PAGRINDINIS PUSLAPIS


PO KIEKVIENO VEIKSMO SEKA ATOVEIKSMIS...


2009-09-08 Dėmesio, svarbus pranešimas!!! Tai bus arba taikioji informacinė revoliucija, arba jei ji nespės įvykti, tai mes turėsim arba pandemiją, arba kruviną karą. Nes ši krizė su kuria susidūrėm, negali tęstis amžinai. Ji turi pasibaigti, tik klausimas - kuo viskas baigsis? Žiūrkite svarbų Alex'o Jones'o prenešimą:

INFORMACINĖ REVOLIUCIJA. NEMIEGOKIT!!!

YouTube Video
Mano informacinis karas. Tiesiog nusibodo klausyti ir matyti propagandą. Ačiū Dievui mes vis dar turime necenzūruotą internetą. Tai mūsų šansas pabusti, ir tapti vėl laisvais žmonėmis... Bet jau dabar gręsia labai didelis pavojus mūsų laisvėms. Ar jūs norit būti visiškai priklausmais nuo kokių nors pamišusių tipelių politinės-kriminalinės veiklos?

Mano infokaras, INFORMACINIS KARAS

    Video reportaže - šokiruojantys kontržvalgybininko Domo Grigalūno parodymai, apie CŽV kalėjimus Lietuvoje. Pasirodo, kad šiuos nusikaltimus žmogaus laisvei galėjo vykdyti  aukščiausi krašto apsaugos sistemos ir  karinės žvalgybos bei kontržvalgybos pareigūnai. Vienas jų, Jonas Markevičius,  tapo Lietuvos Respublikos prezidentės D. Grybauskaitės vyriausiuoju patarėju nacionalinio saugumo klausimais. Kitas, Gintaras Bagdonas, šiuo metu vadovauja Europos Sąjungos karinės žvalgybos padaliniui.  Ypatingos paskirties tarnybos vadas Saulius Guzevičius, tapęs generolu, berods vadovauja Lietuvos kariuomenės  Specialiosioms pajėgoms. Kaip šie pareigūnai padarė tokias svaiginančias karjeras, už kokius nuopelnus buvo taip paskatinti?  Ar mes visi galime jaustis saugūs, kai aukščiausius postus užima šie galimai nusikaltę “generolai”?  Pažiūrėjęs reportažą, kiekvienas į šiuos klausimus galės atsakyti pats.

CŽV kalėjimai Lietuvoje. Kalba buvęs AOTD pareigūnas


     Klausimas:

   Kas yra JAV? Ar Lietuvai saugu būti NATO nare?  Kaip galit pateisinti 1.300.000 Irakiečių mirčių žinant jog 2001-09-11 teroristinis išpuolis yra melaginga operacija įvykdyta pačios JAV vyriausybės rankomis? Tai svarbūs šio šimtmečio klausimai. Pirmiausiai išklausykit paskaitą kurioje profesorius D.R. Griffin'as Europos inteligentijai pateikia mokslinę faktų analizę apie 9/11 įvykius ir MOKSLIŠKAI ĮRODO jog oficiali 9/11 tiesos versija yra MELAGINGA . Netingėkit, išklausykit paskaitą.

Yra taipogi transkripcija, galit ją naudoti citatoms: Deividas Rejus Grifinas

D.R.Griffin - paskaita Kopenhagoje 2006-09-14 (LT)

 

YouTube VideoKAD PAMATYTI VISĄ PASKAITĄ, SPAUSKITE ŠIĄ NUORODĄ (ČIA 7-NIŲ DALIŲ PLAYLIST'AS ):
http://www.youtube.com/view_play_list?p=DC48ACCAC397AA13

CNN IR FOX NEWS TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA 2001/09/11

"JOKIŲ POŽYMIŲ JOG Į PASTATĄ BŪTŲ NUKRITĘS KOKS NORS LĖKTUVAS, NĖRA JOKIŲ LEKTUVO NUOLAŽŲ, NEI SPARNŲ,
NEI FIUZELAŽO, NEI VARIKLIŲ. NIEKO IŠ KO GALIMA BŪTŲ SPRĘSTI APIE TAI, JOG LĖKTUVAS BŪTŲ NUKRITĘS KUR NORS ŠALIA PENTAGONO"

YouTube Video


Taipogi šiuo metu galite pažiūrėti Kęstučio Kaminsko ir Jaro Valiukėno

dokumentinį filmą apie globalizmą pavadinimu "Pirmyn į praeitį":

Google VideoKažin ką bano pasakyti G. W. Bušas sakydamas: "Aš jums pažadu kad naujasis Amerikos prezidentas supras kad mes turime priešus"


YouTube Video

Šviežiausias naujienas anglų kalba galite klausytis per Alekso Džonso radiją.

(reikalingas Winamp PM3 grotuvas kurį galite parsisiūsti iš čia http://download.nullsoft.com/winamp/client/winamp5541_full_emusic-7plus_en-us.exe):

Alex'o Jones'o online radio stotis
http://www.infowars.com/stream.pls

KAI KLAUSAISI ALEX'O JONES'O PROGRAMU, TAI JAUTIESI PABUDES, JAUTIESI GYVAI, TAČIAU KARTAIS DAUG ŽINOTI BŪNA SUNKU.
ČIA YRA KITA RADIJO STOTIS, KUR GERAS ROKAS, POP-ROKAS, 80-TIEJI. ČIA MANO ANTRA GERIAUSIA STOTIS - KICKRADIO
http://stream2.kickradio.nl:9000/listen.plsFree Hit Counter