Vážení priatelia,

dovoľujem si obrátiť sa na Vás a ponúknuť Vám originálne

BACHOVE KVETOVÉ ESENCIE,

ktoré sú vo svete veľmi obľúbené a bežne dostupné a konečne prišiel čas, kedy sa dostávajú aj na Slovensko. Tieto esencie so starou tradíciou – viac ako 7O rokov,pochádzajú z Anglicka a ich názov pochádza od Anglického homeopata a bakteriológa Dr. Edwarda Bacha. Sú protistresové a účinkujú proti všetkým základným negatívnym stavom mysle. Je ich 38 t.j. pôsobia na 38 základných negatívnych emocionálnych stavov. Napr. strach, smútok, depresie, neistota, zúfalstvo a podobne.

Keďže sa tu využíva liečivá sila prírody, energia stromov rastlín a kríkov sú prírodného charakteru a nemajú žiadne vedľajšie ani nežiaduce účinky. Môžu ich užívať aj deti, tehotné ženy, starí ľudia a zvieratá v dávkach 4 kvapky 4 krát denne. Zvlášť si dovoľujem dať do pozornosti krízové esencie, takzvané Rescue remedy. Je zmesou 5 kvetových esencií, ktorú vytvoril ešte Dr. Bach. Vraví sa, že by nemala chýbať v žiadnej lekárničke. Je to protišoková, krízová esencia, ktorá sa užíva v prípade núdze po kvapkách. Pomáha čeliť nepríjemným situáciám, je vhodná pri veľkom psychickom strese, pri náhlych traumách a stratách a pri hlbších životných a partnerských krízach.

Dole môžete vidieť ponukový list a predajné ceny. V prípade záujmu, alebo objednávky nás môžete navštíviť na našej internetovej stránke, alebo kontaktovať na:

tel.č. 02/ 623 173 56
mobil: 0908 074 894

 
Ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu

Mgr. Milota Nemčoková Pfeffer,

Objednávky tel. 0908 074 894

Poradenstvo prostredníctvom emailu alebo telefonicky včítane esencií: 20€
Popíšte stručne vaše emocionálne stavy a my vám pošleme pre vás zvolenú kombináciu
 Bachových esencií so zoznamom a stručným popisom na dobierku, na vami udanú adresu.


Objednaná zostava namiešaných esencií bez konzultácie do 6 druhov  30 ml:   9€ + poštovne

Naspäť
Comments