Září 2019

• V sobotu 28. 9. 2019 se v Jihlavě uskutečnil poslední závod letošní sezóny pro přípravky - KP přípravek ve čtyřboji a štafetách. Našim mladým atletům a atletkám se v tomto závodě příliš nedařilo a na stupně vítězů (3. místo) se prosadila pouze štafeta starších chlapců v běhu na 4 x 60 m ve složení: Seitl, Bauer, Šarišský, Krejčí. kompletní výsledky ze závodů ke stažení zde.
  • Ve dnech 20. - 22. 9. 2019 se v Kolíně koná Mistrovství ČR žactva v dráhové atletice. Z našich závodníků si právo startu jako jediný vybojoval Jakub Martínek v kategorii starších žáků, konkrétně ve vrhu koulí. V celorepublikových průběžných tabulkách mu v této sezóně patří jedenáctá příčka za výkon 13,79 m. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí. Propozice celého mistrovství včetně časového pořadu jednotlivých disciplín ke stažení zde.
  • V sobotu 14. 9. 2019 se v Třebíči uskutečnila Liga Vysočiny přípravek - skupina východ. Z našich závodníků se nejvíce dařilo starším chlapcům. Celkové 1. místo v této kategorii vybojoval Jan Krejčí a 3. místo obsadil ve stejné kategorii Teodorik Seitl. Kompletní výsledky z tohoto kola ke stažení zde, komentář předsedy KASu Vysočina včetně fotografií z těchto závodů ke stažení zde.
  • V sobotu 7. 9. 2019 se v Pacově uskutečnilo finálové kolo KPD dorostu a žactva. V tomto kole obsadilo družstvo starších žáků 3. místo, když bodově se nejvíc prosadil Jakub Martínek s 19 body. Kompletní výsledky ze závodů ke stažení zde. Celkově v celé soutěži naše družstvo starších žáků obsadilo 4. místo.
  • V neděli 1. 9. 2019 se v Jihlavě uskutečnil KP jednotlivců žactva. Naši starší žáci přivezli celkem 4 medaile: zlatou medaili získal za výkon 13,77 m Jakub Martínek ve vrhu koulí, stříbrnou medaili vybojoval Martin Kincl výkonem 19,44 s v běhu na 150 m, bronzovou medaili vybojoval rovněž Martin Kincl výkonem 30,24 m v hodu kladivem a opět bronzovou medaili získalo kvarteto Kincl, Václavek, Šroufek a David za výkon 33,34 s ve štafetě na 4 x 60 m. Kompletní výsledky ze závodů ke stažení zde.