Artystyczna wizja BienSound PC w AmberExpo

29 - 31 sierpnia 2013 r. zaprosiliśmy artystów i galerie do współpracy przy tworzeniu nowych wizji BienSound PCNajbardziej widowiskowa na naszym stoisku była całkowicie artystyczna wizja, której formę nadał Per Oscar Dahlberg. Zastosowana została w niej jedna z najnowszych, prostych płyt głównych Gigabyte z procesorem AMD i zmontowna bez obudowy.

W drewnianej obudowie w stylu amerykańskiego Hi-Fi była sprawdzająca się ju z od lata płyta Gigabyte, która ma na pokładzie Realtek oraz wpiętą dodatkowo kartę Sound Blaster X-Fi.

Zaprezentowalismy także flagowy model Gigabye z najnowszą płytą z Sound Blaster Core 3D na pokładzie i w obudowie z pleksi. W tą płytę można wpiąć 4 karty grafiki, co kojarzy się bardziej z grami, ale jest kilka pomysłów, by zastosować ją w projektach z dźwiękiem i obrazem.Stoisko znajdowało się w najbliższym sąsiedztwie głównej sceny, gdzie odbyły się: uroczystość otwarcia i zamknięcia imprezy, codzienne losowanie i wręczanie nagród oraz pokaz biżuterii i mody.Zaprezentowaliśmy możliwości płyt głównych

G1.Sniper 5 z Intel Core i5 i 4 GB RAM

w obudowie z pleksi, jako nowinkę producenta


GA-P35-DS3R z Intel Dual Core 2,4 GHz i 4 GB RAM

w drewnianej obudowie, jako BienSound PC Reference


GA-78LMT-S2P z AMD Septron 190 i 2 GB RAM

w artystyczna wizji bez obudowy,

której autorem jest Per Oscar Gustav Dahlberg


a zainspirowana została przez Sarę Aziewicz, która sporo wie o ikonach.
Podzespoły na płycie głównej porównała do bloków mieszkalnych.


Sugestiami podzieliła się w Lets Art Cafe Państwowej Galerii Sztuki,
gdzie szersza publiczność po raz pierwszy usłyszała BienSound PC.


W Lets Art Cafe i AmberExpo wystarczyły

Comments