סרוגים עונה 3 צפייה ישירה

סרוגים כל הפרקים צפייה ישירה

הקישור לכל הפרקים למטה

סרוגים - עונה שלישית (2011)
הסדרה האהובה שכולם מתגעגעים אליה, שכבשה את לב הצופים והמבקרים בעונה שלישית , רומנטית במיוחד, הדורשת מגיבוריה להתבגר ולהגדיר את עצמם בכנות.
15 פרקים. כל הפרקים לצפייה ישירה פרקים מלאים.
משודר בימי ראשון ב- 22:00 מה- 23/10 בערוץ yes Drama HD
כל פרקי העונה יעלו
העונה השלישית של הסדרה "סרוגים" ממשיכה לעקוב באהבה אחר חמשת גיבוריה המקוריים.
נתי מגלה שהשותף החדש שלו בדירה הוא משורר דתי שיכור, אגוצנטרי ושלומפר בלתי נסבל. הידיעה שאיש בגילו עדין חולק דירה עם שותף לא רצוי במקום עם אישה אוהבת מטרידה אותו מאוד.
אלא שהשותף האיום מגלה בפני נתי את עולם הרגש חסר הגבולות. והוא זה שיכיר לו מהותה של אהבה סוחפת.
הודיה נמצאת במקום האחרון בו חשבה שתימצא כשיצאה למסע החזרה בשאלה שלה. לבושה בצניעות מופתית, היא מלמדת באולפנה תורנית לאומנויות ומייצגת בדיוק את הממסד ממנו נמלטה.
ואם לא די בזה, בדיוק כשחשבה שהיא התגברה על כל העניין, אברי צץ בחייה ומותיר אותה שבורת לב. הודיה חייבת כבר לסיים את המסע ולהחליט על מה היא נלחמת ולאן היא שואפת להגיע.
אמיר ויפעת צלחו שנת נישואים ראשונה שלא היתה פשוטה וקלה כפי שנדמה היה להם שתהיה. השנה הזו נתנה בהם את אותותיה, והם ממשיכים קדימה בעדינות, מנסים לבנות ולא לשבור, להגדיר את עצמם שלא על חשבון האחר.
וזה לא פשוט. הם עדין מבססים מקום מקצועי, מקום זוגי ומצפים לילד שסוף סוף עומד להגיע ודווקא כשכל אחד עוסק בחייו האישיים הם מצליחים להליד מחדש זוגיות נפלאה.
רעות עדין מצולקת מאהבתה לרועי, אחיו של נתי. הפחד הגובר והולך, שהיא לעולם לא תהיה נאהבת, מוליך אותה לבחור במושא אהבה חדש.
והפעם איש שבאמת יודע לאהוב. עד כלות הכוחות. או לפחות ככה זה נראה או נקרא כשהוא כותב את זה בשיר, אך עכשיו רעות צריכה לברר האם היא מתאהבת בעטיפה, או שזה באמת האיש שלה?


 כל מה שמעניין לצפייה ישירה סרוגים עונה 3 צפייה ישירה