Експрес-інформація

http://www.airo.com.ua/УВАГА! Конкурс на вакантну посаду головного спеціаліста відділу освіти.


На базі Березанської ЗОШ І-ІІІст.відбулося засідання районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи, практичних психологів та соціальних педагогів.


На базі відділу освіти відбулося засідання районного методичного об’єднання заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему « Про організацію навчально-виховного процесу загальноосвітніх навчальних закладів в 2018-2019 н.р.» .


«Підготовкашколи до впровадженняосвітнього простору НУШ »

Поліція Березанщини інформує, що з 1 червня 2018 року розпочалась всеукраїнська операція «Літо», яка покликана захистити дітей під час відпочинку на канікулах у школі.07 червня  2018 рокуна базі відділу освіти відбулося засідання районного методичного обєднання вчителів основ здоровя на тему «Упровадження інноваційних  здоровя збережувальних технологій у навчально-виховний процес»

17 травня 2018 року на базі відділу освітивідбувся семінар-практикум вчителів образотворчого мистецтва.

03 травня 2018 року на базі відділу освіти відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства на тему «Методи активізації пізнавальної діяльності учнів як засіб розвитку предметних компетентностей на уроках історії».

Серце до серця

Олімпіада в початковій школі

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ- 2018. 06 квітня 2018 року на базі відділу освіти відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня.

В рамках атестації педагогічних працівників та з метою популяризації власних здобутків 04 квітня 2018 року на базі Комісарівської школи пройшов районний семінар вчителів фізичної культури.

Події які відбулися 29 березня 2018 року

Відбувся районний семінар директорів ЗДО району на тему « Спостереження, аналізування і оцінювання заняття»

«Міжпредметні зв’язки як засіб реалізації компетентнісного підходу в Новій українськійшколі на уроках в початковій школі»

«Охорона праці очима дітей»

19 січня 2017 року на базі Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів.

18  січня 2017року набазі відділу освіти  відбувся семінар вчителівфізичної культури   на тему: «Підготовкадо спортивно-масових заходів в 2017 році»

05  січня 2017року набазі Березанської  ЗОШ відбувся майстер-клас вчителівфізики  на тему: «Використання ІКТ дляпідвищення якості навчання»

14 грудня 2016 року на базі Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувсясемінар вчителів фізичної культури та Захисту Вітчизни

29 листопада 2016 року на базі Березанського ДНЗ«Сонечко»  було проведено семінар–практикум для новопризначених завідувачів ДНЗ на тему «Планування діяльностіДНЗ»

24 листопада 2016 року набазі Рибаківської ЗОШ відбулися  семінаривчителів фізики  на тему:«Формування життєвоїкомпетентності учнів шляхом використання практично орієнтованих завдань науроках фізики »

22 листопада 2016 року на базі Березанської ЗОШІ-ІІІ ст. було проведено семінар-нараду для відповідальних за проведення ЗНО

Про підсумки І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»

22 жовня на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти м.Миколаєва відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського турніру юних географів . Цьогоріч турнір зібрав ширше коло юних інтелектуалів. За перемогу змагались 19 команд загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області.


     29 вересня 2016 року на базі Коблівського ДНЗ "Сонечко" відбувся районний семінар для завідувачів та вихователів району на тему "Впровадження педагогічних ідей В. Сухомлинського в навчально-виховних процесах "ДНЗ"

26 вересня 2016 року з метою створення сприятливих умов для задоволення потреб молоді у творчій самореалізації, організації змістовного та продуктивного дозвілля, сприяння професійному самовизначенню та свідомому вибору професії

25 серпня 2016 року на базі відділу освіти відбулася нарада заступників директорів з НВР на тему « Про організацію навчально-виховного процесу загальноосвітніх навчальних закладів в 2016-2017 н.р.».
       16 червня 2016 року на базі відділу освіти відбулося засідання методичного об’єднання вчителів географії та економіки на тему «Активізація пізнавальної діяльності на уроках географії »

14 червня 2016 року на базі відділу освіти відбулося засідання методичного об’єднання заступників директорів з НВР на тему «Презентація та поширення результатів діяльності закладу освіти за визначеною проблемою

09 червня 2016 року на базі відділу освіти відбувся інтегрований семінар-практикум  вчителів  трудового навчання та образотворчогомистецтва  на тему:  «Теоретико-методологічні  підходи до організації  позакласної  роботи з предмета в школі»


26 травня 2016 року на базі Березанської ЗОШІ-ІІІ ступенів відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів хіміїта біології на тему: «Науково – дослідницька та практична діяльність учнів»


19 травня 2016 року на базі відділу освіти відбувся семінар вчителів  художньо-естетичного циклу  на тему: «Використання інтерактивних методівнавчання на уроках художньо-естетичного циклу»


12  травня2016 року на базі Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання районногометодичного об’єднання вчителів природознавства на тему:«Формування експериментально – дослідницьких умінь школярів на урокахприродознавства»


28 квітня  2016року набазі Березанської ЗОШ відбулося засіданняметодичного об’єднання   вчителівісторії та правознавства на тему: «Формуванняключових компетентностей учнів на уроках суспільних дисциплін засобамиінноваційних технологій»


15 квітня на базі Березанської ЗОШ було  проведено ІІ (районний) етап предметнихолімпіад серед  учнів 4 класів ізукраїнської мови та літературного читання,англійської  мови, математики, природознавства, курсу « Яу світі».


06 квітня 2016 року на базі Коблівської ЗОШ І-ІІІ ступеніввідбувся семінар вчителів зарубіжної літератури та російської мови. Вчителямирайону відвідано урок зарубіжної літератури в 5 класі  за темою « Роальд Дал – автор захоплюючихдитячих книжок. Повість – казка «Чарлі і шоколадна фабрика» (вчитель вищоїкваліфікаційної категорії Демченко Світлана Євстахіївна).


24 березня  2016року набазі Березанської ЗОШ відбулося засіданняметодичного об’єднання  вчителів початкових класів(1 клас) на тему «Роль контролю та оцінювання в упровадженнікомпетентнісного підходу в навчанні молодших школярів»


24 березня  2016року набазі Березанської ЗОШ відбулося засіданняметодичного об’єднання  об’єднання  вчителівпочаткових класів(3  клас) на тему: «Активізація творчого потенціалу вчителяпочаткових класів в атестаційний період»


24 березня  2016року набазі відділу освіти  відбулося засідання методичного об’єднання  заступниківдиректорів з НВР на тему «Професійнакомпетентність заступника директора в умовах переходу на нові стандарти освіти »


24 березня 2016 року на базі Березанської ЗОШІ-ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів іноземної мови на тему:«Інноваційні технології навчання на уроках іноземної мови».


22 березня  2016року на базі Березанської ЗОШ відбулося засіданняметодичного об’єднання  вчителів фізики на тему:  «Сучасні наукові досягнення та їх місце взмісті навчання фізики та астрономії ».22 березня 2016 року на базі Березанської ЗОШ відбулося засідання методичного об’єднання вчителів фізики на тему: «Сучасні наукові досягнення та їх місце в змісті навчання фізики та астрономії »


15 березня 2016 року на базі Лиманівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувсясемінар вчителів української мови та літератури на тему: « Розвиток критичного мислення на уроках українськоїлітератури».

03 березня 2016 року на базі Березанської ЗОШ І-ІІІступенів  відбувся семінар - практикум районногометодичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи, педагогів –організаторів на тему: «Посилення патріотичного характеру навчання тавиховання  молодого покоління».


25 лютого 2016 року на базі Кімівської ЗОШ відбувся семінар вчителів початкових класів (2 клас, 4 клас) на тему: « Розвиток пізнавальної активності та самостійності у процесі навчальної діяльності шляхом запровадження інноваційних технологій».

18 лютого 2016 року на базі Рибаківської ЗОШ відбувся семінар вчителів математики, інформатики, початкових класів (2 клас) на тему: « Шляхи підвищення ефективності уроку-запорука успіху в навчанні».

09 лютого 2016 року на базі КраснянськоїЗОШ відбувся семінар вчителів фізичної культури на тему: «Підвищення мотивації учнів до занять фізичноюкультурою як провідний фактор формування здорового способу життя».

24 грудня 2015року на базі Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання районногометодичного об’єднанняпрактичних  психологів та соціальнихпедагогів на тему: «Система роботи працівників психологічної служби району».


24 грудня 2015 року на базі відділу освітивідбулося засідання методичного об’єднання заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Використанняінноваційних технологій у методичній роботі ».

18 грудня 2015 року на базі Червоноукраїнської ЗОШ відбувся семінар вчителів фізичної культури  на тему: «Використання інноваційних технологій на уроках фізичної культури».

Міжнародно-правові стандарти прав людини, правовий статус держав, право на освіту, проблеми ювенальної юстиції, правовий нігілізм, дитячий інформаційний простір і проблеми кіберзлочинності – такі та інші проблеми обговорювалися 10 жовтня 2015 року в коридорах та аудиторіях

21 травня 2015 року на базі відділу освіти відбувся семінар-практикум вчителів трудового навчання на тему: « Реалізація нового змісту технологічної освіти в ЗНЗ району »

21 травня 2015 року на базі Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено районний семінар-нараду вчителів інформатики на тему «Особливості викладання інформатики в загальноосвітніх навчальних закладах»

20 травня 2015 року на базі відділу освіти Березанської РДА проведено районний семінар-нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Роль заступника директора з навчально-виховної роботи у підвищенні рівня методичної підготовки, фахової майстерності вчителя та якісного забезпечення навчально-виховного процесу»

15 травня 2015 року в с. Данилівка на базі Данилівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися урочистості з нагоди переведення Данилівського дошкільного навчального закладу «Сонечко» на 9-годинний режим роботи

14 травня 2015 року на базі відділу освіти Березанської РДА проведено районний семінар-нараду вчителів природознавства на тему «Сучасний урок природознавства»

14 травня 2015 року на базі Березанської Централізованої бібліотечної системи вібдулася районна конференція лідерів учнівського самоврядування.

14 травня 2015 року у Будинку творчості школярів відбулося засідання «круглого столу» з теми: «Забезпечення наступності і перспективності між дошкільним навчальним закладом та початковою школою» за участю вихователів старшої вікової групи ДНЗ, учителів 4 класу ЗНЗ, методистів РМК, психолога Клініки, дружньої до молоді, арт-терапевта.

12 травня 2015 року на базі відділу освіти відбувся семінар вчителів образотворчого мистецтва з теми: «Актуальні проблеми викладання образотворчого мистецтва у 6 класі».

08 травня 2015 року у Березанській загальноосвітній школі І-ІІІступенів, за ініціативи однокласників, відбулося відкриття меморіальної дошки колишньому випускнику школи Єрошенку Сергію Миколайовичу 15.07.1974року народження, який загинув під час виконання військового обов’язку 13.07.2014 року в зоні АТО.

07 травня 2015 року в Анатолівській загльноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки колишньому випускнику школи Сарабіну Олегу Васильовичу, який загинув 17.11.2014 року в зоні АТО, виконуючи обов’язок по захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

30 квітня 2015 року у приміщенні районного Будинку культури відділ освіти райдержадміністрації вчетверте ініціював проведення районних батьківських дебатів

24 квітня 2015 року пройшло зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

23 квітня 2015 року на базі Ленінського ДНЗ «Золотий півник» проведено обласний семінар працівників дошкільної освіти на тему: «Фізичне виховання як невід'ємна складова освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі»

16 квітня 2015 року в рамках діяльності Коблівського ДНЗ «Сонечко» як районного опорного закладу з питань впровадження педагогічної спадщини В.Сухомлинського проведено семінар вихователів та музичних керівників дошкільних навчальних закладів району на тему «Патріотичне виховання в дошкільному навчальному закладі»


15 квітня 2015 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів району відбувся ІІ (районний) етап предметних олімпіад серед учнів початкових класів

14.04.2015 року начальник відділу освіти Березанської райдержадміністрації С.П.Коновалов спільно із в.о.Березанського селищного голови Т.В.Фічак відвідав Малахівський дошкільний навчальний заклад «Капітошка» з метою вивчення питання щодо стану створення безпечних та нешкідливих умов для розвитку, виховання і навчання дошкільників та виконання заходів

08.04.2015 року в с.Парутіно Очаківського району відбувся третій етап – зональний конкурс, в якому брали участь переможці районних конкурсів: команди Березанського, Очаківського, Миколаївського, Жовтневого, Новоодеського районів і міста Очакова

07.04.2015 Атестація педагогічних працівників - 2015

06.04.2015 Відбувся зональний етап юних інспекторів руху

04 квітня 2015 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти м.Миколаєва відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського турніру юних істориків

26.03.2015 Відбувся семінар вчителів музичного мистецтва з теми: « Використання ІКТ на уроках художньо-естетичного циклу»

02.04.2015 Відбувся районний семінар вчителів хімії та біології на тему «Підвищення ефективності уроків хімії та біології»

02 квітня 2015 року відбулася підготовка районної команди до турніру юних істориків

26.03.2015 «Круглий стіл» заступників директорів ЗНЗ з виховної роботи на тему «Діяльність педагогічного колективу щодо забезпечення умов для самореалізації особистості»

26.03-2015 Відбувся районний семінар вчителів фізики та астрономії на тему «Розвиток пізнавальних інтересів учнів»

26.03.2015 Відбувся семінар вчителів з теми: «Формування навичок здорового способу життя на уроках основ здоров’я ».

20.03.2015 Проведено патріотичний захід для учнів та батьків четвертих класів на тему : ”We are Ukrainians”

19.03.2015 Семінар вчителів з теми: «Шляхи реалізації змістовних ліній освітньої галузі « Суспільствознавство» на уроках історії та правознавства »

12.03.2015 Семінар вчителів геграфії та економіки з теми: «Використання інноваційних технологій на уроках географії»

12.03.2015 Відбувся районний семінар вчителів математики на тему "Формування ключових компетентностей учнів на уроках математики"

12.03.2015 Відбувся семінар вчителів початкових класів на тему: «Створення ситуації успіху через формування ключових компетентностей молодших школярів»

5.03.2015 Відбулась нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів району на тему: «Якісна дошкільна освіта – вимоги сьогодення»

18.12.2014 Відбувся семінар вчителів образотворчого мистецтва на тему: «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках образотворчого мистецтва »

11.12.2014 Відбулися збори голів первинних осередків Березанської районної організації товариства «Знання»

Сердечне тепло патріотів з Рибаківської школи

День консультації спеціаліста «Запитуйте - відповідаємо» для медичних працівників дошкільних навчальних закладів району на тему «Забезпечення медичного обслуговування дітей у ДНЗ»

Семінар інструкторів та вихователів з фізичного виховання

Відбувся семінар вчителів історії та правознавства на тему: « Використання інноваційних технологій на уроках історії »

Відбувся семінар вчителів географії на тему: «Удосконалення уроку шляхом впровадження в його процес інноваційних технологій з метою якісного формування базових компетентностей учнів»

На базі відділу освіти відбувся семінар вчителів трудового навчання на тему: «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках трудового навчання »

Семінар вчителів 1 класу на тему: «Оптимальне поєднання навчальної та ігрової діяльності першокласника. Особливості проведення уроків у першому класі»

Семінар вчителів іноземних мов на тему «Особливості проведення уроків іноземної мови у початковій школі»

Відбулися районні батьківські дебати на тему «Мистецтво бути батьками»

На базі Малахівського ДНЗ «Капітошка» пройшов районний семінар вихователів дошкільних навчальних закладів на тему «Інноваційні ідеї в життєдіяльності різновікових груп»

Відбулася обласна олімпіада серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів за напрямом «Безпека життєдіяльності»

Обласний Інтернет-турнір юних правознавців у режимі «Форум»

Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів району

Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського турніру юних географів


Участь учнів 11-х класів Березанського району у профорієнтаційному заході.

Відкриття додаткової групи в Березанському ДНЗ

Виїзна нарада з селищним та сільськими головами щодо розвитку дошкільної освіти Березанщини

Відбулася нарада з директорами загальноосвітніх навчальних закладів району

У Дмитрівському дошкільному навчальному закладі відбулося родинне свято з нагоди 50-річчя закладу.

Відбулася районна серпнева конференція педагогічних працівників

З метою ознайомлення щодо підготовки закладів освіти до нового 2014-2015 навчального року та опалювального сезону Березанський район відвідала делегація освітян Миколаївської області.

У Тузлівському дошкільному навчальному закладі «Вишенька» проведено засідання круглого столу на тему : «Профілактика негативної поведінки у дітей та підлітків»

На базі Кімівської ЗОШ була проведна виїзна колегія відділу освіти з директорами ЗОШ

Відбулася ділова розмова із заступниками директорів з виховної роботи на тему: «Напрямки співпраці загальноосвітніх навчальних закладів щодо попередження неправомірної поведінки та порушень учнями»

Ділова розмова із сільськими головами на тему: «Надання якісних освітніх послуг з дошкільної освіти на території сільської ради»

Святкові заходи для юних мешканців району «З надією в майбутнє»

Свято Останнього дзвоника

Семінар-практикум вчителів трудового навчання

Свято Знань


Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів району за участю методистів рай методкабінету та завідувача районної ПМПК

Акція «Згадаємо тих,хто боронив Батьківщину в роки Великої Вітчизняної війни»

Веб-квест з теми «Ядерна енергетика. Розвиток ядерної енергетики. Екологічні проблеми ядерної енергетики.»

Інтелектуальний турнір «Що? Де?Коли?»

Засідання «круглого столу» з теми: «Забезпечення наступності і перспективності між дошкільним навчальним закладом та початковою школою»

«Першопроходець космосу - Юрій Гагарін»

Відбувся ІІ (районний) етап обласних предметних олімпіад серед учнів початкових класів


Cемінар вчителів образотворчого мистецтва присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка

Засідання методичного об'єднання вчителів світової літератури та російської мови на тему: «Учитель-новатор.

Проведено нараду -«круглий стіл» заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів з навчально-виховної роботи.

Засідання районного методичного об’єднання учителів української мови і літератури

Відбулася Літературна вітальня присвячена 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка


Лауреати Десятого Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор»


Учні 11-х класів Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кімівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Краснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали Миколаївську філію Національного Університету «Києво – Могилянська академія» та Національний Університет Кораблебудування імені адмірала Макарова.

Навчально-методичний семінар шкільних координаторів районного історико-краєзнавчого проекту «Історія шкіл Миколаївщини»

Відбувся практичний семінар вчителів географії з теми: «Сучасна дидактична система шкільної географічної освіти»

Практичний семінар вчителів історії з теми: «Вивчення історії рідного краю на уроках і позакласній роботі»

Відбувся практичний семінар учителів хімії та біології на тему «Актуальні проблеми оновлення змісту, підвищення якості біологічної, хімічної освіти»

Відбувся семінар вчителів музичного мистецтва з теми « Музично-дидактичні ігри на уроках музичного мистецтва »

Cемінар учителів 1 класу на тему: «Творчий розвиток учнів засобами гри»

Нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів району на тему «Актуальні аспекти управлінської діяльності завідувача ДНЗ»

Засідання літературної вітальні «Палахкотить як свічка душа Кобзаря»

Практичний семінар вчителів математики.

Cемінар вчителів іноземної мови на тему: «Використання інтерактивних методів навчання як засобу підвищення якості навчально-виховного процесу»

Атестація Ленінського ДНЗ

Семінар вчителів основ здоров’я з теми: « Формування і розвиток здоров`я як збережувальної компетентності учнів на уроках основ здоров’я».

Районний семінар вчителів 2 класу

У Березанській ЗОШ І-ІІІ ступенів радою музею Українознавства підготовлено спеціальний випуск газети «Українознавець»,присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка,за матеріалами газети будуть проведені тематичні екскурсії для учнів 5-8 класів.

Щороку представники освітянської галузі Березанського району є учасниками обласного Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року».

Експозиція «І пам'ять,і доблесть,і трагедія»,присвячена 25-річчю виведення військ колишнього Радянського Союзу із Республіки Афганістан

«Організація роботи психологічної служби закладів освіти»

Вебінар на тему "ЗНО-2014"

Cемінар вчителів образотворчого мистецтва

Районна учнівська краєзнавча конференція «Березанщина очима дітей»

Підведено підсумки Року дитячої творчості

Відбувся районний семінар вчителів 4 класу

6 грудня в Коблевській ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений турнір філіалів ДЮСШ з волейболу, приурочений дню Збройним силам України .В турнірі взяли участь Березанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Відбулася нарада із керівниками первинних осередків Березанської районної організації товариства «Знання»

Cемінар вчителів іноземної мови на базі Данилівської ЗОШ І-ІІ ступенів

Районні батьківські дебати на тему «Роль батьків у профілактиці шкідливих звичок у дітей та учнівської молоді»

Cемінар вчителів трудового навчання на тему « Планування проектної діяльності учнів та оформлення учнівського портфоліо на уроках трудового навчання»

20 листопада на базі Кімівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів російської мови та світової літератури з теми: «Впровадження Державного стандарту базової і повної середньої освіти.

ІІ єтап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад.


Нагородження переможців районного етапу конкурсу дитячого малюнка «Міліція очима дітей»Семінар вчителів 1 класу з питання «Дидактична гра як засіб розвитку логічної пам’яті молодших школярів»


14.11.2013 року на базі Березанського району відбулось виїзне засідання ради старійшин при голові облдержадміністрації, до складу якої входять авторитетні громадські діячі, які мають значний досвід адміністративно-господарської роботи на рівні області.

Районний семінар вихователів старшого дошкільного віку

День консультації для керівників та вихователів дошкільних навчальних закладів, які атестуються у 2013-2014 навчальному році проведено 07.11.2013 року

31 жовтня проведено «круглий стіл» для практичних психологів ЗНЗ «Організація роботи практичного психолога з батьками».

31 жовтня проведено І (районний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014»

30 жовтня 2013 року на базі Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів 4 класу з питання «Інтерактивні технології впровадження компетентнісно – діяльнісного підходу у навчально-виховний процес»


29 жовтня на базі Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла очна осіння сесія слухачів районної очно-дистанційної школи для обдарованої та здібної учнівської молоді «Інтелектуальний потенціал Березанщини».

29 жовтня 2013 року на базі Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів 3 класу з питання «Реалізація компетентнісно – діяльнісного підходу в навчанні молодших школярів»

25.10.2013 року відбулось урочисте відкриття дитячих ігрових майданчиків для учнів 1-4 класів Чапаевської ЗОШ І-ІІІ ступеня та дошкільнят Чапаевського ДНЗ «Ягідка»

24 жовтня 2013 року на базі Березанського ДНЗ «Сонечко» відбувся районний семінар музичних керівників дошкільних навчальних закладів району.

17 жовтня 2013 відбувся день консультації


15 жовтня 2013 року у всіх дошкільних навчальних закладах району проведено фестиваль музичної казки.

5.10.2013 року відбувся районний навчальний семінар з питання «Системний підхід у вихованні дитини як запобігання складних життєвих обставин в родині»

10 жовтня 2013 року відбувся семінар-практикум завідувачів ДНЗ Березанського району.

04.10.2013 року в Березанському районі відбулись урочистості приурочені Дню працівників освіти.

24 вересня 2013 року проведено засідання "Круглого столу"

23 вересня 2013 року відбулося відкриття Матіясівського ДНЗ

12 вересня 2013 року відбувся семінар вчителів художньо-естетичного циклу.

04 вересня 2013 року проводилась нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів району

01 червня 2013 року відзначено веселе свято «День захисту дітей».

01.06.2013 року на виконання Нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича: «Діти – майбутнє України»

29.05.2013 р. на засіданні колегії Березанської райдержадміністрації розглянуто питання «Про стан забезпечення доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами». З доповіддю виступила начальник відділу освіти Кравцова Л.І.

27 травня 2013 року в залі засідань Березанської райдержадміністрації відбулася традиційна щорічна зустріч голови Березанської районної державної адміністрації.

16.05.2013 року на базі відділу освіти відбувся семінар-практикум вчителів трудового навчання на тему «Інтегрована діяльність учителя трудового навчання».

16 травня 2013 року проведено "круглий стіл" на тему "Стратегія розвитку освітньої галузі Березанського району на 2013-2018 роки"

8 травня 2013 року. Пам’яті Таганрозької 416 – стрілецької дивізії.

22 квітня 2013 р. на базі Матіясівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар вчителів основ здоров»я на тему: «Впровадження здоров»язберігаючих технологій у навчально-виховний процес школи».

Відділом освіти з 15.04. по 20.04 2013р. проведено акцію «Озеленення спортивного майданчика».

18.04.2013 на базі відділу освіти відбувся семінар-практикум вчителів образотворчого мистецтва.

17 квітня 2013 року в приміщенні Березанської центральної районної бібліотеки відбулася інтернет- конференція для учнів району 5-11 класів з Миколаївською поетесою В.І. Марущак.

Олімпіада 2013


4 квітня 2013 року на базі відділу освіти проведено семінар-нараду на тему «Нові соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича: «Діти – майбутнє України». Здоров’язберігаючі технології – основа сучасної освітньої системи.»


З 25 по 29 березня 2013 року у Березанському районі пройшов тиждень передового педагогічного досвіду «Від творчого вчителя-до творчого учня»


28 березня 2013 року на базі Чапаєвської загальноосвітньої школи-родини І-ІІІ ступенів проведено «круглий стіл» на тему «Виховання ціннісних орієнтирів молоді: співпраця освітян, духовенства та громадськості»


У рамках фестивалю «Дружин юних пожежних» команди шкіл Березанського району змагалися за титул найкращих знавців правил безпеки життєдіяльності.


21.03.2013 р. у відділі освіти відбувся семінар-практикум завідувачів дошкільних навчальних закладів


Березанщина : минуле і сьогодення


6 березня 2013 року був проведений семінар на тему "Освітній простір для дітей з особливими потребами"


З 13 лютого по 21 лютого 2013 р. в районі проведено декаду передового педагогічного досвіду