Музика не офіс програми !

Diamond Sound PC це аналогово пристосовані для потреб музики і індивідуально налаштовані комп'ютери, які поставляються за запитом в базовій версії або налаштовані як:

Audiophile Music Server

(моделі: Master, Maestro и Reference)  

 

Brodcasted Music PC Reciver

(для аудіофільських систем Hi-End)

Disc Jockey PA Music Server

(для нового покоління діджеїв)

Bar PA Sound PC

  (для надання гостям нерозбавленої музики)

завжди можливе індивідуальне замовлення

Проект BienSound PC є результатом роботи з музичною акустикою для конференційних відео -систем та комп'ютерної обробки демо для музикантів. Для того, щоб повністю скористатися можливостями кристально - чистого цифрового запису, необхідним виявився "анологовий розріз PC". Правильний вибір і якість компонентів PC дозволяють використовувати розроблені в Скандинавії технології для професійних аудіо та відеотехніки з цілю адаптувати кращі рішення вбудованих систем (embedded) при збереженні найсильнішого фактора, тобто відкритої структури.

Назва Audiophile PC поставляється з природної  аудиторії для ваших індивідуальних потреб музики. Ми не використовуємо логічні імена тут Hi-Fi PC, тому що вона дуже пов'язана з архаїчним Deutsches Institut für Normung.

Чому використовуеться дорогий кабель

для підключення ПК з апаратною Hi-Fi ?

Хорошим прикладом тут є видовище танцю і музики 1978 року, який не можливо побачити в прямому ефірі. Щось надзвичайне, як Dancin', померлого режисера Боба Фоссе, який також є творцем фільму Кабаре, музика звучить як на живо коли компютер підключений через Benox до Hi- Fi. Відтворюючи це на ноутбуці не приносить такого задоволення як перегляд фільму з Audiophile PC Maestro. На невідповідньому компютері, ці чудові танцюристи рухаються немовби на іншій планеті, чудовий ритм і техніка танцю ледь помітні.

Аудіофайл ПК з нашими BenOx

адапт ерами може бути елегантним, як :

Hаш друг Оксана, любить хорошу музику, співати в хорі і ретельно стежить за якістю кожного екземпляру BenOx, так само уважно стежить за футбольним матчем на PGE Arena. 

Відтворення музики з AIMP і Windows 8.1 стає на багато кращою.  

Фільм зіграний на Light Alloy краще відображає настрій і ритм запису.

Our shop in Sopot in Poland

The project starts working in the business with Science and Technology Park in Gdansk

Солідарність з Україною - музична програма в Польщі