Головна


Сообщение без заголовка

опубліковано 24 серп. 2016 р., 04:03 Світлана Попович   [ оновлено 16 лют. 2017 р., 06:58 ]

«
        

Сообщение без заголовка

опубліковано 22 груд. 2015 р., 07:12 Освіта Берез   [ оновлено 21 лип. 2016 р., 07:22 користувачем Світлана Попович ]Без названия

опубліковано 25 лист. 2015 р., 07:13 Освіта Берез   [ оновлено 16 лют. 2017 р., 06:59 користувачем Світлана Попович ]


Зовнішнє незалежне оцінювання - 2016

опубліковано 25 лист. 2015 р., 06:50 Освіта Берез   [ оновлено 25 лист. 2015 р., 06:55 ]

Щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році

Відповідно до  наказу  Міністерства  освіти і науки  України від 14.09.2015 № 923  «Деякі питання проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» (із змінами) зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (ЗНО),  в  2016 році проводитиметься з 05 травня до 10 липня.

Особи, які зареєструються для проходження ЗНО,матимуть можливість скласти тести з таких предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, російської мови, французької мови. Кожен учасник ЗНО матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

Для всіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати ЗНО з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за підсумками державної підсумкової атестації, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Також як результати ДПА зараховуватимуться результати складання тестів із математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання– це добровільне тестування осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, що дає їм можливість ознайомитись із процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні в 2016 році триватиме з 5 до 30 січня 2016 року.

Більш детальна інформація за посиланням: https://sites.google.com/site/berezneguvateosvita/zno


«Я - патріот своєї землі!»

опубліковано 22 жовт. 2015 р., 05:42 Освіта Берез   [ оновлено 27 жовт. 2015 р., 12:23 користувачем Володимир Бунько ]

    З метою  активізації  роботи  з  національно-патріотичного  виховання в  загальноосвітніх закладах Березнегуватського району з 05 по 20 жовтня 2015 року були проведені загальношкільні батьківські збори на тему «Я -  патріот  своєї землі!»,  присвячені  Дню захисника Вітчизни,  Дню українського козацтва  та Дню  молитви  за волю і державність України. Форми проведення заходів: загальношкільні  лінійки; літературно-музичні композиції з елементами віртуальної подорожі «Україна у моєму серці»; класні години «Молитва за Україну»; круглий стіл з мультимедійною презентацією « З любов'ю до України”;  Козак-квест з посвятою учнів 1 класу у козачат та фінальною козацькою кашею для учнівсько-батьківської громади.

    Заходи пройшли на позитивній хвилі, в атмосфері живого спілкування батьківських та педагогічних колективів.    Завершилися зустрічі фотографією на пам'ять . Такі заходи  назавжди залишаться у пам'яті справжніх патріотів України та стануть  справжніми уроками життя.

    …Подивись навколо – це наша з тобою земля. Хто захистить її, якщо не ми? Будьмо сильними! Захистимо Україну!

Шановні освітяни!

опубліковано 2 жовт. 2015 р., 04:11 Освіта Берез

Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти.

Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Висловлюємо  щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте своїм вихованцям.

Хай же на шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Начальник відділу освіти   С.С.Батьковець

Начальник КУ «РМК» Н.Д.Юхименко

Голова профспілкового комітету Д.М.Лісовська

Керівникам навчальних закладів

опубліковано 24 вер. 2015 р., 06:33 Освіта Берез

Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/47888/     


День туризму та спорту

опубліковано 24 вер. 2015 р., 06:14 Освіта Берез

    В Маліївській ЗОШ І-ІІІ ступенів 17 вересня 2015 року за планом роботи школи був проведений день туризму та спорту. Його організаторами були: Гапонов А.А, Бреус А.Я., Дєдєнко І.В. та класні керівники. Всі учні та вчителі школи здійснили піший похід до лісосмуги за селом , відстанню 4 км.

    Взявши туристичний інвентар, провели змагання між старшокласниками на кращого кашовара. Переміг 11 клас, класний керівник Кривошеєва М.В.

Учні початкової школи брали участь в конкурсі на «гарно оформлену страву», в якому перемогла дружба.Збірними командами школи провели спортивні змагання.

            Учні Маліївської ЗОШ І-ІІІ ст.. вже третій рік поспіль проводять дні туризму та спорту на природі. Такі заходи розвивають в учнів вміння орієнтуватися на місцевості, надавати першу долікарську допомогу,приготування обіду в польових умовах, зміцнюють фізичний стан організму, дають змогу закріпити отримані знання практичним досвідом.

Всі учасники туристичного походу отримали гарні враження та відмінний настрій.

педагог-організатор     І.В. Дєдєнко

Без названия

опубліковано 24 вер. 2015 р., 05:57 Освіта Берез   [ оновлено 18 лип. 2016 р., 07:01 користувачем Володимир Бунько ]

     

Сообщение без заголовка

опубліковано 1 вер. 2015 р., 02:24 Освіта Берез

Шановні освітяни !

         Щиро вітаю з Днем знань – справжнім всенародним святом доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий   і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання,  до нових звершень, до самостійного життя. З усією теплотою серця цього дня висловлюю слова подяки за  Вашу щоденну напружену, титанічну працю . Ви не тільки щедро ділитися своїми знаннями, а й виховуєте молоде покоління свідомих громадян,справжніх патріотів своєї держави. Ваша  мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Нехай цьогорічний першовересень буде  сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!
                                                                 З повагою, Голова профспілки Д.М.Лісовська         

                                                                                                

1-10 of 57

Comments