Domovská stránkaVítejte na webových stránkách jemnických atletů.
   Krajský přebor Vysočiny žactva - 2016 - Třebíč   vrh koulí 3 kg - 1. místo (11,98)
hod kladivem 3 kg - 1. místo (33,08)


V sobotu 27. 8. 2016 se v Třebíči uskutečnil KP jednotivců žactva v dráhové atletice. Z našeho oddílu se nejvíce dařilo Elišce Krajčové, která si ze dvou startů v kategorii starších žákyň přivezla dva přebornické tituly a zařadila se mezi nejúspěšnější závodníky v kraji.
První zlatou medaili získala v hodu kladivem 3 kg za hod dlouhý 33,08 m. Tímto výkonem vymazala z oddílových tabulek Ivetu Mocharovou, kterou překonala téměř o 4 metry a zařadila se na průběžné 14. místo v ČR. Druhé zlato vybojovala ve vrhu koulí  3 kg výkonem 11,98 m, když za vlastním oddílovým rekordem zaostala pouhých 22 cm. V této disciplíně ji patří průběžné 4. místo v ČR.
Gratulujeme a přejeme hodně štěstí na zářijovém žákovském MČR v Jablonci nad Nisou.

Kompletní výsledky ke stažení zde
Přehled nejúspěšnějších závodníků kraje zde


Zdravotní způsobilost registrovaných závodníků
   Všichni zaregistrovaní závodníci našeho atletického oddílu (závodící v dané sezóně za kategorie mladšího žactva - dospělých) musí (od 1. 1. 2016) absolvovat lékařské vyšetření a před každou závodní sezónou odevzdat platný lékařský posudek o svém zdravotním stavu vedoucímu družstva.   
   Každý další rok budou muset podstoupit pravidelnou lékařskou prohlídku a vždy před začátkem sezóny odevzdat vedoucímu družstva platný lékařský posudek. Bez těchto potvrzení nelze závodit!!!
   Formulář pro vstupní lékařské vyšetření najdete zde, formulář pro pravidelnou lékařskou prohlídku najdete zde.

Podrobné informace k nové vyhlášce ČASu najdete zde.

Mistrovství ČR žactva - 2016 - Jablonec nad Nisou
vrh koulí 3 kg - 7. místo (11,75 m)
hod kladivem - 9. místo (34,19 m)


   Ve dnech 17. - 18. 9. 2016 se v Jablonci nad Nisou za velmi chladného a deštivého počasí uskutečnilo žákovské MČR. Na této vrcholné domácí mládežnické akci náš oddíl zastupovala Eliška Krajčová. V  kategorii starších žákyň ve vrhu koulí 3 kg postoupila do finále, kde obsadila s výkonem 11,75 m 7. místo. V hodu kladivem 3 kg skončila výkonem 34,19 m jednu příčku pod finálovou osmičkou na konečném 9. místě.
Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci jemnické atletiky.


Kompletní výsledky z mistroství ke stažení zde.