Роман Шухевич. Астрологічний портрет

Це наша земля  тут ми будемо битися і тут ми помремо

Астрологічний портрет Романа Шухевича

національного героя України

в історичній та астрологічній правді.Його постать до сьогодні неоднозначно оцінюють в Україні так, як ще існують залишки пізньорадянської пропаганди. Але не будемо цинічні, згадаймо, як 25-30 років назад ми співпрацювали з тоталітарним режимом, нас приймали в октябрята, піонери, комсомольці, а далі, якщо хтось хотів просто зайнятися наукою чи будь чим, то доводилося вступати в КПРС. А дома на кухні ми говорили правду про чорні воронки, гулаги, про голод, читали заборонені книжки і слухали Голос Америки. Як тільки пропаганда стає явною вона втрачає силу - говорив канцлер Третього рейха. Тлумачення Гороскопа Романа Шухевича не потребуе повного опису. Працюючи над астрологічним портретом Шухевича я намагалась передати наскільки трагічним був період того часу, який випав на долю українського народу, як в історичній, так і в політичній площині.

Шухевич був патріотом своєї країни і “чим вище квіти піднімаються до сонця, тим глибше їх коріння йде в землю” (Грімм Фрідріх).

Роман Шухевич народився 30 червня 1907 року у Львові (зараз це вулиця Довбуша будинок № 2) у відомій галицькій родині. Його дід, Володимир Шухевич, педагог і етнограф, автор п’ятитомного дослідження “Гуцульщина”. Його мати, Євгенія Стоцька-Шухевич,  із старовинного священицького роду Стоцьких. Батько, Осип Шухевич, закінчив Академічну гімназію і правничі студії Львівського університету. Працював повітовим суддею на Львівщині. У 1918 року був призначений повітовим політичним комісаром Західно Української Народної Республіки.
В юності Шухевич добре вчився в гімназії. Він також займався музикою та співом. На початку 1930-х років став студентом заочного курсу музичного інституту ім. М. В. Лисенка по класу фортепіано. Улюблені композитори Шухевича були Ґріґ та Шопен.
Роман Шухевич мав псевдоним “Тарас Чупринка”, який є характерною ознакою його зовнішності. Ось як описують його люди, що знали його і спілкувалися з ним.


Роман Шухевич – середнього зросту (до 170 см), русявий, міцної статури, погляд рішучий, зосереджений, проникливий. Звичайно ходив у куртці, підперезаній військовим ременем, у галіфе та чоботях. Завжди при зброї – на шиї автомат, під курткою-пістолет. Завжди мав при собі натільний медальйон із зображенням Матері Божої. Роман Шухевич був релігійною людиною, починаючи свій день з молитви. Пропускав він молитви лише за надзвичайних випадків…” .
Петро Дужий.
Роман Шухевич уже при перших зустрічах, у коротких розмовах зробив на мене сильне враження своїм спартанським виглядом, бистрим поглядом, яким начебто хотів гіпнотизувати.
(Турко Р. Роман Шухевич, якого я знав // Вісник ООЧСУ. – 1988.)
"Наш Шух" – друг щоденних занять – з ясною солом'яною чуприною, тугими м'язами доброго спортовця і вузькими, часто затисненими устами, які підкреслювали завзяття і незмінну постанову виконати все, що було постановлене.
Ольга Кузьмович, Гр
“Був він щуплим, сухорлявим, зовсім незамітним хлопцем... Але в дуже короткому часі Роман своїми здібностями, своєю вдачею та своєю поведінкою звернув на себе увагу не лише нас, учнів, але й наших професорів... Він усім радо помагав, а робив це в такій субтильній (ввічливій) формі, щоб не показувати своєї вищості над другими або щоб когось другого не принизити. Він був скромним, але принциповим, працьовитим, дуже обов’язковим і на свій вік серйозним та притім веселої, погідної і лагідної вдачі, ..
Писав товариш по шкільній лаві Лев Ярошевський.
Дата - 30. 06. 1907
Час - 8:07:10 (AM)
GMT - 01:36:80
Львів, Україна (L'vov, Ukraine)
24e02'00 49n50'00
(Геоцентрична, Tропічна, Плацидус)

    

По портретним данним і рисам характеру зроблена ректифікація гороскопа Романа Шухевич. В його гороскопі переважають знаки води і кординальні якості, які малюють нам людину інициативну, повну єнтузіазма і в той же час активно занурину у свій внутрішній світ.

В астрологічній схемі Роман має оріентальний знак Лева. Керівною планетою гороскопа є Сонце, яке є ще й альмутентом. В Леві знаходиться Меркурій, що придає  Романа витонченість.  Сонце в гороскопі Шухевича, як сказав Плутон, є медіумом, що проводить потужний індивідуальний Сонячний Логос. Це одразу кидается в очі дивлячись на картосхему Шухевича. Сонце домінує над усіма планетами. У нього є команда зі зростаючих планет Венери, Плутона, Нептуна, Юпітера, Меркурія та Місяця, який знаходиться в сьомому домі. Сонце цим планетам розподіля свої промені, підсилюючи їх, одночасно вбираючи їх природу.

Ключ до його гороскопу лежить через стеліум Сонця, Нептуна, Юпітера і сукупність Венери з Плутоном та Урана з Марсом.

Почнемо з Марса у Козерогзі в пятому домі і його аспектів до МС з Сонцем та Юпітером. Характерна риса, яких була написана в обліковій пластовій картці Шухевича, декількома словами «Найліпший з гуртка. Честолюбивий. Войовничий. Енергійний.». Його Марс досить активний. Це також пітверджуется в біографії Шухевича, ще в юні роки він був спортсменом, відзначався у лижному спорті, ставив рекорди у змаганнях з бігу, займався плаванням, вивчав військову підготовку.

Конфігурація планет Сонце в Раці в з'єднанні з Нептуном та опозиції до Урана говорить про людину, яка має великий вплив родини в історичних та військово-патріотичних традиціях рідної країни. Один з проявів Місячного аспекта до Урану, дарував особистості Шухевичу неймовірно сильний магнетизм. Він був посланний зірками і передчував свою жертовність. Роман був вірний своєму призначенню, яке він усвідомив ще з дитинства. Рецепція Місяця в сьомому домі, з Нептуном в одинадцятому домі врівноважує партнерські стосунки: будь то родинні, товариські або стосунки з жінками. Вони є однодумцями і мають надзвичайно тісний суспільний і політично-ідейний зв'язок. Місяць в Рибах вказує, що сім'я для Романа має велике емоційне значення. Він був відданим чоловіком, відчував свою відповідальність і зобов'язання. Але показник шлюбу в схемі Шухевича пошкоджений, тому розлучення було не минуче, як в формальному так і в фізичному відношенні. В той час усякі сімейні звязки були небезпечні для його родини. Але від радянської системи, як відомо, їх це не вберігло. Дружину Шухевича Наталію було заарештовано в липні 1945 р. її було відправлено на заслання, а діти, Юрій та Марія, були передані до дитячого будинку. Згодом Юрія було ув’язнено. У таборах він перебував понад 32 роки.

У Романа в гороскопі Скорпіон та Стрілець на купсідах четвертого та п'ятого дому. Керівник четвертого дому Плутон, зобов'язує мати дітей, а Юпітер їх приумножа, Марс в п'ятому також вказує на дітей поза щлюбом. Діти Шухевича: Юрій і Марія Шухевич та Марія Мегединюк. Правитель п'ятого дома Юпітер його аспекти вказують, що він відносився до них як люблячий вчитель, але спілкувався з ними по дорослому. Він бажав щоб вони отримали освіту. Зірки вказують, що Роман Шухевич любив дітей і вбачав в них своє продовження. Він казав:
«Ми, сину, приречені на знищення. Ти не повинен загинути, як ми, а продовжити боротьбу, років через 15-20...». 

Уран в поеднанні з Марсом в п'ятому домі мають природжені революціонери і на додачу його Марс в квінтосі з Венерою можна визначити як призначення рятівника, що добровільно жертвує собою. В такому положенні Плутон балансує в поеднанні з Венерою і йдучі попереду Сонця відіграє роль охоронця Романа.

Транзитний Уран в секстилі з натальним Ураном лише раз настав в житті Шухевича в 15 років і він скористався їм сповна зробивши стрибок не тільки для порятунку потопаючої дитини, а це був стрибок до прогреса свого особистого світогляду.

Річка Буг в Кам’янці Струмиловій міцно замерзає лише коло берегів. Посередині струм живий і лід тонкий. Тому бережіться, молоді ковзанярі, що весело і гамірливо лізуть вздовж обох берегів.
…Крик! Лід проломився!.. Рятунку!.. Дитина впала у воду… Потопає!.. Боже, що робити? Давайте драбини, давайте шнур!..
…Мов блискавка, якийсь юнак стрибає у льодову воду. Кілька хвилин метушні під водою, і на поверхню виринають обоє: молодий герой і дитина. Одне людське життя врятоване.
Важкою піврічною хворобою заплатив 15-річний Роман за свій одчайдушний порив. Щойно на весну повернувся до гімназії.

І це є астрологічна правда, яка підтверджуется біографічними данними.


Нептун в опозиції до Марса, це вразливий аспект для Шухевича, який створює складні ситуації в житті. Також цей аспект формує нереалістичні сподівання і застерігає про обман.
Сатурн в квадратурі з Плутоном в Близнюках, один з самих важких аспектів гороскопа Романа проявляє внутрішні протиріччя. Такі аспекти беруть на себе відповідальність за свою країну, за народ або за весь світ, в той же час цей аспект дає розчарування. В подіях, які наступили в політичних та соціальних змінах, але високий рівень волі, що дає Шухевичу альмутент, спонука продовжувати боротьбу в надії на майбутне відродження України.
"На Заході ми нікому не потрібні... ми потрібні тут, в Україні, і нікому не потрібні там, на Заході." Взагалі, початок ХХ ст. це був час розквіту тероризму в Європі. Я би назвала цей період в історії війна-терорів, яка не оминула і Україну. Терор був завданий з боку держав Польщі, що отримала Галичину після Першої Світов війни, Царської Росїї з її політичної доктриної Третього Риму, а згодом більшовицької Росії та жидо- комуністичним терором, який іноді був спрямований і на інакомислящих євреїв.

Й. Сталін та В. Ленін вбачали в терорі «повитуху історії… він скорочує породові муки старого суспільства» та є «грозою буржуазії, невсипущим сторожем революції й оголеним мечем пролетаріату»

Якщо одну талітарну фашистську систему іменуєму Третим рейхом було засуджено, то інша толітарна комуністична система суду оминула в якості переможця, вона укріпилася і продовжувала внутрішньо-державний полувіковий терор захоплених народів.

У відповідь, як країна, що перебувала під окупацією і терором толетаритарних режимів, в Україні утворився Атентант. Атентант - це метод, який являв собою убивство відповідальних за антиукраїнські дії чиновників або українців, що пропагували угодованство (лояльне ставлення до окупаційної влади). 

" Станіслава Ґрабського започатковано в шкільництві фатальну політику, що навіть у польському громадянстві викликала велике невдоволення, а українці прийняли її, як провокацію. Пан Ґрабський, підтримуючи хайдери, одночасно здійснював програму нищення національних шкіл і переміняв їх на утраквістичні. Жертвою цієї непочитальної політики впало кількадесят польських шкіл, а українське шкільництво просто здесятковано. Пригадуємо масові батьківські віча у Львові, на яких енерґійно протестовано проти переміни польських гімназій на утраквістичні.7Коли поляки так опиралися розпорядженням польської влади, то слід зрозуміти, як глибоко відчуло ті божевільні реформи українське громадянство. Воно вважало їх замахом на своє національне шкільництво.
 Куратор Собінський, як виконавець своєї зверхньої влади, може завинив ревністю в їх виконуванні, може є його виною, що в своїх запорядженнях давав послух домаганням народових ячейок, щедро розсіяних по окраїнах, які вживають усіх засобів, щоб розпалити до пожежі національну ворожнечу.

19-річний Шухевич разом із Богданом Підгайним виконали поставлене завдання виконати атентат на куратора Собінського

Такі були реалії того часу, і це є історична правда, яка підтвержуется астрологічними висновками. В той день транзитний Уран був в з'єднанні в 1 гр. з натальним Сатурном Шухевича. Цей транзит характерезуе внутрішню ломку й прискорення скритих процесів до змін, таким чином безгрішний взяв на себе гріх і відстраждав за інших.


Особливу увагу приділяємо стеліуму в одинадцятому домі з трьох планет: Сонцю, Нептуну і Юпітеру та зіркам Діоскур.
Планети свідчать про потрібність в надійних партнерських стосунках і застерігають про оману. Ця конфігурація відобража як початок, так і кінець його життєвого шляху. В міфах розказуется про зірки Діоскур, які в схемі у Шухевича поєднуються з Юпітером та Нептуном. Діоскури - брати близнюки: один брат був вечірньою зіркою, другий ранішньою, один брат був смертний, іншій безсмертний. В Римі з давніх часів Діоскур почитали, як ідеальних представників військової доблесті. В Спарті, де знаходиться їх могила, вони були прирівнені до богів. Юпітер в одинадцятому домі в з'єднанні з зірками попереджає про людей, які можуть завдати шкоду Роману, і тому йому треба було бути дуже обережним у відносинах з підлими людьми. Від них Діоскури не можуть захистити, як тільки но людина зверне на інший шлях - не праведний, вона втратить заступництво Полукса. ”Шухевич намагався знайти контакти із представниками комуністичного режиму, розпочати мирні переговори, щоб зменшити негативні наслідки - протистояння у західноукраїнському регіоні.” Остання відома така спроба відбулася в 1948 році, за два роки до гибелі Романа. Думаю що це рішення було не праведне. Одна з зірок - смертний брат Кастро, вказує на смерть від вогнепальної зброї, а бесмертний Полукс - на переродження.

Шух загинув в збройній сутичці з чекістами 5 березня 1950 в селі Білогорща. Смерть Романа покрита тайною, як і життя в таємних суспільних організаціях (Нептун в ХІ). Астрологічно та історічно співпада тільки смерть від вогнепальної зброї. Риба на вершині дома смерті, а Нептун в одинадцятому домі в поєднанні з Юпітером і в протистоянні з Марсом в п'ятому домі та трином до Місяця в сьомому. Сатурн в домі смерті дає можливість продовжити собі життя до старості. Ця конфігурація не зображує смерть людини, що наклала на себе руки. Як відомо, цю версію подають чекісти опергрупи. До сих пір невідомо де похований Роман Шухевич. Четвертий дом зображує кінець фізичного тіла, на вершині якого знак Скорпіона. Також моє хорарне дослідження вказує, що його останки можуть знаходятся у Львові чи в його околицях під знаком Венери. Більш детально цей пошук бажано проводити на місці, використовуючи локально-просторову карту і маючи групу астрологів-дослідників. Тож це питання я поки що залишаю відкритим.


Працюючі над гороскоп Романа Шухевича, неодноразово переглядаючи його зоряний шлях, а також вивчаючи його біографію, передімною постав дивовижний образ Спартака, який жив в реаліях іншого часу.
Спартак загинув, але ідея Волі залишилась в душах підневільних людей.
Як і Спартак Роман передчував, що “приречений і не побачить перемоги, тому що римський деспотизм ще не вивів з терпіння народ, який під ігом, тому що Рим ще дуже  сильний, а ми ще дуже слабкі... І кров наша не буде пролита марно, наша справа буде шляхетним прикладом для наших нащадків  (Спартак).

Колись Богдан Хмельницький зробив рокову помилку, за яку український народ розплачувався віками,  але він увінчаний
пам’ятною славою тому, що справа не в цьому, а справа в тому, яким він був.
І також справа не в тому з яким тоталітарним режимом  Роману Шухевичу  доводилось працювати - будь то польским, німецьким чи російским. І справа не в тому, як він  використав свій зоряний шлях,  і навіть не в зірках, а в тому, яким він був. А він понад усе Любив Україну.
26 червня 2012, Київ
Люа Твардовська
Останні зміни 18.07.2012

Автор залишає за собою право змінювати, доповнювати чи видаляти частини тексту, доки це буде потрібно.
Використані джерела
Коментар на Facebook
Comments