Přehled halových krajských přeborníků Vysočiny pro rok 2011 - z databáze KASu Vysočina >>>>>

Přehled medailí KP - oddílová úspěšnost - z databáze KASu Vysočina >>>>>

Přehled startů na KP - z databáze KASu Vysočina >>>>>

Kompletní seznam přihlášených závodníků na KP - z databáze ČASu >>>>>

Pět medailí z Halového přeboru kraje Vysočina v atletice putovalo do Jemnice! Celý článek zde. (Jemnické listy)

Jemničtí sportovci přivezli pět medailí. Celý článek zde. (Horácké noviny)

Výsledky jemnických závodníků a závodnic

K výsledkům nutno dodat, že žákovská kategorie byla hodnocena zvlášť a dorostenecká a juniorská kategorie byla hodnocena společně se seniorskou kategorií (kromě vrhu koulí a běhu na 60 m překážek).

17. 1. 2011 došlo ke korekci výsledků - J. Zuzák v běhu na 150 m obsadil 2. místo a získal tedy stříbrnou medaili (na závodech získal přebornický titul a zlatou medaili).

Protože nikdo z jemnických závodníků nesplnil účastnický limit pro přímý postup na halové MČR, budeme sledovat průběžné halové tabulky ČASu - zde budou zvěřejňovány výkony závodníků a závodnic z celé ČR a rovněž zde bude sestaven průběžný žebříček postupujících atletů a atletek na halové MČR v jednotlivých kategoriích (zde jsou již všechny kategorie odděleny) - průběžné tabulky ČAS.

Za předvedené výkony a snahu bych chtěl všem jemnickým atletům a atletkám poděkovat a zároveň je pochválit za vzornou reprezentaci oddílu a města Jemnice. Děkuji!