Opgaan + herverdeling


Herverdeling na 2016 - indeling 2017. 

Wie moet er één of meerdere klassen opgaan en wie mag er afzakken.


Mogen 1 klasse afzakken.
Van A naar B klasse.
De Meersman Hakkan

Van B naar C klasse.
Daems Paul
Verdonck Diego
van Iersel Dirk

Van C naar D klasse.
van Hout Toon
Bertels Guy
Vervecken Gert
Maes Geert

Van D naar E klasse.
Van Hout Jeroen
Dockx Mario
Beckers maxim
Byloos Kristof
Gijbels Ferdi

Van E naar F klasse.
Haneveer Remco
Olyslaegers Olivier


Moeten 1 klasse opgaan.
Van B naar A klasse.
Verhoeven Dave
Slegers Michiel
Belien Joris
Bouvin Kevin
Stessens Joris

Van C naar B klasse.
Wouters Tim
Leys Stijn
Hayen Marc
Vandeweyer Bart
van der Weel Maarten
Damen Tommy

Van D naar C klasse.
Aerts Seppe
Nouwen Bjorn
Billen Thomas
Nouwen Johnny
Beyens Erik
Aerts Glenn
 
Van E naar D klasse.
Van Hoof Cliff 
Loos Jean-Pierre
Lenaerts Marc
Colebunders Dimitri
Janssen Gunther
Bleijs Dirk
van de Velde Jarno
 
Van F naar E klasse.
De Backer Kim
Van Gestel Johan
Haesmans Bart
van der Mooren Marco
Helsen Kurt

Moeten meerdere klassen opgaan.
Niemand
 


Herverdeling na 2015 - indeling 2016. 

Wie moet er één of meerdere klassen opgaan en wie mag er afzakken.


Mogen 1 klasse afzakken.
Van A naar B klasse.
Verhoeven Dave
Willemsen Peter
Sebregts Bart
 
Van B naar C klasse.
Hoffmans Peter
Huybrechts Stefaan
van Hout Toon
Zwinnen Patrick
Van Loon Marc
Schots Tim
Goris Tim
Bertels Guy
Neyens Olivier

Van C naar D klasse.
Maes Geert (Geert wil zelf in de C klasse blijven).
Reijrink Maarten
van Doremaele Rutger
Van den Moortel Hans
Kockaerts Hubert
Van Thielen Stijn
Huisman Jeffrey

Van D naar E klasse.
Lenaerts Marc
Colebunders Dimitri
Nuydens Luc
Broeders Ad
Van Hoof Cliff
VAN DEN EYNDE GEERT
Spanenburg Franckie
van de velde jarno
Luyten Ronny
Geukens Seppe
Thaens Patrik
Bloks Bart
Brouckmans Steve
Loyens Niels
Croonenborghs Rudy
brouwer aad
Bleijs Dirk
Molenberghs Joris
Heijnix Tino
geboes gunter
Tops Steven
Aerts Chris
Reypens Jo
Janssens Peter
Klerkx Mark
Van der Aerschot Patrick
Naumann Andy

Van E naar F klasse.
helsen marianne
Wouters Kris
Van Gestel Johan
Kusters Charel
Haesmans Bart
van den Buijs Peter
vanderhaeghe jurgen
Frantzen Frederik
Timmermans Sofie
van Rooij John
Van Wunsel Lara
De Backer Kim
Snoeks Willy
Valgaeren Franky
van Oers Ton
Diels Herman
Smans Jeroen
Willems Stephan
De Meersman Robert
Versmissen Jonas
van der Mooren Marco
Heesemans Vera
Veroude Marlin
Bernaschewice Igor
Michielsen Henk
helsen kurt
Van den Eynde François
Spaepen Jan
Van den Bruel Tim
Lauwers Bart
peeters daniel
Straver Moniek
Van Loon Tanja
Kempenaers Raf
Van der Moeren Ann
Borremans Michel
Oomen roos
Van Keer Pieter
peeters dieter
Aerts Guy
Bertels Chris
-------------------------------
+ iedereen die in de tweede periode is moeten opgaan van E naar D
Elens Peter
Janssen Gunther
Theuws Noor (Noor wil zelf in de D klasse blijven).

Moeten 1 klasse opgaan.
Van B naar A klasse.
Wynen Nick
Van Elven Brent
Van Gorp Wim
Speltincx Jelle
Diels Dimi
Jacobs James
Dolmans Ronald

Van C naar B klasse.
Onincx Jurgen
Cuypers Peter
Verdonck Diego
Smets Glenn
 
Van D naar C klasse.
Nijs Thomas
Peeters Mario
van Iersel Dirk
Roeffen David
 
Van E naar D klasse.
Van Herck Luc 

 
Moeten meerdere klassen opgaan.
Niemand
 



Herverdeling na 2014 - indeling 2015. 

Wie moet er één of meerdere klassen opgaan en wie mag er afzakken.

We nemen alleen de rijders die een volledig kampioenschap hebben gereden (minstens 8 wedstrijden).
Heren ouder dan 50 van de B klasse moeten pas opgaan als ze kampioen worden.
Heren ouder dan 50 van de A klasse mogen een klasse afzakken.
Dames in de D klasse mogen maar moeten niet opgaan.  
De wedstrijden van Merkplas en Retie tellen niet mee bij de herverdeling. 

Mogen 1 klasse afzakken.
1 rijders van de A klasse.
Daemen Carlo
 
8 rijders van de B klasse.
Rutten Walter
van der Sloot Marijn
van Hout Toon
Sels Friedrich
Vissers David
Van Thielen Stijn
Compagnie Kristof
Aerts Patrik
 
10 rijders van de C klasse.
van Alebeek, Bryan
Van Hoof Cliff
Damen Harld
Dhaluin Rudi
Geelen, Peter
Jacobs Bart
Reijrink Maarten
Van Hout Jeroen
Marien Glenn
Maes Geert
 
6 rijders van de D klasse.
Coomans Rob
Volders Gerry
Broeders Ad
Reypens Jo
Roel van Rijswijk
De Staercke Steven

 
Moeten 1 klasse opgaan.
5 rijders van de B klasse.
Leysen Tomas
Willemsen Peter
Croonenborghs Benny
Bertels Hans
Van Genechten Steff
 
5 rijders van de C klasse.
Celen Wim
Zwinnen Patrick
Vanderzanden Wim
Lysen Mario
Neyens Olivier
 
14 rijders van de D klasse.
Bernaerts Ad
Leys Stijn
Mermans Bart
De Dauw Benny
Vervecken Gert
Neveux Kim
Gilis Kristof
Anthonissen Stef
Van Ackerbroeck Peter
Janssen Glen
Van Ginneken Joeri
Bruynseels Joris
Van den Bosch Brent
Janssen Davy
 
2 rijders van de E klasse.
Thaens Patrik
Aerts Chris
 
 
Moeten meerdere klassen opgaan.
1 rijders van de D naar de B klasse.
Schroyen Danny
 


Herverdeling na 2013 - indeling voor 2014.

Wie moet er één of meerdere klassen opgaan en wie mag er afzakken.
 
We nemen alleen de rijders die een volledig kampioenschap hebben gereden (minstens 8 wedstrijden).
Heren ouder dan 50 van de B klasse moeten pas opgaan als ze kampioen worden.
Heren ouder dan 50 van de A klasse mogen een klasse afzakken.
Dames in de D klasse mogen maar moeten niet opgaan. 
  
Mogen 1 klasse afzakken.
5 rijders van de A klasse.
Daems Paul
Salden Geert
Sebregts Bart
Van Loon Marc
Peeters Jeff
 
5 rijders van de B klasse.
Baker Michael
Keersmaeker Bert
Maes Geert
Gijbels Kenny
Vandeweyer Stijn
 
2 rijders van de C klasse.
Reijrink Maarten
Colebunders Dimitri
 
5 rijders van de D klasse.
Borsu Aubin
Proost Benjamin
Van Gestel Johan
De Meersman Robert
Van De Wijngaert Simon
 
Moeten 1 klasse opgaan.
7 rijders van de B klasse.
Leermakers Dennis
Meulders Filip
Adams Rob
Michielsen Andy
De Meersman Hakkan
Van Roey Wim
Van Hoek Gert
 
5 rijders van de C klasse.
Bertels Hans
Keersmaekers Ruben
De Bock Yoni
Thaens Erik
Rubbens Aaron
 
5 rijders van de D klasse.
Lysen Mario
Gijbels Ferdi
Neyens Olivier
Wouters Erik
Mertens Tim
 
7 rijders van de E klasse.
Van Wunsel Nico
Oomen Luke
Coomans Rob
Verstraelen Raf
Serneels Tom
Groenenberg pjotr
Hoes Bart
 
 
Moeten meerdere klassen opgaan.
3 rijders van de D naar de B klasse.
Speltincx Jelle
De Bock Jelle
Van Thielen Stijn
 
1 rijder van de E naar C klasse.
Van Hoof Cliff
 


Herverdeling na 2012 - indeling voor 2013.

Wie moet er één of meerdere klassen opgaan en wie mag er afzakken.

Rijders moeten die dit seizoen ten minste 4 wedstrijden hebben gereden.
Heren ouder dan 50 en dames moeten alleen opgaan als ze bij de eerste helft zitten.
(vb. er moeten 10 rijders opgaan dan moeten zij al bij de eerste 5 zijn)
Dames moeten dit jaar niet opgaan.
Na de herverdeling delen we de C klasse in twee. (C&D)
De huidige D klasse zal volgend jaar E klasse worden.
 
 
Mogen 1 klasse afzakken.
5 rijders van de A klasse.
Meulders Filip
Jongeling Gijs
Roes Danny
Rutten Walter
Van Dyck Dirk
 
8 rijders van de B klasse.
Van Dijck Tom
Cardinaels Tom
Cuypers Peter
Valk Jim
Dhaluin Rudi
Goffa Dave
Erpels Peter
Smits Paul
 
5 rijders van de C klasse.
Van Hoof Cliff
Diels Herman
Wijnants Michel
Willems Stephan
Van Thielen Stijn
 
Moeten 1 klasse opgaan.
8 rijders van de B klasse.
Van Hoof Senne
Nuydens Jeroen
Vanbrabant Kim
De Coninck Joeri
Van Steenbergen Ludo
Bartels Victor
Bertels Jef
Meulders Tom
 
8 rijders van de C klasse.
Volckaerts Sven
Van vugt Kim
Vandeweyer Stijn
Compagnie Kristof
Oomen Arno
Deckx Jo
Gijbels Kenny
Holten Raf
Baker Michael
Adams Rob
 
10 rijders van de D klasse.
Mertens Tim
Van Den Eynde Geert
Geerdens Willem
Hendrickx Eddy
Gilis Kristof
Dockx Jochem
Dhooge Jurgen
Anthonissen Stef
Wouters Tim
Kersemans Glen
 
Moeten meerdere klassen opgaan.
niemand
 


Herverdeling na 2011 - indeling voor 2012.

Wie moet er één of meerdere klassen opgaan en wie mag er afzakken.
 
Rijders moeten die dit seizoen ten minste 3 wedstrijden hebben gereden.
Heren ouder dan 50 en dames moeten alleen opgaan als ze bij de eerste helft zitten.
(vb. er moeten 10 rijders opgaan dan moeten zij al bij de eerste 5 zijn)
 
Mogen 1 klasse afzakken.
0 rijders van de A klasse.
niemand
 
0 rijders van de B klasse.
niemand
 
5 rijders van de C klasse.
Olyslaegers Olivier
Jansens Peter
Jacobs Bart
De Moor Bert
Geerdens Wil
 
Moeten 1 klasse opgaan.
25 rijders van de B klasse.
Heijlen Giovanni
Driessens Kris
Greeven Kevin
Smeyers Brent
Van Steenbergen Ludo
Franck Rudy
Bertels Hans
De Smedt Jeroen
Willemsen Geert
Sas Wim
Anthonissen Bart
Herremans Kris
Veremans Tim
Lambregts Mike
Klaassen Erik
Schroyen Danny
Verrijt Johan
Ceustermans Patrick
Vlaminkx Luc
Rutten Walter
Salden Geert
Verheyen Wim
Van Dyck Dirk
Stappers Kris
 
35 rijders van de C klasse.
Meulders Tom
Van opstal Eddy
Danneels Peter
De Coninck Joeri
Van Dijck Tom
Damen Ton
Geluykens Nick
Van Dijck Dirk
Valk Jim
Van Duppen Dries
Verrijt Erik
De Swart Olof
Meulders Johnny
Jacobs Yves
Timmermans Cees
Goormans Gerry
Vanbrabant Kim
Reypens Christoph
Isenborghs Kristof
Smits Paul
Van Hoof Senne
Bijloos Kristof
Nuydens Jeroen
Savelkoel Alessio
Vangoidsenhoven Diërt
Fierens Paul
Van De Wiel Kevin
Van Loon Sam
Van Loy Wim
Keersmaeker Bert
Van Herck Kenny
Verlooy Koen
Goffa Dave
Raes Gunther
 
20 rijders van de D klasse.
Bollansee Nancy
Tielens Peter
Oomen Arno
Heijnix Tino
Steemans Dirk
Colebunders Dimitri
Vancluysen Bert
Borremans Chris
Holten Raf
Haest Geert
Van Avondt Jurgen
Goffa Bjorn
Bernaerts Kris
Van Gorp Patrick
Eyckmans Tim
Wijnants Michel
Van Loy Tom
De Smet Alex
Verkoyen Fred
Oomen Luke
 
Moeten meerdere klassen opgaan.
niemand
 


Herverdeling na 2010 - indeling voor 2011.

Wie moet er één of meerdere klassen opgaan en wie mag er afzakken.

Rijders moeten die dit seizoen ten minste 3 wedstrijden hebben gereden.
Rijders die maar 2 wedstrijden hebben gereden nemen we hun beste prestatie nog een keer als derde wedstrijd.
In de D klasse nemen we alleen de 3 laatste wedstrijden omdat deze klasse tijdens het seizoen te veel is gegroeid. 
 
Mogen 1 klasse afzakken.
2 rijders van de A klasse.
Sels Rudy
Aernouts Jasper
 
13 rijders van de B klasse.
Slagboom Joop
Valk Jim
Naumann Andy
Wuyts Walter
Poelmans Nicky
Vennekens Tom
Horrevorst Nick
Van der Wangen Marc
Peters Maikel
Wildermans Janny
van de Voort Geert
Bruurs Jos
Bodifee Gregor
 
10 rijders van de C klasse.
Donckers Dennis
Van Loon Jos
Sannen Yves
Zaaijer Mark 
Meeus Jens
Van Aerde Jim
Meeus Jan
Hoskens Jeroen
van den Borne Sep
Proost Bart
 
Moeten 1 klasse opgaan.
11 rijders van de B klasse.
Vervloet Marcel
Sels Friedrich
Timmermans Marc
Bullens John
Stabel Ronny
Willems Frans
Van Tolhuyzen Kris
Huijgens Bart
Renders John
van de Put Dirk
Mols Nico
 
14 rijders van de C klasse.
Heijlen Giovanni
Mermans Bart
Sas Wim
Cox Fons
Maes Geert
Lambregts Marc
Pluym Kristof
Steemans Jan
Van Nooten Eddy
Van Miert Sven
Ceustermans Patrick
De Been Dave
van Beers Joos
Dams Rik
 
11 rijders van de D klasse.
Bijloos Kristof
Daneels Peter
Van opstal Eddy
Van Dingenen Jan
Kennis Lander
Haest Geert
Deckx Pieter
Vervecken Gert 
Van De Wiel Kevin
Van de Water Gino
Spanenburg Franckie
 
Moeten meerdere klassen opgaan.
1 rijder van de C naar de A klasse.
 Vervecken Jan
 
 
 
 
 


 

Opgaan witte nummers na een wedstrijd 2017


Hieronder de witte nummers die moeten opgaan.


Moeten opgaan na MERKSPLAS.  

niemand


Moeten opgaan na HECHTEL.  

niemand


Moeten opgaan na Gierle.

- F klasse:   
niemand

- E klasse:   
niemand

- D klasse: 
381 Gybels Sybe
 
- C klasse: 
niemand

- B klasse: 
408 Wynants Nick 


Moeten opgaan na OLEN-TEUNENBERG.

- F klasse:   
651 Coenen Richard

- E klasse:   
381 Gybels Sybe

- D klasse: 
niemand
 
- C klasse: 
768 PEERS Wim

- B klasse: 
niemand 



Moeten opgaan na KESSEL.

- F klasse:   
400 Van den Broeck Bart
427 Peeters chris

- E klasse:   
558 Van Hees Coen

- D klasse: 
476 Neyens Olivier
 
- C klasse: 
636 Van Rooy René

- B klasse: 
561 Stef van Heesbeen 



Moeten opgaan na OLEN - BUUL.

niemand 


Moeten opgaan na RAVELS.

- F klasse:   
niemand 

- E klasse:   
622 cools steve

- D klasse: 
382 Timmermans Koen
 
- C klasse: 
545 Loodts Arne

- B klasse: 
niemand 


Moeten opgaan na MOERGESTEL.

- F klasse:   
niemand 

- E klasse:   
585 Schoonus Jarno
473 Grol Gijs

- D klasse: 
441 Hermsen Roel (vrijwillig)
 
- C klasse: 
425 Vandevijver Olivier

- B klasse: 
niemand 


Moeten opgaan na DESSEL.

- F klasse:   
niemand 

- E klasse:   
233 Smets Wim

- D klasse: 
394 Severyns Stijn (vrijwillig)
 
- C klasse: 
297 Mariën Stijn

- B klasse: 
761 De Rooy Andy 



Moeten opgaan na MEER.

- F klasse:   
347 Venter Marius
330 Tielens Peter

- E klasse:   
707 Hendrickx Tom

- D klasse: 
niemand

- C klasse: 
318 Van Camp Gieljan
82 Aerts Seppe (vrijwillig)

- B klasse: 
260 Benoy Maxim
492 Nooyens Sander


Moeten opgaan na GREMBERGEN.

- F klasse:   
niemand

- E klasse:   
441 Hermsen Roel
340 Verrydt Philip

- D klasse: 
451 Raeves Mats
636 Van Rooy René
309 Reypens Christoph

- C klasse: 
niemand

- B klasse: 
730 Menue Pieter



Moeten opgaan na HOOGE MIERDE.

- F klasse:   
342 Gorrens Peter

- E klasse:   
643 Boomen van den Mark

- D klasse: 
niemand

- C klasse: 
260 Benoy Maxim
226 Horemans Joel
730 Menue Pieter

- B klasse: 
325 Klaasen Erik


Moeten opgaan na KAULILLE.

- F klasse:   
498 Smet Guy

- E klasse:   
559 Corens Tom  ->  naar C klasse
636 Van Rooy René
586 Trommelen Twan
522 Loyens Niels

- D klasse: 
293 Schroyen Danny
297 Mariën Stijn
359 Lijnen Wim
751 Van Hooste Kristof

- C klasse: 
761 De Rooy Andy
508 Keulers John
560 Nuydens jerry

- B klasse: 
328 Van Nyen Bob


Moeten opgaan na REUSEL.

- F klasse:   
533 Jans Steve
307 Claes Johan

- E klasse:   
213 Vansweevelt Thomas
313 Dekkers Rob

- D klasse: 
392 Boven van Max

- C klasse: 
730 Menue Pieter

- B klasse: 
754 Faes Ief


Moeten opgaan na BEVERLO.

- F klasse:   
483 BENS Jouri
550 Reynders Johan
742 Van Wunsel Tim

- E klasse:   
535 Van Dijck Gregory
355 Thijsen Valentin jr

- D klasse: 
730 Menue Pieter
508 Keulers John
446 Onincx Jurgen
434 William de Jong

- C klasse: 
754 Faes Ief
408 Wynants Nick

- B klasse: 
744 van roey wim
670 Philippe Put


Moeten opgaan na HAPERT.

- F klasse:   
230 janssens peter
503 Krieken van Winfred
643 Boomen van den Mark

- E klasse:   
730 Menue Pieter
 
434 William de Jong

- D klasse: 
754 Faes Ief

- C klasse: 
277 Moons Olivier
439 Casamento Stan
670 Philippe Put

- B klasse: 
618 Wiek Wissink
387 Robert Frederique