ATIS Properties s.r.o.


Ponúkame komplexné služby v oblasti financií, účtovníctva a miezd. Táto ponuka zahŕňa externé vedenie jednoduchého účtovníctva, podvojného účtovníctva a mzdovej agendy, spracovanie daňových priznaní a závierok, účtovného a finančného poradenstva, online účtovníctvo a na základe požiadavky aj pravidelné mesačné reporty.
Našou cieľovou skupinou sú fyzické osoby, živnostníci a malé a stredné podniky.

Neoddeliteľnou súčasťou našich služieb je aj zakladanie obchodných spoločností, vykonanie zmien v s.r.o., ako aj zrušenie a zánik s.r.o.

Spracovávanie účtovníctva prebieha externe, na mesačnej báze, respektíve na základe vzájomnej dohody s klientom. Na Vaše otázky však odpovedáme vždy aktuálne a bez zbytočného odkladu.

Doklady nemusíte nikam nosiť. Vyzdvihneme ich priamo vo vašich priestoroch, čo nám ponúka možnosť ich na mieste skontrolovať a promptne riešiť malé nedostatky.

Sledovanie neustále sa meniacich zákonov, ako aj včasné zasielanie daňových priznaní a výkazov, je pre nás samozrejmosťou. Už nemusíte mať obavy, že zákonom stanovené lehoty na úhradu daní, odvodov a poplatkov zabudnete do termínu a v správnej výške zaplatiť, my Vás vždy včas usmerníme.

V prípade záujmu o jednorázové spracovanie daňového priznania, ako aj ohľadom informácií o ďalších nami poskytovaných službách nás neváhajte kontaktovať. Zavolajte nám, alebo napíšte a my Vám radi zodpovieme na Vaše otázky.