שלום וברוכים הבאים!

נעים מאוד - קואופרטיב מזון אורגני בר קיימא

רחביה, ירושלים

~~~ 

למה?

קואופרטיב צרכנים הוא אלטרנטיבה לאורח החיים הצרכני, בו לרוב איננו יודעים מאיפה הגיע המזון שלנו, מה הוא מכיל ומי נפגע או הרוויח עד שהוא הגיע אלינו.

הקואופ מאפשר לנו לקנות מזון אורגני, הוגן ובמינימום פגיעה סביבתית. וגם טעים ובמחירים נמוכים ממחירי החנויות. זוהי מסגרת קהילתית המבוססת על שותפות ואמון הדדי.

 

איך?

כל החברים בעלי תפקידים ונותנים מזמנם להצלחת הקואופרטיב. כרגע אין מקבלי שכר. כך מתאפשר לנו לקנות את המזון  במחירים סיטונאיים ולמכור לחברים במחירי עלות. התורנות של החברים היא בדרך כלל תרומה של 3 עד 4 שעות פעם בחודש. החברות כרוכה גם בתשלום מניה ע"ס 250 שקלים, שמאפשרת לנו ניהול כספי שוטף. המניה מוחזרת אם וכאשר עוזבים את הקואופ.

אנחנו קונים ומוכרים: ירקות, ביצים, לחמים, טופו, קטניות, אגוזים, ריבות, טחינה, רטבים , סבונים, חומרי ניקוי , קוסמטיקה, הגיינה ועוד. כדי לקבל מושג כללי על המוצרים והמחירים אפשר להסתכל  בטופס הזמנת מחסן ישן ובטופס לטריים (הוא מכיל את רוח הדברים, המוצרים והמחירים האמיתיים משתנים מעת לעת).  ניתן לקרוא עוד על הקואפרטיב ב תקנון . 

 

איפה ומתי?

אנו מקיימים מכירה  פעם בשבועיים ביום שלישי בערב בשעות 19:30-21:30 (ייתכנו שינויים), ב"זנגביל" ברחוב בלפור 8. שכונת רחביה, ירושלים (מפה).

 

רוצים להצטרף?

יופי! אנחנו קולטים חברים וחברות חדשות 

ניתן ליצור קשר עם נעמה או רות ב-join.ofccj@gmail.com

                                          *כשרות

הירקות בתפזורת מגיעים מ"האורגני" שבאשתאול והם תחת פיקוח כשרות, למעט מספר מוצרים בייצור בייתי שהם כשרים אך ללא תעודה.
המוצרים היבשים מגיעים עפ"י רוב מספק אחד , שמפעיל רשת של מזון אורגני ומוצריו גם הם כשרים בהשגחת הרבנות הראשית. 
חלק מהמוצרים מגיעים מעסקים קטנים, חלקם מיישובים מסביב לירושלים וחלקם מהעיר המזרחית - מרביתם סבונים וכאלה ומיעוטם מוצרי מזון - שאז ניתן לברר במדויק לגבי המוצר.