גלי צה"ל בשידור חי

גלי צה"ל (בראשי תיבות: גל"צ) היא תחנת רדיו ארצית, הפועלת במסגרת צה"ל, כיחידה של חיל החינוך והנוער. מפקד התחנה הוא העיתונאי ירון דקל‏.

שידורי גלי צה"ל כוללים יומני חדשות, תכניות אקטואליה, תכניות מוזיקה, תכניות תרבות, שידורים של מופעי מוזיקה, מגזינים בנושאי צבא וביטחון ועוד. בין התכניות הבולטות של התחנה: "בוקר טוב ישראל", "נכון להבוקר", "מה בוער", "המילה האחרונה", "ציפורי לילה", "שישי חם", "אוניברסיטה משודרת", "קולה של אמא" ועוד, ותכניות העבר "נכון לעכשיו", "שעתיים בשתיים", "24 היום שהיה", "מה יש".

מכוח חוק רשות השידור, ועדת גלי צה"ל של רשות השידור אחראית לפקח על השידורים הלא צבאיים של התחנה (המהווים למעלה מ-90% משידוריה).לשדור

כנסו עובד בלייב

נתקלתם בבעיות בהאזנה/צפיה? דווחו לנו
גלי צה"ל
Glzlogo.jpg
פרטי התחנה
סוג: רדיו ממלכתי
שפה: עברית
מדינה: ישראל ישראל
אזור קליטה: צפת ואצבע הגליל
נקלט בתדר: 93.9FM , 1368AM
אזור קליטה: חיפה
נקלט בתדר: 102.3FM , 1368AM
אזור קליטה: בקעת בית שאן
נקלט בתדר: 99.8FM
אזור קליטה: תל אביב
נקלט בתדר: 104.0FM , 1287AM
אזור קליטה: מרכז
נקלט בתדר: 96.6FM , 1287AM
אזור קליטה: ירושלים
נקלט בתדר: 96.6FM
אזור קליטה: באר שבע
נקלט בתדר: 102.3FM , 1224AM
אזור קליטה: רמת הנגב
נקלט בתדר: 100.7FM
אזור קליטה: הערבה
נקלט בתדר: 1368AM
אזור קליטה: אילת
נקלט בתדר: 104.0FM

בגלי צה"ל ניתן להאזין למיטב התוכניות 24 שעות וכן למהדורות  חדשות הכי טובות ברדיו.
בין השדרים והשדרנים שניתן להאזין בגלי צהל ניתן למנות את השדרים והתוכניות:
נכון להבוקר עם ניב רסקין, מה בוער עם רזי ברקאי,  המילה האחרונה עם אברי גלעד וג'קי לוי, עושים צהריים עם יעל דן, בילוי היום מגזין תרבות יומי,  בני ברדיו עם בני בשן, יהיה בסדר עם אביב לביא ואסף ליברמן, ארבע אחרי הצהריים שירים עבריים - אחת התוכניות היותר מומלצות שיש!. באופן מילולי, חמש בערב עם ירון וילנסקי, פותחים ערב עם שמעון פרנס, ספר ספר תרדוף עם יובל דרור על ספרות וטכנולוגיה, 20:00 - חדשות ערוץ 2, מה הקשר עם יונתן גת, איש הכמעט אנשים שכמעט הפכו לסיפורי הצלחה, קוטנר בתשע עם יואב קוטנר, טייסת 103 עם רמי שני, אנשים בלילה  קובי מידן עם אהרון פוגל, לילה ים תיכוני מוסיקה,פרקי אבות, אות פתיחת השדורים, בוקר טוב צה"ל תכנית השכמה לחיילים,  באופן מילולי, יוצאים לאור, בוקר טוב ישראל יומן הבוקר של גלי צה"ל, נכון להבוקר עם אילנה דיין (בימי חמישי בלבד), מה בוער עם רינו צרור (בימי חמישי בלבד),עושים ספורט עם אלי ישראלי ואפי טריגר, יחס חם עם גורי אלפי ועינב גלילי.


Comments