רדיו ללא הפסקה 103 FM שידור חי

כנסו לשידור החי בלייב, עובד.

נתקלתם בבעיות בהאזנה/צפיה? דווחו לנו

רדיו ללא הפסקה 103 FM שידור חי און ליין

רדיו ללא הפסקה היא תחנת רדיו אזורית המשדרת בתדר 103 FM הנקלט בעיקר באזור גוש דן והסביבה. התחנה הוקמה ב-1995, בגל הראשון של היווצרות תחנות הרדיו אזוריות בישראל. תוכן השידורים בתחנה משלב בין חדשות, סאטירה, הומור, ייעוץ, ספורט, פוליטיקה ועוד. התחנה משדרת תוכניות מלל לרוב ואינה מרבה בהשמעת מוזיקה.

בין השדרנים המשדרים בתחנה ניתן למנות את: שי ודרור, ניסים משעל, רינה מצליח, גבי גזית, נחמה דואק, נתן זהבי, דידי הררי, ורדה רזיאל ז'קונט, מאיר איינשטיין, רון קופמן, רמי וייץ, רבקה מיכאלי, ניב גלבוע, חיים יבין, יוסי סיאס, יורם שפטל ועוד. בין שדרני העבר של התחנה ניתן למצוא את מרב מיכאלי, שמוליק טיאר, אייל ברקוביץ', אופירה אסייג ועוד.

אולפני התחנה ממוקמים ברחוב תפוצות ישראל 13, גבעתיים.

צפון ללא הפסקה


צפון ללא הפסקה היא תחנת רדיו אזורית המשדרת מצפון הארץ, כאשר אזור זיכיונה כתחנה אזורית הוא ממטולה ועד חדרה. בנוסף לתדר הראשי של התחנה (FM 103) קיים התדר 101.5, המשמש את תושבי אצבע הגליל ורמת הגולן.

בעבר התחנה הייתה בבעלותו החלקית של דני נישליס ונקראה "רדיו MIX", עם הקמתה של הרשות השנייה, "רדיו 1" שהיה גם כן בהנהלתו של נישליס, זכה בזיכיון להפעלת רדיו אזורי בחיפה (כיום: רדיו חיפה) וזה החליט לנהל אותו, כיום, התחנה (צפון ללא הפסקה) שייכת לרדיו ללא הפסקה בלבד.

אולפני הרדיו ממוקמים במלון אחוזת אסיינדה בעיר מעלות-תרשיחא.

הבדלים בין התחנות

כיום התחנה משדרת בסינדיקציה מרדיו ללא הפסקה את התוכניות של גבי גזית בין 10 עד 12, נתן זהבי בין 12 עד 14, דידי הררי בין 14 עד 16 ותוכנית הספורט עם אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' בין 18 עד 20.

התוכניות המקומיות של התחנה הן: קפאין עם נועם אמיר בין 6 עד 7, "המקומון" עם קרן אקרמן בין 9 עד 10, "הערב" עם אייל לי-און בין 16 עד 17, "המומחים" עם אייל לוי בין 17 עד 18 ותוכנית המוזיקה "המבוקשים" בין 21 עד חצות. החל מחצות עד 6 בבוקר, משודרים שירים ישראליים במסגרת "לילה עברי".

מתחילת שנת 2010, החלה התחנה לשדר בסינדיקציה במקום תוכנית הבוקר של שי ודרור, את תוכנית הבוקר של טל ברמן ואביעד קיסוס מתחנת אקו 99 FM, שנקנתה על ידי הבעלים של רדיו ללא הפסקה אלי עזור ודודי ויסמן.

להבדיל מרדיו ללא הפסקה, התחנה משדרת, מפיקה ועורכת גם מבזקי חדשות מונציפיאליים בכל חצי שעה עגולה, החל מהשעה 06:30 בבוקר ועד השעה 17:30 בערב בפיקוחו של מנהל החדשות של התחנה יואב מינץ.

אף על פי ששתי התחנות משדרות כמעט אותו תוכן שידורים, ולשתיהן אותם בעלים, הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו מתייחסת אל התחנות כאל גופי שידור שונים, ומפקחת על כל אחד מהם בנפרד.

Comments