Domovská stránkaVítejte na webových stránkách jemnických atletů.
   Valná hromada Atletiky Jemnice  - 25. 11. 2016

Nejúspěšnější závodníci přípravky za rok 2016
zleva: Radek Babák, Daniel Štancl, Šárka Kalužová - trenérka, Petra Králíková, Barbora Samková   V pátek 25. 11. 2016 se v jídelně ZŠ v Jemnici uskutečnila Valná hromada Atletiky Jemnice. Součástí této schůze byla kromě jiného i volba výboru našeho oddílu na další 4 roky, schválení novely Stanov AJ, transformace našeho občanského sdružení na zapsaný spolek a vyhlášení nejlepších atletů oddílu za období 2015-2016.

Nejúspěšnější závodníci st. kategorií za rok 2016
zleva: Pavla Hartmanová, David Novák, Eliška Krajčová


Další informace včetně fotografií, programu, usnesení VH a seznamu všech oceněných najdete zde.Zdravotní způsobilost registrovaných závodníků
   Všichni zaregistrovaní závodníci našeho atletického oddílu (závodící v dané sezóně za kategorie mladšího žactva - dospělých) musí (od 1. 1. 2016) absolvovat lékařské vyšetření a před každou závodní sezónou odevzdat platný lékařský posudek o svém zdravotním stavu vedoucímu družstva.   
   Každý další rok budou muset podstoupit pravidelnou lékařskou prohlídku a vždy před začátkem sezóny odevzdat vedoucímu družstva platný lékařský posudek. Bez těchto potvrzení nelze závodit!!!
   Formulář pro vstupní lékařské vyšetření najdete zde, formulář pro pravidelnou lékařskou prohlídku najdete zde.

Podrobné informace k nové vyhlášce ČASu najdete zde.

Zjištění zájmu o registraci a členství v oddílu před sezónou 2017

Otevřený dopis předsedy oddílu všem zájemcům o registraci do atletického oddílu  a stávajícím členům oddílu (platí pro kategorii mladší žactvo - dospělí) ke stažení zde.

KP Vysočiny hala  - 2017 - Praha Strahov
Druhý zprava Šimon Kovář - 3. místo finále běhu na 60 m


   V sobotu 21. 1. 2017 se v Praze na Strahově uskutečnil Halový přebor kraje Vysočina jednotlivců všech kategorií. Náš oddíl reprezentovalo 6 závodníků, kteří přivezli 3 bronzové medaile: Šimon Kovář v kategorii dorostenců obsadil výkonem 7,54 s 3. místo v běhu na 60 m, Zdeněk Matějka v kategorii starších žáků obsadil výkonem 20,97 s 3. místo v běhu na 200 m a Pavel Kincl v kategorii starších žáků obsadil výkonem 1,50 m 3. místo ve skoku vysokém.
Dařilo se i našim odchovancům Martinu Bartošovi a Elišce Krajčové v dresu TJ Spartak Třebíč: Martin Bartoš 2. místo v kategorii juniorů výkonem 12,79 m v trojskoku a 3. místo v kategorii mužů výkonem 7,54 s v běhu na 60 m a Eliška Krajčová 2. místo v kategorii dorostenek výkonem 11,71 m ve vrhu koulí 3 kg.

Martin Bartoš- 2. místo trojskok

Kompletní výsledky ke stažení zde, komentář předsedy KASu k přečtení zde.