על הנגנים

יוני שרון 26– כלי הקשה

יוני החל את דרכו המוסיקלית במגמת מוסיקה בתיכון כפר-בתיה ברעננה. במשך שנים למד אצל אומן הכלי הקשה הבינלאומי זהר פרסקו. ניגן ומופיע בהרכבים שונים ביניהם:”ניגון ירושלמי", ”טרה רוסה", ”בית אבא" ועוד רבים. כמו כן השתתף בפרויקט של "קרן אן".


כיום מלמד במרכז תופים וכלי הקשה "פעימות". 

נועם גולדשטיין  30- כלי נשיפה: למד חליל צד באקדמיה למוסיקה בירושלים, לצד לימודי הלחנה. מגיע מתחום הג'אז והאילתור. כיום מנגן גם בסקסופון וחבר בהרכבים שונים ומגוונים.


שלמה אילן קינן 30 – גיטרה באס, יוצר וכותב בוגר המרכז למוסיקה מן המזרח , נגן בהרכבים רבים בירושלים כ:ג'אלי , ניגון ירושלמי , בית אבא, טרה רוסה, הקים והוציא לאחרונה דיסק של פרויקט אישי הנקרא "נקודות דרך", תרם רבות לגיבוש ועיצוב ההרכב.

 

 

יהויריב שורק 22- עוד, התחיל את דרכו במוסיקה הערבית העממית,

ולמד בין השאר אצל אומן העוד הבינלאומי תייסיר אליאס,

נחשף למוזיקת עמים בטיוליו בעולם. נגינתו מקיפה סגנונות רבים. מהם: נגינה בתזמורת הפרסית ירושלים, ולמידה אקדמאית

של מוזיקה קלאסית ומזרחית.


 

 

שאולי יצחק  22- גיטרה

החל את לימודיו בתיכון המוסיקלי כינור דוד, בלימודי מוסיקה מערבית. נגינתו הייחודית משלבת נגינת גיטרה חשמלית וקלאסית מערבית. דרכו החלה בהשתתפות בהרכבים שונים בשילוב מוסיקה מזרחית, שהאחרונה תפסה מקום יותר נרחב בהמשך דרכו. יכולת העיבוד ותפיסתו המהירה לסגנונות השונים, תרמה רבות לפיתוח המרקם הייחודי של ההרכב.


 

יפתח שידלובי 28 - קאנון

את תחילת היכרותו עם המוסיקה המזרחית הקלאסית עשה דווקא בבית הכנסת המרוקאי, שם ספג את הניחוחות המיוחדים של המוסיקה הצפון אפריקאית, למד ב"בית הספר למוסיקה מן המזרח" שבירושלים שם השתלם בנגינה בקאנון טורקי, תוך התמקדות ברזי המקאם הערבי והטורקי.

עיקר נגינתו, מנסה לשלב וליצור פסיפס מלודי והרמוני, של מוסיקה מזרחית קלאסית עם זו המערבית, תוך שמירה על כללי האלתור והעיבוד המיוחדים לכל אחד מהעולמות.