Beck Reisen


Beck Reisen je cestovní kancelář, založená roku 2006. I přes tuto krátkou dobu má však díky své lákavé nabídce a speciálním výhodám spokojenou klientelu. Jen za minulý rok ses Beck Reisen rozhodlo vycestovat 60 000 zákazníků. Důvodů jejich spokojenosti je mnoho. Beck Reisen zajišťuje kvalitní služby v oblasti cestování za skvělé ceny, což oceňují zejména rodiny s dětmi.

Beck Reisen sleduje potřeby zákazníků a díky tomu ví, co na cestovním trhu chybí. Beck reisen tedy dokáže nabídnout ty nejexklusivnější Beck zájezdy. A covám Beck Reisen může nabídnout? Především zajímavé poznávací i pobytové Beck zájezdy, kde se nejen seznámíte s kulturou cizích zemí, historickými památkami, přírodními krásami, ale poznáte i zajímavé momenty ze života obyvatel Evropy, Středomoří a států severní Afriky.    

 

Beck International


Společnost Beck International, s.r.o. je se zabývá výrobou a prodejem nadčasových a technicky průkopnických výrobků, které jsou určené do domácností. Beck International patří ke stabilním společnostem a má opravdu dlouhou tradici na trhu. 
 

Beck International dbá na individuální přístup ke svých klientům.  Nemá žádné kamenné obchody, či dobírkové služby, ale pořádá prezentační akce a zájezdy po celé republice, aby si mohli zájemci tyto produkty sami vyzkoušet a osahat. Díky tomu je zaručen maximální komfort, bezpečnost a individuální přístup ke klientům. Při prezentačním rogramu se staráme také o zábavu. nanové klienty zde čekají tomboly, občerstvení a dárek zdarma. Společnost Beck International nabízí zboží i na výhodné splátky.