Meist

"Aus Poliitika" on loodud, kuna tundub, et poliitikud on asunud liialt manipuleerima valijatega. Poliitikud lähtuvad sageli väga imelikest põhjustest, sageli ka laiskusest ja "sirgeseljalisuse" puudumisest, tehes rahvale kahjulikke otsuseid. Oma tegevuse põhjendamiseks on heaks seletuseks, et poliitikud teavad paremini, mida on vaja teha, rahvale ei vaevuta probleeme lahti rääkima. Osade erakondade seas on enda populaarsuse saavutamiseks headeks vahenditeks klassi- ja rahvusviha külvamine - ikka eesmärgiga vaid rohkem valijate hääli saada, ilma seejuures midagi sisulist rahvale vastu pakkumata.
Meie riigis valitseb ikkagi demokraatia ja riigi arengu suuna otsustab valija valimiskasti juures. Mida informeeritum ta on, seda parem kõigile.

Viimaseks ajendiks sai "keerutamine" ja info puudumine Euroopa Stabiilsuse Mehhanismi asjus. Lisaks "keerutavale" valitsusele ei ole sel teemal oma tööd teinud ka ei opositsioon, ega ka ajakirjandus. Kuna summad on nii meeletult suured, siis ei saa sel teemal vait olla keegi, kellele Eestimaa saatus oluline on. Oleme edastanud pidevalt informatsiooni Facebook'i lehele. Sealt on võimalik saada pidevalt uuemat informatsiooni ja viiteid teemat puudutavatele artiklitele veebis. Seal on võimalik ka osaleda aruteludes või algatada arutelusid huvitavatel teemadel.
Püsivama väärtusega jutte, millega ei taha oma Facebook'i lugejaid pidevalt häirida, oleme pannud Ausa Poliitika blogisse. Seal püüame tuua ära ka iganädalase ülevaate võlakriisi kulgemisest.
Meile kõigile on parem, kui poliitikud, kes riiki juhivad, on ausad.Comments