Domovská stránka

Ochrana osobních údajů (GDPR) - informační list
   „O pohár Barchanu“ - Jemnice - 12. 10. 2019
   V sobotu 12. 10. 2019 se v dopoledních hodinách uskutečnil v zámeckém parku 1. ročník přespolního běhu O pohár Barchanu.
   Závod byl zařazen do termínové listiny KASu Vysočina jako pátý závod Běžeckého poháru mládeže pro kategorii mladšího a staršího žactva. Celkem 52 závodníků (registrovaných i neregistrovaných) z 6 oddílů našeho kraje změřilo za krásného podzimního počasí své síly v 9 kategoriích přespolního běhu na tratích 600 m, 1200 m a 3 000 m. Ty byly připraveny v zámeckém parku v okolí horního rybníka. První tři závodníci v každé kategorii získali medaile a diplomy, nejmenší obdrželi také sladkou motivační odměnu a nejrychlejší závodnice a závodník v kategorii žactva navíc ještě pohár Barchanu (viz. výsledky).                         Na pořádání a organizaci se podílel jemnický atletický oddíl, Město Jemnice a místní základní škola.
Výsledky 1. ročníku ke stažení zde.
Informace o Běžeckém poháru mládeže kraje Vysočina pro rok 2019 ke stažení zde.

Zdravotní způsobilost registrovaných závodníků
   Všichni zaregistrovaní závodníci našeho atletického oddílu (závodící v dané sezóně za kategorie mladšího žactva - dospělých) musí (od 1. 1. 2016) absolvovat lékařské vyšetření a před každou závodní sezónou odevzdat platný lékařský posudek o svém zdravotním stavu vedoucímu družstva.
   Každý další rok budou muset podstoupit pravidelnou lékařskou prohlídku a vždy před začátkem sezóny odevzdat vedoucímu družstva platný lékařský posudek. Bez těchto potvrzení nelze závodit!!!
   Formulář pro vstupní lékařské vyšetření najdete zde, formulář pro pravidelnou lékařskou prohlídku najdete zde.
Podrobné informace k nové vyhlášce ČASu najdete zde.
Otevřený dopis předsedy oddílu všem zájemcům o registraci do atletického oddílu  a stávajícím členům oddílu (platí pro kategorii mladší žactvo - dospělí) ke stažení zde.

Halový KP jednotlivců kraje Vysočina - Strahov - 20. 1. 2019
   V neděli 20. 1. 2019 se v Praze na Strahově uskutečnil Krajský přebor kraje Vysočina v halové atletice.
   Naše „minivýprava“ 15 atletů se v krajské konkurenci neztratila a v přetlakové hale získala 6 cenných kovů (3 stříbrné a 3 bronzové medaile), o které se podělila čtveřice jemnických závodníků (Karel Kühtreiber, Jakub Martínek, Jakub a Tomáš Novákovi).
   Příslibem do budoucna jsou i výkony dalších našich závodníků a závodnic, kteří se umístili do celkového 10 místa a jsou prvním rokem ve své nynější kategorii.
Kompletní výsledky z přeborů ke stažení zde.
Přehled jemnických medailistů a jejich výkonů zde.