Domovská stránka


Ochrana osobních údajů (GDPR) - informační list
   KPD žactva - Pacov - 8. 9. 2018
   V sobotu 8. 9. 2018 se v Pacově konalo finálové kolo Krajského přeboru družstev Vysočiny žactva, dorostu a juniorů v dráhové atletice.
   Našemu družstvu starších žáků se v tomto kole podařilo získat 2. místo a v celkové čtyřkolové soutěži obsadit stabilními výkony rovněž druhou příčku za vítězným družstvem TJ Spartak Třebíč. Tato dvě družstva rovněž postupují do kvalifikace Mistrovství Čech družstev starších žáků, které se uskuteční v sobotu 15. 9. 2018 v Třebíči.
   Mezi největší opory jemnického družstva patřili během celé soutěže zejména Tomáš a Jakub Novákovi a Daniel Tesař, kteří do bodového součtu celého družstva přispěli nejvíc a zúčastnili se všech čtyř kol soutěže.
   Družstvu starších žákyň se tolik nedařilo a bohužel se celou soutěž potýkalo s velmi malým zájmem a účastí jemnických závodnic. Nejvíc bodů do celkového bodového součtu družstva přinesla svými výkony Aneta Krajčová.  
   Kompletní výsledky z finálového kola ke stažení zde.

Zdravotní způsobilost registrovaných závodníků
   Všichni zaregistrovaní závodníci našeho atletického oddílu (závodící v dané sezóně za kategorie mladšího žactva - dospělých) musí (od 1. 1. 2016) absolvovat lékařské vyšetření a před každou závodní sezónou odevzdat platný lékařský posudek o svém zdravotním stavu vedoucímu družstva.   
   Každý další rok budou muset podstoupit pravidelnou lékařskou prohlídku a vždy před začátkem sezóny odevzdat vedoucímu družstva platný lékařský posudek. Bez těchto potvrzení nelze závodit!!!
   Formulář pro vstupní lékařské vyšetření najdete zde, formulář pro pravidelnou lékařskou prohlídku najdete zde.
Podrobné informace k nové vyhlášce ČASu najdete zde.
Otevřený dopis předsedy oddílu všem zájemcům o registraci do atletického oddílu  a stávajícím členům oddílu (platí pro kategorii mladší žactvo - dospělí) ke stažení zde.

KP jednotlivců žactva - Třebíč - 2. 9. 2018

   V neděli 2. 9. 2018 se na stadionu TJ Spartak Třebíč uskutečnil KP jednotlivců žactva v dráhové atletice. Naše minivýprava 7 atletů a 1 atletky přivezla celkem 16 medailových umístění, z toho 4 přebornické tituly kraje Vysočina!
   Z mladších žáků se nejvíce dařilo Dominiku Šroufekovi se dvěmi bronzovými a jednou zlatou medailí, mezi staršími žáky uspěl nejvíce Tomáš Novák se třemi stříbrnými a jednou zlatou medailí a ze starších žákyň se nejvýše umístila Aneta Krajčová s jednou zlatou medailí.
   Přehled medailových umístění našich závodníků a jejich výsledků najdete v tabulce zde, kompletní výsledky z přeborů ke stažení zde.
   Velkým zklamáním je minimální účast a velmi malý zájem ostatních registrovaných atletů a atletek našeho oddílu na akcích a závodech podobného typu a významu.