Usługi‎ > ‎Zaopatrzenie‎ > ‎

CENTRALNY MAGAZYN


KolekcjeMagazyn BarnabaS www.barnabas.pl, rękawice roboczeKontaktSkype - handlujemy24.plKontakt

Witaj, tu realizujemy naszą usługę w zakresie zaopatrzenia w tzw. niezbędniki. Niezbędniki to art. niezbędne dla funkcjonowania większości firm, które obsługujemy. Oto Centralny magazyn, wybierz dział. (Struktura w fazie projektowej za niedociągnięcia z góry przepraszamy. Barnaba Stawowski)
Uwaga!
wybór asortymentu (wypełnienie formularza) nie jest przyrzeczeniem zakupu ani przyrzeczeniem dostawy, jest jedynie analizą potrzeb na podstawie której wybrany asortyment zostanie wyceniony i zaprezentowany w postaci cennika do oceny... Dopiero potwierdzenie cennika, jego akceptacja jest potwierdzeniem realizacji zamówienia - zleceniem dostawy czyli zakupem.


Lista podstronStrefa spersonalizowana.
Aby uzyskać dostęp do poszczególnych Magazynów, prosimy zarejestruj podmiot, który będzie korzystał z usługi.
Na podstawie rejestracji otrzymasz dostęp do Chmury magazynów, które będą dla Ciebie dostępne on-line 24h/dobę, 360 dni w roku z pozycji przeglądarki bez konieczności logowania.
Wystarczy wpisać do wyszukiwarki nazwę zarejestrowanego podmiotu lub Nip, następnie wejść na właściwy w/g potrzeb magazyn, wybrać daną grupę asortymentową, następnie pozycję i kliknąć wyceń.
Po otrzymaniu wyceny podejmiesz decyzję o zakupie.

Uwaga - wybór asortymentu nie jest przyrzeczeniem zakupu ani przyrzeczeniem dostawy, jest jedynie analizą potrzeb na podstawie której, wybrany asortyment zostanie wyceniony i zaprezentowany w postaci cennika do oceny...
Dopiero potwierdzenie cennika, jego akceptacja jest potwierdzeniem realizacji zamówienia - zleceniem dostawy, a więc zakupem.
Rejestrator - wypełnij formularz i czekaj na dalsze instrukcje.
Za meritum z góry dziękujemy -  zarejestruj się.