Říjen 2015

• V pátek 9. 10. 2015 se v jihočeském Táboře konalo přátelské trojutkání Tábor - Znojmo - Nové Zámky (SK) v atletice. V družstvu Znojma startovali i tři zástupci jemnického oddílu, kteří svými výkony výrazně přispěli k celkovému 2. místu Znojma v tomto mítinku. Ondřej Kadlec zvítězil ve skoku dalekém výkonem 5,88 (osobní rekord a překonaný vlastní oddílový rekord), v běhu na 150m skončil výkonem 18,12 na 2. místě a ve štafetě 4x60m obsadil 3. místo. Eliška Krajčová ve vrhu koulí obsadila výkonem 10,48 2. místo, ve skoku dalekém skončila výkonem 450 cm na 3. místě a se štafetou 4x60m vybojovala 2. místo. V běhu na 150m startovala mimo bodování (závodník mohl startovat ve dvou individuálních disciplínách a štafetě) a výkonem 20,92 překonala oddílový rekord Ivety Mocharové o 3 desetiny sekundy. Šimon Kovář si za výkon 155 (vyrovnaný osobní rekord) ve skoku vysokém odvezl bronzovou medaili a ve své druhé disciplíně běhu na 1000m vybojoval novým osobním rekordem 3:07,37 4. místo. Kompletní výsledky ze závodů najdete zde, fotky k nahlédnutí zde.
  • V sobotu 3. a v neděli 4. října 2015 se v Dolním Bavorsku v Eggenfeldenu uskutečnilo Mezinárodní krajové 5utkání staršího žactva a dorostu v atletice. Kraj na těchto mezinárodních závodech reprezentovali i 4 zástupci jemnického oddílu, kteří svými výkony výrazně přispěli k celkovému 3. místu našeho kraje: Martin Bartoš (dorost) - výška - 2. místo 1,84, oštěp - 2. místo 49,29, vrh koulí - 6. místo 11,75; Ondřej Kadlec (st. žák) - 100 m - 9. místo 12,32, skok daleký - 10. místo 5,38, vrh koulí - 7. místo 11,74; David Novák (st. žák) - skok vysoký - 2. místo 1,79, vrh koulí - 1. místo 15,09; Eliška Krajčová (st. žákyně) - vrh koulí - 3. místo 11,58, hod diskem - 10. místo 22,80. Propzice závodu včetně základních informací o krajské výpravě a celkovou nominaci našeho kraje najdete zde. Kompletní výsledky ze závodů najdete zde, výsledky družstev našeho kraje a bodové zisky všech našich reprezentantů najdete zde.