Астроквест-2017

            Міський заочний інтернет-конкурс "Астроквест"          

Шановні учні!
Запрошуємо до участі у міському заочному інтернет-конкурсі 
"Астроквест".


         Конкурс проводиться з метою активізації пошукової діяльності, розвитку пізнавального інтересу до астрономії та космонавтики.          
         Конкурс приурочений Дню космонавтики та  дню фізико-математичного факультету Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

        Завданнями конкурсу є:
  • поглиблення знань учнів з астрономії та космонавтики;
  • формування пізнавальних інтересів учнів, організація їх самостійної діяльності;
  • розвиток творчих здібностей, асоціативного та креативного мислення учнів;
  • розвиток дистанційної форми навчання та пошуку інформації.

        Конкурс проводиться з 10 по 14 квітня 2017 року в режимі онлайн. 
        У конкурсі можуть взяти участь учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Черкас, які цікавляться питаннями астрономії та космонавтики.

       Для реєстрації необхідно до 24:00 10.04.2017 р. заповнити реєстраційну форму.



Вітаємо учасників квесту!

 Зареєструвалося для участі у конкурсі - 260 учнів.
       

Конкурс передбачає п'ять турів:
          <<Посилання для виконання завдань будуть доступні у день проведення кожного з турів>> 

  
Перший тур: 10.04.2017 р. - "Чи знаєте ви астрономію?"
         Увага! Перший тур можна пройти у будь-який час з 8:00 до 24:00 10.04.2017 р. Зараховується тільки 1-ша надіслана спроба.
         Щоб розпочати перший тур:
  1. Натисніть на посилання "Чи знаєте ви астрономію?" біля дати проведення.

  2. Введіть 6-значний код гри 691458 , і натисніть "Продолжить"

  3. Введіть своє ПРІЗВИЩЕ та ІМ'Я та натисніть "Вступить в игру!" (хто вкаже лише своє ім'я отримають 0 балів у зв'язку з неможливістю ідентифікувати учасника)

  4. Ви отримаєте свій аватар, а потім побачите кнопку "Начать". Натисніть її, щоб грати!
  5. Час відповіді на одне запитання у тестовій формі обмежений до 30 с.

        … Ось і завершився І тур конкурсу "Чи знаєте ви астрономію?"

        Приємно здивували деякі учні, пройшовши тест аж 9 разів - радіємо, що знання будуть міцними і тривалими. Та за умовами конкурсу зараховується лише перша надіслана спроба.

Другий тур: 11.04.2017 р.
 - "Фотовернісаж"
         Увага! Другий тур можна пройти у будь-який час з 8:00 до 24:00 11.04.2017 р. Час відповіді на одне запитання не обмежується. Дозволяється користуватися будь-якими джерелами інформації. Якщо Ви не можете дати відповідь на запитання, ставте символ "-". Зараховується тільки 1-ша надіслана спроба.
         У завданнях другого туру відповіді повинні бути короткими та змістовними, без додаткових роз'яснень. 
        Приклад запитання. Який космічний апарат зображений на світлині?
        Відповідь учасника: Корабель "Союз ТМА-16" 
        Відповіді, які містять більше 50 знакосимволів, не зараховуються.

Третій тур: 12.04.2017 р. - "Астроребуси"
        Увага! Третій тур можна пройти у будь-який час з 8:00 до 24:00 12.04.2017 р. Час відповіді на одне запитання не обмежується. Дозволяється користуватися будь-якими джерелами інформації. Якщо Ви не можете дати відповідь на запитання, ставте символ "-". Зараховується тільки 1-ша надіслана спроба. 
        Зразок виконання завдань третього туру.
        Завдання: Розгадай астрономічний термін та напиши його визначення.
        Відповідь учасника: Календар - система відліку днів і довших відрізків часу, що базується на 2 періодичних астрономічних явищах: циклі зміни пір року, пов'язаних із обертанням Землі навколо Сонця і зміні фаз Місяця.
     
   Відповіді, які містять більше 400 знакосимволів, не зараховуються.

Шановні учасники конкурсу! 
Приємно, що ви небайдужі до своїх результатів і листуєтесь з нами. 
Всі Ваші побажання та зауваження будуть переглянуті.
Будьте уважні, виконуйте чітко умови завдань, і Ви отримаєте бажаний результат. 


Четвертий тур: 13.04.2017 р.
 - "Відеовернісаж"
        Увага! Четвертий тур можна пройти у будь-який час з 8:00 до 24:00 13.04.2017 р. Час відповіді на одне запитання не обмежується. Дозволяється користуватися будь-якими джерелами інформації. Якщо Ви не можете дати відповідь на запитання, ставте символ "-". Зараховується тільки 1-ша надіслана спроба.
        У завданнях четвертого туру відповіді повинні бути короткими та змістовними.  
        Відповіді, які містять більше 400 знакосимволів, не зараховуються. 
 

П'ятий тур: 14.04.2017 р.
 - "Космоерудит"
    
        Увага! П'ятий тур можна пройти у будь-який час з 8:00 до 24:00 14.04.2017 р. Час відповіді на одне запитання не обмежується. Дозволяється користуватися будь-якими джерелами інформації. Якщо Ви не можете дати відповідь на запитання, ставте символ "-". Зараховується тільки 1-ша надіслана спроба.
        У завданнях п'ятого туру відповіді повинні бути короткими  та змістовними.                              Відповіді, які містять більше 400 знакосимволів, не зараховуються.

                                         Бажаємо успіхів!                                    

Переможці будуть визначені не пізніше 20 квітня 2017 р. окремо у вікових категоріях:
  • 5-7 класи;
  • 8-9 класи;
  • 10-11 класи.
                                     Вітаємо переможців                                  
міського заочного інтернет-конкурсу "Астроквест"

Вікова категорія: 5-7 класи
Золотим сертифікатом нагороджуються:
  • Кучеренко Ілля, учень 5 класу ЗОШ №25;
  • Лисогор Денис, учень 5 класу, ЗОШ №8;
  • Яцентюк Анна, учениця 7 класу, ЗОШ №19;
  • Захарченко Маргарита, учениця 5 класу, ЗОШ №20;
  • Козуля Ілона, учениця 5 класу, "Берегиня";
  • Богутіна Анна, учениця 7 класу, ЗОШ №29.
Срібним сертифікатом нагороджуються:
  • Анголюк Станіслав, учень 6 класу, ЗОШ №13;
  • Капля Катерина, учениця 7 класу, ЗОШ №19;
  • Сурухан Анастасія, учениця 7 класу, ЗОШ №8;
  • Колесник Вадим, учень 7 класу, ЗОШ №29;
  • Шувалова Євгенія, учениця 7 класу, ЗОШ №7;
  • Савкіна Світлана, учениця 6 класу, ЗОШ №19;
  • Бардадим Марія, учениця 7 класу, ЗОШ №5;
  • Іванюк Марія, учениця 7 класу, ЗОШ №13;
  • Шестопалова Олександра, учениця 7 класу, ЗОШ №33.
Бронзовим сертифікатом нагороджуються:
  • Пасічна Діана, учениця 4 класу, ЗОШ №19;
  • Гура Дар'я, учениця 5 класу, ЗОШ №29;
  • Кононенко Анатолій, учень 7 класу, ЗОШ №19;
  • Денисекно Купава, учениця 5 класу, ЗОШ №19;
  • Гончар Олександр, учень 5 класу, ЗОШ №2;
  • Кузова Дар'я, учениця 5 класу, ЗОШ №19;
  • Гречко Павло, учень 7 класу, ЗОШ №19;
  • Павленко Дмитро, учень 5 класу, ЗОШ №25;
  • Шемшур Андрій, учень 7 класу, ЗОШ №17;
  • Рогов Макар, учень 7 класу, ЗОШ №13;
  • Касімов Глєб, учень 7 класу, ЗОШ №13.
                                            Вікова категорія: 8-9 класи
Золотим сертифікатом нагороджуються:
  • Томіленко Анна, учениця 8 класу, ЗОШ №29;
  • Гапонюк Олексій, учень 9 класу, ЗОШ №19;
  • Варченко Олександр, учень 8 класу, ЗОШ №17;
  • Мартинюк Мілана, учениця 9 класу, ЗОШ №19;
  • Посипайко Ксенія, учениця 8 класу, ЗОШ №8;
  • Гуркова Ірина, учениця 8 класу, ЗОШ №8.
Срібним сертифікатом нагороджуються:
  • Постригань Вікторія, учениця 9 класу, ЗОШ №19;
  • Гавлюковська Марія, учениця 9 класу, ЗОШ №24;
  • Шмиголь Анастасія, учениця 9 класу, ЗОШ №33;
  • Даллул Діана, учениця 8 класу, ЗОШ №19;
  • Бублик Світлана, учениця 8 класу, ЗОШ №17;
  • Даллул Лінда, учениця 9 класу, ЗОШ №19;
  • Дмитренко Ростислав, учень 8 класу, ЗОШ №31;
  • Соломаха Вікторія, учениця 9 класу, ЗОШ №3.
Бронзовим сертифікатом нагороджуються:
  • Сологуб Анастасія, учениця 9 класу, ЗОШ №3;
  • Тараненко Катерина, учениця 8 класу, ЗОШ №8;
  • Зеленько Тетяна, учениця 9 класу, ЗОШ №3;
  • Філоненко Інна, учениця 8 класу, ЗОШ №33;
  • Довгаль Олександра, учениця 9 класу, ЗОШ №3;
  • Гречка Анастасія, учениця 8 класу, ЗОШ №8;
  • Киба Денис, учень 9 класу, ЗОШ №18;
  • Грушова Юлія, учениця 8 класу, ЗОШ №19;
  • Сидоренко Данило, учень 8 класу, ЗОШ №17;
  • Атаманчук Володимир, учень 8 класу, ЗОШ №19.
                                              Вікова категорія: 10-11 класи
Золотим сертифікатом нагороджуються:
  • Прищепа Тетяна, учениця 10 класу, ЗОШ №33;
  • Суліма Тетяна, учениця 11 класу, ЗОШ №8.
Срібним сертифікатом нагороджуються:
  • Подгорнов Олександр, учень 11 класу, ЗОШ №7;
  • Прищепа Ірина, учениця 10 класу, ЗОШ №33;
  • Шапошник Руслана, учениця 11 класу, ЗОШ №25;
  • Чайка вікторія, учениця 10 класу, ЗОШ №32;
  • Василашко Наталія, учениця 11 класу, ЗОШ №8;
  • Борисова Інна, учениця 11 класу, ЗОШ №3;
  • Бичек Тетяна, учениця 10 класу, ЗОШ №19;
  • Головань Богдан, учень 11 класу, ЗОШ №8.
Бронзовим сертифікатом нагороджуються:
  • Сингаївська Валерія, учениця 11 класу, ЗОШ №3;
  • Бобух Яна, учениця 10 класу, ЗОШ №19;
  • Овчаренко Антон, учень 10 класу, ЗОШ №8;
  • Залєвська Анна, учениця 11 класу, "Берегиня";
  • Парщик Анна, учениця 11 класу, "Берегиня";
  • Фещенко Богдан, учень 10 класу, ЗОШ №19;
  • Тюрін Владислав, учень 10 класу, ЗОШ №19;
  • Совгира Ігор, учень 11 класу, ЗОШ №33;
  • Погорельська Анастасія, учениця 11 класу, ЗОШ №7;
  • Токова Наталія, учениця 11 класу, ЗОШ №7.
Comments