Domovská stránkaVítejte na webových stránkách jemnických atletů.
   MČR žactva - 2013 - Praha
Iveta Mocharová - stříbro v hodu oštěpem


   Ve dnech 21. - 22. 9. 2013 se na atletickém stadionu ASK Slavie v Praze uskutečnilo Mistrovství ČR žactva v atletice, kde náš oddíl reprezentovalo celkem 5 atletů. Nejlépe si vedla Iveta Mocharová, která se ziskem 2 stříbrných medailí (hod oštěpem a diskem) zařadila mezi nejúspešnější závodnice šampionátu a na základě dosažených výkonu byla zařazana do žákovského reprezentačního družstva ČR. Kromě oštěpu a disku Iveta závodila ještě v hodu kladivem a ve vrhu koulí, kde už se jí tolik nevedlo. Z dalších jemnických závodníků obsadil Daniel Kincl 6. místo v hodu kldivem, v běhu na 100m př. obsadil celkové 20. místo. Méně se dařilo Tomáši Kinclovi, který ve vrhu koulí a v hodu kladivem nepostoupil do finálové 8. Naše štafeta v běhu na 4x300m ve složení Tomáš Kincl, Daniel Kincl, Martin Bartoš, Vojtěch Bastl obsadila v oddílovém rekordu 4. místo v rozběhu.

Celý článek najdete zde
Celkové výsledky z mistrovství najdete zde.Zdravotní způsobilost registrovaných závodníků
   Všichni zaregistrovaní závodníci našeho atletického oddílu (závodící v dané sezóně za kategorie mladšího žactva - dospělých) budou muset od 1. 1. 2015 absolvovat vstupní lékařské vyšetření a před letošní závodní sezónou odevzdat platný lékařský posudek o svém zdravotním stavu vedoucímu družstva.   
   Každý další rok budou muset podstoupit pravidelnou lékařskou prohlídku a vždy před začátkem sezóny odevzdat vedoucímu družstva platný lékařský posudek. Bez těchto potvrzení nelze závodit!!!
   Formulář pro vstupní lékařské vyšetření najdete zde, formulář pro pravidelnou lékařskou prohlídku najdete zde.

Podrobné informace k nové vyhlášce ČASu najdete zde.

Krajský přebor jednotlivců v hale - 2015 - Praha
60 m - zleva: M. Hron, O. Kadlec, Š. Kovář

   V sobotu 17. 1. 2015 se v  přetlakové hale na pražském Strahově uskutečnil KP Vysočiny v halové atletice (kategorie senioři - starší žactvo).
   Zástupci našeho oddílu se v krajské oddílové konkurenci rozhodně neztratili a přivezli celkem 21 medailových umístění (5 zlatých, 6 stříbrných a 10 bronzových). Tím se zařadili na celkové 4. místo oddílové úspěšnosti. Rovněž 5 starhovských výkonů bylo ozdobeno překonáním stávajícího oddílového rekordu.
   Nejúspěšnějším zástupcem našeho oddílu se stal Ondřej Kadlec se ziskem 2 zlatých a 1 stříbrné medaile. Zde přinášíme kompletní přehled jemnických medailistů:
zlatá: Kadlec 2, Novák 2, Zuzák
stříbrná: Zuzák 2, M. Bartoš, Hron, Kadlec, E. Krajčová
bronzová: Kovář 2, Fanta 2, M. Bartoš, T. Kincl, D. Kincl, Mandát, Novák, Hartmanová.

   Kompletní výsledky z přeborů ke stažení zde.