Domovská stránka


Ochrana osobních údajů (GDPR) - informační list
   Anketa Atlet-ka Jemnice 2017
   V úterý 19. 12. 2017 se v tělocvičně ZŠ v Jemnici uskutečnilo slavnostní vyhlášení ankety Atlet-ka Jemnice 2017.
     Kritéria pro hodnocení úspěšnosti v jednotlivých kategoriích: reprezentace oddílu v družstvu kraje Vysočina, umístění v individuálních disciplínách v kraji Vysočina, zisk bodů pro soutěž družstev, účast na závodech.
Přehled oceněných v kategorii mladší přípravka:
Bára Doležalová, Vendula Svobodová, Petra Králíková, Roman Terletsky, Matěj Bauer, Vojtěch Nečada, Jan Krejčí, Teodorik Seitl.
Přehled oceněných v kategorii starší přípravka:
Markéta Nečadová, Matyáš Doležal.
Přehled oceněných v kategorii mladší žactvo:
Veronika Nečadová, Kateřina Vrbová, Barbora Samková, Jakub Martínek, Daniel Štancl, Vít Králík.
Přehled oceněných v kategorii mladší žactvo:
Aneta Krajčová, Nikola Štanclová, Jakub Novák, Tomáš Novák, Zdeněk Matějka, Pavel Kincl.
   Oceněným závodníkům a závodnicím gratulujeme a děkujeme za reprezentaci našeho oddílu v sezóně 2017.
Zdravotní způsobilost registrovaných závodníků
   Všichni zaregistrovaní závodníci našeho atletického oddílu (závodící v dané sezóně za kategorie mladšího žactva - dospělých) musí (od 1. 1. 2016) absolvovat lékařské vyšetření a před každou závodní sezónou odevzdat platný lékařský posudek o svém zdravotním stavu vedoucímu družstva.   
   Každý další rok budou muset podstoupit pravidelnou lékařskou prohlídku a vždy před začátkem sezóny odevzdat vedoucímu družstva platný lékařský posudek. Bez těchto potvrzení nelze závodit!!!
   Formulář pro vstupní lékařské vyšetření najdete zde, formulář pro pravidelnou lékařskou prohlídku najdete zde.
Podrobné informace k nové vyhlášce ČASu najdete zde.
Otevřený dopis předsedy oddílu všem zájemcům o registraci do atletického oddílu  a stávajícím členům oddílu (platí pro kategorii mladší žactvo - dospělí) ke stažení zde.

Halový KP - Praha Strahov - 20. 1. 2018
   V sobotu 20. 1. 2018 se v pražské hale Na Strahově uskutečnil Halový krajský přebor v atletice kraje Vysočina pro všechny věkové kategorie. Z našich závodníků se nejvíce dařilo v kategorii žáků koulařům, když Jakub Novák výkonem 11,79 m zvítězil a získal tak přebornický titul a Jakub Martínek výkonem 11,39 m obsadil druhou příčku a získal tím pro náš oddíl stříbrnou medaili. Gratulujeme.
   Komentář předsedy KASu s přehledem oddílové úspěšnosti v jednotlivých disciplínách ke stažení zde, celkové výsledky přeborů k dispozici zde.