Artystyczna wizja Audiophile PC w AmberExpo

29-31 sierpnia 2013 r. zaprosiliśmy artystów i galerie do współpracy przy tworzeniu nowych wizji Diamond Sound PCNajbardziej widowiskowa na naszym stoisku była całkowicie artystyczna wizja, której formę nadał Per Oscar Dahlberg. Zastosowana została w niej jedna z najnowszych, prostych płyt głównych Gigabyte z procesorem AMD i zmontowna bez obudowy.

W drewnianej obudowie w stylu amerykańskiego Hi-Fi była sprawdzająca się ju z od lata płyta Gigabyte, która ma na pokładzie Realtek oraz wpiętą dodatkowo kartę Sound Blaster X-Fi.

Zaprezentowalismy także flagowy model Gigabye z najnowszą płytą z Sound Blaster na pokładzie i w obudowie z pleksi. W tą płytę można wpiąć 4 karty grafiki, co kojarzy się bardziej z grami, ale jest kilka pomysłów, by zastosować ją w projektach z dźwiękiem i obrazem.Stoisko znajdowało się w najbliższym sąsiedztwie głównje sceny, gdzie odbyły się: uroczystość otwarcia i zamkięcia imprezy, codzienne losowanie i wręczanie nagród oraz pokaz bużuterii i mody.Zaprezentowaliśmy możliwości
płyt głównych Gigabyte


G1.Sniper 5 z Intel Core i5 i 4 GB RAM


w obudowie z pleksi, jako nowinkę producenta


GA-P35-DS3R z Intel Dual Core 2,4 GHz i 4 GB RAM


w drewnianej obudowie, jako Audiophile PC Reference


GA-78LMT-S2P z AMD Septron 190 i 2 GB RAM


w artystycznej wizji bez obudowy , której autor  Per Oscar Gustav Dahlberg


był inspirowany przez Sarę Aziewicz, która sporo wie o ikonach, a
podzespoły na płycie głównej porównała do bloków mieszkalnych


Sugestiami podzieliła się w Lets Art Cafe Państwowej Galerii Sztuki, gdzie szersza publiczność po raz pierwszy usłyszała Diamond Sound PC.
Comments