמיר שואל את ליהיא אם היא מאמינה שכבר הגיע יום רביעי, וליהיא מסתכלת עליו ואומרת לו שהיום רק יום שלישי. עמיר צוחק על עצמו ואומר שהוא יצא אידיוט כי מהבוקר הוא חושב שיום רביעי ואפילו האח לא תיקן אותו. הם לוקחים אוזני המן ויוצאים לחצר, שם הם מתפנקים על מה שנותר מהמסיבה וליהיא אומרת שאלו אוזני המן הטעימים שהיא אכלה בחייה. ליהיא חוזרת לחדר, נכנסת שוב למיטה ומתחילה למרוח לק.

11:00 מחפשים תובנות
עמיר מנסה לשכנע את ליהיא להשכיר דירה בדרום העיר בגלל המחירים וליהיא מסבירה לו למה חשוב לה לגור במרכז העיר, כי כך היא תוכל לארח את המשפחה שלה כשתבוא לביקור מחו"ל. בינתיים, ג'קי יושב בכרכרה, מדבר לעצמו ואומר שכיף לו והוא מאוד נהנה. בתוך הבית, סיון נכנסת למיטה ומתחילה לבכות. נופר נכנסת איתה למיטה וסיון מסבירה לה שהיא התעצבנה על הצורה שבה בחר האח לערוך את הסרטונים. סיון אומרת שזה נראה בסרטון כאילו היא נמצאת בגמר בגלל עמיר והיא לא חושבת שזה נכון, ונופר מעודדת אותה ואומרת לה שזה לא נכון. בכרכרה עמיר אומר לג'קי שהם לקראת הסוף והם צריכים לחשוב ביחד על משהו שהם יוכלו לעשות בכדי להשאיר חותם כלשהו בבית או בחצר. ליהיא מצטרפת והם מנסים לחשוב ביחד מה הם יעשו, אז ג'קי אומר שהם צריכים לכתוב משפט או תובנה שתאפיין את העונה הזאת.

12:00 סיון, ליהיא ונופר בשיחת בנות
ליהיא, עמיר וג'קי יושבים בכרכרה וחושבים מה לעשות בכדי להעביר את הזמן. עמיר מציע לגרד את הנצנצים מכל הכובעים שקיבלו למסיבה. ליהיא נכנסת לקונכייה וג'קי ועמיר נשארים לשבת ומחפשים משהו לעשות.
עמיר וג'קי נכנסים פנימה ונופר וסיון מחליפות אותם בכרכרה. סיון מתלוננת בפניה שהיא לא מוצגת בתכנית כסיון, אלא כסיון שתלוייה בעמיר ולא כדמות אינדיבידואלית. ליהיא מצטרפת אל הבנות והשלוש מדברות על החברות ביניהן לאורך התכנית. עמיר בחדר מסתכל על תמונות של בני משפחתו ואומר להם שביום שבת הם ייפגשו שוב ויעשו צחוקים ביחד. ג'קי יוצא שוב לכרכרה ופוגש את סיון שאומרת לו שהיא מוצפת במחשבות שמטרידות את מנוחתה.

13:00 עמיר מרגיע את סיון
סיון ועמיר נכנסים לסלון ומדברים. סיון מתחילה למרר בבכי ואומרת שכל מה שהציגו אצלה במשימת המחוברים זה שאין סיון לבד, אלא סיון עם עמיר, ואם המצב הוא כזה אז זה מאוד עצוב לה שאין לה צדדים אחרים להציג. עמיר מנסה לנחמה אך זו ממשיכה בשלה ואומרת שלא סתם הציגו אותה כתלויה בו ולה להפך, כי כנראה שלעמיר יש גם צדדים אחרים בולטים. עמיר מציע לסיון ללכת לחתוך איתו סלט אך זו מסרבת ומעדיפה להישאר לשכב בסלון. עמיר לא מוותר ומנסה בכוח לעודד ולהעיר את סיון. הוא מנסה לרקוד איתה וכשזו חוזרת לשכב הוא מנסה להפוך את הספה. לבסוף סיון מתחילה לחייך והולכת להביא לק כדי שעמיר ימרח לה. עמיר מסיים למרוח את הלק לסיון ונכנס למטבח לחמם פיצות לארוחת צהריים.

14:00 נופר וג'קי שותקים
נופר חותכת סלט לארוחת צהריים וליהיא, שלא רוצה פיצה, מטגנת לעצמה חזה עוף. הדיירים יושבים לאכול, ללא סיון שנמצאת בחדר האח הגדול, ומחמיאים לנופר על הסלט הטעים שהכינה.
ג'קי קם באמצע האוכל לעשן וליהיא אומרת שג'קי נראה שונה ומהורהר היום. נופר אומרת שגם היא הייתה שונה ומהורהרת שלושה חודשים אז גם לג'קי מותר עכשיו. אחרי מספר דקות גם עמיר, ליהיא ונופר מצטרפים אליו לכרכרה וכולם מעשנים.
לאחר שסיון יוצאת מחדר האח הגדול עמיר מתיישב איתה לאכול. ליהיא נכנסת לנוח בקונכייה ונופר וג'קי נשארים לשבת בכרכרה ולא מחליפים מילה. אחרי מספר דקות ג'קי נכנס לדבר עם האח הגדול ונופר נכנסת למטבח לשטוף כלים.

15:00 עמיר מחשב סיכויים
עמיר מעיר לסיון על זה שהיא ישנה בצהריים וזו מתעצבנת ואומרת לו שאין לו זכות לדבר כי אתמול הוא ישן שעתיים, עמיר אומר לה שהוא לא הרגיש טוב ובגלל זה ישן ושזה לא נושא לדיון בכלל ויוצא מהחדר עצבני. הוא יוצא לעשן בכרכרה, חובש את כובע השריף שלו ומדבר לעצמו כמו שריף. עמיר נגש לשימי ואומר לו שכולם כבר רוצים לצאת מהבית ומייחלים שכבר יגיע יום שבת. עמיר נכנס פנימה ומציע לסיון להיכנס אתו להוט-טאב אך זו מסרבת ויוצאת לעשן עם ג'קי בכרכרה. עמיר מדבר עם סיון מההוט-טאב ואומר לה שאם היא זוכה במיליון הם מתחלקים בכסף חצי-חצי ולהפך. עמיר אומר לג'קי שיש לו סיכוי של אחד לחמישה לזכות במיליון שקל, הרבה יותר מבכל הגרלה אחרת.

16:00 לשיר בשני קולות
עמיר וליהיא שרים בקולי קולות בחצר וג'קי יושב לידם ושותק. בהמשך סיון מצטרפת אל עמיר להוט-טאב ומתמוגגת מהמים החמימים, ומאוחר יותר גם ליהיא מצטרפת אל השניים, בדיוק כשהם מתנשקים. החברים ממשיכים לשיר שירים מכל הזמנים, ולאחר מספר דקות עמיר יוצא מההוט-טאב ונכנס לחדר השינה. בינתיים ג'קי מנמנם לו בסלון, בעוד נופר ישנה במיטתה בחדר השינה.

17:00 קניות בחינם
סיון יוצאת מההוט-טאב ומכינה לעצמה קפה, היא מספרת לג'קי, שבינתיים הקיץ משנתו, על חלום שחלמה אמש שבה היא דמיינה שהיא הייתה בגוף של מישהי אחרת. ג'קי אומר שהוא יכין לעצמו גם כוס נס ואז הוא ייצא לעשן ואחרי זה ייכנס להוט-טאב. שניהם יוצאים לעשן ומחליטים לשחק משחק פנטומימה בכדי להעביר את הזמן. עמיר יוצא והם מספרים לו על הרעיון שהגו אך זה לא מתרשם ממנו וסיון מתבאסת. נופר וליהיא יוצאות גם כן לעשן וכל החמישייה מעבירה את הזמן בכרכרה. עמיר וג'קי מספרים לבנות שהם קיבלו קניות בחינם הכוללות אוכל, מוצרי הגיינה ופקט של סיגריות. הבנות מסרבות להאמין להם ונכנסות לחדר השירות, שם הם רואות שאכן האח הגדול פינק את הדיירים בכל הדברים שעמיר וג'קי אמרו. נופר לא מצליחה להסתיר את שמחתה למראה פקט הסיגריות וסיון מתלהבת שהגיע בקבוק של מיץ פטל. לאחר שסידרו את הקניות ג'קי מרשה לעצמו להיכנס להוט-טאב ולהירגע.

18:00 נזכרים בריב הראשון
במטבח, הבנות משוחחות ולא מאמינות שבשבת הקרובה הן יראו את המשפחות שלהן. השלוש משוחחות על השהות שלהן בבית ונופר מספרת כי בהתחלה חשבה שהליהוק מאוד משעמם כי אף אחד לא רב. הן מנסות להיזכר בריב הראשון ונזכרות ביגאל. נופר וליהיא יוצאות לחצר לעשן ומשוחחות על הגמר. הן מתרגשות לקראתו ובטוחות כי הגמר השנה יהיה גמר שלא היה כמותו. נופר נזכרת בכניסה שלה לבית ומבטיחה לעצמה כי ברגע שתצא היא תיקח את הזמן ולא תמהר לרדת במדרגות. נופר אומרת שדמיינה את עצמה יושבת בגמר לבדה וליהיא אומרת שאי אפשר לדעת מה יקרה. ליהיא מוסיפה ואומרת שהיא מרגישה שעמיר וסיון יצאו ראשונים מהבית. הן נזכרות בדיירים שעזבו וליהיא מתעניינת בסיוון דרור. נופר אומרת שלסיוון דרור יש חבר ולמרות שהיא אוהבת אותה היא לא מסכימה עם מה שעשתה. נופר מעבירה את נושא השיחה לליהיא ואומרת לה שלמרות שהיא אוהבת אותה היא עדיין חושבת שהיא היתה לא בסדר והיא שמחה שיצא לה לדבר עם אבירם.

19:00 אנדרטה לעצמי
ג'קי יוצא לחצר ויושב לבדו בכרכרה, הוא מדבר אל המצלמה ועל החוויה שעבר בבית האח הגדול. סיון מצטרפת לג'קי בחצר וג'קי מקבל אותה בקריאה שהיא הזוכה בגמר. סיון שואלת אותו איך היה לו בחדר של האח וג'קי אומר לה שהוא הבין שהוא מקבל את עצמו כפי שהוא והוא מבין מה עושה לו טוב ומה עושה לו לא טוב ושהאח הגדול הציע לו לעשות אנדרטה גם בשביל עצמו. סיון אוהבת את הרעיון ומציעה לג'קי שהערב שניהם יעשו אנדרטאות, כל אחד לעצמו. עמיר מצטרף אל ג'קי וסיון בחצר ומספר להם על חלום שחלם ועל כך שהתעורר מקריאת התרנגול.

20:00 נופר מתגעגעת לאמא
במטבח, נופר מספרת לליהיא כי היא מתגעגעת לאמא שלה ומעולם לא נפרדה ממנה לזמן כל כך רב. בינתיים בחדר השינה, סיון מקפלת את בגדיה בארון הבגדים ומדברת לעצמה, היא אומרת שהיא לא מאמינה שבעוד ארבעה ימים הכל נגמר ויהיה לה מוזר להתעורר במיטה שלה בבית שלה. סיון יוצאת מארון הבגדים ומבקשת מליהיא לעשות לה מניקור ופדיקור. השתיים משוחחות וליהיא חושבת על פרידה והאם הכל בסדר בינה לבין תותי.

21:00 אלירז עונה לשאלות
נופר יוצאת לחצר ומשוחחת עם ליהיא, היא אומרת שהיא לא רוצה לעשות רע לג'קי ולכן היא החליטה להתרחק. היא טוענת שג'קי לא יודע להקשיב אך מצפה מאחרים שיקשיבו לו. האח הגדול מבקש מהדיירים להתרכז בסלון, הדיירים מתרכזים וחושדים שהולך לקרות משהו בלתי צפוי. האח הגדול מודיע לדיירים כי בעוד מספר דקות הם יוכלו לדבר עם מישהו שחווה את מה שהם חווים כרגע. לפתע מופיע אלירז בפלזמה שבסלון והדיירים משוחחים איתו. אלירז מספר להם שהוא צופה בהם והם מוזמנים לשאול אותו שאלות. הדיירים נרגשים וליהיא מחליטה להיות הראשונה. ליהיא שואלת את אלירז אם הוא ידע בימים האחרונים שהוא זה שיזכה. אלירז מסביר שבנקודה שבהם הם נמצאים כל אחד מקווה להיות הזוכה ועליהם להתרכז במה שיש כרגע בבית ולא במה שיהיה אחרי. אלירז פונה לעמיר וג'קי, ג'קי משיב כי הוא משתוקק להגיע ליום שבת, הוא מנסה ליהנות מהרגע אך לא מצליח. עמיר שואל את אלירז כמה זמן לקח לו להבין מה הוא באמת רוצה לעשות אחרי שיצא מהבית. אלירז עונה שאפשר ליהנות מהאופוריה אבל הכל עובר, הוא משיב שלא תכנן את העתיד לפני היציאה מהבית וקיווה לטוב. 

נופר מספרת לאלירז כי לעיתים היא יצאה מדעתה והתנהגה לא כפי שהיא רגילה להתנהג והכל מעצבן אותה וקשה לה לשתוק. סיון אומרת לאלירז שהיא חוותה רגעים עצובים ובכי אך ברגעים אלו היא אמרה לעצמה שהרגישה שזו לא היא והיא רוצה לדעת אם גם לאלירז היו רגעים שחשב שזה לא הוא. אלירז משיב שבבית האח הגדול הכל יותר עצום, גם בריגוש, גם בעצב וגם בשמחה. ליהיא שואלת איך הוא הרגיש כשיצא החוצה ואלירז אומר שהיה בשוק ולא ידע מי נגד מי אבל הכי חשוב זה לנשום. ליהיא מתקנת את שאלתה ושואלת איך היה לו כשטייל ברחוב. אלירז מספר להם כי תהיה התקהלות ואנשים יבקשו חתימות וזה יהיה הרגע בו הם יוכלו להחזיר לקהל אהבה. ג'קי פונה לאלירז ואומר שהוא זוכר את הטיפ של אלירז שהכל נגמר בסופו של דבר וזה טיפ שמאוד עזר לו. עמיר שואל את אלירז אם היו לו רגעים בבית שהוא עשה והצטער עליהם, אלירז משיב שקרו לו מקרים כאלו וזה קורה לכולם. לבסוף אלירז נפרד מהדיירים והם נרגשים מהשיחה ומאלירז ומנסים לחשוב מה יהיה בגמר.

22:00 עמיר מתגעגע לפרידה
נופר, ליהיא וג'קי משוחחים בחצר על שיחתם עם אלירז. ליהיא אומרת כי היא שמחה שאלירז שוחח איתם ולא שפרה מכיוון שלא הכירה את שפרה. סיון מצטרפת אליהם והם מבקשים מהאח הגדול שיכניס את אלירז לבית. ליהיא אומרת שג'קי מזכיר קצת את אלירז במראה. ג'קי אומר שכשהוא נכנס לבית היה קשה לו לחייך וליהיא מחמיאה לו ואומרת שיש לו חיוך יפה. ג'קי מספר לליהיא וסיון כי אמר לאח הגדול שהוא הולך לישון והאח הגדול אמר לו שלא כדאי לו מכיוון שהוא לא יודע מה יהיה בהמשך ולכן חשד שמשהו בלתי צפוי יקרה. עמיר ונופר נכנסים להוט טאב ומשוחחים על הדיירים ונופר אומרת שמי שלא ער ולא מתמודד עם האמת אז מבחינתה הוא לא מתמודד. נופר מספרת כי היו לה הארות בבית האח וזה לא הגיוני שג'קי  נותן לה לדבר אך לא מקשיב לה. עמיר אומר לנופר שהוא קצת מתגעגע לפרידה אך נופר אומרת שהיא לא מתגעגעת אליה בכלל והיא שמחה שהיא לא נמצאת בבית.

23:00 ג'קי מתרחק מנופר
נופר מספרת לעמיר שהיא הציעה לג'קי להצטרף אליהם בהוט טאב וג'קי השיב שהוא יכנס אחר כך והוא לא רוצה להפריע לה בשיחתה עם עמיר. עמיר אומר לנופר שהוא שם לב שג'קי מתרחק ממנה ונופר טוענת שג'קי לא מעוניין להקשיב לה, שהוא מרוכז בעצמו ואם משהו מפריע לו עליו להגיד ולא לברוח מהמציאות. לדעתה, ג'קי מתחמק ממנה מכיוון שיתכן ואמר עליה דברים לא נעימים ואם הוא ידבר איתה זה יראה כצביעות. בינתיים בחדר השינה, ג'קי מספר לליהיא שלא אהב שיגאל התערב ביחסים שלה עם עתי ולטענתו לאף אחד אין זכות להתערב בשום זוגיות. עמיר ונופר נכנסים למטבח ומחליטים מה להכין מחר לצהריים, עמיר רוצה להכין אורז עם קוביות בטטה ונופר אומרת שהיא אוהבת את הרעיון ואוהבת את הבישולים שלו.

24:00 נשנוש לילי בחדר השירות
ג'קי וסיון משוחחים בהוט טאב ולפתע מתנגן ברחבי הבית השיר "מנגינה" של להקת מוניקה סקס. בזמן השיר עמיר ונופר מתחבקים, סיון וג'קי מפסיקים את השיחה ומקשיבים לשיר וליהיא שכובה במיטתה. בתום השיר סיון וג'קי מחמיאים לאח הגדול וסיון מבקשת שיר נוסף. השיחה ביניהם ממשיכה וסיון נזכרת ביואב ומתמלאת געגועים. ג'קי שואל אותה אילו חלקים בבית היא אוהבת ובאילו היא נרגעת וסיון עונה כי חדר האח הגדול הוא זה שמרגיע אותה. הם ממשיכים לסקור את חלקי הבית וכל אחד אומר את דעתו. בהמשך סיון אומרת לג'קי שהיא רוצה כבר הביתה ומספרת לו שמשפחתה וחבריה היו בראשה לאורך כל התקופה בבית. ג'קי מספר לסיון שלפני שנכנס הציעו לו להסתדר עם כולם ולא לתפוס צד אך הוא חושב שזאת טעות וסיון מסכימה אותו. עוד הוא אומר לה ששמח כשהעמידו אותו להדחה ואף אמר זאת לאח הגדול. ג'קי מסביר לסיון שהוא מבין שסקולי הוא בסך הכל בובה אך יחד עם זאת הוא מהווה ומסמל לו כל מיני דברים וסיון מסכימה איתו ואומרת לו שדווקא פה היא החלה לדבר לעצמה ומצאה שזה משחרר. לבסוף הם יוצאים מההוט טאב כדי להתארגן לשינה וממשיכים למטבח לנשנוש לילי. הם מחליטים לחדש ולאכול במקום שלעולם לא אכלו בו ובוחרים את חדר השירות. במקביל בכרכרה עמיר ונופר משוחחים בזמן שהמעריץ של נופר צועק לה מבחוץ שהוא אוהב אותה. נופר מחזירה לו אהבה ומעוניינת לראות את פרצופו. בחדר השירות ג'קי וסיון אוכלים ומשוחחים וג'קי אומר לסיון שהוא מעוניין בבחורה שקטה ומנומסת ולא חייב שתהיה חכמה מאוד או מלומדת העיקר שתהיה עדינה וטובת לב.

1:00 "יש לי סיכוי להינצל"
עמיר ונופר מצטרפים לסיון וג'קי לחדר השירות, מתגרים מהאוכל ומחליטים להכין לעצמם גם כן ארוחה לילית. בזמן ההכנה עמיר מספר לכולם מה יבשל מחר לארוחת הצהריים. ג'קי יוצא לעשן וכשהוא חוזר הוא נפרד מכולם ומחליט ללכת לישון. בתום הארוחה האח הגדול שוב מפתיע את דיירי הבית עם שירו של אביתר בנאי, "יש לי סיכוי להינצל". סיון נרגשת מאוד, מתיישבת לבדה ליד סקולי ושרה לעצמה כשעיניה עצומות. השיר מתנגן פעמיים ברצף וסיון מודה לאח הגדול מקרב לב על המחווה. בנתיים במקלחת ג'קי שר בקולי קולות תוך כדי ריקוד. בהמשך הוא מתיישב ומשלים את מילות השיר ואומר לעצמו בשקט כי הוא יודע ולא רק חושב שיש לו סיכוי להינצל. בכרכרה עמיר ונופר מעשנים ועמיר מתלונן על ריח השום שדבק בו מהארוחה ולבסוף הם נכנסים ונופר מתפנה לשטיפת הכלים בעוד עמיר מתכונן לשינה. שירו של אביתר בנאי מתנגן בשלישית וסיון צורחת מאושר. בתום השיר נכנסת סיון לחדר השינה ומספרת לג'קי וליהיא שזה השיר שלה ואומרת להם שהיא רועדת מהתרגשות ומתבאסת שלא בחרה בשיר למשימה האחרונה. היא נעמדת בחדר ושרה להם את השיר כדי שיקשיבו למילים שוב וכשהיא מסיימת היא מספרת להם כי בכל התקופות הקשות בחייה היא הייתה נוהגת לשמוע את השיר פעמים רבות ולדעתה זה השיר הכי יפה בעולם. עמיר נכנס לחדר השינה ומספר לסיון כי הוא זה שביקש מהאח הגדול לשים שוב את השיר. סיון עדיין נרגשת כולה מהשיר ויוצאת לעשן לבדה בכרכרה.


מה קרה אתמול:                                                                                                                                                                                                                                    

חמשת הפיינאליסטים קמו ליום צילומים, שבו, במסגרת המשימה, הם התבקשו לתעד את עצמם, דרכם לגמר, ולתאר את החוויה שעברו. המשימה גררה שלל וידויים ומונולוגים: נופר סיפרה על השבוע הראשון שבו הרגישה לא שייכת, ורק אחרי כמה ימים היא הבינה שכולם הרגישו כמוה, אבודים ומרוגשים. היא מספרת שהיא התחברה ישר לג'קי, ושהרבה פעמים היא ברחה אליו, כשהיה לה קשה או עצוב. עוד הוסיפה כי בחודש האחרון החברות בינה לבין ג'קי הפכה להיות כבדה ומעיקה,  וכבר לא היה לה כוח לזה.  סיון אמרה לליהיא שהיא הייתה חברה טובה שלה בבית, היא הייתה לה אוזן קשבת בתקופות הקשות עם עמיר, והיא מודה לה על העזרה שנתנה לה בכל התקופה.

עמיר סיפר שבהתחלה הם נכנסו לבית וזה היה כמו כלא, ועכשיו הוא מבין שהכלא הפך לאגדה, ושהוא עוד לא קולט את עוצמת החוויה. ליד ההוט טאב הוא הסביר למצלמה שזה המקום שהוא הכי אהב בבית, יש לו בהוט טאב הרבה רגעי קסם עם הרבה מהדיירים,ובעיקר עם סיון. ליהיא התנצלה בפני עתי וליאם והסבירה שכל מה שהיא עשתה לטוב ולרע היה נטו היא, היא אמיתית ולא מצטערת על כלום. היא מספרת שבהתחלה היא מאוד אהבה את ג'קי וחשבה שהוא האיש הכי מצחיק בעולם. עם הזמן היא הבינה עליו דברים שגרמו לה לשנות את דעתה. ג'קי סיפר כי מרגע הכניסה לבית ועד עכשיו הוא הפך לחכם יותר, יפה יותר, גדול יותר והוא עבר תהליך עצום עד כה. הוא סיפר למצלמה על הרגע בו הכיר את נופר ועל כך שגילה חברה מדהימה ורגישה, ומוסיף  כי   בעבר פחד להיכשל אך בבית האח הגדול הוא למד שלהיכשל זה בסדר ובמשך הזמן בבית הוא התמודד עם שלל מצבים שחיזקו אותו.

'האח הגדול 3' - עדכונים ראשוניים בעמוד הפייסבוק שלנו - הצטרפו כאן


web hit counter

היום ה-104: יום צילומים ארוך

נשלח 21 במרץ 2011, 1:50 על ידי שידורי טלוויזיה אונליין   [ עודכן 21 במרץ 2011, 17:39 ]

האח הגדול הודיע לחמשת הפיינליסטים שהמשימה נגמרה, ועליהם לסיים את התיעוד העצמי שלהם. הדיירים מרגישים שלא מיצו - עמיר טוען שחדר האח הגדול היה תפוס במשך כל היום וסיון מתלוננת שלא הספיקה לדבר על הכל. כל העדכונים

מאקו

העדכונים בעמוד זה מתעדכנים במהלך היום - שובו לצפות בעדכונים החדשים 

 

העדכון האחרון: 

סיון ועמיר נכנסים לויכוח בזמן שסיון מחכה לתורה במקלחת סיון מטיחה בעמיר כי הוא בחור בן 28 שמתנהג כמו בן 5. ג'קי נכנס להוט טאב ועמיר מצטרף אליו לחצר ומסדר את הכרכרה, ושג'קי שואל לפשר הריב בין השניים עמיר אומר כי סיון בחורה רגישה מדי והוא בסך הכל אמר לה משהו קטן ולא התכוון להתסיס אותה אך היא ילדה קטנה ולכן התרגשה..   

09:00 קמים עם אור גדול
הדיירים מתעוררים לצלילי השיר "אור גדול" של הזמר אמיר דדון . ג'קי קם ראשון, מתיישב במיטה ונהנה מהשיר. גם נופר פותחת את עינייה, שרה ושמחה על השיר היפה. בתום השיר הדיירים עדיין מתקשים לקום, וליהיא מתלוננת שהיא לא מרגישה טוב אך היא הראשונה לקום למקלחת ובדרכה היא מתלוצצת שהיא קמה הבוקר רזה יותר אפילו מסיון. ליהיא מסיימת ועמיר נכנס אחריה למקלחת כשהוא לוקח יחד איתו את המצלמה על מנת לתעד את עצמו. הוא מבקש את עזרתה של ליהיא להדליק לו את המצלמה בזמן שהוא מתקלח ובלי שישים לב, וזאת בתקווה שישכח מהצילום ויתעלם מקיום המצלמה באופן טבעי. בזמן המקלחת עמיר אומר לליהיא ששיר הבוקר היה יפה, וליהיא מסכימה ושניהם מתעניינים מי שר אותו. כשעמיר מסיים להתקלח הוא קורא לכל מי שעוד לא קם לבוא ובסיום המקלחת הוא יוצא להתלבש בחדר ומדבר אל המצלמה. עמיר ממשיך למטבח עם המצלמה כדי להכין לעצמו קפה ולהמשיך לתעד. במקביל בחדר השינה ליהיא מבשרת לכולם שיש קיץ בחוץ וסיון קמה למקלחת.

10:00 נופר לא מבינה איך דודי בוסי הסתדר עם המצלמה
שיר הבוקר מתנגן בשנית, וג'קי רוקד במיטתו ובמקביל גם עמיר רוקד בכרכרה כשהוא מעשן וממשיך לצלם את עצמו. הוא מתלהב מאוד מהשיר, מתעניין מי הוא הזמר ואף מכריז כי זה אחד השרים היפים שנשמעו עד היום בבית האח הגדול ומקווה כבר לשמוע אותו בפעם השלישית. הוא מחמיא לאח הגדול בבחירת השירים ומסכם כי השיר מאוד מדבר אליו והוא בטוח שגם לאחרים. הוא ממשיך באיחולי בוקר טוב למשפחתו, לדיירים שנמצאים ואלו שכבר לא ובמיוחד לפרידה, לי עוז ואלעד. בהמשך סיון מצטרפת אליו וכשהוא מאחל לה בוקר טוב היא מתלוננת שזה בוקר רע ומתבאסת מאוד על צילום הקליפ שלה אתמול. לדעתה זה היה גרוע וחסר משמעות והיא מודאגת שעוד לא התחילה לצלם ושהיא עצבנית מדי בשביל לעשות את זה. מאוחר יותר גם ליהיא מצטרפת והשלושה משוחחים על המשימה. במקביל בחדר השינה ג'קי ונופר מסיימים את ארגוני הבוקר ונופר ניגשת למטבח עם המצלמה ותוהה כיצד דודו בוסי צילם את עצמו במשך שבעה חודשים למחוברים כי היא הופכת חסרת סבלנות אחרי יום אחד. מהמטבח היא ממשיכה לכרכרה, נעזרת בג'קי בהעמדת המצלמה ולבסוף היא מתיישבת, מאחלת לו בוקר טוב ומתעניינת במה שג'קי צילם בלילה. היא מספרת לו על החלום ההזוי שחלמה הלילה ועל הגעגועים שלה לחברים ולמשפחה. בהמשך היא מספרת מה יקרה כשהיא תחזור הביתה ועל השינוי שעברה בגלל השהות בבית באח הגדול.

11:00 סיון מתוודה על הסילבסטר
נופר נשארת לבדה בחצר וממשיכה לדבר אל המצלמה. מאוחר יותר מצטרף אליה גם עמיר ושואל אותה אם היא נזכרה בשם שיר הבוקר והזמר ולבסוף היא נזכרת. היא שואלת את עמיר מה הוא יעשה עוד שבוע מהיום ועמיר אומר לה שהוא כנראה יעשה את מה שיחליטו עבורו ולבסוף הוא נכנס למטבח כדי להכין לו ולסיון קוקטייל. במקביל, סיון מתחילה לצלם את עצמה ולספר ארוכות מדוע היא בכתה אתמול ובכלל בבית האח הגדול וכמה קשה ההתמודדות. היא ממשיכה עם המצלמה לכרכרה כדי לצלם את עמיר יחד איתה ומבקשת ממנו לדבר ובהמשך גם היא מדברת ומספרת על הכרכרה כמקום המרכזי בשבילה בבית. סיון מפסיקה את הצילום אך כאשר היא שואלת את עמיר האם יתגעגע לבית היא מחליטה לצלם שוב ועמיר עונה לה שכן. עמיר ממשיך לצלם אותה ולשאול אותה שאלות וכשהם מגיעים למסיבת ראש השנה האזרחית מתוודה סיון שזאת הפעם הראשונה בחייה שהתנשקה בסילבסטר.

12:00 ליהיא ונופר שומעות צעקות
הדיירים יושבים ושרים בכרכרה. לאחר מכן, עמיר פורש ונכנס לסלון, מדליק את המצלמה ופוצח במונולוג על כך שהוא גאה במה שהוא עשה כי ניסה לעזור לכל מי שהיה צריך עזרה והשתדל להיות דייר טוב. הוא מודה לכל האנשים שהשירו אותו בבית ואומר שהוא כנראה הצליח אם אהבו אותו כל כך והשאירו אותו הרבה זמן. במטבח, ליהיא מראה לנופר כמה שהיא רזתה ואיך נופל ממנה הג'ינס. ליהיא יוצאת החוצה, מדליקה את המצלמה ומודה לכל הצופים שתמכו בה לאורך כל הדרך. היא אומרת שהיא יודעת שהיא הייתה מועמדת הרבה פעמים והיא עשתה הרבה דברים לא טובים אבל הצביעו לה והיא מודה על זה. ליהיא ונופר שומעות צעקות מחוץ לגדר וליהיא מספרת שצועקים הרבה פעמים את שמה של נופר, אבל כשצועקים את שמה של ליהיא זה תמיד ברגע שהיא הכי צריכה חיזוק. בהמשך ליהיא אומרת שיש כל כך הרבה דברים לדעת כשהם יצאו מהבית, ונופר אומרת שזה יהיה מוזר כשהם ייצאו וכולם יכירו אותם.

13:00 הקריזות של סיון
ליהיא מצלמת את עצמה ומסבירה שהאח הגדול לא נותן לה לישון בבוקר אחרי זמן ההשכמה, למרות שהיא מאוד עייפה. הוא משמיע לה רעשים של תינוק בוכה או צלצולים אחרים ולכן מה שהיא עושה זה ללכת לחצר, לפרוש שמיכה ולהשתזף, אבל בעצם היא ישנה, וכך היא עובדת על האח הגדול. לאחר מכן ליהיא רואה שעמיר ישן במטבח, ומתחננת בפני האח שישמיע את רעש התרנגול בכדי שהיא תוכל לצלם את עמיר מתעורר. במקביל, גם סיון מתמקמת בחדר השינה לנאום שלה, ומספרת על הבחירה שלה להסתפר לפני חודשיים ועל התקף הקריזה והבכי שהיה לה.

14:00 סיון מודה לליהיא
נופר נכנסת לקונכייה לצלם את עצמה, היא אומרת שכשרואים אותה דרך המצלמה, זה מפחיד לראות עד כמה היא דומה לבובה שעשו לה. נופר מספרת על השבוע הראשון, כשכולם ישבו בקונכייה ודיברו בעיקר על סקס, היא לא מצאה את עצמה ולא הבינה מה היא עושה שם, היא הרגישה לא שייכת. רק אחרי כמה ימים היא הבינה שכולם הרגישו כמוה, אבודים ומרוגשים. היא מספרת שהיא התחברה ישר לג'קי, הוא הצחיק אותה, הוא היה נראה לה שונה. היא אומרת שהרבה פעמים היא ברחה אל ג'קי, כשהיה לה קשה או עצוב. נופר מספרת שבחודש האחרון החברות בינה לבין ג'קי הפכה להיות כבדה ומעיקה, היא הרגישה שהיא צריכה לספק לו רגעים כיפיים ומרגשים וכבר לא היה לה כוח לזה. בכרכרה סיון אומרת לליהיא שהיא הייתה חברה טובה שלה בבית, היא הייתה לה אוזן קשבת בתקופות הקשות עם עמיר, והיא מודה לה על העזרה ליהיא נתנה לה בכל התקופה.

15:00 עמיר חושב שהכלא הפך לאגדה
ג'קי ועמיר יושבים בכרכרה, עמיר מספר שבהתחלה הם נכנסו לבית וזה היה כמו כלא, ועכשיו הוא מבין שהכלא הפך לאגדה, הוא לא קולט בכלל את עוצמת החוויה שהם עברו. הוא מספר לג'קי ששנת הצהריים עשתה לו טוב והוא מודה לאח שאפשר לו לישון בלי הפרעות. במטבח ליהיא וסיון מכינות ארוחת צהרים, סיון מספרת שהיא למדה בבית להכין אוכל, אבל מכל הדברים שהיא למדה, הכי טוב היא יודעת להכין סלט ירקות. עמיר יוצא להוט טאב ומסביר למצלמה שזה המקום שהוא הכי אהב בבית, יש לו בהוט טאב הרבה רגעי קסם עם הרבה מהדיירים, אבל בעיקר זכור לו לילה שלו עם סיון, במשימת החלוצים, שהם היו לבד הלילה בהוט טאב, והוא ממש יכול היה להרגיש את האהבה שלו אליה.

16:00 מצלמים במרץ
הדיירים מתיישבים לאכול, חוץ מעמיר שיושב בחוץ ונואם למצלמה. אחרי כמה דקות ג'קי מכריז שהוא מלא וליהיא לא מבינה למה ג'קי אוכל קצת. היא שואלת אם הוא לא אהב את השניצלים שלה וג'קי אומר שהוא אכל לפני כן. ליהיא אומרת שהוא אולי מוטרד ולכן הוא לא רעב, וג'קי אוכל עוד שניצל רק כדי שליהיא תתרצה. עמיר חוזר מהחצר והדיירים מזמינים אותו לאכול, אבל הוא אומר שהוא יאכל אחר כך. אחרי מספר דקות הוא מתיישב לאכול כשבינתיים ג'קי יוצא להוט טאב ומשחק במים. בחדר השינה ליהיא מספרת למצלמה שבאודישן הראשון היא הייתה רווקה, ובשני היא הייתה מאורסת. היא פחדה שבגלל שהיא מאורסת יאמרו לה שהיא לא מתאימה אבל אחר כך היא הרגישה כמו מטומטמת כי היא הבינה שאם אהבו אותה בהתחלה, יאהבו אותה בכל מצב. היא מוסיפה שידעה שהיא פגעה באנשים אבל מה שצריך לקרות קרה ואולי כך זה היה אמור להיות.

17:00 התנצלויות
ליהיא נואמת למצלמה, היא מתנצלת בפני עתי וליאם. היא מסבירה שכל מה שהיא עשתה לטוב ולרע היה נטו היא. היא אמיתית ולא מצטערת על כלום. היא מספרת שבהתחלה היא מאוד אהבה את ג'קי וחשבה שהוא האיש הכי מצחיק בעולם. עם הזמן היא הבינה עליו דברים כמו זה שהוא שקרן ועוד כמה דברים. ליהיא מספרת למצלמה מה היא אוכלת כל יום כדי לשמר את הדיאטה שלה, היא אומרת שהיא אוכלת הרבה קרח במהלך היום במקום נשנושים, וזה עוזר מכיוון שהיא הורידה 6 קילו. ליהיא יוצאת לכרכרה ומספרת לנופר שהיא דיברה אל ליאם דרך המצלמה והתנצלה על כך שהיא הייתה רעה, והיא יודעת שלפעמים היא יכולה להיות רעה, אבל היא לא אוהבת להיות כזאת. ליהיא אומרת לנופר שעכשיו היא מרגישה הרבה יותר טוב.

18:00 ג'קי מרגיש שגדל
האח הגדול מודיע לדיירים כי עליהם לשים את המצלמות בחדר השירות, שם הם יקבלו את הקלטת האחרונה. בחדר השינה, עמיר מצלם את סיון ומדבר עליה בזמן שג'קי נכנס לקונכיה ושם מצלם את עצמו. ג'קי אומר כי מרגע הכניסה לבית ועד עכשיו הוא הפך לחכם יותר, יפה יותר, גדול יותר והוא עבר תהליך עצום עד כה. הוא מספר למצלמה על הרגע בו הכיר את נופר ועל כך שגילה חברה מדהימה ורגישה, ומוסיף שרצה להיות רק עם נופר וזו החוויה מספר אחת שלו. ג'קי ממשיך ומספר כי לפני התכנית הוא היה מאוד קיצוני וכל מה שעשה היה רק לעבוד. הוא מוסיף כי בעבר פחד להיכשל אך בבית האח הגדול הוא למד שלהיכשל זה בסדר ובמשך הזמן בבית הוא התמודד עם שלל מצבים. גם כששפטו אותו על לא עוול בכפו, זה לא הפריע לו מכיוון שהוא גילה את עצמו בזמן השהות בבית. ג'קי ממשיך לדבר אל המצלמה ומתחיל לבכות כאשר נזכר במשפחתו, הוא מספר כי התמודד דרך שמחה ואופטימיות והוא האמין שהוא לא צריך להיות עצוב אך בבית האח הגדול הוא למד שאפשר לשאוב כוח מלהיות עצוב. בינתיים בסלון, סיון מצלמת את עצמה ובוחרת בשיר "אור גדול" של אמיר דדון, היא מספרת כי מכל הרגעים העצובים היא למדה המון. סיון מתעצבנת על עמיר וטוענת כי הוא מרעיש ומפריע לה להתרכז, היא יוצאת מהסלון ונכנסת לקונכיה שם היא מצלמת את עצמה מחדש.


19:00 הקלטות אחרונות
סיון מקריאה את השיר "אור גדול" ומספרת כי הכל קיצוני בבית והיו רגעים אשר הרגישה כי אור גדול מאיר הכל. סיון מספרת כי לפעמים היא הרגישה שלא בנוח וכי היו לה רגעים אשר היא לא מצאה את מקומה בבית האח הגדול. היה לה קשה בהתחלה עם ליאם, שעשתה ואמרה דברים שהיו לה קשה לקבל. סיון מספרת כי אחרי חודשיים בבית האח הגדול היא הרגישה שינוי ופריחה אך היא לא יכול להסביר למה זה קרה, ומוסיפה שלא הסכימה לוותר לעצמה ולאחר שלא העריכה את עצמה היא הרימה את עצמה בחזרה למעלה.

בינתיים בחצר, עמיר שר למצלמה את השיר "מחוזקים לעולם" של אברהם טל. עמיר מסיים לשיר ואומר כי הוא יצא מחוזק מהבית וזה מה שחשוב. עמיר מסיים לצלם את עצמו בזמן שבסלון, ליהיא רוקדת ושרה אל מול המצלמה שלה וג'קי צופה בה.

20:00 נג-מר
האח הגדול מודיע לדיירים כי המשימה תסתיים בעוד חמש דקות, סיון המומה ועמיר טוען שחדר האח הגדול היה תפוס במשך כל היום. סיון מחליטה להמשיך לצלם ונכנסת לחדר השינה, היא אומרת כי בימים האחרונים היא הרגישה שהיא התחזקה והיא מספרת על מערכת היחסים שלה עם עמיר. האח הגדול מודיע לדיירים כי עליהם להחזיר את המצלמות לחדר השירות וסיון מתלוננת שלא הספיקה לדבר על הכל.

21:00 אם תלך
בכרכרה שלושת הבנות משוחחות על המשימה ואומרות כי לעיתים דיברו על נושאים שלא חשבו לדבר עליהם. הבנות נכנסות בחזרה לבית, נופר קוראת בספר התנ"ך במיטתה בזמן שג'קי, סיון וליהיא שוכבים כל אחד במיטתו.

עמיר נכנס לסלון ושואל את ג'קי היכן נמצאות הבנות, ג'קי משיב כי הבנות ישנות שנת יופי. עמיר אומר לג'קי שהוא רוצה לקחת מספר תמונות ונכנס לחדר האח הגדול על מנת ולבקש ממנו את אותן התמונות. בהמשך עמיר נכנס לחדר השינה ומשוחח עם סיון על מסעדות ומנות אהובות. בינתיים במטבח, ג'קי שר לעצמו את השיר "אם תלך" בזמן שהוא מחמם לעצמו אוכל.

22:00 המסיבה מתחילה
ג'קי אוכל את ארוחת הערב בחדר האוכל בזמן שבחדר השינה עמיר מספר לסיון על מערכות היחסים שהיו לו. בסלון, לדיירים מחכים אביזרים, מסכות ותחפושות וכמו כן פיצות ושמפניה. האח הגדול מנגן לדיירים שירי חג פורים והדיירים מברכים אחד את השני בחג שמח. הדיירים שותים, אוכלים ורוקדים לצלילי השירים שהאח הגדול מנגן לכבוד החג.

23:00 מהו שיר העונה השלישית?
הדיירים ממשיכים לרקוד וליהנות במסיבת חג הפורים עם שלל אביזרים ומוסיקת ריקודים. עמיר רוקד ומחקה את סיון רוקדת במועדון וסיון מצטרפת אליו. האח הגדול מנגן את השיר "יסמין" וליהיא תוהה מהו השיר שמייצג את העונה הנוכחית.

00:00 אוזני המן בבוקר
מסיבת הריקודים נמשכת במלוא הכוח בחצר והדיירים רוקדים לכל סוגי צלילי המוזיקה החל משירי ראפ דרך רוקנ'רול ועד טראנס לסיום. עמיר מתלונן על כאבי רגליים ואומר כי הרבה זמן הוא לא רקד ככה וסיון מסכימה ומכריזה על עצמה שהיא לא בכושר. הדיירים נכנסים חזרה לבית, מרוצים ממסיבת הריקודים שאירגן להם האח הגדול, ונהנים לשמוע כי יש להם מים חמים לחצי שעה הקרובה על מנת שיוכלו להתרענן אחרי המסיבה. ליהיא ניגשת למטבח ומכניסה את הפיצות למקרר ונופר מצטרפת אליה ואומרת כי היא מתכננת לאכול את אוזני ההמן שנשארו מחר בבוקר עם הקפה. 
בהמשך ג'קי הולך לשטוף כלים לא לפני שמטיח בדיירים שהשאירו לו בלגאן רציני בכיור.מה קרה אתמול:                                                                                                                                                                                                                                    בצהריים סיפר עמיר לליהיא שסיון לא מדברת איתו מאתמול בערב. ליהיא נדהמת ושואלת מדוע אך לעמיר אין תשובה. לאחר מכן מסבירה סיון לעמיר שעבר עליה משהו והיא לא רצתה לדבר עליו, וכמו שהוא לא פנה אליה גם היא לא פנתה אליו, אך עכשיו הכל בסדר. הדיירים מגלים כי במשימה הקרובה האח הגדול יאפשר לכל אחד לצלם את עצמו על ידי מצלמה וקלטת בת שעה שתינתן לכל אחד מהם. הוא ממליץ להם לעשות זאת בתבונה ומעניק להם שאלות הכוונה שיעזרו להם להצליח. בנוסף הוא ממליץ לכל אחד להתחבר לעצמו ולעשות חשבון נפש, ולסיום הוא מבקש מכל אחד לבחור שיר שמייצג אותו ומספר להם על לוח השנה עם התמונות שמוצג בפניהם. הדיירים מקבלים את המצלמות, ובמהלך הערב ממשכים לצלם את עצמם ולבחור שירים לפסקול השהות בבית.
'האח הגדול 3' - עדכונים ראשוניים בעמוד הפייסבוק שלנו - הצטרפו כאן


web hit counter

היום ה-103: המשימה מציפה זכרונות

נשלח 20 במרץ 2011, 0:26 על ידי שידורי טלוויזיה אונליין   [ עודכן 20 במרץ 2011, 19:23 ]

במשימה האחרונה מקבל כל אחד מהדיירים מצלמה בכדי לצלם קטעים בני שעה שיספרו על החוויה שלהם בבית. קיר התמונות שהוצב בבית מעלה זכרונות וריבים ישנים, וסיון אומרת כי מזמן הבינה כי הכל משחק ואין הגינות וצדק בין כותלי הבית. כל העדכונים

מאקו

העדכונים בעמוד זה מתעדכנים במהלך היום - שובו לצפות בעדכונים החדשים 

 

העדכון האחרון: 

השיחה בין נופר לליהיא נמשכת בכרכרה והשתיים עוברות לדבר על פרידה. נופר אומרת כי את החיבוק האמיתי והאימהי היא קיבלה בבית האח הגדול דווקא מדנה ולא מפרידה. היא מסבירה לליהיא כי היא ופרידה היו מאוד קרובות אך היא גילתה שעם הזמן היא אישה טראגית שפשוט מסרבת לקבל דעות של אחרים. היא נותנת כדוגמא את הריבים שהיו לפרידה עם יורם, יגאל, דנה ועמיר ואף עוברת לדבר על הריב שהתגלע בין פרידה לשירן. ליהיא משיבה ואומרת כי הקשר שהיה לה עם פרידה היה שונה ממה שהיה לה עם שאר דיירי הבית ונופר מסכמת כי לדעתה פרידה היא אישה קטנה ופונה ליגאל דרך המצלמה ומוסרת לו כי היא מתגעגעת אליו.
לבסוף ליהיא אומרת כי היא מעדיפה להפסיק לדבר על פרידה מכיוון שהיא מאוד אוהבת אותה והיא לא תוכל להסכים עם נופר בדברים שהיא אומרת. נופר מבינה אותה והשתיים מחליטות להצטרף לשלושת הדיירים שבבית וללכת לישון.   


07:00 הפיינליסטים ישנים
חמישיית הגמר הנרגשת: סיון, עמיר, נופר, ג'קי וליהיא עדיין ישנים לאחר שאמש חגגו עד השעות הקטנות של הלילה.

08:00 איזה יום יפה
הדיירים מתעוררים לצלילי השיר "איזה יום יפה" של שלישיית גשר הירקון. עמיר מזנק מיד ממיטתו, ג'קי, סיון ונופר מתקשים להתעורר ומכסים את ראשיהם בשמיכות ואילו ליהיא פוקחת עיניים לאט ומתלוננת על טעמו המוסיקלי של האח הגדול. 

09:00 ליהיא מחכה למשימה
הדיירים נכנסים בזה אחר זה למקלחת ונהנים ממים חמים ותור קצר. ליהיא מציצה מחוץ לחדר השינה ומגלה להפתעתה כי הסלון והחצר סגורים. סיון מאמינה כי זה לטובת הכנות למשימת תקציב כלשהי וליהיא אומרת כי מצפה למשימה ועיסוק בקוצח רוח. בהמשך מספרת סיון על חלומות מפתיעים שחלמה בלילה בעוד נופר מתקשה להתעורר וגונבת עוד כמה דקות מתחת לשמיכה. עמיר, שכבר סיים להתלבש ולהתארגן, נכנס למטבח ומתחיל לסדר את כלי האוכל בארונות ואחרי כמה דקות מצטרפת גם ליהיא ומתחילה במלאכת שטיפת הכלים.

10:00 עמיר מפחד להישאר עם הבנות
ג'קי מודה לסיון על שיחתם הטובה מאמש, ואומר כי ממש שיפרה את מצב רוחו. סיון אומרת כי גם היא נהנתה מאוד לדבר איתו ושמחה כי הצליחה לעזור. בינתיים במטבח מסדרים עמיר וליהיא את הכלים ומדברים על הדחתה של פרידה. ליהיא טוענת כי ידעה שתהיה בחמישיית הגמר אבל האמינה שג'קי יודח ולא פרידה. בהמשך מדברים השניים על אופיה של פרידה וליהיא אומרת שלדעתה היא דמות מאוד אהודה בחוץ. עמיר טוען כי רק עם ליהיא הצליחה לתקשר ולשוחח באמת, ושאם ליהיא הייתה מודחת פרידה ודאי הייתה נשארת מאוד אומללה בבית. בתום השיחה נכנס עמיר לחדר השינה ומתלונן בפני ג'קי על שעמום רב. ג'קי ממליץ לו ליהנות מהשבוע האחרון בבית ועמיר בתגובה אומר כי פחד שמא ג'קי יודח וישאיר אותו בבית מלא בנות.


11:00 מה בתפריט?
ליהיא ועמיר נכנסים למטבח ומתחילים בהכנות לארוחת הצהריים. ליהיא אומרת כי היא מתגעגעת לחברתה, פרידה, ועמיר ואומר כי יפגשו בקרוב. ליהיא קוצצת ומטגנת בצל ועמיר מסדר את המטבח ומוציא את המצרכים מהמקרר. הפעם בתפריט: כריכי חזה עוף עם ירקות בהרכבה עצמית. בהמשך השיחה מחמיא עמיר לליהיא על הבישולים ומודה כי היא אפילו מכינה טעים יותר מפרידה. בינתיים בחדר השינה נחים סיון, נופר וג'קי במיטותיהם, מתלוננים על שעמום רב ומצפים לתחילתה של משימת הפורים.

12:00 למה סיון ועמיר לא מדברים?
עמיר וליהיא מעשנים בפינת העישון ועמיר מספר לליהיא שסיון לא מדברת איתו מאתמול בערב. ליהיא נדהמת ושואלת מדוע אך לעמיר אין תשובה, ובהמשך מצטרפת אליהם סיון והשלושה ממעטים לדבר. ג'קי קם ושואל אותם מה יש לאכול וכשהוא מבין שמה שהכינו קודם מיועד לארוחת צהריים הוא מאלתר לעצמו ארוחה. גם נופר, שנשארה לשכב לבדה בחדר, קמה לעשן ומצטרפת לכולם. הדיירים משערים מה תהיה המשימה האחרונה ונזכרים במשימות הסיום של העונות הקודמות. בהמשך מתפזרים כולם והולכים לחדר השינה ועמיר וסיון נשארים לבדם ולאחר שתיקה ארוכה עמיר שואל את סיון האם היא מתכוונת לא לדבר איתו עוד הרבה זמן אך סיון מסבירה לו שהיא כבר בסדר מאתמול. עמיר מתפלא כיצד היה אמור לדעת, ואם כך המצב מדוע לא אמרה לו בוקר טוב ולא דיברה איתו מהבוקר. סיון מסבירה לו שפשוט עבר עליה משהו והיא לא רצתה לדבר עליו וכמו שהוא לא פנה אליה גם היא לא פנתה אליו אך עכשיו הכל בסדר. עמיר מתייאש ומסיים את השיחה וסיון ממשיכה בדרכה אל חדר השינה. הוא נשאר לבדו וממלמל לעצמו שזה פשוט לא ייאמן ולאחר כמה רגעים הוא הולך לשכב במיטתו. בצידו השני של החדר משוחחות ליהיא, נופר וסיון בזמן שליהיא מסדרת את שערה של נופר.

12:30 ג'קי מעודד את עמיר
עמיר מתלונן על שעמום אך ג'קי מנסה לעודד אותו ומסביר לו שהוא בחמישיית הגמר כאשר כל אחד מהם הוא מיוחד במינו ובסך הכל נשאר עוד שבוע. עמיר משושעשע מג'קי ואומר לו שתמיד הוא מצליח להצחיק אותו ובהמשך אף מציע לו לעשות היום מעשה קונדס לבנות הבית. בינתיים בפינת העישון סיון וליהיא נזכרות במשימת החלוצים וקולטות שעבר כל כך הרבה זמן מאז שנכנסו ולא מאמינות שזה עוד רגע נגמר. ליהיא אומרת כי לי עוז מאוד חסר לה וסיון מצטרפת לדעתה. השתיים מסכימות כי לא היה איתו משעמם לרגע ולדעתן כשיצאו יגלו כי הוא ועתי מצליחים מאוד. לאחר זמן מה נופר נקראת לחדר האח הגדול וכולם מקווים שהמשימה עומדת להתחיל. נופר יוצאת כשבידה מעטפה וקוראת לכולם להתרכז בסלון לבקשת האח הגדול. הסלון נפתח וכולם מתרגשים למראה התמונות מהעונה כולה כאשר הן מסודרות ומחולקות לפי החודשים שעברו ומלוות בכתוביות. כולם מתלהבים מהמראה וממהרים להספיק להביט בהכל ולהיזכר בדברים שקרו, כאשר בכל חודש מופיעים חלקים שחורים ולדעת עמיר הם צריכים להשלים אותם עם תמונות חדשות.

13:00 המשימה האחרונה מתחילה
האח הגדול מודיע לנופר שהיא יכולה להקריא את המשימה ונופר מתחילה. הדיירים מגלים כי במשימה האח הגדול יאפשר לכל אחד לצלם את עצמו על ידי מצלמה וקלטת בת שעה שתינתן לכל אחד מהם. הוא ממליץ להם לעשות זאת בתבונה ומעניק להם שאלות הכוונה שיעזרו להם להצליח. בנוסף הוא ממליץ לכל אחד להתחבר לעצמו ולעשות חשבון נפש. לסיום הוא מבקש מכל אחד לבחור שיר שמייצג אותו ומספר להם על לוח השנה עם התמונות שמוצג בפניהם. בסיום קריאת המשימה פונה האח הגדול לכולם ומודיע להם שבהמשך יקראו אחד אחד כדי לצלם את הפתיח של הקליפ בכיכובם.


14:00 זכרונות חמוצים-מתוקים
הדיירים מקבלים את המצלמות וג'קי מסביר לליהיא וסיון כי יש להם יומיים לצלם שעת צילום אחת בסך הכל לכן הם יכולים לפרוס את זה על פני היומיים ולחלק את הצילום. סיון וליהיא ממשיכות להביט ארוכות ונופר מצטרפת אליהן כשלפתע מגלה ליהיא תמונה ובה ג'קי אומר ללי עוז שגם הוא וגם האמריקקית הם פודלים של פרידה והיא קוראת לג'קי לבוא ומתעצבנת עליו. ג'קי אומר לה שזה עבר כבר ונשכח ואין מה להתעסק בזה אך ליהיא מסבירה כי הוא הפודל הכי גדול בבית. בהמשך נופר מתלהבת מאיך שהיא נראית אך גם מתרגזת על פרידה למראה תמונה שמעלה בה זיכרון של ריב עם ליהיא. ג'קי אומר לה להפסיק כי זה כבר עבר אך נופר מתצבנת ואומרת לו לא להשתיק אותה כי מותר לה להגיד מה שבא לה.

עמיר מצטרף ונזכר בשיחה שהייתה לו עם יגאל כאשר הוא רואה את התמונה ומספר לבנות כי זאת הייתה שיחה שלקח ממנה הרבה וקיבל את הביקורת שיגאל העביר עליו. ליהיא מגלה את התמונה של עתי ואבירם ומסבירה לעמיר וסיון שהחיוך של אבירם הוא שטני ומעיד על האהבה שלו למצלמות בעוד עתי נראה נבוך ומבויש. בהמשך עמיר אומר את דעתו על פרידה לאחר שג'קי וליהיא גילו תמונה שלה ממשימת החלוצים ועמיר אומר כי היא שחקנית אך ליהיא מבקשת ממנו להפסיק ועמיר מפסיק רק אחרי שמבהיר לליהיא שאיתה פרידה לא התנהגה כמו עם שאר דיירי הבית. בהמשך הבנות יוצאות לעשן וסיון אומרת לליהיא שצריך להיכנס לאווירה ואז המשימה תזרום להם. נופר יוצאת אליהן ומספרת להם על הצילום של הפתיח שלה ומתלהבת מאוד מהמשימה. מאוחר יותר יוצאים עמיר וג'קי לעשן ומתכננים איפה לצלם את עצמם אך עמיר אומר לג'קי שהמשימה הזאת היא לא בשבילו וזה לא מתאים לו. ג'קי נכנס ועמיר נשאר להרהר לבדו ומלמל לעצמו שיגמר כבר.

15:00 עמיר מלא חרטות
ג'קי, סיון וליהיא מכינים לעצמם סנדוויצ'ים ומתיישבים לאכול, הם מדברים על עמיר ועל כך שהתבאס מהמשימה וג'קי אומר להן כי הוא הציע לעמיר לצלם אותו כדי להקל עליו. בהמשך נופר יוצאת למטבח להראות לכולם את הופעתה לקראת הצילומים וכולם מחמיאים לה.

סיון נכנסת ובודקת לשלומו של עמיר והוא אומר לה שהוא עדיין עצבני עליה וסיון נדהמת כי חשבה שדיברו ועברו על העניין. עמיר מבהיר לה שאולי היא עברה אך הוא לא והיא מנסה להסביר לו שזה היה משהו עם עצמה שנגמר. הוא לא מבין כיצד היה אמור לדעת וכשסיון אומרת לו שיכל לבוא ולבדוק הוא מתרגז על כך וסיון מניחה לו בטענה שכנראה אין לו כוח אליה. היא יוצאת מהחדר וליהיא נכנסת במקומה ואומרת לעמיר שעצוב שהכל הולך להיגמר אך לדעתו זה ממש לא עצוב ולפתע ליהיא מתחילה לבכות. כשהיא נרגעת הוא אומר לה שאם היה יכול להחזיר את הגלגל אחורה הוא היה עושה הרבה דברים אחרת וליהיא מצידה אומרת שהיא לא מצטערת על שום דבר. עמיר ממשיך ואומר שהוא היה אומר דברים בצורה אחרת, פחות שותק ופחות נעלם ויכול להיות שזה היה עולה לו בהדחה. כשליהיא מתעניינת עמיר אומר לה שלפרידה היה צריך לתת פחות כבוד, לדנה היה צריך להגיד יותר ממה שחשב, עם יורם הוא לא הספיק כלום ולרם ויגאל היה אומר דברים שלא אמר. בכלליות הוא היה צריך להיות יותר שמח. על ליהיא הוא אומר שהוא פיספס אותה כי סגרו לו אותה מכל הכיוונים ומחמיא לה שהיא בן אדם מיוחד ושכיף איתה. על סיון הוא אומר שזה מורכב והוא פשוט לא מבין אותה ולדעתו היא חיה בבית אח גדול משלה וליהיא אומרת לו שזו הסיבה שלא הבינה מדוע הם ביחד כי הם פשוט לא מתאימים. לבסוף הוא אומר לה כי בא לו לספר במשימה את כל החוויה בצורה הפוכה.

16:00 ליהיא ונופר מצלמות
בתום השיחה הארוכה עם ליהיא יוצא עמיר לכרכרה לעשן ומצטרף לסיון. לאחר שהוא מנהל איתה שיחה חד צדדית סיון מנסה להבין האם כרגע יש לו כוח אליה. עמיר מסביר לה שזאת הייתה התגובה שלו אך חשב על זה והבין שזאת טעות ושלא היה צריך לדבר אליה כך. סיון מבהירה לו שהיא בסך הכל חסכה מעצמה וממנו את מה שעבר עליה כדי לא להגיע למצב כזה ועמיר משתף אותה בכך שאפילו חשב קודם לכן לא לדבר איתה עד סוף השהייה בבית. לאחר שהם מיישרים את ההדורים מספר עמיר לסיון על השיר שחשב למשימה ועל הדרך שבה הוא רוצה לצלם את השעה שלו.

בהמשך קורא האח הגדול לג'קי לאסוף את הביגוד שלו למשימה ולהתארגן. במקביל בסלון ליהיא, עמיר וסיון צופים בתמונות, מעלים זכרונות ומבררים מקרים שקרו בבית בין הדיירים. סיון ממליצה לליהיא שיר שיתאים לה וליהיא עורכת ניסיון צילום של עצמה בסלון. היא אוהבת את איך שהיא נראית אך מתביישת ומתקשה להתחיל ולאחר צחקוקים רבים היא מתחילה לגולל את סיפורה מרגע הכניסה ועד לרגע זה.

לפתע נופר נכנסת כשהאיפור על פניה מרוח וכולם מתעניינים מה היה בצילומי הקליפ. נופר נלהבת מאוד ומבטיחה לספר להם בהמשך לאחר שתסיים להתארגן.

17:00 ליהיא מתגעגעת
נופר, ג'קי וליהיא מעשנים ומשוחחים על המשימה ולדעת נופר הם הולכים לאהוב אותה ממש. בתום הסיגריה נופר נכנסת להכין לעצמה לאכול אך עוצרת להביט בתמונות. היא מחמיאה למרב ומנגד אומרת על פרידה שהיא אישה קטנה. כאשר היא מגלה תמונות חדשות מההדחה של פרידה ומהריב שלה ושל ג'קי ליד ההוט טאב היא קוראת לג'קי לבוא ולראות. בהמשך הם ניגשים למטבח במטרה להכין לנופר לאכול אך נופר לא מרוצה מדרך ההכנה של ג'קי ומסתדרת לבד. במקביל ליהיא ממשיכה עם הצילומים בקונכייה ולאחר סידור המקום והתארגנות קצרה היא מתחילה ומספרת שזה המקום האהוב עליה בבית בגלל הפרטיות שהמקום מעניק ובגלל השיחות הטובות שהיו לה שם. היא מספרת שרובן היו עם פרידה וממשיכה לשבח את פרידה ולומר שאת רוב הדברים שלמדה ממנה, למדה משיחות איתה במקום הזה. היא ממשיכה ומספרת על אבירם ומצטערת שלא שברה הכל לפני הכניסה לבית האח הגדול, כי זה מה שרצתה תמיד ולבסוף עשתה זאת בדרך הכי פחות טובה. היא מסכמת ואומרת שהיא הכי מאושרת כרגע ולמדה איך להתחשב קודם כל בעצמה ורק אחר כך באחרים ושמחה שהלכה עם ליבה בכל מה שקשור בעתי. ליהיא מתחילה לבכות כאשר היא מפרטת על מערכת היחסים שהייתה לה עם עתי, על הגעגועים אליו ועל כך שהתאהבה בו.

18:00 חמישייה חלופית
ליהיא ממשיכה לצלם את עצמה בנסט. היא מספרת על התקופה עם עתי ועל הכניסה של אבירם לבית. אח"כ היא מדברת על חמישיית הגמר ואומרת כי זאת לא החמישייה שחשבה שתהיה בגמר. היא אומרת שנופר לדעתה ילדה קטנה ומפונקת, ג'קי הוא ילד שאוהב תשומת לב ומנסה להצחיק ולהיות חמוד מול המצלמה, עמיר הוא צבוע ולדעתה בכלל לא אוהב את סיון אלא שיחק בה בשביל התכנית. היא ממשיכה ואומרת כי חמישיית הגמר שלה היו עתי, פרידה, לי עוז, אלעד וסיון דרור. בהמשך היא מדברת על המשימות שעברו במהלך העונה ומציינת כי נהנתה מכולם אך בעיקר ממשימת האירווזיון.

בינתיים בבית, גם עמיר לוקח מצלמה ומתחיל לצלם את עצמו. הוא עובר על קיר התמונות ומספר בקצרה על האירועים המוצגים מולו. הוא נזכר בשיחות ובריבים שהיו לו עם דיירי הבית. הוא מספר על מערכת היחסים המורכבת שלו עם יגאל, על הגעגועים שלו ליורם, אותו אהב במיוחד, על הקשר שלו עם לי עוז ואלעד ועל החיבה המיוחדת שלו לנופר. בהמשך הוא מדבר על המשימות שעבר בבית, על הפעמים בהם התרגש, כעס ובכה, ועל הימים הראשונים שלו בבית, בהם עדיין קצת המום וניסה להבין מה קורה מסביבו.

19:00 פסקול
עמיר משיך לצלם את עצמו ברחבי הבית, כחלק מהמשימה של האח הגדול. הוא מתיישב בכניסה לבית ומספר למצלמה על היום הראשון שלו בבית. אח"כ הוא משתתק וחושב ולבסוף אומר שהוא לא יודע כ"כ איך להמשיך מכאן את הסרט שלו. בסיום השעה, הוא מצטרף לליהיא, סיון ונופר במטבח. הדיירים צריכים לבחור שיר נושא שילווה את הסרטון שלהם, ועמיר אומר כי הוא מתקשה למצוא שיר. ליהיא ונופר מנסות לעזור לו ומציעות רעיונות שונים אך עמיר לא משתכנע. נופר מספרת מדוע בחרה בשיר שבחרה ומציעה לעמיר שיבחר שיר שהוא מתחבר אליו. עמיר אומר כי כבר נהיה לו בלאגן מכל השירים ששמע וכעת אפילו יותר קשה לו לבחור. נופר אומרת כי ניסתה לשכנע את ג'קי לבחור שיר שהוא מתחבר אליו ומבין את המשמעות שלו, אך אומרת כי ג'קי בחר שיר לועזי והוא מתעקש להישאר איתו, למרות שהוא בעצמו אמר כי הוא לא מבין את מילות השיר.

20:00 נזכרים בבנדידו
עמיר וסיון יושבים יחד בכרכרה ומדברים על המשימה ועל חשבון הנפש שנדרשו לעשות כחלק ממנה. עמיר מספר על הרגעים העצובים והשמחים שלו בבית וסיון מנסה לחשוב על מה תדבר בסרט שלה. שניהם מסכימים כי המשימה האחרונה הולמת את המעמד וגורמת להם לחשוב עם עצמם על דברים שכבר הספיקו לשכוח מהם. ליהיא ונופר יוצאות לעשן ומצטרפות לעמיר וסיון בכרכרה. הן נזכרות במשימת האירווזיון שביצעו יחד ומתחילות לשיר בקולי קולות את השיר "בנדידו". עמיר נכנס חזרה לבית ומסביר לג'קי על המצלמה ומדריך אותו לקראת הסרט שהוא עומד לצלם. בהמשך, ג'קי מתיישב ליד ליהיא על המיטה ומשוחח איתה על הסרט ועל השאלות המנחות שהאח הגדול חילק להם. הוא אומר כי החליט לבחור בשיר של שלום חנוך כשיר שילווה את הסרט שלו. בינתיים בחצר, עמיר ונופר מעשנים יחד בכרכרה ומדברים על התהליך שעברו בבית, ועל הדיירים איתם חיו בחודשים האחרונים.

21:00 הכל משחק
נופר ועמיר מעשנים יחד בכרכרה וממשיכים לשוחח על כל מה שעברו בבית האח הגדול. נופר אומרת כי למדה כל עצמה המון בחודשים האחרונים אך היא מרגישה שנשארה נאמנה לעצמה. הם עוברים לדבר על פרידה ונופר אומרת שלדעתה פרידה ניסתה לשלוט בכולם בבית. היא ממשיכה ואומרת שלדעתה פרידה לא העמידה אותה להדחה כי היא יודעת שהיא הייתה מגיעה גם בלעדיה וכי פרידה הרגישה שלנופר מגיע להיות בגמר. בהמשך עמיר ונופר נכנסים חזרה לבית ומטרפים לליהיא וסיון במטבח. ליהיא מחליטה לבשל ארוחת ערב ועמיר מתנדב לעזור. הוא מסדר ומנקה את המטבח ועורך את השולחן. סיון ועמיר מדברים על החיים בבית וסיון אומרת כי כבר מזמן הבינה כי הכל משחק ואין הגינות וצדק בין כותלי הבית.

22:00 נופר וג'קי מדברים למצלמה
ג'קי ניגש לבצע את המשימה שלו ולהסריט את עצמו במשך שעה. הוא מכוון את המצלמה ומחפש מקום מתאים להתחלת הצילומים. הוא פונה למצלמה ומדבר על החיים בבית ועל חשבון הנפש שהוא נדרש לעשות. הוא אומר כי הוא שמח שניתנה לו ההזדמנות להביע את עצמו ולהכניס את הקהל לעולם הפנימי שלו. הוא אומר כי לדעתו הקהל בבית לא רואה כל מה שקורה בבית ולכן הוא רוצה לנצל את השעה בשביל לספר לקהל מה הוא ומי הוא ואיך הוא מרגיש.

בינתיים בחצר, גם נופר מבדרת את המצלמה ומתכוננת לצילום הסרט. היא מספרת על התקופה בבית ועל הרגעים הקשים שעברה. היא הזכרת במשימת יפן ואומרת כי היא מתנצלת על הדרך בה דיברה לליהיא ועל המילים שיצאו לה מהפה. בהמשך היא אומרת כי היה לה קשה מאוד בבית מכיוון וזאת לא הסביבה הטבעית שלה וקשה היה לה  לקבל דברים מסוימים, מכיוון והרבה ממה שקרה בבית נוגד את העקרונות לפיהם חונכה. היא אומרת שהיא מקווה שהקהל הבין כמה היה לה קשה והצליח להתחבר אליה, למרות שהיא טיפוס ישיר שנוהג להגיד את הכל בפנים, ולא תמיד אנשים יודעים אך לקבל אותה.

23:00 נופר מרגישה שלא מקבלים אותה בבית
נופר ממשיכה בצילום הסרט שלה. היא עוברת על קיר התמונות ומספרת בקצרה על כל תמונה משמעותית. היא מדברת על ג'קי ואומרת שהיא אוהבת אותה והוא חשוב לה המון. עוד היא אומרת כי היא מבינה שכרגע הם קצת התרחקו אך היא מאמינה שבחוץ הם יוכלו להמשיך להיות חברים טובים, בלי הלחץ של הגמר והבית מסביבם. אח"כ היא מדברת על מרב ועל כל מה שלמדה ממנה בתקופה הקצרה שהיא הייתה בבית. ג'קי קורא לה ומבקש ממנה לדבר איתו, היא ניגשת אליו ומנשקת אותו בלחי ואומרת לו שהיא תגיע ברגע שתסיים לצלם. ג'קי מסתובב ואומר שכבר לא בא לו לדבר איתה. נופר יוצאת מהחדר ומתיישבת בכרכרה. היא אומרת למצלמה כי היא לא מבינה את ג'קי והיא לא יודעת למה הוא מתנהג כך ובורח מדברים במקום להתמודד ולדבר על מה שמפריע לו.

בהמשך, נופר מבקשת מהאח הגדול שישמיע לה את השיר "מבול" של קרן פלס והאח הגדול נענה לבקשתה. היא שרה עם עצמה בחצר. עמיר מצטרף אליה והיא אומרת שהיא מרגישה כאילו השיר נכתב עליה והיא מרגישה תחושת הזדהות עצומה איתו. השניים ממשיכים לדבר ועמיר מצלם אותה במצלמה. היא מספרת לו על המשפחה שלה ועל כמה שהחום שלהם חסר לה בבית. היא ממשיכה ואומרת כי היא מרגישה שאף אחד לא מקבל אותה כאן כמו שהיא באמת. עמיר מתיישב לידה ומחבק אותה ואומר לה כי הוא מקבל ואוהב אותה כמו שהיא והוא מרגיש שהוא מכיר אותה יותר טוב מכל דיירי הבית.

00:00 געגועים לעתי
סיון וליהיא יושבות ומדברות וסיון משתפת כי אין לה מצב רוח אך היא לא יכולה להצביע בדיוק על הסיבה. ליהיא מנסה לדובב אותה ואומרת לה כי עליה להתעודד ולזכור שהיא נמצאת בחמישיית הגמר של האח הגדול אך סיון אומרת כי הדבר היחיד שיכול לעודד אותה עכשיו זה פיצה. ליהיא מנסה להצחיק את סיון ונזכרת במשימת בית-החולים ומספרת לה כי שהאח הגדול ציוות את סיון לעתי בתור תאומים סיאמיים, עמיר נכנס לחדר האח הגדול ולקח את זה קשה. ליהיא אומרת כי היא מתגעגעת לעתי ולא מאמינה כי היא כבר 43 ימים בלעדיו בבית האח הגדול.
בהמשך עמיר ניגש לסיון ושואל אותה למצב רוחה והיא אומרת לו כי בא לה לבכות. הוא מחבק אותה ומנשק אותה ארוכות על השפתיים והיא מתעודדת ומתרצה לבקשתו לצאת לכרכרה ולשאוף אוויר.
לאחר מכן שאר הדיירים יוצאים לכרכרה מלבד ליהיא שנקראת לחדר המשימות. החבורה מדברת על הימים הראשונים בבית ועל השיקולים כיצד לבחור את מי להעמיד להדחה בשבועות הראשונים, שההיכרות בין דיירי הבית היא עדיין שטחית.

01:00 נופר בוחרת לתעד במצלמה חיבוק עם ליהיא
ג'קי, נופר, עמיר וסיון יושבים בכרכרה וסיון מדקלמת לחבורה את מילות השיר 'אדם בתוך עצמו' של שלום חנוך. בהמשך ליהיא חוזרת מחדר המשימות ומספרת על הצילומים שעשתה.היא נשארת עם נופר לבדה וליהיא אומרת כי לדעתה לנופר יש סיכוי מאוד גדול לקחת את המקום הראשון בגמר ביום שבת. נופר אומרת כי לדעתה דווקא ג'קי יזכה אך ליהיא אומרת כי לדעתה זה לא יקרה ונופר היא זו שתנצח וכנראה שג'קי יקבל מקום שני. ליהיא מסכמת ואומרת לנופר שהיא מאוד חזקה ודומיננטית בבית וג'קי הוא כלום . בהמשך נופר מחליטה לקחת את המצלמה שלה ולצלם אותה ואת ליהיא בכרכרה, ואומרת לליהיא כי חשוב לה לתעד את מה שיש לה להגיד עכשיו. היא מתחילה ואומרת לליהיא כי היא רוצה לבקש ממנה שוב סליחה על מה שהיה ואומרת לה שהיא רוצה שתדע שבזמן שהן לא דיברו היא הייתה עצובה בבית וזה גרם לה לדיכאון. היא מסכמת ואומרת כי היא חשבה על כך שהן השלימו לפני כמה ימים הן לא התחבקו אז היא רוצה לחבק אותה עכשיו והשתיים מתחבקות ארוכות וצוחקות.

מה קרה אתמול:                                                                                                                                                                                                                                    הדיירים התעוררו לבוקר שבת חמימה ונעימה. בבוקר, פרידה סיפרה כי התעוררה עם התרגשות אדירה והיא חייבת לצאת מהבית כבר כדי לראות את תותי. היא הוסיפה וטענה שנמאס לה בבית מהצביעות ולדעתה נשארו בבית הדיירים הכי צבועים. בצהריים, סיון שיתפה את עמיר ברצונה לדבר עם פרידה ולהגיד לה את כל מה שהיא חושבת עליה. עמיר טען שעליה לעשות זאת רק אם היא מרגישה שזה יביא לשינוי. בהמשך, נופר סיפרה לג'קי כי שום דבר לא מעצבן אותה יותר בבית אך ג'קי טען כי הוא לאחרונה מתעצבן מהכל כולל מנופר עצמה. מאוחר יותר, ג'קי ונופר ניהלו שיחה על החברות שלהם וג'קי הגיע למסקנה שהחברות ביניהם כבר לא טובה לו. אחר הצהריים, ג'קי ועמיר שיחקו בחצר בזמן שנופר וליהיא עשו טיפולים קוסמטיים אחת לשנייה ושיתפו חוויות מהעולם. בערב, הדיירים התכנסו בסלון וגילו כי פרידה היא המודחת השש עשרה והאחרונה מבית האח הגדול וכעת בבית נמצאת חמישיית הגמר של העונה השלישית - סיון, עמיר, ג'קי, נופר וליהיא. חמשת הדיירים הנרגשים חגגו את העלייה לגמר והחלו לחשוב מה יעשו עם הפרס הגדול.
'האח הגדול 3' - עדכונים ראשוניים בעמוד הפייסבוק שלנו - הצטרפו כאן


web hit counter

היום ה-102: יש לנו חמישיית גמר

נשלח 19 במרץ 2011, 19:08 על ידי שידורי טלוויזיה אונליין   [ עודכן 19 במרץ 2011, 19:12 ]

הדיירים מגלים כי פרידה היא המודחת האחרונה מבית האח הגדול. בינתיים עמיר, סיון, נופר, ג'קי וליהיא מעכלים את העובדה שהם חמישיית הגמר של האח הגדול. כל העדכונים

מאקו

העדכונים בעמוד זה מתעדכנים במהלך היום - שובו לצפות בעדכונים החדשים 

 


העדכון האחרון: 

בחצר ג'קי וסיון משוחחים וג'קי אומר לסיון שהוא שמח שהעמידו אותו להדחה, סיון אומרת שזה כיף להרגיש שהקהל בבית אוהב אותם. השניים משוחחים על נופר, ג'קי מספר לסיון שהיום הוא שוחח עם נופר והשיחה היתה קשה אבל טובה. סיון שואלת אותו אם הוא מרגיש שהוא הסביר את עצמו טוב וג'קי משיב שכן והוא חושב שנופר הבינה אותו. ג'קי אומר שאין לו בעיה לקבל ביקורת אבל פנים מול פנים, ג'קי מוסיף שלפעמים נופר מעבירה עליו ביקורת בנושאים שהוא כבר עבד עליהם ופתר אותם. ג'קי אומר שהוא מרגיש שהוא צריך לרצות את נופר אך סיון חושבת שהוא לא צריך להרגיש כך ועליו לרצות רק את עצמו. נופר יוצאת לחצר וג'קי וסיון מפסיקים את שיחתם, ג'קי אומר לנופר שהוא אוהב אותה מאוד ונופר משיבה שזה הדדי. ג'קי מספר לנופר שהוא שוחח עם סיון עליה ועל כמה שהוא אוהב אותה. ג'קי ונופר מחליטים ללכת לישון, הם מצחצחים שיניים ונופר שמחה שהיא יותר לא צריכה להקשיב לפרידה מדברת על תותי.

8:00 בוקר טוב לפרידה
פרידה כהרגלה הראשונה להשכים. היא יוצאת לכרכרה לעשן ושורקת מנגינות להנאתה, בזמן ששאר דיירי הבית עדיין ישנים.

9:00 שבת של הגשמה עצמית בבית האח הגדול
הדיירים מושכמים לצלילי השיר "הגשמה עצמית" של הזמר אריק ברמן. עמיר מרוצה מבחירת שיר הבוקר ומתחיל לרקוד ולשיר בקולי קולות ברחבי החדר בזמן ששאר הדיירים מתקשים להתעורר. התור למקלחת מתחיל שבראשו עומדת פרידה אשר השכימה ראשונה ומיד אחריה ממתין כבר עמיר. לאחר סיום ההתארגנות עמיר יוצא לכרכרה לעשן ומאחל בוקר טוב ליקיריו ופותח בברכת שבת שלום לאביגיל אחייניתו החדשה. בהמשך הוא אומר כי עוד שבוע הוא סוף סוף יראה את משפחתו ומסכם כמה הוא מתגעגע לכולם. בינתיים, ג'קי נכנס למטבח ומכין לעצמו קפה בעודו שר את שיר הבוקר של רם 'גוטה מורגן'. בהמשך הוא יוצא לכרכרה לעשן ומאחל בוקר קסום למשפחתו, לסטודנטים, למורה שלו לפסנתר, למשטרה, למכבי האש, לצבא ולביטוח הלאומי.

10:00 לפרידה נמאס מהצביעות
פרידה עושה כביסה בחדר השירות ומבקשת מכל דיירי הבית שיביאו לה את הבגדים שהם רוצים לכבס. ליהיא נכנסת למטבח וחותכת לעצמה תפוח ומצטרפת לפרידה שיצאה לכרכרה לעשן. ליהיא שואלת את פרידה אם היא לחוצה לקראת הערב ופרידה מספרת כי היא התעוררה הבוקר עם כזאת התרגשות שהיא חייבת לצאת היום מהבית כי לא יכולה כבר לחכות ולראות את תותי. היא מוסיפה ואומרת כי נמאס לה מהצביעות של האנשים בבית ולצערה נשארו הדיירים הכי צבועים. בהמשך עמיר ונופר מצטרפים לכרכרה וליהיא משתפת כי לא ישנה טוב הלילה והתעוררה כמה פעמים בגלל התרגשות. בינתיים במטבח ג'קי מכין רסק עגבניות לג'חנון שפרידה הכינה בזמן שזו מכינה ברכה לתותי בחדר השינה.

11:00 הפרפר משה
ג'קי וליהיא מדברים בחצר על ההדחה הערב וג'קי אומר כי הוא מרגיש יחסית רגוע ולא כל כך לחוץ. בהמשך השניים מוצאים פרפר ענק שנראה להם פצוע ומחליטים לנסות ולטפל בו. השניים מביאים לו מים ומכינים לו צנצנת עם פרחים ועלים עד שלבסוף הוא מצליח לעוף והם מרוצים מאוד ומחליטים לשלוח איתו משאלה לאוויר. ליהיא אומרת כי הפרפר הזה בטוח מיוחד מכיוון שלא ראתה פרפר בגודל כזה ולדעתה הוא שווה הרבה כסף. ג'קי מכריז כי לפרפר יקראו משה וליהיא מסכימה שהשם משה אכן מתאים לו. בהמשך נופר, סיון ופרידה מצטרפות לחצר וכל דיירי הבית נהנים מהשמש.

12:00 סיון מתלבטת האם לדבר עם פרידה
דיירי הבית למעט ג'קי ופרידה נהנים בחצר מהיום היפה ומהשמש הנעימה. לאחר רביצה מתמשכת מחליט עמיר לקום ולשחק אך מיד משנה את דעתו וקורא לסיון לבוא לאכול איתו, והשניים נכנסים למטבח ומתיישבים לאכול ג'חנון. סיון משתפת את עמיר ברצונה ללכת ולדבר עם פרידה ולהגיד לה מה היא חושבת עליה. עמיר מנסה לברר איתה האם זה קריטי לה והאם היא חושבת שזה יביא לשינוי. סיון מסבירה שאת הדברים הרעים שהיא חושבת עליה היא מעדיפה לומר לה בפנים ולא בצורה אחרת ובטח לא אצל האח הגדול. עמיר מסכם ואומר לה שתעשה מה שהלב אומר לה וסיון מצידה אומרת שהיא תראה איך תרגיש ותחליט בהמשך. בסיום הארוחה סיון מתפנה לשטיפת הכלים ועמיר לסידור המטבח וסיון נזכרת בריב שהיה לה עם תומר ומתרגזת מחדש על הסיטואציה שהייתה ועל כך שלדעתה הוא נדחף לדברים שלא קשורים אליו. עמיר מנסה להסביר לה את הצד של תומר אך היא מצידה מקווה שזאת הסיבה שגרמה לו ללכת הביתה. לבסוף הם יוצאים לעשן ומצטרפים לליהיא, ועמיר מתלונן על כך שאכל שלושה ג'חנונים. בהמשך סיון מוסרת לאביה כי היא הראתה להם מה זה כתשובה למסר שלו מהסרט וכאשר נופר מצטרפת לכרכרה מתחילים הארבעה לשחק את המשחק ארץ, עיר.

13:00 החלום של ג'קי
עמיר, סיון, ליהיא, נופר וג'קי שמצטרף מאוחר יותר, ממשיכים לשחק, ממציאים חוקים חדשים, צוחקים ונהנים. בתום המשחק מציעה סיון ארטיקים לכולם וקמה להביא לה ולעמיר. עמיר מתלונן על החום ומתרוצץ בחצר חסר מנוחה עד שסיון חוזרת עם הארטיקים המאולתרים. החום הכבד מכריע את ליהיא, נופר וג'קי והשלושה נכנסים אל תוך הבית בעוד עמיר וסיון נשארים לעשן ולשוחח בכרכרה. סיון שואלת את עמיר על ההדחה הערב ותוהה אם הוא מרגיש מתח או לחץ לקראתה ועמיר עונה שלא. במקביל בחדר השינה נופר וג'קי משוחחים ביניהם על הגעגועים למשפחה ולחברים וג'קי מספר לנופר על חלום שחלם שקשור לקימי חברתה. נופר מנסה לדלות פרטים על החלום כאשר ג'קי מספר לה שבחלום קימי לא חייכה אליו ולא אמרה לו שלום כאשר ראתה אותו. נופר מצידה מספרת על חלומות שהיו לה. בהמשך השיחה ג'קי שואל את נופר מה מעצבן אותה פה בבית ונופר עונה לו שכבר כלום לא מעצבן אותה בימים האחרונים אך אותו מעצבן הכל ואפילו נופר עצמה וזה לא אמור להיות כי הוא ציפה שדווקא ברגעים האחרונים הם רק יהנו. נופר מסבירה לו שהוא כרגע מתמודד וזה טוב שזה קורה לו אך לא שמחה שרע לו. נופר מסבירה לו שלא יכולה יותר להכיל רק אותו וזה מה שמכאיב לו וגורם לו להתבודד אך היא מייעצת לו למצוא עניין עם אחרים. ג'קי מבקש ממנה כמה רגעים לבד ומתקשה להמשיך בשיחה. לבסוף השיחה ממשיכה ונופר חושבת שג'קי מתמסכן ועושה המון הצגות ומתעצבנת שכאשר עכשיו היא אומרת לו דברים לא טובים בו הוא לא מסוגל לשמוע והתרגל רק לטוב אך היא לא יכולה יותר לתת לו רק את זה וחייבת להצביע גם על הדברים הלא טובים ורק בגלל שהוא חשוב לה.

16:00 נופר וליהיא מתקרבות
ג'קי ועמיר משחקים ארוכות בחצר ונהנים על אף השמש המסנוורת. הבנים עורכים פסק זמן וג'קי נכנס למטבח בעוד עמיר מתפנה לדבר אל שימי הדג. במקביל ליהיא ונופר שוכבות בסלון וכאשר פרידה יוצאת מחדר האח הגדול, מספרת ליהיא לפרידה כי האח הגדול דרש מהן להתרכז בסלון משום שנרדמו בחדר השינה. פרידה בתגובה צוחקת על כך שניתן להן עונש ולדעתה הן יכולות לקום אם הן רוצות אך ליהיא חושבת שלא והשתיים מבקשות אישור ללכת לאכול. בחצר המשחק ממשיך עד שסיון יוצאת והשלושה מתיישבים לסיגריה. במטבח יושבות ואוכלות, ליהיא, נופר ופרידה ומדברות על מסעדות שהן אוהבות ועל מה הן אוכלות בחוץ כדי לשמור על המשקל. בתום השיחה הן יוצאות לעשן ומצטרפות לסיון בכרכרה. ליהיא מספרת להן על האחיין שלה והשיחה מתגלגלת למסרים גסים החבויים בסרטים, סיפורים ובכלל בעולם התוכן של הילדים האמריקאיים. בהמשך ליהיא ונופר נכנסות לחדר השינה לטובת טיפולים קוסמטיים וליהיא מתרגשת מכך שנופר תעשה לה אותם אחרי תקופה ארוכה שזה לא קרה. לאחר שהבנות נכנסות עמיר וג'קי מפסיקים לשחק משום שהכדור נתקע על הגג ועמיר מתייאש ומוותר על האפשרות להוריד אותו אחרי נסיונות רבים שלו ושל ג'קי.

17:00 עמיר מדמיין את הנסיעה הביתה
סיון ועמיר יושבים בכרכרה ומשוחחים ולדעת סיון אם ליהיא תלך הביתה יהיה לפרידה שבוע קשה. עמיר עוצר אותה ואומר לה שלדעתו אי אפשר לדבר על זה והוא כבר לא יודע כלום. סיון מצדיקה אותו ותוהה מדוע פרידה נראית עצבנית היום. עמיר חושב שקשה לה ונמאס לה כמו לכולם. סיון ממשיכה לדבר על נושא ההדחות ונזכרת בערב ההדחה של אלעד שבו הרגישה רע ובלחץ. בנוסף היא מזכירה לעמיר איך התעצבן עליה בהדחות שהיו והוא מצידו אומר לה שהוא עדיין מתעצבן אך לא מראה לה. סיון בתגובה אומרת לו שהיא אוהבת לחוות עד הסוף ולהרגיש את זה. השיחה ממשיכה ועמיר אומר לסיון שהוא מת כבר להגיע הביתה ומדמיין את הנסיעה חזרה ואת הפעם הראשונה שבה סיון תבוא אליו ושניהם מדמים את השיחה שתהיה אשר בסופה עמיר יתעצבן ויגיד לה לעצור היכן שהיא והוא יבוא לאסוף אותה. סיון ממשיכה עם סיפורים על בעיות הגעה שהיו לה וכיצד אחיה היה מתעצבן עליה כאשר התקשרה לקבל את עזרתו. בהמשך, דיירי הבית יוצאים לעשן בכרכרה וג'קי נכנס לטבול בהוט טאב. בתום הסיגריה נשארות ליהיא ולסיון ומדברות על ההדחה הקרבה ועל כך שהיא לא קולקטיבית ולדעתן זה טוב. ליהיא אומרת שזאת הפעם הראשונה שהיא באמת לא יודעת מה יקרה ואין לה תחושה לגבי מישהו מסוים.

18:00 עמיר קם עצבני
סיון, ליהיא וג'קי מעשנים בכרכרה ובתום הסיגריה ג'קי נכנס למטבח כדי לחמם לעצמו מים חמים להתקלח. בזמן ההמתנה הוא מנשנש קלמנטינה ואומר לעצמו להנות, לחשוב חיובי ולהתייפיף לקראת הערב. בהמשך מגיע עמיר לאכול ומתלונן בפני ג'קי שכל פעם כשהוא הולך לנוח לבדו בחדר מגיע מישהו ומפריע לו והפעם זו סיון. בהמשך הוא שואל את ג'קי אם הוא זה שחיסל את העוגה וכאשר ג'קי עונה לו שלא הוא מתפלא מהיכולות של הבנות. בנוסף הוא מתלונן על מי ששטף את הכלים משום שמצא כוסות מוכתמות באודם ולפתע הוא קולט שהוא קם עצבני. ג'קי מסיים וניגש להתקלח בעוד עמיר מתיישב לאכול לבדו אך עד מהרה מצטרפת סיון למטבח כדי למזוג לעצמה לאכול ומזכירה לעמיר לאכול מהסלט שהכינה לכולם. בהמשך גם ליהיא מצטרפת ותוהה מדוע לא מביאים להם את המזוודות ולאחר תלונות נוספות של עמיר על הקור בבית, שטיפת הכלים ועוד הוא מתפנה להביט בליהיא ולהחמיא לה על האיפור. כאשר נופר יוצאת מחדר האח הגדול היא מצטרפת ליושבים בחדר השינה ושואלת האם פיספסה משהו בזמן הזה. עמיר מרגיע אותה ואומר לה שלא ושואל אותה על הלבוש שהיא מתכננת לגמר. עמיר נקרא לחדר האח הגדול ונופר משתפת את סיון בכך שמצבה גרוע משום שכל מי שאהב אותה בהתחלה כבר לא אוהב אותה בשלב הזה.

19:00 מי יהיה בשבוע האחרון בבית?

נופר, ליהיא וסיון יושבות בכרכרה ומדברות על השידור. ליהיא אומרת שהיא מקווה שהמעריצים שלה לא יאכזבו אותה גם היום ויסמסו לה. היא אומרת שהשבוע האחרון בבית אמור להיות מעניין וגדוש באירועים מעניינים. נופר וליהיא נכנסות לחדר וליהיא שמה לה לק בציפורניים לכבוד השידור הערב בזמן שפרידה יושבת בצד ומתעסקת בציוד שלה. ליהיא מבקשת מהאח הגדול שיוציא להם את המזוודות כי השעה כבר מאוחרת לטענתה. המזוודות של שלושת המועמדים להדחה מגיעות לחדר השירות ועמיר מתנדב להביא אותן לחדר השינה. הוא יוצא לעשן עם ג'קי בפינת העישון וג'קי אומר לו שהוא מרגיש בסדר בקשר להדחה היום ומספר שלדעתו הוריו ואחיו יגיעו היום לאולפן.

20:00 מתארגנים לשידור
נופר מתעצבנת על פרידה ששמה חולצה שלה במייבש למרות שהיא לא ביקשה ממנה וכעת החולצה התכווצה, היא צורחת ברחבי הבית שכבר נמאס לי מפרידה ושהיא אישה חולה. היא הולכת לעשן עם ג'קי ואומרת לו שזו ההדחה הראשונה בה אי אפשר לדעת מי יילך הביתה כי כולם מועמדים חזקים. בכל מקרה, היא אומרת לו, גם אם הוא יילך זה לטובה כי הוא סוף סוף יפגוש את משפחתו וחבריו הטובים. האח הגדול מכריז שבעוד חצי שעה יתחיל השידור וסיון נלחצת כי היא עוד לא התחילה להתארגן. פרידה אומרת לליהיא שהיא נראית נפלא בשמלה השחורה שלה ושהדיאטה שהיא עושה משתלמת לה. לאחר מספר דקות מתרכזים כל הדיירים בסלון לשידור החי.

21:00 פרידה מודחת מהבית
ארז ואסי עולים לשידור ומעדכנים שאחרי שהמודח האחרון ייצא, ייפתחו הקווים להצבעת הגמר. לאחר מכן, הוא מודיע לדיירים שהדייר הנוסף שעולה לגמר הגדול הוא ג'קי. בהמשך, ארז מודיע שהמודחת ה-16 מבית האח הגדול היא פרידה והדיירים נפרדים ממנה בנשיקות וחיבוקים כשהיא רצה לכיוון הדלת וקוראת לתותי.

עמיר, סיון, נופר, ג'קי וליהיא מנסים לעכל את העובדה שהם חמישיית הגמר של האח הגדול ומתחבקים ומתנשקים ביניהם ומאחלים אחד לשני בהצלחה. עמיר אומר שפרידה היא אישה גדולה מהחיים ונופר אומרת שהיא בטח התנפלה על תותי באולפן. ליהיא אומרת שהיא שמחה שהקהל העלה אותה לגמר והיא מעדיפה לעלות ככה לגמר ולא בגלל שהדיירים לא העמידו אותה.

22:00 יש חמישיית גמר
ג'קי ועמיר מעשנים בפינת העישון ולא מעכלים שזהו השבוע האחרון בבית. עמיר אומר לג'קי שהוא לא מופתע שפרידה לא הגיעה לגמר כי הוא מאמין שבסופו של דבר הגמר שייך לצעירים. ג'קי אומר שהוא לא כועס על פרידה על כך שלא חיבקה אף דייר לפני שיצאה את הבית כי הוא מבין את הגעגועים שלה לתותי ולנדב. עמיר אומר שהוא מקווה שהאח הגדול יפנק אותם היום בחטיפים, פיצוחים ושתיה קלה כי הוא חושב שמגיע להם פינוק. ארז ואסי עולים שוב לשידור ומברכים את הדיירים על העלייה שלהם לגמר, כמו כן הם מודיעים שכמיטב המסורת ממתינה להם מצלמה בחדר האח הגדול כדי לצלם את חמישיית הגמר. הדיירים מצטלמים ומחייכים וכשהם מסיימים הם יוצאים לעשן בפינת העישון.

23:00 מה עושים עם המיליון?
נופר נכנסת לחדר ועמיר מבקש ממנה לבדוק אם פרידה השאירה את השקית טבק שלה, נופר אומרת לו שאין סיכוי שהיא השאירה להם את השקית ואכן בודקת ורואה שהשקיות לא נמצאות. עמיר לא מסתיר את אכזבתו ואומר שהוא בשוק שפרידה לא השאירה להם את השקיות שלה. עמיר ניגש למטבח ורואה את סיון מהורהרת, הוא שואל אותה לפשר מצבה ותוהה אם זה קשור אליו.  סיון אומרת שזה לא קשור אליו, היא פשוט עוברת משהו קטן עם עצמה ולא מעוניינת לשתף בזה אף אחד. עמיר יוצא מהמטבח לא מסופק מהתשובה ומבקש ממנה שאם בכל זאת היא תרצה לדבר, הוא כאן בשבילה. ליהיא נכנסת למטבח וסיון מודה שעובר עליה משהו שקשור לעמיר, ואומרת לליהיא שאם ההרגשה לא תעבור לה היא תשתף אותה במחשבות שלה. ליהיא שואלת את סיון מה היא תעשה עם מיליון שקל וזו עונה שהיא תתרום חלק מהכסף ועם שאר הכסף היא תתחיל את חייה. ליהיא אומרת שהיא תתן חלק מהכסף למשפחתה, ובשאר הכסף היא תקנה דירה בלוס אנג'לס. הן יוצאות לכרכרה ומעשנות עם עמיר ונופר כשלפתע האח הגדול קורא לכל דיירי הבית להיכנס אליו לחדרו.

00:00 לא שימי, הדג
הדיירים מקבלים שמפניה ומוזיקה מתנגנת ברחבי הבית. הדיירים רוקדים לצלילי השיר Blame it on the Boogie של הג'קסונים ולצלילי השיר I gotta felling של הבלאק אייד פיס. הדג קורא לליהיא וכל הדיירים מתקהלים סביב האוקווריום, הדג מאחל לכולם מזל טוב. הדיירים אומרים תודה וממשיכים להסתכל על הדג כאשר הוא דורש מהם "לעוף לו מהעיניים", הדיירים צוחקים וממשיכים לקרוא לדג בשם שימי. הדג אומר להם ששמו הוא לא שימי אלא הדג ומחליט לנגן לדיירים שיר אחרון. הדיירים רוקדים לצלילי השיר "הנה אני בא" של הדג נחש. הדיירים שותים ושרים בחצר, האח הגדול ממשיך לנגן שירים והדיירים רוקדים לצלילם. ג'קי ונופר מתחבקים וג'קי מספר לנופר שאמר לאח הגדול שהוא משתגע ממנה ועל כך שלא ידע מה לעשות כשרבו.


מה קרה אתמול:                                                                                                                                                                                                                                    ליהיא התעוררה והרגישה שהורידה ממשקלה בימים האחרונים ולכן היא גאה בעצמה ופרידה אף החמיאה לגזרתה. בהמשך הבוקר, סיון סיכמה כי ההדחה הקרובה היא ההדחה הכי קריטית העונה. ליהיא הסכימה איתה וטענה כי אם היא לא תודח, ג'קי יהיה זה שיעזוב את הבית כי ג'קי פישל בימים האחרונים. בצהריים, עמיר התעצבן שנופר ישנה ומבקש מהאח הגדול להפעיל שעון מעורר. פרידה אמרה לעמיר שזה לא יפה המ שהוא עושה, אך עמיר טען כי נופר תמיד מעירה אותו כשהוא נרדם באמצע היום ובין השניים התפתח ויכוח. בערב, הדיירים התיישבו לארוחת השבת וג'קי ניהל את קבלת השבת. מאוחר יותר, פרידה סיפרה לליהיא כי היא העמידה להדחה את עמיר וסיון כי לדעתה הם לא ראויים להגיע לגמר. בלילה, נופר סיפרה לסיון כי לדעתה פרידה עסקה כל הזמן בשיפוט אחרים במקום להסתכל פנימה ולהתבונן במגרעות שלה. כמו כן היא טענה כי פרידה היא דו פרצופית והיא מאמינה כי היא הדיחה וסילקה כל אישה חזקה שהייתה בבית. מאוחר יותר, פרידה טענה כי הגמר לא מעניין אותה והיא ביקשה מהצופים שיצביעו לליהיא.

'האח הגדול 3' - עדכונים ראשוניים בעמוד הפייסבוק שלנו - הצטרפו כאן


web hit counter

היום ה-101: מקבלים את השבת

נשלח 18 במרץ 2011, 2:21 על ידי שידורי טלוויזיה אונליין   [ עודכן 19 במרץ 2011, 19:07 ]

ששת הדיירים הנותרים מקבלים את סוף השבוע החדש ועדיין מעכלים את העובדה שהגמר מעבר לפינה. עמיר, סיון ונופר עוד נרגשים מהעבודה כי הבטיחו את מקומם בגמר הגדול ואילו פרידה, ליהיא וג'קי חוששים לקראת ההדחה הקרובה. בינתיים, פרידה טוענת שלעמיר ולסיון לא מגיע להיות בגמר. כל העדכונים

מאקו

העדכונים בעמוד זה מתעדכנים במהלך היום - שובו לצפות בעדכונים החדשים 

 


העדכון האחרון: 

עמיר וג'קי משוחחים בשיחתם על השהות בבית, הם מסכימים כי הם נמצאים בחוסר וודאות ואיבוד פרופורציות אל מול המציאות מחוץ לבית. ג'קי ועמיר מסיימים את שיחתם בחצר ומחליטים ללכת לישון. הם נכנסים לחדר האמבטיה, מצחצחים שיניים ונכנסים לחדר השינה.


8:00 בוקר טוב לפרידה

פרידה כהרגלה הראשונה להשכים. היא מכינה לעצמה שתייה חמה ויוצאת לכרכרה לעשן בזמן ששאר הדיירים עדיין ישנים.

09:00 שיר הבוקר מוקדש ללי עוז
הדיירים מושכמים לצלילי השיר "Hey Joe" של הזמר ג'ימי הנדריקס. ג'קי מתרגש מהשיר ורוקד ברחבי הבית ומצהיר בקולי קולות כי זה השיר שלו והוא זה שביקש אותו מהאח הגדול. פרידה הראשונה להתקלח בזמן שג'קי וסיון ממתינים לתורם במקלחת. השלושה מדברים על לי עוז וכמה חבל שהפסיד שיר בוקר שכזה וסיון אומרת כי היא מקדישה ללי עוז את השיר.
ליהיא מתעוררת ואומרת כי היא מרגישה שהורידה במשקל בימים האחרונים ועל כן היא מאוד גאה בעצמה ופרידה מחמיאה לה על גזרתה. בהמשך פרידה נכנסת למטבח ומתחילה לעמול על הג'חנון לשבת.
שיר הבוקר מושמע בשנית לטובת הדיירים שעדיין ישנים וג'קי יוצא לחצר ומסביר לקהל הצופים בבית את משמעות השיר וחוזר על כמה הוא מרוצה מכך שזה שיר הבוקר הנבחר.

10:00 משחק של פחדנים
ליהיא וסיון יוצאות לכרכרה לעשן. השתיים מדברות על ההדחה הקרובה וסיון מסכמת כי זו ההדחה הכי קריטית בעונה. ליהיא מסכימה ואומרת כי לדעתה אם היא לא תודח מחר אז ג'קי יהיה זה שיעזוב את הבית. היא אומרת כי ג'קי פישל בימים האחרונים בבית האח הגדול, והצופים בבית וודאי ראו את זה. 
בהמשך השתיים חושבות על סיסמא עם חרוזים על מנת לבקש מקהל הצופים לסמס לליהיא וסיון מציעה את הסלוגן 'אם אתם רוצים שאהיה פה מחרתיים, סמסו לשתיים'. פרידה מצטרפת לכרכרה ואומרת כי המשחק בבית האח הגדול הוא משחק של פחדנים ואנשים חסרי ביטחון ועל כן ליהיא והיא מועמדות מחר להדחה. סיון שואלת אותה לכוונתה ופרידה נותנת כדוגמא שהיא בחרה לא להעמיד את נופר להדחה מכיוון שמגיע לה מקום בחמישיית הגמר ללא קשר אם היא אוהבת אותה או לא ודיירים אחרים לא נוהגים כך ומעמידים להדחה דווקא אנשים שמגיע להם לזכות בגמר. 
סיון מספרת לעמיר על מה שפרידה אמרה וטוענת כי מדובר בחוסר מודעות משווע של פרידה שאינה מבינה מה הולך סביבה. היא מוסיפה ואומרת כי במקום להסתכל על העובדה שהיא מועמדת כהזדמנות לעשות חשבון נפש ולחשוב אולי מה גורם לאנשים להעמיד אותה להדחה, היא מעדיפה לחשוב שהיא מושלמת ומעמידים אותה כי היא עלולה לזכות.


11:00 עמיר מכין לבנות ארוחת בוקר
נופר וסיון יושבות בחצר ומדברות על השיחה שהייתה לסיון עם פרידה. סיון מספרת לנופר כי פרידה אמרה שבחרה לא להעמיד את נופר להדחה מכיוון שמגיע לה להיות בחמישיית הגמר ונופר אומרת כי היא לא מאמינה שפרידה באמת חושבת כך והיא רק מנסה לצאת גדולה בצורת הדיבור שלה. נופר מוסיפה ואומרת כי פרידה לא רואה אף אחד מלבד את עצמה והסיבה היחידה שהיא הגיעה כל כך רחוק במשחק זה בגלל שאנשים נתנו לה במה, כולל היא בעצמה. 
בהמשך עמיר נכנס להכין ארוחת בוקר וחותך סלט ירקות גדול שיספיק לכל דיירי הבית. סיון, נופר וליהיא מצטרפות אליו בפינת אוכל והשלוש מחמיאות לו על האוכל שבישל.  

12:00 ג'קי מכין ארוחת בוקר
עמיר וסיון יושבים בכרכרה בזמן שג'קי ונופר טובלים בהוט טאב ונהנים ממזג האויר החם והשמש היוקדת. נופר מפצירה בסיון להצטרף אליהם ולשים על עצמה בגד ים אך זו מחליטה שהיא מעדיפה להישאר עם עמיר בכרכרה. 
בהמשך ג'קי נכנס לבית ומכין לעצמו ארוחת בוקר הכוללת ירקות חתוכים, חומוס ולחם. לאחר שמסיים לאכול הוא יוצא לחצר ומשחק כדורגל עם עצמו בזמן שנופר עדיין משתזפת בהוט טאב.

13:00 עמיר משתעמם
עמיר וליהיא יושבים בכרכרה ומדברים. ליהיא אומרת שהיא מרגישה מצויין עם העובדה שהיא מועמדת להדחה השבוע. מלבד זאת היא אומרת שהיא הורידה 5 קילו ממשקלה, מה שגורם לה להיות עוד יותר שמחה. הם מסיימים לעשן ומצטרפים לג'קי ולנופר להשתזף ליד ההוט-טאב. עמיר מבקש מהאח הגדול לקרר מעט את ההוט-טאב, כי הוא רותח וחם בחוץ. ג'קי מביא בירות לכולם והם שותים ושרים. פרידה יוצאת מהקונכייה והולכת לעשות כביסה, נופר וליהיא עוברות לכרכרה ומעשנות סיגריה ועמיר מתלונן על שיעמום וחוסר חשק ומבקש שייפול עליו פסנתר.

14:00 פרידה וליהיא מכינות את ארוחת הערב
ליהיא מציעה לעמיר לשחק אתה סטנגה וזה נענה לבקשה בטענה שגם ככה אין לו משהו אחר לעשות. הם מתחילים לשחק ונופר צופה מהכרכרה במתרחש. ליהיא מנצחת את עמיר פעמיים ומחליטה לפרוש בשיא. היא הולכת לעשן בכרכרה ומצטרפת לפרידה וסיון שכבר יושבות שם. עמיר מתעצבן מזה שנופר ישנה ופונה לאח הגדול ואומר לו שיפעיל שעון מעורר כי זה לא פייר שהיא נרדמה. פרידה אומרת לעמיר שזה לא יפה מה שהוא עושה ועמיר אומר שזה מגיע לנופר כי היא תמיד מעירה אותו כשהוא יושן. בין השניים מתפתח ויכוח ובסופו עמיר אומר לפרידה שהוא מתחשב בכולם ושלא תגיד לו איך להתנהג. פרידה וליהיא נכנסות למטבח ומתחילות לשקוד על הכנת מרק ירקות לארוחת הערב, פרידה חותכת גזרים וליהיא חותכת חציל.

15:00 ליהיא מאושרת ומתרגשת
פרידה וליהיא עדיין במטבח מכינות את ארוחת הערב בזמן שג'קי משתזף בחצר, עמיר וסיון מדברים במיטה ונופר ישנה בסלון. ג'קי מסיים את פעולת השיזוף שלו ונכנס חזרה לחדר, שם יושבים עמיר וסיון ונחים. נופר מתעוררת משנתה ויוצאת לעשן עם ליהיא בכרכרה, ליהיא אומרת שהיא מרגישה את הסוף והיא מאושרת ומתרגשת מכך. סיון יוצאת אף היא לכרכרה ושלושתן מדברות על ארוחת הערב. ליהיא מסיימת לעשן וחוזרת לתת יד לפרידה עם הסירים במטבח.

16:00 כשנהיה קשה נהיה טוב
נופר נשכבת במיטתה וקוראת בתנ"ך. פרידה בינתיים ממשיכה בהכנות הקדחתניות לארוחת הערב וג'קי יוצא לעשן סיגריה של חוסר ודאות בכרכרה. הוא ממלמל לעצמו שהוא עבר בבית חוויה מדהימה שלא ישכח לעולם. הוא אומר שהיה מאוד קשה אבל ככל שנהיה לו יותר קשה ככה גם היה לו יותר טוב. נופר יוצאת לחצר וג'קי מחבק אותה חיבוק של געגוע ומאחל לה שבת שלום. הוא נכנס למטבח ושואל את פרידה אם היא צריכה עזרה, פרידה מבקשת ממנו לשטוף את הכלים בכיור וג'קי נענה לבקשותיה. נופר נכנסת למטבח ופרידה אומרת לה שזה לא יפה שעמיר העיר אותה היום בכוונה ושעכשיו הוא הלך לישון. בינתיים גם סיון וליהיא נכנסות למטבח, אוכלות ועוזרות לפרידה בהכנות האחרונות.

17:00 ג'קי בלבן
סיון וליהיא יוצאות לעשן ולשתות בכרכרה וג'קי מצטרף אליהן לסיגריה. ליהיא חוזרת למטבח לעזור לפרידה וסיון לוקחת את קרש הגיהוץ כדי לגהץ לג'קי את חולצתו הלבנה, ג'קי מסביר לסיון שהוא רצה להיכנס אתה לבית אבל חשש שכולם ייכנסו בלבן אבל בסוף אף לא דיר אחד נכנס לבית בלבן. נופר ועמיר בינתיים יושבים בכרכרה ומדברים על בתי קפה. עמיר אומר שהילה חולה על בתי קפה וזה מה שהיא עושה כל היום. פרידה מסיימת את פעולת הבישול ויוצאת לעשן בכרכרה כשליהיא וג'קי בינתיים שוטפים את הכלים בכיור. ליהיא אומרת שלדעתה בעוד כחצי שעה ארוחת הערב תהיה מוכנה ויחד עם ג'קי, מתחילים לסדר את הצלחות והסכו"ם על שולחן לקראת הארוחה.

18:00 שבת שלום
עמיר וסיון מעבירים את הזמן עד לארוחת הערב ובינתיים משחקים כדורגל בחצר. עמיר מלמד את סיון איך לבעוט בכדרו כהלכה וכשהוא מתייאש הם יושבים לעשן. פרידה מצטרפת אל השניים, מעשנת ומאחלת דרישת שלום חמה לתותי ומייחלת שהן ייפגשו מחר. הדיירים מתיישבים לבסוף בשולחן השבת וג'קי עושה את הקידוש. פרידה מצטרפת לשולחן רק כשמסתיים הקידוש ומוזגת לכולם מהקוסקוס שלה. הדיירים מחמיאים לפרידה על הקוסקוס הטעים ופרידה מאחלת לכולם שיהיו בריאים.

19:00 לסיון ועמיר לא מגיע להיות בגמר?
ג'קי ועמיר נשארים ליד שולחן השבת ועוברים על הברכות לשבת. פרידה וליהיא יושבות לעשן בכרכרה ומבקשות מהאח הגדול שידליק להן את התנור. פרידה אומרת לליהיא שלמרות שהג'חנון שלה משמין היא לא יכולה לוותר עליו ביום שבת, לדבריה שבת בלי ג'חנון זו לא שבת. פרידה מתכננת להיכנס לישון בקונכייה מוקדם אבל ליהיא מזכירה לה שיש היום שידור ושהיא צריכה להיכנס לחדר האח הגדול. פרידה אומרת לה שהיא לא יכולה להיות חברה של אף אחד בבית מלבדה. היא מוסיפה ואומרת שעמיר הוא מזוייף ולא אמיתי ולכן הוא העמיד אותה להדחה. פרידה מגלה לליהיא שהיא לא העמידה את נופר להדחה אלא את עמיר וסיון, כי לדעתה הכי לא מגיע להם להיות בגמר. פרידה נכנסת בכל זאת לנוח בקונכייה ועמיר ונופר מצטרפים לליהיא לעשן בכרכרה. נופר מספרת לעמיר על סבתה שרצתה להתגרש מבעלה כשהייתה בת 70 ואומרת שהיא הסבתא המצחיק ביותר בעולם.

20:00 פרידה דו פרצופית
נופר מדברת עם סיון על פרידה בכרכרה ואומרת שהיא שמחה מאוד שעמדה על עקרונותיה בבית ויצאה נגד ההתנהגות האגרסיבית והברוטלית שלה. עוד היא אומרת כי פרידה עוסקת כל היום בשיפוט אחרים במקום להסתכל פנימה ולהתבונן במגרעות שלה, ולא מבינה כיצד תותי מסוגלת לחיות עם אשה כה קשה, גסה וסוציומטית. סיון טוענת כי פרידה היא אשה דו פרצופית ונופר מאמינה כי היא הדיחה וסילקה כל אשה חזקה שנכנסה לבית. בהמשך נזכרות השתים במרב ומסכימות כי היתה אשה חזקה, חכמה ואמיתית, שנפלה קורבן לתעלולים של פרידה. עוד נזכרות השתים בשיחה שניהלה פרידה עם יגאל, בה האשימה אותו בבטלנות ובזבוז כסף ראוותני, ובתשובתו החדה של יגאל "את הכסף שהרווחתי לא בזבזתי על סמים". הן מסכימות כי פרידה מציגה את עצמה כאשה חרוצה, אמיתית, טובת לה וקדושה אך מאמינות כי לא כך הדבר ואפילו התנהגותה מוכיחה את ההפך הגמור. שיחתן נקטעת כשליהיא מצטרפת לכרכרה ונופר לנכנסת לתוך הבית כדי למרוח לק חדש.

21:00 הגמר לא מעניין את פרידה
הדיירים מתכוננים לקראת השידור החי בערוץ 2, מתרכזים בסלון ומעבירים את הזמן בשיחות קטנות. ליהיא מחמיאה לסיון על הלק בציפורניים ונופר מרוצה מהצבע העז של חולצתו של עמיר. פרידה, שמתלוננת על עייפות, אומרת לדיירים כי היא מתכננת ללכת לישון אחרי השידור, אולם עמיר טוען כי זה ערב שישי ולכן עליהם לבלות ולהנות יחד. ג'קי, ליהיא ופרידה נכנסים זה אחר זה לחדר האח הגדול, ושם מנסים לשכנע את הצופים מדוע הם אלו שצריכים להישאר בבית. בתום השידור מודיעה פרידה כי ביקשה מהצופים להצביע לליהיא וכי הגמר כלל לא מעניין אותה. הדיירים משוחחים על ההדחה מחר וסיון אומרת שהיא עדיין לא מאמינה שהגמר בעוד ימים ספורים. נופר, עמיר, סיון וליהיא נכנסים יחד למטבח ומדברים על התקציב האחרון ורשימת הקניות שהזמינו. סיון וג'קי מחשבים כמה בירות שתה כל אחד וכמה בירות עוד נשארו בבית.

22:00 מי ניצח באח הגדול הספרדי?
הדיירים מוזגים לעצמם כוסות יין, עושים לחיים ומאחלים האחד לשני בהצלחה בגמר. מיד אחר כך יוצאים כולם לכרכרה לעשן סיגריה. ליהיא ונופר מדברות על מוזיקה, וליהיא שרה את השיר שהקליטה בארה"ב לפני כמה שנים. נופר נזכרת במשימת האירווזיון והשתיים מעלות זכרונות מהחזרות לשיר "בנדידו". בהמשך, נופר מספרת כמה התגעגעה לאוכל של אמא שלה ופרידה טוענת שהאוכל שלה יותר טוב. נופר צוחקת ואומרת שפרידה תמיד חושבת שהיא הכי טובה בהכל. היא פונה למצלמה ומוסרת ד"ש לאמא שלה ומבטיחה לה כי האוכל שלה הוא הטעים ביותר. ליהיא נזכרת במאכלים שהיא מתגעגעת אליהם, וסיון מספרת על הרגלי הבישול של אמא שלה.  נופר, ג'קי , סיון ועמיר ננסים לחדר השינה ומדברים על האח הגדול הספרדי. הם מנסים לחשב האם התכנית בספרד נגמרה כבר, ואם כן, מי זכה ובאיזה מקום סיימה לידיה. בהמשך, סיון, ליהיא ונופר מנסות להיזכר מי ישן באיזו מיטה מתחילת התכנית, וליהיא נזכרת בתקופה בה ישנה עם עתי באותה מיטה. בהמשך, ליהיא סיפרה לסיון ונופר כי היא מעדיפה לצאת בשבת הקרובה מאשר לצאת מקום חמישי בגמר כי בהדחה מחר יתעסקו רק במודח.

23:00 ג'קי לא יודע להפסיד
בחצר, ג'קי יושב לבדו ומעשן ומדבר למצלמה, הוא אומר שהתמיכה מבחוץ חשובה לו ומקווה שהוא משמח את המשפחה שלו. בחדר השינה, נופר וליהיא נזכרות במסוק שנשלח בשביל נופר ונופר אומרת שהיא ממש רוצה לדעת מי שלח לה את המסוק. נופר מספרת לליהיא שיגאל שלח לדנה את המסוק וליהיא ההמומה חושבת שהוא גם שלח לה. נופר שואלת את ליהיא אם היא חושבת שג'קי ישאר, ליהיא שואלת בחזרה את נופר מה היא חושבת ונופר אומרת שהיא לא יודעת. ליהיא טוענת שג'קי משקר מאחורי גבם, הוא לא יודע להפסיד, לא יודע לקבל ביקורת ולא חכם. היא מוסיפה שלמרות הכל, ג'קי עשה מחוות בשביל נופר ואף המציא שפה. ליהיא מוסיפה שבכל שבוע חשבה שג'קי יעזוב ונופר אומרת כי היא בטוחה שאם ג'קי יהיה בגמר הוא יזכה. ליהיא טוענת שלנופר יש יותר סיכוי לזכות אך נופר לא מאמינה ואומרת שהיא לא יכולה להשוות בינה לבין ג'קי. בסופו של דבר הן מסכימות לשוחח על זה בעוד שבוע ונופר אומרת שהיא יודעת מה הקהל אוהב. ליהיא אומרת שהקהל אוהב אנשים נורמלים כמו שפרה או אלירז ולא אנשים שמדברים אל בובות ומנסים לבדר אל מול המצלמות.

00:00 מצחיק או לא מצחיק?
בחדר השינה, נופר, ליהיא וסיון משוחחות על ההדחה של מחר ונופר אומרת כי זה מעצבן שהם היו צריכים להעמיד להדחה. סיון לא מסכימה ואומרת שזה יותר מעניין מאשר העמדה קולקטיבית, ליהיא אומרת שאם הם היו אומרים שם אחד כולם היו מועמדים. הן משוחחות על ההעמדות וסיון שואלת את ליהיא אם פרידה העמידה אותה להדחה, ליהיא צוחקת ואומרת שהיא לא יודעת. האח הגדול קורא לנופר וליהיא לחדרו ועמיר מקניט אותן ואומר שהן חייבות לעשות בלאגן לקראת הסוף. עמיר שואל את סיון על מה נופר וליהיא דיברו וסיון מסבירה לו כי הן ניסו לנחש מי העמיד את מי.

נופר וליהיא יוצאות מחדר האח הגדול וליהיא מבקשת מכולם לא לדבר על הדחות. עמיר שואל את ליהיא וסיון מה הן חושבות שהסדר בגמר יהיה, ליהיא מסרבת לענות אך בסוף נכנעת ואומרת כי לדעתה עמיר יהיה במקום החמישי, סיון רביעית, ג'קי שלישי, נופר שנייה ופרידה תזכה במיליון. נופר צוחקת ועמיר חושב שזה לא יקרה, ליהיא אומרת שאין סיכוי שג'קי יזכה. ליהיא לא חושבת שג'קי מצחיק אך עמיר חושב אחרת, ליהיא אומרת שאין על מה להתווכח וזוהי דעתה בלבד. ליהיא אומרת שהיא אוהבת להיות מועמדת אך מאוד לחוצה מהמעמד, עמיר אומר לה שהוא מאוד רוצה שהיא תישאר אך לא יותר מג'קי. ליהיא אומרת שהיא חשה שהיא ועמיר יותר קרובים מאשר עמיר וג'קי ולא מאמינה שעמיר וג'קי יבלו אחרי צאתם מהבית. עמיר לא מסכים עם ליהיא ואומר שג'קי הוא כיפי והוא אוהב לבלות עימו.

01:00 חיילת או אוהבת
בכרכרה נופר וסיון משוחחות בזמן שעמיר מבלה בהוט טאב. הבנות מחליטות ללכת לישון, הן נכנסות לבית ומצחצחות שיניים בחדר האמבטיה. בינתיים בחצר, עמיר יוצא מההוט טאב ומשוחח עם ג'קי בכרכרה. ג'קי אומר לעמיר שעליהם לזכור את הרגעים השמחים בבית וליהנות מהזמן שנשאר. עמיר אומר לג'קי שהוא מתעצבן מכל דבר, הוא אומר כי הוא חושב לנסות לשתוק ואולי כך לא יתעצבן מכל מיני דברים שהוא שומע. עמיר אומר שמבחינתו הוא עשה את שלו מכל הבחינות, ג'קי מסכים איתו ואומר שכל מה שנשאר להם זה ליהנות. ג'קי אומר שנמאס לו מהעקיצות של נופר והוא החליט לשים לה גבולות, הוא מוסיף כי התרחק מליהיא מכיוון שליהיא התקרבה לפרידה ולטענתו ליהיא היא חיילת של פרידה. עמיר אומר לג'קי כי הוא חושב שליהיא קרובה לפרידה כי היא באמת אוהבת אותה.


מה קרה אתמול:                                                                                                                                                                                                                                    פרידה התעוררה, מסרה ד"ש לתותי וסיפרה כי היא נורא התבאסה כשלי עוז הודח מהבית. בהמשך הבוקר, הדיירים ערכו את חלוקת התקציב האחרונה שלהם והדיירים הרשו לעצמם להתפנק אך בתום החישוב הסופי גילו כי הם חרגו מהתקציב והחלו להוריד מוצרים והסערות מעט געשו. פרידה טענה כי אם יורידו ירקות מהתקציב היא לא תבשל השבוע. בצהריים, עמיר מציע לפרידה לרקוד ריקודי בטן כדי שהאח הגדול יפנק אותם אך פרידה טענה כי היא מוכנה לעשות הכל עבור משהו מהותי כמו מסר מתותי ולא בשביל מסיבה או אוכל. בהמשך, ג'קי ונופר התווכחו בהוט טאב עד שנופר עזבה את ההוט טאב ונכנסה לחדר השינה בעצבים. שם סיפרה לעמיר וסיון כי ג'קי טען כי הוא סחב אותה לאורך העונה. בערב, נופר סיפרה שג'קי כל הזמן מנסה להוציא אותה מגעילה ושכבר נמאס לה מהזלזול שלו כלפיה ומספרת כי אין לה מקום בגופה להכיל מקום לג'קי ושהוא צריך להסתדר בכוחות עצמו. מאוחר יותר, הדיירים גילו כי עמיר, סיון ונופר הבטיחו את מקומם בגמר הגדול ואילו פרידה, ליהיא וג'קי נמצאים ברשימת המועמדים להדחה ואחד מהם יעזוב את הבית ביום שבת.

'האח הגדול 3' - עדכונים ראשוניים בעמוד הפייסבוק שלנו - הצטרפו כאן


web hit counter

1-10 of 112