Головна

Чи перед компаніями чи перед приватними особами може постати проблема транспортування чи тривалого зберігання різного роду товару. Найсучаснішим вирішенням цієї проблеми є біг-бег. Цей вид тари з'явився порівняно недавно, але успішно й швидко завоював популярність у світі. Широке використання біг-бегів пов'язане і з його відносно невеликою вартістю, і з його надійністю, і з широкими функціональними можливостями.

Біг-бег виготовляється з поліпропіленового матеріалу, щільність якого вибирається залежно від вантажопідйомності й коефіцієнта безпеки. За кількістю строп для розвантажувально-навантажувальних робіт розрізняють одностропні, двостропні й чотиристропні біг-беги. Стропа сформована з матеріалу контейнера і є його продовженням. Бувають біг-беги з навантажувальними клапанами, з вивантажувальними клапанами чи без них, з вкладишами й без вкладишів, з фартухами й без них, залежно від призначення вантажу. Ширина і висота біг-бегів може бути вибрана так само.

Компанія "КТ" пропонує високоякісні мішки біг-бег, як нові, українського виробництва, так і ті, що були один раз в обороті, імпортного виробництва. Наша компанія може виготовити біг-беги різних конструкцій і модифікацій. Стандартними розмірами біг-бегів є: ширина 90 см, довжина 90 см, висота 130 см, місткість одна тонна, об'єм один кубічний метр. Довжина стропи від 45 до 60 см. Докладнішу інформацію про біг-беги можна прочитати на підсторінці.

Також для транспортування і зберігання різного роду продукції чи вантажу використовують поліпропіленові мішки. Ринкові застосування поліпропіленових мішків включають в себе: харчові продукти, корми для тварин, будівельні матеріали, добриво, хімічні препарати, гранульовані полімери, різні сипучі матеріали. Поліпропіленові мішки можуть бути різних розмірів, вантажопідйомності, щільності й інших корисних для збереження товару властивостей. Докладнішу інформацію про поліпропіленові мішки можна прочитати на підсторінці. Так, для зберігання чи транспортування цукру, необхідно використовувати мішок з поліетиленовим вкладишем, який встановить додатковий захист від попадання вологи в продукт.

І біг-беги і поліпропіленові мішки можна замовити у нас, зі складу в Києві.