Združenie fanúšikov Babylonu 5

Vitaj na stránkach "Združenia fanúšikov Babylonu 5" na Slovensku!

Sme radi, že si nás ciele navštívil/a, ale nepohrdneme ani, ak si o nás náhodou zakopol/a počas svojich ciest internetom. ;)

V roku 2011 Azteco, Sir_Chislehurst a Lucas zo skupiny online fanúšikovskej hry Babylon 5: New Age založili "Združenie fanúšikov Babylonu 5" a odvtedy sa pod jeho značkou stretávajú a uskutočňujú rôzne akcie, propagácie či osvetová činnosť o tomto vynikajúcom seriáli.

Moje meno je Šaňo a aktuálne som štatutárom nášho OZ, pričom som rád, že postupne si rôzne formy fanúšikovskej interakcie so seriálom alebo jeho posolstvom získavajú čoraz viac ľudí. Sme viditeľní online, chodíme na cony, prednášame, organizujeme stretnutia fanúšikov, víkendové sústredenia hráčov rôznych stolových a RPG hier a podobne. Šírime slovo Valenovo a G'Quanovo. (Dobre, preháňam...)

Ak by si mal/a hocijakú otázku ohľadom seriálu alebo foriem fanúšikovského vyžitia, pokojne nám napíš alebo nás navštív na Facebooku, kde máme aktívnu FB skupinu. Ak píšeš fanfiction či prednášaš na conoch, daj nám o sebe vedieť, radi ťa podporíme! Ak sa chceš pridať a zistiť, ako fungujú niektoré z herných systémov, stačí nás nájsť na conoch, kde mnohé z hier prezentujeme pre nových fanúšikov.

A ak seriál ešte nepoznáš, pozri si ho... určite jeho kúzlu prepadneš rovnako, ako sa to stalo nám... nie nadarmo sa podľa nás jedná o najlepší scifi seriál všetkých dôb. ;)