Астрологічний портрет Тараса Григоровича Шевченко

«А по-моему, нация без своей собственной,

ей только принадлежащей, характеризующей черты

похожа просто на кисель,  и самый безвкусный кисель.»

(10 июня 1855) "Близнецы" Т.Г.  Шевченко

 
 
Скласти гороскоп Тараса Шевченко є для мене честю.

В Україні постать Тараса Шевченко ідеалізували до міфу, якого сприймають, як казкового героя. А він був людиною, яка має свої слабкості, робить помилки, вчиться пізнавати світ. Є багато пліток, що до його особистого життя та політичних переконань, бо його слово до сих пір актуальне в Україні. Просто те проти чого він виступав змінило назву та колір. Якщо б я була режисером, я б створила про Тараса Шевченко художнє кіно, якщо була актором зіграла б його образ, якщо була б письменником написала б про нього роман. Але ніхто з наших режисерів, акторів, письменників нездатний поглинути його світ.
І я можу тільки рухатись по безкрайнім просторам зоряного неба та прислухатися до музики сфер, бо благодать дається кожному порівну, але кожний сприймає її в міру своїх здібностей.
Л. Цикада (31 травня 2010)

  

    Я, автор цієї публікації, оголошую її суспільним надбанням. У випадку, якщо це юридично неможливо: надаю право використовувати її в особистих цілях з будь-якою метою, крім комерційної, у випадку, якщо інше не передбачено законодавством.

Ċ
Люа Твардовська,
4 бер. 2011 р., 15:32
Comments