למרות כל מה שמתרחש....קורסי הקיץ תשע"ד
פדיקור קבוצתי נוסח קורס המיו-פאשיה- "רכבות אנטומיות"
שלום לכולם,

למרות כל מה שקורה,

למרות כל מה שמתעופף משם לכאן ומכאן לשם 

ובעיקר- בגלל כל מה שקורה בקיץ הלוהט הזה-

יותר מתמיד- אנו זקוקים לחזור אל הגוף, אל הנפש,

בדרכים ונתיבים חדשים.

אנחנו זקוקים למצוא נקודות איזון חדשות,

ולהביא אותן בחזרה גם לתלמידינו, מטופלינו, משפחתינו.

הנה מה שמוצע, לאור הבקשות שעלו מהשטח: 
א. סדנאות קצרות  לרקדנים, מורים למחול, מורים לפילאטיס ויוגה. 
ב. סדנה קצרה לשחקנים ואנשי תיאטרון. 
ג. מפגש רענון והרחבה למי שכבר מכיר את יסודות ניתוח התנועה של לאבאן 
אתם מוזמנים להציץ ברשימה, לבחור את מה שמסקרן אתכם, להיכנס לקישור הרלוונטי ולהירשם. זה יבטיח את פגישתנו.

סדנאות  יולי-אוגוסט 2014 :  
היכנסו לקישורים שמעניינים אתכם- הירשמו והצטרפו אל מי שכבר בחר בסדנה.

1. "מנשימה ועד קודקוד"- "מנשימה ועד קודקוד"- סדנת תנועה התפתחותית ליוגה, פילאטיס ומחולקורס למורות (ומורים) ליוגה ופילאטיס, העוסק בדפוסי התנועה והשפעתם על אפשרויות התנועה הפסיכו-פיזית של המתרגלים. הקורס מתקיים בחסות סטודיו "אלה פילאטיס" במרכז הכרמל, חיפה.
שישי-שבת  5-6.9.14. ההרשמה המוקדמת מסתיימת בקרוב.
כל הפרטים- בקישור הזה.    

2. "זה לא מה שאני אומר, אלא איך שאני אומר את זה"- סדנה לשחקנים, מורים לתיאטרון, פסיכודרמטיסטים/דרמהתרפיסטים, העוסקת באיכויות התנועה על פי לאבאן (Effort) ותפקידן ביצירת הדמות וההתרחשות התיאטרלית.  הסדנה תתקיים בחמישי-שישי- 31.7-1.8.14.  
הסדנה התקיימה בהצלחה!! נהנינו מאד. היה כיף לצחוק (על אף ימי הלחימה בדרום).
כל הפרטים- בקישור הזה.  

3. "מיו פאשיה בתנועה- המישור הסגיטלי" - סדנת המשך לסדנת "הרכבות האנטומיות" המיועדת לא רק למי שלמד את קורס המבוא. הסדנה נדחתה לחורף 2014-15.
כל הפרטים- בקישור הזה.  

4. "סדנת רענון של יום לבוגרי קורסי ניתוח תנועה לאבאן- "להכיר מחדש את המוכר (??!!) לי"מפגש שמטרתו רענון, הרחבה והעשרה של דרכי עבודה עם איכויות התנועה וצורת הגוף - Effort/Shape על פי לאבאן כבסיס לצפייה וניתוח תנועה, ולעבודה עם תלמידים ומטופלים. הסדנה נדחתה לימים שקטים יותר. 
כל הפרטים- בקישור הזה.  


ולאחר שנסיים את הקיץ, הנה מה שבע"ה יתקיים במהלך תשע"ה:

  1. "מהמרכז ועד לקצוות" - שימוש בדפוסי הארגון התנועתי לשכלול יכולות ביצוע של מורים ורקדניםסדנת יומיים לרקדנים, מורים ויוצרי מחול. הסדנה תתקיים בתחילת תשע"ה. 
  2.  "ליצור מתוך ידע"- קורס ייעודי לרקדנים, יוצרים ומורים למחול. סדנה המתמקדת בעקרונות השימוש במרחב ובדינמיקה של התנועה על פי לאבאן כמקור לתנועה, וכדרך לארגן חומר תנועתי לידי עבודת מחול. הסדנה תתקיים בתשע"ה.
  3.  "להביא את הגוף אל גוף הידע שלי"- סדרת מפגשים קצרה המבוססת על עקרונות ניתוח תנועה לאבאן, ומיועדת לכל מי שרוצה לפתוח חלון אל האופן בו הוא מביא את עצמו דרך גופו ותנועתו אל עבודתו עם אנשים אחרים, במערכות יחסים וביחסים עם הסביבה. יתחיל לאחר חגי תשרי תשע"ה. 
  4.  סדנאות רענון של יום לוותיקי קורס "העצמי הנוכח בגופי"- קישוריות גופנית. מפגשים המיועדים למי שכבר מכיר את דפוסי הקישוריות על פי בארטנייף. 
  5.  קורס מבוא לניתוח תנועה לאבאן למורים לכוריאוגרפיה ומחול. יתחיל לאחר חגי תשרי תשע"ה. 
 אם הקורסים הנ"ל מעניינים אתכם- אנא מלאו את הטופס הקצר הזה, אשר ייתן  מושג על היקף ההתעניינות בכל תחום בו עוסקים הקורסים הנ"ל (התעניינות שאינה מחייבת בשלב זה, וברור שהמידע על הקורסים כרגע הינו חלקי ביותר) ועל יכולתכם להשתתף בקורסים בקיץ הקרוב, או בעתיד. 

לפרטים ושאלות- מילכה 054-4643230


תודה ולהתראות בקיץ!!!