Що треба для участі в бреветі?

Вимоги до учасників та техніки

Щоб взяти участь у бреветі треба мати велосипед (або самокат чи будь який інший транспортний засіб, що приводиться до руху силою м'язів), бажання та волю проїхати дистанцію бревету. Також треба бути фізично та матеріально підготовленим.

У бреветі можуть взяти участь, як любителі, так і професіонали, проте, другим заборонено реєструватися від професійного клубу. Вони мають бути членами рандоннерського клубу чи брати участь як незалежні від держави по своєму громадянству.

Заборонено приймати участь особам молодшим 18 років через те, що участь у бреветі може бути небезпечним для здоров'я.

Для їзди в темну пору доби велосипед повинен бути обладнаний переднім світлом та заднім габаритом червоного коліру.

Дуже рекомендуємо використовувати захисний шолом та світловідбиваючий жилет.

Реєстрація на бревет

Бревет це не спонтанна покатушка, а організований захід за правилами єдиними для всіх рандоннерів світу. Тож для офіційної участі треба виконати деякі умови. Проте ніхто не забороняє проїхатися без реєстрацій запропонованим маршрутом звісно ж без офіційного заліку.

1. Зареєструватися за посиланням на сайті клубу на сторінці бревету.

Там треба заповнити форму в якій вказати свої ім'я та прізвище як у загран паспорті. Також необхідно вказати номер мобільного до якого підв'язаний акаунт у Telegram. Також необхідно вказати код рандонерського клубу учасника та деякі інші дані. Треба сплатити реєстраційний внесок та вказати дату і час платежу. Ще треба вказати час та дату запланованого старту.

Також для деяких бреветів доступна Flexible опція - бревет за індивідуальним маршрутом по узгодженню з організаторами. За такої опції при реєстрації треба надати посилання на індивідуальний маршрут для прев'ю.

2. Після реєстрації учасник буде доданий до Brevet Bot та зможе використовувати його для відміток по маршруту.

Участь у бреветі

Починаючи з сезону 2020-2021 АСР дозволило організовувати старт у деякому часовому інтервалі від офіційної дати заходу. Це зроблено через епідемію коронавірусу та має на меті сприяти уникненню великих скупчень людей.

Тож наш клуб планує організовувати масовий старт лише за умови сприятливої епідеміологічної ситуації та дозволяє старт рандонерам у зазначеному на сторінці івенту часовому інтервалі (за звичай плюс-мінус тиждень від дати бревету у календарі АСР).

У додачу, для деяких івентів буде доступна так звана Flexible-опція. Вона полягає у проходженні бревету за індивідуальним маршрутом, що узгоджений з організатором ДО СТАРТУ! Такий варіант контролюється по треку у STRAVA і старт має відбутися у той же самий часовий інтервал, що вказаний у описі бревету. Така опція коштує трошки дорожче (+30 грн) через більші зусилля по аналізу результату.

Як зазначено вище, більшість бреветів буде відбуватися без масового старту та, у загальному випадку, без присутності представників клубу на старті та фініші.

Тож для того щоб проїхати офіційно бревет треба:

1. Мати з собою смартфон зі встановленим Telegram https://web.telegram.org/#/login та акаунтом вказаним при реєстрації.

По узгодженню з організаторами можливі інші способи контролю на дистанції (фотографії з КП, трек в STRAVA, SMS "мобільна карта" тощо) але вони прирівнюються до Flexible-опції з відповідною вартістю стартового внеску.

2. До старту перед першим використанням Brevet Bot рекомендуємо ознайомитися з його функціоналом та прочитати інструкцію.

3. Проїхати маршрут за наданим треком. На старті, фініші та на КП робити відмітки за допомогою Brevet Bot

4. У випадку проходження бревету за Flexible опцією записати проходження узгодженого треку у Strava та надати його організаторам відразу після фінішу.

5. Найголовніше! Отримувати задоволення від подорожі та пригод!

Результати бревету

Після завершення часового інтервалу для старту організатори підбивають підсумки та реєструють результати у АСР. АСР кожному успішному результату видає унікальний номер гомологації і дає можливість придбати пам'ятну медаль.

Медалі сплачуються додатково (орієнтовна вартість 270 грн) та надходять до України після завершення сезону.

З результатами можна буде ознайомитися на сайті клубу.