ילדי ראש הממשלה צפייה ישירה


ילדי ראש הממשלה לחצו כאן לצפייה בעונה 2

סיקור
ילדי ראש הממשלה עוקבת אחר משפחתו של ראש הממשלה שאול אגמון, בשנה הראשונה לכהונתו.
עלילת הסדרה מתמקדת בסיפור התבגרותן של שתי נשים בחייו של ראש הממשלה - הרעייה והבת הבכורה. שתיהן חוות טלטלה עם בחירתו של אבי המשפחה, ומתמודדות כל אחת בדרך שונה עם העולם החדש שנקלעו אליו. בניגוד לאבי המשפחה, המינוי נכפה על בני משפחת אגמון ומעתה הם נתונים תחת זכוכית מגדלת ציבורית. כל אחת מהדמויות נכנסת לבית כלא פרטי משלה (מאבטחים, מצלמות ושערים חשמליים ילוו אותם מעתה), ומחפשת את הכוחות לפרוץ אותו.
שחקנים: רמי הויברגר, מיכאלה עשת, אלונה טל, לי בירן, מארינה מקסימיליאן בלומין, גילה אלמגור, אוולין הגואל, שרון אלכסנדר, איתי תורג'מן, נינה קוטלרשרית וינו אלעד - ועוד.
יוצרי הסדרה: שחר מגן ונעה רוטמן
במאי: אלון בנארי
הפקה: רם לנדס - קודה הפקות 
הדרמה החדשה של HOT, מאת שחר מגן ונעה רוטמן, בכיכובם של מיכאלה עשת, אלונה טל, רמי הויברגר, מארינה מקסימיליאן בלומין, גילה אלמגור, לי בירן, איתי תורג'מן, אוולין הגואל ,שרון אלכסנדר ועוד.
עוד משתתפים: מארינה מקסימיליאן בלומין כאלין, מזכירת הלשכה הכוחנית; גילה אלמגור כאמו חדורת המוטיבציה של ראש הממשלה; אוולין הגואל כעמליה בילצ'יק, אם הבית שמעריצה את גברת רבין וגם את שגאל; שרון אלכסנדר כחיליק הגנן; איתי תורג'מן כקובי דהן, כוכב תוכנית הסאטירה המצליחה של המדינה, "ישראל השנייה", שמתמחה בחיקוי של ראש הממשלה וגם מנהל רומן עם הבת של המשפחה הראשונה; נינה קוטלר כמזכירת אשת ראש הממשלה; שרית וינו אלעד כאחותו התימהונית של ראש הממשלה, ועוד רבים.
"ילדי ראש הממשלה" עוקבת אחר משפחתו של ראש הממשלה, שאול אגמון (רמי הויברגר), בשנה הראשונה לכהונתו. הכניסה לבית בירושלים משנה את חייהם של אשתו דיתי (מיכאלה עשת) וילדיו לבי (אלונה טל) וגולן (לי בירן) מן הקצה אל הקצה. עלילת הסדרה מתמקדת בסיפור התבגרותן של שתי נשים סביב ראש הממשלה- הרעייה והבת הבכורה. שתי הנשים חוות טלטלה עם בחירתו של אבי המשפחה, ומתמודדות כל אחת בדרך שונה עם העולם החדש שנקלעו אליו.
בניגוד לאבי המשפחה, המינוי נכפה על בני משפחת אגמון, והם נתונים מעתה תחת זכוכית מגדלת ציבורית. כל אחת מהדמויות נכנסת לבית כלא פרטי משלה (מאבטחים, מצלמות ושערים חשמליים ילוו אותם מעתה), ומחפשת את הכוחות לפרוץ אותו.
יוצרי הסדרה: שחר מגן ("חשופים") ונעה רוטמן תסריטאי ראשי: שחר מגן תסריטאית: נעה רוטמן.
הפקה: רם לנדס - "קודה הפקות" ("חשופים", "מחוברות")