אביטל יהל - ביואנרגיה הוליסטית

אביטל יהל

אביטל יהל - מדריך ביואנרגיה הוליסטית

מרפא, מלמד ומאמן תקשור לריפוי ולצמיחה מכלוליים

שיטת יהל-ביואנרגיה, מיסודו של מאיר יהל, ניחנת ביכולת ריפוי ופריחה יוצאי דופן בזכות מיזוג המנטליות של אומנות לחימה מסורתית יחד עם גישה מכלולית של תקשור וריפוי ביואנרגיה

מאמר: נא להכיר: "שיטת יהל" לריפוי, לימוד ואימון ביואנרגיה הוליסטיתעפעוף ביואנרגיה

עפעוף ביואנרגיה הוא טכניקה לחיבור אל חושים עיליים ותקשור. הרפייה של שרירי האפעפיים עד לנקודת השחרור המלא, תוך כדי מדיטציה ספציפית למיקוד שאלות וקבלת תשובות, מאפשרת לאפעפיים לרטוט בהתאם למידע סמוי. עפעוף מאפשר אבחון וטיפול בחברותא, שזו דרך יעילה ביותר לריפוי ולצמיחה. עפעוף ביואנרגיה מתאים למי שמבין שהבריאות נובעת מתוכנו ובידינו.

עוד על העפעוף: כאן.טיפול

אבחון וטיפול ריפוי טבעי בכל מעגלי החיים: גוף, נפש, רוח וסביבה. ללא מגע, עמוק, בטוח והוליסטי למציאת גורמים משותפים לכשלים מורכבים והנעת ריפוי.

טיפול במחלות כרוניות או קשות אפשרי בלימוד ואימון אישי.

ביואנרגיה: היא טכניקה וגישה הרותמים אנרגיה ובינה קוסמיים לריפוי ופריחה. בתחילה בנו, בהמשך בזולת ואחר-כך במכלול כולו.


לימוד

תכנית לימודי ביואנרגיה לשוחרי בריאות ולמטפלים בנויה מחמישה שלבים ספיראליים - מחזורי לימוד מתרחבים על פיתוח יכולות תקשור ובינה מכלולית (הוליסטית).

חוגי ביואנרגיה הם מפגשי אימון קבוצתי מעשי לפיתוח יכולות ריפוי ותקשור ביואנרגיה.

סדנאות רוחב מעמיקות ידע בתחומים ספציפיים: גוף, נפש ורוח.


אימון

אימון אישי לריפוי עצמי מודרך בביואנרגיה הוליסטית הוא כלי עצמתי להבראה וצמיחה. מתקיים במפגשים אישיים בתדירות ובמשך זמן המתאימים למתאמן. 

אימון אישי בריפוי פעיל יכול להפתיע בטיפול משותף במחלות קשות או כרוניות. כשל בריאותי מתמשך או חריף כאשר חסרה בהירות של גורמי הכשל ודרך הריפוי, וחיפוש התשובות מפתח את החושים העיליים והרוח - הפיכת המחלה לצמיחה.