Bezawaryjnego odtwarzania muzyki dla gości życzymy wszystkim właścicielom i pracownikom barów, a tym przewidujących oferujemy coś więcej

Bar PA Music Server
specjalnie przystosowany do pracy w trudnych warunkach, 
niezawodnie dostarcza "nierozcieńczoną" muzykę dla gości.

Standardowy komputer budowany jest z myślą o pracy na biurku i zamontowanie go w barze, w miejscu ze słabą wentylacją oraz połączonie ze sprzętem nagłośnieniowym zaprojektowanym kiedyś dla słuchawek dousznych kabelkiem ze złączem minijack powoiduje, że może szybko ulec awarii i przy okazji zniszczyć głośniki oraz wzmacniacz, a wcześniej wystraszyć gości.

Bar PA Music Server funkcjonuje stabilnie oraz zapewnia najlepszą możliwą jakość dźwięku. stosownie do miejsca, potrzeb i dostępnego nagłośnienia. Wypracowane w Skandynawii technologie pozwalają, by każdy powstał jako indywidualny projekt pod zamówienie klienta. Wykorzystane są zalety systemów wbudowanych (Embedded), ale bez ich wad, jak uzależnienie od archaicznych, drogich i trudno dostępnych części zamiennych. Podwójne wyjście dźwięku stereofonicznego na złoconych złączach RCA w obudowie komputera zapewnia najlepsze możliwe podłączenie do systemu nagłośnienia. Wysokiej klasy okablowanie między złączem na obudowie i procesorem dźwięku w komputerze eliminuje efektywnie ryzyko strat i zakłóceń sygnału. W ramach zamówienia dostarczamy odpowiedniej długości profesjonalne okablowanie do wzmaczniacza

Oferujemy również wersję ze złączami XLR i możemy przy tej okazji zamontować we wzmacniaczu stosowne gniazda. Złącza XLR stosowane są w studiach nagrań i na scenach koncertowych, by jakiś poluźniony kabel nie zniszczył sprzętu.

Muzykę można dostarczać niezależnie do dwóch pomieszczeń. Z tego samego archiwum na twardym dysku można odtwarzać muzykę z różną siłą dźwięku lub odrębne repertuary.


 Właściwa instalacja dla unikalnego baru 


 Bar PA Music Server jest jednym z modeli ofercie Diamond Sound PC, w których waściwy wybór i jakość użytych podzespołów pozwala nam stosować wypracowane w Skandynawii technologie dla profesjonalnych zastosowań ze sprzętem audio-wizyjnym.

Powstają one w znanym z muzycznych tradycji Sopocie, w ramach kooperacji 
cenionego od wielu lat przez mieszkańców salonu komputerowego i spółki EZ Poland, która realizuje projekty z systemami widokonferencyjnymi i komputerową obróbką różnego typu demo dla muzyków. gdzie okazało się, że dla krystalicznie czystego zapisu cyfrowego i transmisji niezbędny jest "analogowy szlif" PC.