Program

A fesztivál háziasszonyai: Szórádi Erika és Komáromi Kriszta

2010. július 22. (csütörtök)

Zenepavilon

• 17.00 Ludas Matyi - Shakespeare Akadémia utcaszínháza
• 19.00 Fesztivál megnyitó, köszöntőt mond Takács József, Balatonszemes polgármestere
• 19.10 Sound of Streets - dobshow
• 19.30 Tabáni István, a Csillag születik győztese
• 20.15 Colombre Band - koncert

Nyitnikék Óvoda

• 17.00 Olasz Etelka mesemondó műsora

Latinovits Zoltán Művelődési Ház

• 18.00 Balatoni Mozaik II. (Buday Miklós, Dombi Gábor, Farkas J. Szofi, Rajczi Zoltán, Rényi Krisztina, Vastag Éva)
• 18.00 Dr. Csapody Vera emlékkiállítás megnyitó
• 18.30 Minden, ami rózsa…….. kiállítás megnyitója

Kistücsök Étterem, Borpince és Vinotéka

 •20.00 Tokaji Borbarátnők Társaságának borvacsorája

„Art Kikötő” a Vigadóban

• 21.45 „Píp-só” – Kor-show éjszakai kiállítás megnyitó (Mikó F. László, Lehel Endre, Volker Schwarz kiállítása)
• 22.00  A rendíthetetlen ólomkatona - Demcsák Ottó, Harangozó díjas balettművész, Stana Alexandra és Köcse György, modern tánc világbajnokok
 •22.15  Szín, kép - zene, tánc

2010. július 23. (péntek)

„Art Kikötő” a Vigadóban

• 08.00 Testébresztő jóga Tápai Évával

Fagylalt Kert

• 17.00 Játékos foglalkozás kicsiknek és nagyiknak: mandalaszínezés, szimbólum nyomdázás  - Faragó Márta

Rózsapark

• Kézműves vásár felállítása: kézműves foglalkozások, bemutatók
• íjásztatás, vesszőkosaras körhinta, pónilovaglás,
Ínyencségek utcája: kemencés lángos, kürtős kalács, borkóstolás (Ipacs Pincészet), pálinkaház (Rideg Pálinkaház), a legfinomabb kecske és tehénsajtok,      mangalica termékek
• gólyalábasok

Élményfürdő

• 19.00 Búvárbemutató (Balatonszemesi Búvárszakosztály)

Római Katolikus Templom

• 20.30 Somogyi-Tóth Dániel orgonakoncertje

Zenepavilon

• 18.00 Ziránó Bábszínház – gyerek előadása
• 19.00 Chamizo Mercedes: a fergeteges salsa
• 19.45 Király Martina akusztikus soul-blues koncertje
• 20.30 Sheket - világzenei koncert

„Art Kikötő”  a Vigadóban

• 18.00 Hangfürdő, fény-kép játékkal - Zengő Mozdulatok Csoport
  (Megtapasztalhatod a hangok kellemes lazító rezgését,zengését)
• 19.00 Dinamikus jóga - Harappa jóga stúdió
• 21.30 Filmvetítés - Kolovratnik Krisztián dokumentumfilmje: Naphosszat – Törőcsik-Vasziljev (vendég: Kolovratnik Krisztián)
• 22.15 Szabadesés koncert

Vígadó melletti part, "Platán-terasz" (Ady sétány 5.)

• 19.30 Chameleon Small Band - Jazz koncert
Goór Gábor: jaZZanatok fotókiállítása

2010. július 24. (szombat)

INGYEN ÖLELÉS a nap folyamán több helyszínen!

„Art Kikötő”  a Vigadóban

• 08.00 Testébresztő jóga Tápai Évával

Zamat Fagyizó

• 11.30 Interaktív mese-délelőtt – mesélő: Ruzsonyi Ági és a gyerekek

Zenepavilon

• 10.30 Térzene - Balatonföldvári Fúvószenekar

Rózsapark (kézműves vásár)

Paprika Jancsi Csúzlizdája egész nap
• 17.00 Móra Ferenc: Kincskereső kisködmön – Rényi Krisztina könyvillusztrátor bemutatója, dedikálás
• 19.00 Kis esti zene a hársfák alatt… Balaton-Party Rézfúvós Együttes

Zenepavilon

• 19.45 Csillagszemű Táncegyüttes
• 20.30 Csík zenekar koncertje

„Art Kikötő” a Vígadóban

• 18.00 Hangfürdő, fény-kép játékkal - Zengő Mozdulatok Csoport
• 19.00 Dinamikus jóga - Harappa jóga stúdió
• 21.00 Filmvetítés - Tóth Barnabás: Rózsaszín sajt

Rózsapark

• 22.00 Utcabál a Gesarollal

Vígadó melletti part

• 22.00 Fényszerészek Formáció - Tűzzsonglőrök

2010. Július 25. (vasárnap)

„Art Kikötő”  a Vigadóban

• 08.00 Testébresztő jóga Tápai Évával
• 18.00 Hangfürdő, fény-kép játékkal - Zengő MozdulatokCsoport
• 19.00 Dinamikus jóga - Harappa jóga stúdió

Bagolyvár utcai kápolna

• 11.15 Lakatos György fagott koncertje, zongorán közreműködik Gábor Nagy Nóra

Sportpálya

• 10.00 Szemesi Öregfiúk –Fradi Nosztalgia Öregfiúk Válogatottja – futballpálya
• délelőtt: főző és palacsintaevő verseny a focipálya melletti parkban.
Kőröshegyi Borkút Táncegyüttes és a Derűs Ősz Nyugdíjas Egyesület műsora

Zenepavilon

• 18.30 Pintér Béla koncertje
• 19.30 Felhőjárók Mozdulatszínháza
• 20.30 Ocho Macho koncert

Vígadó melletti part

• 20.30 A varázslat - Kövi Szabolcs gyertyafényes fuvola koncertje

Kísérő programok:

1. Art Kikötő a Vigadóban: „Píp-só” – Kor-show – kiállítás
• fény-installáció
• vitorlaképek a kertben
• Kamara rendezvények (zene, tánc, vers, filmvetítés, testébresztő jóga, hangrezgés terápia)

2. Bal móló: "Kép a vízen" - festett evezők kiállítása (minden nap látható): vasárnap evező árverés az árvízkárosultak javára!

3. Bormustra: meghívott borászokkal, lovaskocsis pincelátogatás a szőlőhegyre

4. Tűzoltószertár (Fő utca): Régi motorok testközelben  - kiállítás (a Rider Beach támogatásával)



A fesztivál összes programja ingyenesen látogatható!

A műsor változás jogát fenntartjuk!

Eső esetén a Zenepavilonban hirdetett programokat a Latinovits Zoltán Művelődési Házban tarjuk!


copyright© 2010. Kőporosy Bt.